Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
stis proigoumenes selides grafate re paidia gia kati kondilomata ta opoia kolas kai an foras skoufo....ti paizei me afta as pei kapoios kati..!!
aa...kai kati allo  :pipa2: xwris skoufo uparxei provlima i kai edw exoume thema? :huh:

μπορει να συμβει και ειδικα στην βαση του πεους οπου το προφυλακτικο δεν εχει εφαρμογη...ειδικα αν χρησιμοποιησεις ταυλανδεζικα προφυλακτικα που ειναι μικρα σε μεγεθος.Αυτο βεβαια μπορει να συμβει παντου..ειτε εισαι ελλαδα ειτε ταυλανδη
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
μαγκια του καθενος που παει για 5-6 μηνες κατω και ξοδευει οσο λιγοτερα μπορει.
μονο που ειναι εκει και οχι στην σκατοχωρα μας φτανει.
και δεν γινεται να εισαι εκει τοσους μηνες και να κανεις καθε μερα παρτυ.
Και εγω αν μπορουσα λογο δουλειας να παω κατω για 5 μηνες θα πηγαινα
Απλα εχοντας 5000 μαζι μου ισως να εκοβα στο τελος κανενα μηνακο για περασω πιο ανετα.Αλλα οπως σωστα ανεφεραν καποιοι εδω μεσα....αλλο τουριστας των 15 ημερων και αλλο των 5 μηνων...τεραστια διαφορα  :uglystupid:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
και μια που αναφερθήκαμε στο να την βγάλεις  

Αυτο που βλέπετε ειναι φαΐ απο την υπαίθρια Market του ΜΠΟΥΧΑΟ
(λίγο πιο πέρα (100m) απο το Σύμπλεγμα μπαρακιών που είναι και ο FOTIS)

Τηγανητό κοτοπουλάκι (40 Μπατ)
Ρυζάκι ( 5 Μπατ)
Μακαρονάκια (30 Μπατ)  (θεϊκά) including ξυλάκι κινεζοstyle  :uglystupid:

(σαλατίτσα δώρο με το μακαρονάκι)

Γαρίδες τηγανητές 40 Μπατ
κόκα-κόλα    (12 Μπατ)

127 Μπατ Μενού  :grin:

Την κάνεις ΤΑΡΑΤΣΑ (χωρίς καθόλου παρενέργειες)
Φιλε μου φαγητο μπορεις να βρεις οσο θελεις και σε πολυ χαμηλες τιμες....το πραγμα παιζεται στο  :knockinb:...εκει ειναι ολη η ιστορια στο τελικο ποσο που θα φας.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Σιγουρα μπορει να τη περασει καποιος με 1000 ευρο το μηνα...ισως και με λιγοτερα.Αυτο ομως προυποθετει να μενεις καπου για πολυ καιρο με μικρο ενοικιο...π.χ 10 ευρο τη μερα,και αν το κλεισεις για δυο μηνες μπορει να πληρωνεις και 150 με 200 το μηνα...φαγητο ετσι κι αλλιως ειναι φτηνο...αλλα αν θελεις μπορεις να μαγειρεψεις οχι τοσο απο οικονομικη αποψη αλλα απο θεμα επιλογης.Ακομα και το αλκοολ μπορει να μη κοστιζει παρα πολυ αν δεν εισαι νεροφιδας.Το σεξ μπορεις να το βρεις ειτε πληρωνοντας ειτε οχι...αλλα και παλι μπορει να χαλας λιγο εχωντας μια κοπελα για δυο η τρεις βραδιες τη βδομαδα.Αν δε πληρωνεις για σεξ σιγουρα θα σου μεινουν αρκετα λεφτα για να κανεις κι αλλες δραστηριοτητες..οπως treking,rafting,snorkelling...η να κανεις καποια μαθηματα σε μασαζ,μαι ται,κλπ.Εχω γνωρισει αρκετους που μενουν ετσι για πολυ καιρο...αλλα πρωταρχικος τους σκοπος δεν ειναι ο ΣΕΞΤΟΥΡΙΣΜΟΣ.Ομως για καποιον που παει για λιγο καιρο ειναι φυσικο να χαλαει πολλα γιατι παει για διακοπες και οχι για διαβιωση.Το θετικο ειναι οτι η χωρα παρεχει τις δυνατοτητες να περασεις καλα ειτε εισαι στη χλιδα η και οχι.
Συμφωνώ σε όλα μόνο που στο  :knockinb: χωρίς λεφτά είναι λίγο δύσκολο ότι και να γίνει θα ρουφάει χρήμα με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο στα φαγητά και τα δωράκια της, ακόμα και μία γκόμενα να έχεις αν δεν τις δίνεις λεφτά στο χέρι στην αρχή, κάποια στιγμή θα σου ζητήσει λεφτά με την εκάστοτε δικαιολογία για να στείλει στην φαμίλια της εκτός αν είσαι τόσο καλός στο παραμύθι και την κρατάς έτσι ή γνωρίσεις γκόμενα μη μπαρόβια και ευκατάσταση για Ταιλανδή να μην έχει ανάγκη τα λεφτά σου που επανερχόμαστε στο αρχικό συμπέρασμα ότι θέλεις χρόνο και όχι 10-15 μέρες
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Φιλε μου φαγητο μπορεις να βρεις οσο θελεις και σε πολυ χαμηλες τιμες....το πραγμα παιζεται στο  :knockinb:...εκει ειναι ολη η ιστορια στο τελικο ποσο που θα φας.

Αμα είσαι ρε για μεγάλα διαστήματα 4 - 6 μηνες

είναι αλλιώς... δεν τα σκας ούτε κάθε μέρα άλλα ούτε και μπορείς να αντεπεξέλθεις :uglystupid:

Αφού τα είπαμε  ;)
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Συμφωνώ σε όλα μόνο που στο  :knockinb: χωρίς λεφτά είναι λίγο δύσκολο ότι και να γίνει θα ρουφάει χρήμα με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο στα φαγητά και τα δωράκια της, ακόμα και μία γκόμενα να έχεις αν δεν τις δίνεις λεφτά στο χέρι στην αρχή, κάποια στιγμή θα σου ζητήσει λεφτά με την εκάστοτε δικαιολογία για να στείλει στην φαμίλια της εκτός αν είσαι τόσο καλός στο παραμύθι και την κρατάς έτσι ή γνωρίσεις γκόμενα μη μπαρόβια και ευκατάσταση για Ταιλανδή να μην έχει ανάγκη τα λεφτά σου που επανερχόμαστε στο αρχικό συμπέρασμα ότι θέλεις χρόνο και όχι 10-15 μέρες

Εχωντας ως δεδομενο οτι θα μεινεις κατω για πολυ καιρο και οχι για 2 με 3 βδομαδες...μπορεις να γνωρισεις και κοπελες που δεν ειναι επαγγελματιες αλλα γουσταρουν τη φαση σου,τωρα αν κερασεις καποια ποτα η φαγητα ε αυτο δεν θεωρειται σπαταλη αλλα κατι που μπορει να γινει σε οποια χωρα κι αν εισαι.Μπορεις να γνωρισεις ομως και μια τουριστρια...αρκετες κοπελες ταξιδευουν μονες τους και πολλες θελουν παρεα.Βγαινουμε λιγο απο το θεμα αλλα καταληγουμε στο συμπερασμα οτι και με 700 εως 1000 ευρο το μηνα μπορεις να διαβιωσεις αξιοπρεπεστατα...πολυ μα πολυ καλυτερα απο οτι εδω.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Μπορεις να παρεις βιζα για τοσο πολυ καιρο?...απο οτι θυμαμαι η βιζα ηταν 2 με 3 μηνες και μετα επρεπε να βγεις απο τη χωρα ωστε να ξαναμπεις και να την ανανεωσεις.Υπαρχει νομιζω και επαγγελματικη βιζα αλλα βγαινει πιο δυσκολα.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σε άλλο φόρουμ είχε αναφερθεί οτι υπάρχει η επιλογή της αγοράς 6 μηνης Βιζα, κατα πόσο ισχυεί δεν  γνωρίζω.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Εχωντας ως δεδομενο οτι θα μεινεις κατω για πολυ καιρο και οχι για 2 με 3 βδομαδες...μπορεις να γνωρισεις και κοπελες που δεν ειναι επαγγελματιες αλλα γουσταρουν τη φαση σου,τωρα αν κερασεις καποια ποτα η φαγητα ε αυτο δεν θεωρειται σπαταλη αλλα κατι που μπορει να γινει σε οποια χωρα κι αν εισαι.Μπορεις να γνωρισεις ομως και μια τουριστρια...αρκετες κοπελες ταξιδευουν μονες τους και πολλες θελουν παρεα.Βγαινουμε λιγο απο το θεμα αλλα καταληγουμε στο συμπερασμα οτι και με 700 εως 1000 ευρο το μηνα μπορεις να διαβιωσεις αξιοπρεπεστατα...πολυ μα πολυ καλυτερα απο οτι εδω.
Αυτό ακριβώς είπα και εγώ ότι θες χρόνο και όχι 10-15 μέρες, και για τη γκόμενα δεν το λέω αποκλειστικά για την Ταιλάνδη ότι θα πληρώνεις σε φαγητά, κεράσματα κτλ, την οποιαδήποτε γκόμενα στο κόσμο πληρώνεις με αυτό το τρόπο (πείτε μου μια γκόμενα που να κάθεται σε άφραγκο και τεμπέλη) ίσα ίσα που στην Ταιλάνδη μπορεί να σου είναι ποιο οικονομική, αλλά όσον αφορά τις μπαρόβιες και μη μπαρόβιες που δεν είναι ευκατάστατες όμως κάποια στιγμή θα ανοίξεις την κάνουλα για να τις τροφοδοτήσεις για να στείλουν στη φαμίλια αλλειώς κάποια στιγμή θα πάρουν το κουβαδάκι τους και θα πάνε σε άλλη παραλία να βρουν λεφτά η εύκολη λύση είπαμε
Εντέλει δείνε μου όμως εμένα ένα χιλιάρικο στην Τάι το μήνα και έχω φύγει σούμπητος

 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Μπορεις να παρεις βιζα για τοσο πολυ καιρο?...απο οτι θυμαμαι η βιζα ηταν 2 με 3 μηνες και μετα επρεπε να βγεις απο τη χωρα ωστε να ξαναμπεις και να την ανανεωσεις.Υπαρχει νομιζω και επαγγελματικη βιζα αλλα βγαινει πιο δυσκολα.
2-3 μήνες μετά την αναναιώνεις πάλι για 3 μήνες πηγαίνωντας σε Λάος ή Καμπότζη και στο εξάμηνο πρέπει να ταξιδέψεις με αεροπλάνο για να βγάλεις πάλι την ταξιδιωτική βίζα του αεροπλάνου και ούτο καθεξίς
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σε ελευθερη πτωση το μπατ
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα από Πατονγκ σήμερα επιτέλους έχει ήλιο , έχει γαμηθεί με τις βροχές και τις συννεφιές όλες αυτές τις μέρες! χτες το μπατ στα ανταλλακτήρια το έβρισκες το πολύ 41.30 την στιγμή που πριν 2 μέρες είχε πιάσει 42.00 . Τα ωραίοτερα μωρά κατά τη γνώμη μου καταλήγουν στη χολυγουντ και αρχίζουν τις διαπραγματεύσεις από τα 3000 μπατ (μιλάμε βέβαια για κυριλέ μωρά κοκέτισες με επώνυμα φορεματάκια και ακριβά αρώματα) δύσκολα τις κατεβάζεις κάτω από τα 2000 με διαπραγματεύσεις ακόμα και αν σε γουστάρει. Χτες πλήρωσα πρώτη φορά 2000 για φρεελάνσερ με μία πολύ όμορφη κοπέλα 1.68 ύψος φοιτήτρια από Μπανγκοκ που αποδείχτηκε και δυνατή και στο κρεβάτι ευτυχώς. Λέω να τη κρατήσω και σήμερα μιας και λόγω των γενεθλίων της βασίλισσας όλα σήμερα θα είναι κλειστά. Οι δυνάμεις αρχίζουν να με εγκαταλείπουν από τις καταχρήσεις και όσο σκέφτομαι ότι ακολουθεί μια ακόμα εβδομάδα στη πατάγια... δύσκολα την βγάζω καθαρή. Τα λέμε παίδες!

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Καλημέρα από Πατονγκ σήμερα επιτέλους έχει ήλιο , έχει γαμηθεί με τις βροχές και τις συννεφιές όλες αυτές τις μέρες! χτες το μπατ στα ανταλλακτήρια το έβρισκες το πολύ 41.30 την στιγμή που πριν 2 μέρες είχε πιάσει 42.00 . Τα ωραίοτερα μωρά κατά τη γνώμη μου καταλήγουν στη χολυγουντ και αρχίζουν τις διαπραγματεύσεις από τα 3000 μπατ (μιλάμε βέβαια για κυριλέ μωρά κοκέτισες με επώνυμα φορεματάκια και ακριβά αρώματα) δύσκολα τις κατεβάζεις κάτω από τα 2000 με διαπραγματεύσεις ακόμα και αν σε γουστάρει. Χτες πλήρωσα πρώτη φορά 2000 για φρεελάνσερ με μία πολύ όμορφη κοπέλα 1.68 ύψος φοιτήτρια από Μπανγκοκ που αποδείχτηκε και δυνατή και στο κρεβάτι ευτυχώς. Λέω να τη κρατήσω και σήμερα μιας και λόγω των γενεθλίων της βασίλισσας όλα σήμερα θα είναι κλειστά. Οι δυνάμεις αρχίζουν να με εγκαταλείπουν από τις καταχρήσεις και όσο σκέφτομαι ότι ακολουθεί μια ακόμα εβδομάδα στη πατάγια... δύσκολα την βγάζω καθαρή. Τα λέμε παίδες!

Γεια φιλε!!!!καλοπερνας βλεπω αλλα ρε παιδι μου ακριβες μου φαινονται οι τιμες....ειδικα για Low season!!!αλλα ο καθενας κανει το κουμαντο του με τα λεφτα του!!καλα να περανς και εσυ και ο alfistas!!!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα από Πατονγκ σήμερα επιτέλους έχει ήλιο , έχει γαμηθεί με τις βροχές και τις συννεφιές όλες αυτές τις μέρες! χτες το μπατ στα ανταλλακτήρια το έβρισκες το πολύ 41.30 την στιγμή που πριν 2 μέρες είχε πιάσει 42.00 . Τα ωραίοτερα μωρά κατά τη γνώμη μου καταλήγουν στη χολυγουντ και αρχίζουν τις διαπραγματεύσεις από τα 3000 μπατ (μιλάμε βέβαια για κυριλέ μωρά κοκέτισες με επώνυμα φορεματάκια και ακριβά αρώματα) δύσκολα τις κατεβάζεις κάτω από τα 2000 με διαπραγματεύσεις ακόμα και αν σε γουστάρει. Χτες πλήρωσα πρώτη φορά 2000 για φρεελάνσερ με μία πολύ όμορφη κοπέλα 1.68 ύψος φοιτήτρια από Μπανγκοκ που αποδείχτηκε και δυνατή και στο κρεβάτι ευτυχώς. Λέω να τη κρατήσω και σήμερα μιας και λόγω των γενεθλίων της βασίλισσας όλα σήμερα θα είναι κλειστά. Οι δυνάμεις αρχίζουν να με εγκαταλείπουν από τις καταχρήσεις και όσο σκέφτομαι ότι ακολουθεί μια ακόμα εβδομάδα στη πατάγια... δύσκολα την βγάζω καθαρή. Τα λέμε παίδες!
2000 με παζαρια και μαλιστα στην χαμιλη σεζον?
Μηπως η πιατσα αρχιζει να χαλαει σιγα σιγα εκει στο Πουκετ? :think:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
2000 με παζαρια και μαλιστα στην χαμιλη σεζον?
Μηπως η πιατσα αρχιζει να χαλαει σιγα σιγα εκει στο Πουκετ? :think:
Η πιατσα δεν εχει "αρχισει" να χαλαει...Εχει ηδη χαλασει...
Και αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι κατω απο χιλιαρικο δε πεφτει καμμια...Χτες,μαλλον σημερα ξημερωματα,ωρα 5.30 το πρωι,ο κολλητος παζαρευε για πλακα,ενα πολυ μετριο μωρο και αυτο δεν επεφτε με τιποτα κατω απο το 1000αρικο..Προτιμουσε να παει σπιτι αφορτωτο,παρα να παρει ξερω γω 800 μπατ...
Αφου λοιπον και η παλιοτελευταια δε πεφτει κατω απο χιλιαρικο,ειναι λογικο τα καλα κομματια να ζητανε 2 και 3 χιλιαρικα...
Αυτο επισης που ειναι αξιοσημειωτο ειναι οτι φετος η προσφορα γυναικων ειναι η μεγαλυτερη απο καθε αλλη χρονια...Στο τελος της μερας,τα ξημερωματα,πρεπει να ειναι χιλιαδες αυτες που μενουν αφορτωτες...Τοσα γκομενακια low season δεν εχω ξαναδει μαζεμενα στη Πατονγκ...
Ο καιρος επισης ειναι ο πιο ψυχρος που εχω συναντησει οσα χρονια ερχομαι Ταυλανδη...Να φανταστειτε οτι το a/c δεν το εχω χρησιμοποιησει παρα μονο 2 φορες...Το βραδυ κοιμασαι οχι μονο χωρις a/c αλλα πρεπει να σκεπαστεις κιολας με τη κουβερτα...
Προχτες πηρα ενα αβυζο λευκο ΚινεζοΤαυλανδακι,αλλα μου εκανε εντυπωση που ηταν το πρωτο μωρο που ειχε ροζ θηλες στο στηθος και οχι μαυρες...Πολυ περιεργο μου φανηκε...Αποδοση στο σεξ μετρια...Το τιμησε ομως το χιλιαρικο...
Χτες τελος,πηρα επιτελους το "ξεδοντιαρικο" πιπινακι!!!...Ειναι τρομερη η αισθηση στο σεξ να ειναι η γκομενα μολις 38 κιλα...Σκετο μπρελοκ!!!Με τεραστια ευκολια,καναμε ολο το βραδυ μια περιληψη του "Καμα Σουτρα"!!!Πανω-κατω-αριστερα-δεξια-μπρος-πισω-ορθιως και πλαγιως!!Πολυ πλακα!!..Το πρωτο επισης μωρο φετος που επαιρνε αριστοτεχνικη deep throat πιπα...Με τρελαμε το καλικατζαρακι...!!!
Σημερα ειναι η μεγαλη μερα...Εχω κλεισει ραντεβου με το ωραιοτερο μωρο που εχω δει ποτε στη Ταυλανδη να δουλευει σε "πιατσα"..Αυτο που ζηταγε 4χιλιαρο για short..Και ειλικρινα,ψαχνω να βρω ΕΝΑ ψεγαδι επανω του και δεν μπορω...Το ωραιοτερο προσωπο,χαμογελο,χειλη,ματια,κορμι,ποδια και κωλο που εχω δει...Και βεβαια "καταλευκο"...
Βεβαια για να πω την αληθεια,δεν ειμαι σιγουρος για το αν θα γινει η συναντηση...Πολυ φοβαμαι οτι η υποθεση ειναι "scam"...Και αυτο το λεω λογω εμπειριας γιατι την εχω ξαναπατησει...Το εχουν βιτρινα στο μπαρ για να μαζευει καψουρια και να το κερνανε ποτα ("ουρα" καθε βραδυ οι "γαμπροι" στο μπαρ που δουλευει)...Και οταν η συζητιση παει στο "προκειμενο",πεταει ενα "θελω 4 χιλιαρικα" και κοβουν δρομο οι περισσοτεροι...Αλλα και αυτοι που δεχονται μαλλον στο τελος τρωνε "στησιμο"...2 βραδια το παρακολουθω την ωρα που σχολαει και τις 2 φορες,εφυγε με το παπι κατευθειαν για σπιτι...(την ακολουθησα χτες για να δω που παει..ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ εχω φαει...)...ΜΑΛΛΟΝ λοιπον το μωρο εχει καποιο μονιμο σπονσορα και δε γουσταρει να κανει κι αλλες βιζιτες...Παει καθε βραδυ στο μπαρ,περναει την ωρα της,περνει και τα ποσοστα απο τα δεκαδες ποτα που τη κερνανε και βουρ για σπιτι...
Και ειλικρινα ΑΝ σημερα ερθει στο ραντεβου,δε προκειται να κανω παζαρια...Αν επιμενει στο 4χιλιαρο θα το δωσω κι ας μεινω αγαμητος αυριο...Χαλαλι της...
Τελος,να επιβεβαιωσω τη τρελλη βουτια του μπατ...Σημερα η καλυτερη ισοτιμια στη Πατονγκ 41.06...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom