Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
και  αν  το  κωλοδολλαριο :birdman:  δεν  εριχνε  το  ευρω  μας  στα  41 μπατ  αλλα  εμενε  για παντα  στα 50+  θα  τη  περναγα 9 με  10  μηνακια    παντως  μαγκες  καντε  λιγο  κρατει  με τα  λεφτα  σας  (γουστο  σας  βεβαια)  γιατι  σε κανα  2  χρονια (λογω ελληνικης υφεσης)  δε  μας  βλεπω  να  πηγαινουμε  ουτε  καμποτζη (ελπιζω κατι  να  γινει  και  να ρεφαρουμε)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Λοιπόν :2funny: :2funny: και ένα διαιτολόγιο για όσους θελουνε να πάνε με 5 - 6 μήνες με 5000 γιούρια

Πρωινό ΜΑΜΑ (Noodles απο το 7 Eleven 13 Μπατ  :uglystupid:
ξενοδοχείο 350 μπάτ  :uglystupid:

Μετά περνάς από ένα πατσατζίδικο αλλά επειδή είσαι ΣΚΡΟΥΤΖ κοιτάζεις μόνο τα κορίτσια :2funny:
και δεν κάνεις ΜΑΣΑΖ  :2funny: :2funny: :uglystupid:
διότι..
Μασάζ 1-2 τη βδομάδα αυστηρά των 200 Μπατ  :uglystupid: εξτρα καθόλου  :cheesy:

Μεσημεράκι τρως ένα πολύ καυτερό ΣΟΜ ΤΑΜ των 30 Μπάτ για να σου κοπεί ή όρεξη  :uglystupid:
και πινεις και 3 νεράκια των 7 Μπατ Shinga γιατι σε έκοψε ίδρωτας

Απόγεμα που δεν θα στυλώνεις τρως ένα σουβλάκι κοτόπουλο των 10 Μπατ και ένα Ρυζάκι Ψημένο σχαρας (καλά είναι) 10 Μπατ

Το βράδυ Κάνεις βόλτες σε όλα τα σόγια για οφθαλμόλουτρο  :grin: αλλά δεν φορτώνεις γιατί
πρέπει να φορτώσες 2 φορές την Βδομάδα  :grin: για να σε φτασουν  :uglystupid:
Για να δικαιολογηθείς στον εαυτό σου λες ότι δεν αισθάνεσαι καλά και ότι σε χάλασε το απογευματινό ρυζάκι  :cheesy:

στο μεταξύ εχεις λυσσάξει από την πείνα... μετα τρως ένα Burger απο τα SEVEN 20 μπατάκια και στανιάρεις  :cheesy:

Τέλος πας παραλιακή και παιρνεις ενα τιλακ παραμυθιάζοντας το ότι θα το πληρώσεις  :cheesy:
Η δεν αναφέρεις καθόλου το χρηματικό...(σα λαμόγιο που είσαι) και το πρωί του λες
το ΗΓΕΤΙΚΟ ....... "Μα νόμιζα οτι το ήθελες και εσύ"  :uglystupid:

Μέτα τσακώνεστε και το Τιλάκ φεύγει με 100 Μπατ  :uglystupid:


[size=20pt]Έτσι θα κυριαρχήσουμε στο θέμα παραμονής [/size]
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:





 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
και  αν  το  κωλοδολλαριο :birdman:  δεν  εριχνε  το  ευρω  μας  στα   41 μπατ  αλλα  εμενε  για παντα  στα 50+  θα  τη  περναγα 9 με  10  μηνακια    παντως  μαγκες  καντε  λιγο  κρατει  με τα  λεφτα  σας  (γουστο  σας  βεβαια)  γιατι  σε κανα  2  χρονια (λογω ελληνικης υφεσης)  δε  μας  βλεπω  να  πηγαινουμε  ουτε  καμποτζη (ελπιζω κατι  να  γινει  και  να ρεφαρουμε)
Φίλε θα την παίρναγες ζόρικα με αυτά τα λεφτά πάντος, ένα τιλάκ το μήνα τάι φαγητό αν σε καλύπτει και όχι τίγκα στη διασκέδαση ποτά, κεράσματα, gogo, beer bar κτλ, λογικό είναι ότι πληρώνεις παίρνεις που λένε
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
δευτερο ριπορτ απο πουκετ!!!!
τελικα οτι και να διαβασεις,οσο και να προετοιμαστεις,αμα δεν βρεξεις κωλο ψαρι δεν τρως.
καθησα τα σκεφτηκα,το φιλοσοφισα (πανω απο 20 λεπτα χαχα) απλα η διαφορα ηταν οτι μετα απο 3 μερες πρωτη φορα σκεφτηκα με το πανω κεφαλι.
το λοιπον, επιχειρηματιας ανθρωπος ειμαι, ετσι ξεκινησα το συλλογιστικο μου, οι κανονες του εμποριου και της ελευθερης αγορας ισχυουν ακομα και στο σεξ.Συνειδητοποιω οτι καθε βραδυ μιλιουνια κοπελες μενουν ξεκρεμαστες λογω ελειψης τουριστων. αρα καθε φυσιολογικη κοπελα (νταξει προφανως οχι αυτη που λεει ο pipinomaniac ή η ζιζελ της πατονγκ) θα προτημισει να γυρισει στο δωματιο με εναν αξιοπρεπεστατο νεο για 1000 μπατ παρα να μεινει μπουκαλα. αρα αποφασισα να τραβηξω λιγο την ωρα των διαπραγματευσεων και να μεταφερω το παιχνιδι οποτε αυτο γινεται σε κλαμπ,για να προηγηθει και λιγος χορος κτλ κτλ για να δεις και τι καπνο φουμαρει η γκομενα και αν εχει ορεξη να την ματωσει την φανελα.
χθες κινηθηκα κλασικα στα μπαρ που ειναι κατω απο το tiger. κατα τις 12 σταμπαρω 2 κοπελιτσες να πινουν ποτο,ντυμενες κανονικοτατα.διαλεγω αυτην που μου αρεσει,χαμογελαω,ανταποδιδει, και καποια στιγμη βρισκομαστε να μιλαμε.ειχε ερθει με μια φιλη της για ποτο,δεν δουλευαν στο μπαρ(βεβαια δουλευαν σε μασατζιδικο την μερα αλλα αυτο δεν με πειραζει ιδιαιτερα,φυσικα στην αρχη μου ειπε οτι δουλευει σε σουπερ μαρκετ αλλα δεν θα τα χαλασουμε εκει. πεταγομαστε ταιγκερ με τις φιλες της(ηρθε ακομα μια) ηπιαμε τις μπυριτσες μας, τα φλαρακια τσιμπησαν τις φιλες της, εγω της εταξα ενα 1000ρικο και εκανε και κολοτουμπες.
παρα πολυ καλη βραδυα, πολυ γελιο, αξιζε το 1000ρικο μεχρι τελους
δεν λεω οτι βρηκα την περιπτωση,απλα πιστευω οτι τελικα με λιγο παιδεμα κατι γινεται στο θεμα της τιμης. το αν οι γκομενα σου βγει μαλακισμενη ειναι μια τελειως διαφορετικη ιστορια.
ps τρελο ρισπεκτ στον σκορπιο4 για την καταδρομικη φορτοτικη που εκανε απο το μπαρ

ξερω οτι μου τα λεγατε για παταγια,αλλα που θα μου παει....
η μονη μλκια ηταν οτι ειχα μασατζου στο δωματιο και δεν προλαβα να κανω ουτε ενα 10λεπτο μασαζακι,αλλα θα επανελθω
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Τώρα αυτα που ακούγονται για 5000 σε 5 και 7 μήνες τα θεωρώ αστεία... Αυτα χωρίς παρεξήγηση.

Καλα κι εγω εχω ριξει τρελο γελιο με αυτα που διαβαζω, αλλα μην το κανουμε θεμα. Χωρις περεξηγηση..
Γουστα βγαζεις με πολλους τροπους. Και δεν φανταζεσαι ποσα γουστα μπορεις να βγαλεις σε 5-7 μηνες με 5000 ευρα! Βεβαια για μερικους η προυποθεση για καλες διακοπες ειναι 2 ST την μερα.. Για αλλους υπαρχουν και αλλες επιλογες, χωρις να λειπουν τα ST... Δεν θελει κοπο, θελει τροπο.
Για οσους πανε Παταγγια και στα υπολοιπα σεξοτουριστικα κεντρα δεν ισχυει τιποτα απο τα παραπανω.. Μπορουν ομως να συνεχισουν διαφοροι εξυπνακηδες που δεν εχουν αποψη...να εχουν αποψη για αυτα που δεν γνωριζουν.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
δευτερο ριπορτ απο πουκετ!!!!
τελικα οτι και να διαβασεις,οσο και να προετοιμαστεις,αμα δεν βρεξεις κωλο ψαρι δεν τρως.
καθησα τα σκεφτηκα,το φιλοσοφισα (πανω απο 20 λεπτα χαχα) απλα η διαφορα ηταν οτι μετα απο 3 μερες πρωτη φορα σκεφτηκα με το πανω κεφαλι.
το λοιπον, επιχειρηματιας ανθρωπος ειμαι, ετσι ξεκινησα το συλλογιστικο μου, οι κανονες του εμποριου και της ελευθερης αγορας ισχυουν ακομα και στο σεξ.Συνειδητοποιω οτι καθε βραδυ μιλιουνια κοπελες μενουν ξεκρεμαστες λογω ελειψης τουριστων. αρα καθε φυσιολογικη κοπελα (νταξει προφανως οχι αυτη που λεει ο pipinomaniac ή η ζιζελ της πατονγκ) θα προτημισει να γυρισει στο δωματιο με εναν αξιοπρεπεστατο νεο για 1000 μπατ παρα να μεινει μπουκαλα.
Φίλε μου το είχαν αναφαίρει παλιότερα συναγωνιστές εδώ μέσα ότι όσο ποιο αργά φορτώσεις τόσο ποιο πολύ κατεβάζεις το ποσό της συναλαγής εμένα μου έτυχε από Μπανγκόκ να φορτώσω 2 freelancer από 2χίλιαρο που ζητάγανε για sort στο χιλιάρικο γιατί θα φεύγανε μόνες τους για το σπίτι τους, αλλά μιλάμε για ώρες 5-6 το πρωί και εγώ επειδή δεν αντέχω τέτοια ξενύχτια πάω για ποιο νωρίς
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Φίλε μου το είχαν αναφαίρει παλιότερα συναγωνιστές εδώ μέσα ότι όσο ποιο αργά φορτώσεις τόσο ποιο πολύ κατεβάζεις το ποσό της συναλαγής εμένα μου έτυχε από Μπανγκόκ να φορτώσω 2 freelancer από 2χίλιαρο που ζητάγανε για sort στο χιλιάρικο γιατί θα φεύγανε μόνες τους για το σπίτι τους, αλλά μιλάμε για ώρες 5-6 το πρωί και εγώ επειδή δεν αντέχω τέτοια ξενύχτια πάω για ποιο νωρίς
οοοοο γιες, δεν διαφωνω καθολου, το ειχα διαβασει απειρες φορες. απλα ξερεις τι μου την ψιλοσπαει?? οσο περναει η ωρα,τοσο πεφτουν και πιο γρηγορα οι αντοχες. αν πας δλδ 5 στο δωματιο και μετα απο απειρες μπυρες τα κουκια σου ειναι μετρημενα. εεεε οπως και σε ολα τα πραγματα πρεπει να φροντισεις να βεις την μεση λυση και να προσαρμοζεσε αναλογα με την περισταση
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
οοοοο γιες, δεν διαφωνω καθολου, το ειχα διαβασει απειρες φορες. απλα ξερεις τι μου την ψιλοσπαει?? οσο περναει η ωρα,τοσο πεφτουν και πιο γρηγορα οι αντοχες. αν πας δλδ 5 στο δωματιο και μετα απο απειρες μπυρες τα κουκια σου ειναι μετρημενα. εεεε οπως και σε ολα τα πραγματα πρεπει να φροντισεις να βεις την μεση λυση και να προσαρμοζεσε αναλογα με την περισταση
Ετσι αριβώς πιωμένος εσύ πιωμένες αυτές είναι και αργά θες και να κοιμηθείς άντε να μαμήσεις σωστά
Τα χω περάσει
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Ετσι αριβώς πιωμένος εσύ πιωμένες αυτές είναι και αργά θες και να κοιμηθείς άντε να μαμήσεις σωστά
Τα χω περάσει
χαχαχαχα εεε γιαυτο την παταμε και φορτωνουμε νωρις.σαν την λαικη ενα πραγμα.αν πας στο τελος,θα αγορασεις πιο φτηνα αλλα θα κανεις υποχωρησεις
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
οοοοο γιες, δεν διαφωνω καθολου, το ειχα διαβασει απειρες φορες. απλα ξερεις τι μου την ψιλοσπαει?? οσο περναει η ωρα,τοσο πεφτουν και πιο γρηγορα οι αντοχες. αν πας δλδ 5 στο δωματιο και μετα απο απειρες μπυρες τα κουκια σου ειναι μετρημενα. εεεε οπως και σε ολα τα πραγματα πρεπει να φροντισεις να βεις την μεση λυση και να προσαρμοζεσε αναλογα με την περισταση

Φιλε τι κανεις??σου εστειλα pm και δεν μ'απαντησες......πηρες τηλ.???
Αντε καλα να περνας.............πες και στον skorpio 4 περιμενω και απ'αυτον το τηλ. του!!!
Αντε ριξτε και 1 για μενα!!!!!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Λοιπόν :2funny: :2funny: και ένα διαιτολόγιο για όσους θελουνε να πάνε με 5 - 6 μήνες με 5000 γιούρια

Πρωινό ΜΑΜΑ (Noodles απο το 7 Eleven 13 Μπατ  :uglystupid:
ξενοδοχείο 350 μπάτ  :uglystupid:

Μετά περνάς από ένα πατσατζίδικο αλλά επειδή είσαι ΣΚΡΟΥΤΖ κοιτάζεις μόνο τα κορίτσια :2funny:
και δεν κάνεις ΜΑΣΑΖ  :2funny: :2funny: :uglystupid:
διότι..
Μασάζ 1-2 τη βδομάδα αυστηρά των 200 Μπατ  :uglystupid: εξτρα καθόλου  :cheesy:

Μεσημεράκι τρως ένα πολύ καυτερό ΣΟΜ ΤΑΜ των 30 Μπάτ για να σου κοπεί ή όρεξη  :uglystupid:
και πινεις και 3 νεράκια των 7 Μπατ Shinga γιατι σε έκοψε ίδρωτας

Απόγεμα που δεν θα στυλώνεις τρως ένα σουβλάκι κοτόπουλο των 10 Μπατ και ένα Ρυζάκι Ψημένο σχαρας (καλά είναι) 10 Μπατ

Το βράδυ Κάνεις βόλτες σε όλα τα σόγια για οφθαλμόλουτρο  :grin: αλλά δεν φορτώνεις γιατί
πρέπει να φορτώσες 2 φορές την Βδομάδα  :grin: για να σε φτασουν  :uglystupid:
Για να δικαιολογηθείς στον εαυτό σου λες ότι δεν αισθάνεσαι καλά και ότι σε χάλασε το απογευματινό ρυζάκι  :cheesy:

στο μεταξύ εχεις λυσσάξει από την πείνα... μετα τρως ένα Burger απο τα SEVEN 20 μπατάκια και στανιάρεις  :cheesy:

Τέλος πας παραλιακή και παιρνεις ενα τιλακ παραμυθιάζοντας το ότι θα το πληρώσεις  :cheesy:
Η δεν αναφέρεις καθόλου το χρηματικό...(σα λαμόγιο που είσαι) και το πρωί του λες
το ΗΓΕΤΙΚΟ ....... "Μα νόμιζα οτι το ήθελες και εσύ"  :uglystupid:

Μέτα τσακώνεστε και το Τιλάκ φεύγει με 100 Μπατ  :uglystupid:
πλακα-πλακα ουκ ολιγοι φαρανγκ τη βγαζουν ακριβως ετσι στην Παταγια
η λεξη φυτοζωο παιρνει νεες διαστασεις
γιατι το να ζεις μεσα στη φτηνια εχει και το τιμημα της
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Πράγματι , οι περισσότεροι μόνιμοι έτσι τη βγάζουν. Αλλά αν παίρνουν 500 το μήνα , τι άλλες επιλογές έχουν; Και αν έμεναν αλλού , θα ζούσαν με δάνεια και χρέη. Εκεί ρίχνουν και έναν που και που. Βέβαια , το ψυχολογικό κόστος αν μένεις μόνιμα στην Πατάγια (και γενικά Ταϋλάνδη) δεν είναι μικρό. Για "φαλάνγκ" μιλάω πάντα.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ps τρελο ρισπεκτ στον σκορπιο4 για την καταδρομικη φορτοτικη που εκανε απο το μπαρ

Και που να δεις στο κρεβάτι τι έκανε αλφιστας... ακόμα μετράω τις νυχιές της πάνω στο σώμα μου...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
πλακα-πλακα ουκ ολιγοι φαρανγκ τη βγαζουν ακριβως ετσι στην Παταγια
η λεξη φυτοζωο παιρνει νεες διαστασεις
γιατι το να ζεις μεσα στη φτηνια εχει και το τιμημα της

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τα γραφόμενα δεν είναι καθόλου τυχαία ;)

Μάλιστα να σου πω τώρα ότι και εγώ που τα γράφω τα εχω κάνει
αλλά όχι κατ εξακολούθηση (για φαΐ μιλάω)  :2funny: :2funny:

Γιατί με κοπέλες δεν κάνω μαλακίες

αλλά είπαμε δεν θα καταντήσουμε σαν την απολυμένη ΜΑΜΑΣΑΝ
που πήγε Carefour και φόρτωνε οικογενειακές συσκευασίες ΜΑΜΑ
με 59 Μπατ (τα 8) :uglystupid:

Και την έβγαζε ετσι κάνα μήνα

και για να σου πω και άλλα ετσι για την πλάκα μας  ;)

ΜΑΜΑ Κουβάλησα και στην Ελλάδα μπόλικα  :uglystupid:
ο Μαρινόπουλος τα έχει 1,5 ευρώ περίπου το ένα (κάτι κινέζικες μαλακίες)
αντίστοιχες και τα ΜΑΜΑ που αγοράζεις 6 μπατ στην Ταϊλάνδη (στο σακιουλάκι)
Όχι στο Ποτήρι  :grin:

Και τα ΜΑΜΑ της THAI είναι κλάσης ανώτερα ;)


Πάντως με το τιλάκ Αυτή την φορά μέχρι και από τις αγορές
τις ΜΠΟΧΑΟ και του Ισαάν (Sarakham - Kon Kaen) ψωνίζαμε για την πλάκα μας (χωρίς καθόλου παρενέργειες)
μια χαρά ήτανε.


Η πλάκα τανε που πήγαμε και Ψωνίσαμε απο το Sarakham κοτόπουλα - καλαμάρια  - γαρίδες - μπριζολακια
και πήγαμε στο σπίτι του "Πεθερού μου" και έγινε της Πόπης  :uglystupid:

Τα ψήσαμε οικογενειακά  :grin:

Είχε ανάψει την σχάρα να ψησει τα καλαμάρια είχε βράσει ρύζι (γαμάτο)
Έψηνε η πεθερά τα Μπριζολάκια  :grin:
και εμείς τηγανίζαμε τα κοτόπουλα με το τιλακ :grin:

Και μετά τα φάγαμε οικογενειακά

Ωραίες  ΦΑΣΕΙΣ ;)








 

Συνημμένα

  • SANY0053.jpg
    SANY0053.jpg
    79 KB · Εμφανίσεις: 17
  • SANY0054.jpg
    SANY0054.jpg
    68,1 KB · Εμφανίσεις: 26

PUKETOVIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδεs !!!!  μετα απο ενα 2 μερο καυτο στη rawuai γυρισαμε στα πατρια εδαφη και πατονγk !!!  εγω αυτο που περιμενα το εχω και ειμαι ευχαριστημενοs  στο μεγιστο βαθμο!!!!  καλα να περνατε συναγωνιστεs ..... Sawasdee Krup.......
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδεs !!!!   μετα απο ενα 2 μερο καυτο στη rawuai γυρισαμε στα πατρια εδαφη και πατονγk !!!  εγω αυτο που περιμενα το εχω και ειμαι ευχαριστημενοs  στο μεγιστο βαθμο!!!!   καλα να περνατε συναγωνιστεs ..... Sawasdee Krup.......
Καλά να περνάς αγορίνα και προσοχή.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φίλε αφού γαμάς κάργα εδώ μην πας με το αίσθημα στην Ταιλάνδη θα το μετανιώσεις, άκου που σου λέω
Πηγένετε κανά Παρίσι, Βενετία και άμα θες εξωτικό μέρος Μπαλί, Μαλδίβες και άλλα πολλά, αν γουστάρεις το αίσθημά σου είναι κρίμα να χωρήσεις φιλικά πάντα στα λέω αυτά
εχω παει μπαλι και μαλβιδες,ευρωπη δεν γουσταρω,παω εκει για την δουλεια μου,θα παω και διακοπες;να χωρισω δεν παιζει για ταυλανδη,ουτε ενα μηνα δεν την εχω αυτη.απλα εγω δεν γουσταρω το μαυριδερο δερμα στις ασιατισσες με απωθει.μου αρεσουν τα γαλακτερα.καλα να περνατε ρε.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
εχω παει μπαλι και μαλβιδες,ευρωπη δεν γουσταρω,παω εκει για την δουλεια μου,θα παω και διακοπες;να χωρισω δεν παιζει για ταυλανδη,ουτε ενα μηνα δεν την εχω αυτη.απλα εγω δεν γουσταρω το μαυριδερο δερμα στις ασιατισσες με απωθει.μου αρεσουν τα γαλακτερα.καλα να περνατε ρε.
Εχει και ασπρουλιάρες ο μπαξές αλλά αν έχεις τέτοια αυτοκυριαρχία να είσαι με μία και γύρο σου να γίνεται της κολάσεως μπράβο σου, αυτό σημαίνει ότι γουστάρεις πραγματικά το αίσθημα ή όντος δεν σε πολυνιάζουν οι Ασιάτισες, πάντος αν θες να πας Ταιλάνδη με το αίσθημα πήγαινε Πουκέτ που πάνε τα περισσότερα ζευγάρια σε σχέση με τα υπόλοιπα μέρη στην Ταιλάνδη, να σε καλά και συ
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
για να σχολιάσω και εγώ λίγο το: 5000 ευρώ-5 μήνες...
δηλαδή 33 ευρώ την μέρα ή 1400 baht περίπου...
ξέρω άτομο το οποίο πάει στην παραλία κατά τις 12 με 3 ροδάκινα και ένα νεράκι...
κατά τις 4 πίνει ένα καφέ ή τσάι και κατά τις 8 πάει σπιτάκι του και προφανώς κάτι θα φάει εκεί...
κατά τις 11 βγαίνει έξω και αφού κάνει καμιά 10 χιλιόμετρα πάνω κάτω,θα πάει στο μπαράκι της επιλογής του,θα πάρει μια μπύρα ή και χυμό,για 2-3 ώρες που θα κάτσει εκεί, για να μην τον πειράξει και εννοείται ότι δεν το πίνει όλο γιατί φουσκώνει...
άν τον ρωτήσεις την άλλη μέρα πώς τα πέρασε χθές θα σου πεί ''καταπληκτικά''...και εσύ θα ψάχνεις τοίχο να βαρέσεις το κεφάλι σου... και αυτό το κάνει όλο το καλοκαίρι...
αν προσθέσεις σε συτά που έφαγε και ήπιε ο παραπάνω ,το φαί στο σπίτι,το ξενοδοχείο,ένα κέρασμα,μετακινήσεις και ένα sort ανά 2-3 ημέρες νάτα τα 1400 baht...
αν ο οποιοδήποτε αυτό το πράγμα το θεωρεί διακοπές...
μπράβο και συγχαρητήρια στα άτομα που μπορούν και το κάνουν,
αλλά τουλάχιστον να μην το λένε-προτείνουν-παροτρείνουν και σε άλλους...
άκου 5000 για 5 μήνες...
διακοπές πάμε εκεί εεεεεεεεεεεεεεεε...
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Κο Σαμούι παίζει καλύτερες τιμές από Μπανγκόκ. Ενοείτε η πρωτεύουσα κάθε κράτους είναι και η ακριβότερη περιοχή. Από Πατάγια θα σε ενημερώσουν τα παιδιά εδώ μέσα.

Σ ευχαριστώ φίλε. Κάποιος άλλος που να ξέρει τι παίζει στο Κο Σαμούι από σεξ και τιμές υπάρχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom