Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Kαλη και χρυση η Thai αλλα αν "περνουσε" και τα μιλια των προσφορων στην  Royal Orchid card,θα ηταν ακομα πιο καλη!!!!δεν ξερω ρε παιδια....."με χαλαει" αυτο πολυ!!!!
Γι αυτό και θα φάει σουτ.
Όταν έφευγα τσακώθηκα, για μια ακόμα φορά, γιατί είναι οι μόνοι μαλάκες στον πλανήτη όπου δεν βάζουν priority στην αποσκευή σου όταν έχεις την ασημένια κάρτα τους. Οι μόνοι. Οπουδήποτε αλλού έχω ταξιδέψει με Thai, δεν χρειάστηκε να πώ κουβέντα.
Παλιότερα είχα τυπώσει το απόσπασμα από το site της Thai όπου έλεγε ότι οι απαοσκευές μου δικαιούνται priority, τους τόδειχνα, και άρχιζαν τις γραφικές Ελληνικές μαλακίες:, με αποκορύφωμα, ναι δεν ισχύει στην Ελλάδα αυτό! :jerking: :jerking: :jerking:
Παρεπιπτόντως στην Doha φτειάχνουν ένα από τα μεγαλύτερα αεροδρόμια του κόσμου, το ίδιο και οι της Emirates, οπότε σιγά σιγά με βλέπω να πετάω μ' αυτούς.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Έχει πάει κανείς στο Phuket FantaSea να με ενημερώσει περί τίνος πρόκειται ?


... Μην το χάσεις ...  ;) ... Το καλύτερο show που έχω δει στη ζωή μου by far ...  :) ... Έχει τα πάντα όλα, δώσε κάτι παραπάνω αν μπορείς και πάρε θέσεις στη μέση (golden νομίζω) ...  :cheesy: ... Μέχρι και ο Copperfield έχει γράψει οτι ήταν η καλύτερη παράσταση που έχει δει ποτέ, τυχαίο ; δεν νομίζω ...  :grin:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Έχει πάει κανείς στο Phuket FantaSea να με ενημερώσει περί τίνος πρόκειται ?


Καλό ειναι να πάς εκεί,μετά να πας και στα νησιά Πι-Πι αλλά με ταχύπλοο ,και ολοκληρώνεις με το νησί του Τζεΐμς Μπόντ.


Αφού θα έχεις πάρει  το βάφτισμα του πυρός ,τη δευτερη φορά πας Πατάγια για ένα μήνα και πλέον είσαι έτοιμος για όλα..........

Ετσι αργά και σταθερά βήματα,μη πέσεις αμέσως στα σκληρά....................

Αν πας στο Πουκέτ κοντά στη Μπάγκλα Ροουντ μην ξεχάσεις να κάνεις μερικά μασάζ στο Κριστίν Μασαζ.(body to body)

(Εκεί θα γίνεις άντρας και θα κατάλαβεις ότι δεν είχες καταλάβει τόσα χρόνια στη Ελλάδα,  για τις Ελλήνιδες).........




























 

PUKETOVIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα απο patong  πολλη σωστα τα ειπε ο φιλοs παραπανω απλα οσο αφορα το cristin masaz δεν λεει  2000 και 3000 για 1 ωρα και μπαζα δεν λεει καθολου!!!  εξω εχει θεμα και καργα μουνακια !!!!!    απο βροχεs καλα παμε για αυγουστο !!!!  καλο μηνα καλεs διακοπεs!! ;)
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα απο patong  πολλη σωστα τα ειπε ο φιλοs παραπανω απλα οσο αφορα το cristin masaz δεν λεει  2000 και 3000 για 1 ωρα και μπαζα δεν λεει καθολου!!!   εξω εχει θεμα και καργα μουνακια !!!!!    απο βροχεs καλα παμε για αυγουστο !!!!   καλο μηνα καλεs διακοπεs!! ;)
Καλό μήνα φίλε
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Καλό μήνα σε όλους
με πολλά ταξίδια στην Thailand
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
για αυτο ταιλανδη λενε οι μεγαλες διακοπες.περιπου ενα μηνα δηλαδη.να μπορεσεις εμ την ανεση σου να πας bkk παταγια πουκετ σε κανενα νησακι η βορεια για μερικες μερες.θελουν χρονο ολα αυτα.
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Το κακό στη Ταΐ είναι ότι ενώ ξέρεις ότι έχεις πάει για ένα μήνα,μετά απο 2-3 μέρες χάνεις την αισθηση του χρόνου και νομίζεις

ότι έχεις χάσει το αεροπλάνο της επιστοφής δηλαδή ότι περάσανε οι μέρες.......................

Το χρόνο τον καταλαβαίνεις μόλις πατήσεις το πόδι σου στο Ελ.Βενιζέλος.Και το πρώτο πράγμα που σκεύτεσαι είναι........


Καλώς ήρθα πάλι στα Σκ@τά......η συνέχεια γνωστή σχεδιάζεις πότε θα ξαναπάς το συντομότερο.............

Και δεν είναι μόνο τα μουν@κια ,αλλά είναι όλο το πακέτο.....................
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
για αυτο ταιλανδη λενε οι μεγαλες διακοπες.περιπου ενα μηνα δηλαδη.να μπορεσεις εμ την ανεση σου να πας bkk παταγια πουκετ σε κανενα νησακι η βορεια για μερικες μερες.θελουν χρονο ολα αυτα.

Εννοείτε ότι βόρεια θα πας οπωσδήποτε ! Φοβερή φύση και καταρράκτες !
 

halandrokavlis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
kalimera apo pattaya!! yparxoyn pppaaaara poly ellhnes edo tora! oti kai na po einai ligo paidia. empeiria zohs.
 

vagosfire

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα κ απο εμας ........παταγια κ παλι παταγια
 

vagosfire

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πες μου ενα απο τα καλυτερα μαγαζια που εχεις δει γιατι ολα καλα ειναι...θελω αν μπορεις το καλυτερο για σενα
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Εχει μεινει κανεις τωρα τελευταια στο PATTAYA SECRETS HOTEL?Αν ναι ας μας πει τις εντυπωσεις του :think:
 

PUKETOVIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στουs συναγωνιστεs τηs παταγια απο phuket!!!!!    και εδω εχουμε ελληνεs , τελικα το ελληνικο στοιχειο ειναι παντου!!!  καλο απογευμα και καλα να περνατε παιδεs!!!!!!!!!!
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Βλεπω δινονται δυνατες μαχες σε ολα τα μετωπα. Για την Ελλαδα ρε γαμω το...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom