Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

manos33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες σας χαιρετω απο τα πατρια εδαφη
sa-waa-dee-krap Σε ολους!
Το πρωτο μου ταξιδι στην Ταιλανδη ειταν μια φανταστικη εμπειρια!Δεν Θα μπω σε λεπτομεριες λογο κουρασης.Αυτα θα τα πουμε με την ισυχια μας ¨).Παντος ειναι γεγονος οτι ολα οσα εχουν αναφερθει ειναι αληθεια και βεβαια απο τη σκοπια του ο καθενας το βλεπει αναλογα.Αγωνιστικους χερετισμους σε ολους!
 

Επισκέπτης
φιλε τις υποδειξεις για το καλο μου θα μου τις κανει ο πατερας μου οχι εσυ...........και οι  συμβουλες σου δεν μου λενε τιποτα......για τον φιλο φαντομα δεν νομιζω οτι τον προσβαλα.....και σενα αν το υφος ηταν διαφορετικο.. να μην απανταγες για κατι πουδεν γουσταρεις....για την δικια σου εξαρτηση απο το πληρωμενο ερωτα τι εχεισ να μας πεις.....εγω νομιζω οτι δεν πρεπει να ξαναπας εκει για να γλυτωσεις απο αυτη την εξαρτηση.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, ειναι κριμα να ξεφευγει απο το κλιμα του ενα απ τα πιο αξιολογα θρεντ του φορουμ.. ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φανταζομαι τον papako στην ταυλανδη... ειναι σαν ανταποκριση του παναγιωτη τοκου στο τοκυο...

με αφορμη αυτο θα ηθελα να αναφερω οτι στην ταυλανδη δυο ωρες εξω απο την μπανγκοκ υπαρχει ενα απο τα καλυτερα κεντρα απεξαρτησης ουσιων, οπου εκει γινεται θεραπεια με 105 βοτανα τα οποια βγαινουν και τα μαζευουν απο το δασος, με αυτα τα βοτανα φτιαχνουν ενα ζωμο τον οποιον το πινουν και αυτο φερνει εμετο. αυτο βοηθαει στην τοξικολογικη απεξαρτηση του οργανισμου απο τις ουσιες, θεωρειται πολυ δραστικο. παραλληλα προσφερεται και ψυχολογικη υποστηριξη. ο χωρος μοιαζει με ναο με τις αυλες του, και βρισκεται μεσα στο δασος.

οπως εχουμε αναφερει παλιοτερα στην ταυλανδη υπαρχει μεγαλο προβλημα με χρηστες ουσιων και αλκοολικων, πολυ οδηγουνται απο την κακη ζωη, απο την βιομηχανια του σεξ που παρα πολλες κοπελες και αγορια δεν αντεχουν ψυχικα και σωματικα, τα οποια ειναι θυματα εξαναγκασμου και καταληγουν στις ψυχοτροπες ουσιες.
θα επανελθω σε αυτο το θεμα ξανα διοτι πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο να γνωριζουμε το παρασκηνιο ολων αυτων που βλεπουμε εκει κατω.

με εκτιμηση

Μιμικος
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Κωστα μου δινεις αφορμη για να γραψω. Συγνωμη κιολας αλλα με εχεις ψυχολογησει λαθος.
θα ελεγα οτι ο λογος σου ειναι πολυ σκληρος γι αυτες τις γυναικες, εφοσον ζεις ομως την κοινωνια απο μεσα εχεις δικαιολογια, συχνα μας προσγειωνεις θετικα απο τις χαμηλες πτησεις μας, σωστο αυτο.
εγω ομως τεινω να εχω εμπιστοσυνη σε αυτες τις κοπελες, και διαφωνω στο οτι σκληραινουν με τον καιρο, οι ανθρωποι μενουν ιδιοι με οσα και αν περασουν.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φιλε τις υποδειξεις για το καλο μου θα μου τις κανει ο πατερας μου οχι εσυ...........και οι  συμβουλες σου δεν μου λενε τιποτα......για τον φιλο φαντομα δεν νομιζω οτι τον προσβαλα.....και σενα αν το υφος ηταν διαφορετικο.. να μην απανταγες για κατι πουδεν γουσταρεις....για την δικια σου εξαρτηση απο το πληρωμενο ερωτα τι εχεισ να μας πεις.....εγω νομιζω οτι δεν πρεπει να ξαναπας εκει για να γλυτωσεις απο αυτη την εξαρτηση.....
δεν μιλαμε ποτε ετσι, αν δεν γουσταρουμε καποιον με αυτα που γραφει δεν του απευθυνουμε το λογο ποτε, τον αγνοουμε, δεν εχει σημασια που ειμαστε ανωνυμοι, ευκολα απομονωνεται καποιος απο τους αλλους, παρολο που δεν γνωριζομαστε.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
θα ελεγα οτι ο λογος σου ειναι πολυ σκληρος γι αυτες τις γυναικες, εφοσον ζεις ομως την κοινωνια απο μεσα εχεις δικαιολογια, συχνα μας προσγειωνεις θετικα απο τις χαμηλες πτησεις μας, σωστο αυτο.
εγω ομως τεινω να εχω εμπιστοσυνη σε αυτες τις κοπελες, και διαφωνω στο οτι σκληραινουν με τον καιρο, οι ανθρωποι μενουν ιδιοι με οσα και αν περασουν.
προφανώς δεν κουβεντιάζεις και πολύ με τα κορίτσια αυτά !προφανώς δεν έχεις και πολύ χρόνο στην διάθεση σου ώστε να τον διάθεσης στη κουβέντα !αλλά με μερικές από αυτές κρατάω επαφή και μάλιστα μακρόχρονη !έτσι λοιπόν κάθε χρόνο παρατηρώ ότι ο χρόνος για είναι αμείλικτος (1 σεζόν για αυτές είναι 5 χρονιά για εμάς )με 5 χρονιά εργασίας αυτές έχουν υποστεί ψυχολογικό ακρωτηριασμό ....(οποίος έχει αμφιβολίες ας ψάξει στατιστικές) !
νομίζω ότι τα ΛΌΓΙΑ ΕΊΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΆ’ !


μάλλον βλέπε φαντομά για τα υπόλοιπα ....... :rockon: :rockon: :rockon:
 

butterfly

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναθλητές!

καθώς το ταξίδι στην χώρα των απολαύσεων πλησιάζει, θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με τα χρήματα που πρέπει να πάρω μαζί  μου. Έχω διαβάσει τα σχετικά posts, αλλά μια τελευταία ενημέρωση δεν βλάπτει. 300€ σε συνάλλαγμα αρκούν για τις πρώτες μέρες? Που μπορώ να κάνω συνάλλαγμα εδώ στην Ελλάδα? Υπάρχει κανένα κρυμμένο μυστικό?... Μπορώ να πάρω και euro μαζί μου?
Το ταξίδι είναι για Phuket, για 10 βράδυα στις 30 Ιουλίου με 11 Αυγούστου.

9 και σήμερα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αυτό που βλέπω είναι ότι οι έλληνες είναι τόσο στερημένοι με όλες τις ελεεινίδες που κυκλοφορούν, που μόλις κάποια γυναίκα τους φερθεί με λίγη τρυφερότητα και τους προσφέρει λίγη χαλάρωση αισθάνονται ότι βρήκαν μία σπάνια και μοναδική ευκαιρία.

Προσοχή συνάδελφοι γιατί οι παγίδες είναι πολλές.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Αυτό που βλέπω είναι ότι οι έλληνες είναι τόσο στερημένοι με όλες τις ελεεινίδες που κυκλοφορούν, που μόλις κάποια γυναίκα τους φερθεί με λίγη τρυφερότητα και τους προσφέρει λίγη χαλάρωση αισθάνονται ότι βρήκαν μία σπάνια και μοναδική ευκαιρία.
Προσοχή συνάδελφοι γιατί οι παγίδες είναι πολλές.
Αυτο φιλε ξαναπεστο, συμφωνουμε απολυτα...και δεν ειναι μονο οι ελεεινιδες, που να δεις και τις αμερικανιδες δηλαδη που εδειξαν πρωτες το δρομο με το σκατοφεμινισμο τους που ξεπερασε καθε οριο. Να ταν μονο οι Ελληνες που ψαχνουν για λιγη τρυφεροτητα, σταγονα στον ωκεανο ειμαστε.
Φιλε παπακο ειλικρινα δεν εχω καταλαβει σε ποιον απευθυνεσαι σχετικα με τις κλινικες/απεξαρτησεις κτλ. Μαλλον οχι σε μενα γιατι εγω δεν εκανα λογο για τετοια. Θα μπορουσα να το ειχα διατυπωσει καλυτερα και πιστεψε με θα το ειχα κανει αν αυτο που ρωταγες δεν ειχε απαντηθει ηδη.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Φιλε ΚωστηF16 να εισαι σιγουρος οτι εγω δεν προκειτε ΠΟΤΕ να γελασω με οποιονδηποτε εχει το θαρρος να πει ανοικτα τα συναισθηματα του και τις σκεψεις του, μπορει να μη συμφωνω για τη Πατταγια αλλα συμφωνω απολυτα με τις σκεψεις σου.
Για τον papago
φιλαρακο οταν γραφεις κατι σε ενα φορουμ θα παρεις απαντησεις που μπορει να σου αρεσουν μπορει και οχι. Εμεις απο εδω το μονο που μπορουμε να σου κανουμε ειναι να σε συμβουλεψουμε δυστυχως δεν μπορουμε να σου μαθουμε τροπους.
Και να θιξω και ενα αλλο θεμα που αναφερεται τακτικα εδω αλλα δεν εχει απαντηθει:
Δηλ. οι Ελληνιδες φταινε και πατε εκει κατω ή η οποιασδηποτε μορφης ελλειψη δεσμου ή γαμου στην Ελλαδα;
Και εαν υπαρχει αυτη η ελλειψη γνωριμιας - δεσμου μηπως φταιτε και εσεις και οχι 100% οι Ελληνιδες;
Εγω παντα ειχα δεσμους και τα τελευταια 15 χρονια ειμαι παντρεμενος και συνεχιζω να αγαπω τη γυναικα μου αλλα η αγαπη μου για την Ασια παραμενει. Οταν μπορω να παω με τη γυναικα μου περναμε υπεροχα και οταν παω μονος μου περναω παρα πολυ καλα.
Αλλα εδω υπαρχει μια βασικη διαφορα, ΔΕΝ παω για να πηδηξω, ποτε δεν πηγα, παω για το κοσμο, τη κουλτουρα τις μυρωδιες της Ασιας.
Για αυτο το λογο παντα επιμενω οτι μερικοι πανε για λαθος λογο δηλ. βαζοντας λαθος προτεραιοτητα.
Φυσικα οταν ειμαι μονος μου τρελλαινομαι με τα μωρακια αλλα δεν ειναι αυτος ο αυτοσκοπος.
2 μηνακια και μετα φευγω και εγω.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Αλλα εδω υπαρχει μια βασικη διαφορα, ΔΕΝ παω για να πηδηξω, ποτε δεν πηγα, παω για το κοσμο, τη κουλτουρα τις μυρωδιες της Ασιας.Για αυτο το λογο παντα επιμενω οτι μερικοι πανε για λαθος λογο δηλ. βαζοντας λαθος προτεραιοτητα.Φυσικα οταν ειμαι μονος μου τρελλαινομαι με τα μωρακια αλλα δεν ειναι αυτος ο αυτοσκοπος.
Σωστός ο Λόρδος. Συμφωνούμε απόλυτα.
Πάντως όσον αφορά εμένα, ο Κώστας μάντεψε την αντίδρασή μου. Εγώ όμως του το είχα πεί  :dancing:.
Περαστικά λοιπόν  :headbang:.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Αυτό που βλέπω είναι ότι οι έλληνες είναι τόσο στερημένοι με όλες τις ελεεινίδες που κυκλοφορούν, που μόλις κάποια γυναίκα τους φερθεί με λίγη τρυφερότητα και τους προσφέρει λίγη χαλάρωση αισθάνονται ότι βρήκαν μία σπάνια και μοναδική ευκαιρία.

Προσοχή συνάδελφοι γιατί οι παγίδες είναι πολλές.

συμφωνω σε αυτο που λες και θα ηθελα να πω οτι ειμαι ενας απο αυτους, δεν ντρεπομαι να το εκφρασω.
αλλα στην πορεια ειδα και αλλους λογους γιατι ειναι ωραια αυτη η χωρα. τα εχω αναλυσει σε προγενεστερα ποστ μου.

την καλησπερα μου συναγωνιστη vonmakoulis !!!
εχω μια απορια τι του ειχες πει του κωστα?

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Προσοχή συνάδελφοι γιατί οι παγίδες είναι πολλές.
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ εχεις την αναγκη να πιστεψεις καποια, βαρεθηκα την δυσπιστια και τα "προσεχε" "μηπως δεν ειναι οπως φαινεται" κτλ.
σε αυτα τα καλουπια ζουμε γι αυτο οταν μπορεσουμε και ξεφυγουμε τρεχουμε να προλαβουμε οτι χασαμε. και οταν λεω καποια δεν ενοω τις ταυλανδεζες μονο.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ εχεις την αναγκη να πιστεψεις καποια, βαρεθηκα την δυσπιστια και τα "προσεχε" "μηπως δεν ειναι οπως φαινεται" κτλ.
σε αυτα τα καλουπια ζουμε γι αυτο οταν μπορεσουμε και ξεφυγουμε τρεχουμε να προλαβουμε οτι χασαμε. και οταν λεω καποια δεν ενοω τις ταυλανδεζες μονο.

ξερετε η ζωη ειναι απλη.
κανεις μια επιλογη, και απολαμβανεις τους καρπους της αλλα και το τιμημα της.
τα ζυγιζεις οσο μπορεις, βλεπεις αντεχω να πληρωσω το τιμημα ? αν ναι τοτε προχωρας.
Υπαρχει μια θεωρια, ποια ειναι η διαφορα του παιχτη με τον θεατη?
ο θεατης απλως παρατηρει εκ του ασφαλους χωρις να πληγωνεται, τραυματιζεται, αλλα και χωρις να αποθεωνεται ή να λατρευεται.
ενω ο παιχτης, παιζει και στο παιχνιδι και θα τραυματιστει και θα πληγωθει, αλλα μπορει και να αποθεωθει και να λατρευτει.

εσεις τι επιλεγετε να ειστε ? θεατες ή παιχτες?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτες ειναι οι βαλιτσες μου, απο τον προηγουμενο φεβρουαριο αν δεν ειναι στην ταυλανδη ειναι παντα στο δωματιο μου ετοιμοπολεμες με τα διακριτικα της εκαστοτε αεροπορικης εταιριας, ηθελα να σας τις δειξω απο καιρο, ειναι βεβαια αγορασμενες απο την πατταγια και ειναι ταυλανδεζικη μαρκα, "KEN".
 

Συνημμένα

  • 100_1464.jpg
    100_1464.jpg
    84,6 KB · Εμφανίσεις: 24

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αυτες ειναι οι βαλιτσες μου, απο τον προηγουμενο φεβρουαριο αν δεν ειναι στην ταυλανδη ειναι παντα στο δωματιο μου ετοιμοπολεμες με τα διακριτικα της εκαστοτε αεροπορικης εταιριας, ηθελα να σας τις δειξω απο καιρο, ειναι βεβαια αγορασμενες απο την πατταγια και ειναι ταυλανδεζικη μαρκα, "KEN".

αντε μαζεψετες και δρομο!!! η πατταγια σε περιμενει !!! με ανοιχτες αγκαλες !!! ενας farang ειναι παντα σημαντικο θεμα στην πατταγια, μια ακομη αγαπη θα γεννηθει, ενας ακομη μαραθωνιος θα πραγματοποιηθει, ενα ακομη χαμογελο θα ξεπροβαλλει !!!

ο "παραδεισος" πατταγια ειναι εκει, τωρα σιγα σιγα τετοια ωρα θα ξεκινησει να χαραζει, για φανταστειτε ποσα ζευγαρακια εχουν κοιμηθει τωρα το βραδυ μαζι, μετα απο αφθονο BOOM BOOM !!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Πάντως όσον αφορά εμένα, ο Κώστας μάντεψε την αντίδρασή μου. Εγώ όμως του το είχα πεί  :dancing:.
Περαστικά λοιπόν  :headbang:.
δεν ειμαι ερωτευμενος παιδια, ουτε καψουρης, ΣΙΓΟΥΡΑ, αν ημουν θα το ελεγα, σιγα μην το εκρυβα ,ειδικα στην ηλικια μου, εχω γινει πολυ σκληρος σε αυτα τα θεματα περι ερωτα κτλ. και φροντισαν οι ελληνιδες γι αυτο . απλα με την ταυλανδη και τα παρελκομενα της ειμαι "μαγνητισμενος" και γοητευμενος θα ελεγα, οπως ολοι παθαινουν σοκ και ξαναπηγαινουν ετσι και εγω, και ειναι και του χαρακτηρα μου  να θελω γρηγορα αυτο που μου αρεσει και σε οσο μεγαλυτερη ποσοτητα γινεται, γι αυτο και παω καθε δυο μηνες, εδω υπαρχουν ατομα που κολησαν με αυτη τη χωρα μονο και μονο απο το θρεντ, χωρις καν να εχουν παει, φανταστειτε τι θα γινει μετα, ο flynow και o rokos ειναι δυο απο αυτους. επιμενω ομως οτι ο φαντομας μιλαει με πολυ σκληρη γλωσσα για αυτες τις κοπελες, "μπαροβιες" ειναι υπερβολικο νομιζω (καλα κανει και ενημερωνει γιατι βλεπει τα πραγματα απο μεσα, αλλα εγω ξερω οτι θα εμπιστευτω την δικη μου κριση και θα αποφασισω εγω, δεν θα καταδικασω νωριτερα ουτε θα ειμαι προκατηλειμενος επειδη μερικοι παθανε εκεινο και το αλλο ) εδω εμεις που εχουμε δει μονο "μπαροβιες" στην ται δεν τις λεμε ετσι, αν διαβασουμε ολο το θρεντ δεν νομιζω να βρουμε τη λεξη "πουτανα" μεσα. και το "σεξ τριπ" νομιζω ειναι αδικο.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φανταστειτε τον εαυτο σας μετα απο μαραθωνιο σεξ να σας ψιλοπαρει ο υπνος και υστερα απο 1 με 2 ωρες να ξυπνησεις με την αιθερια υπαρξη στο πλευρο σου, με το μεταξωτο δερμα να σε εχει αγκαλιασει σφιχτα και να την γλυκοφιλησεις και να ανοιξει τα ματακια της, να σου χαμογελασει, να σου πει what'up my darling? και να της απαντησεις boom-boom!!! πανεμορφο αισθημα και αισθηση του τι θα ακολουθησει !!!

αντε kostasf16 ... ποιος περιμενει 105 μερες ακομα !!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τωρα σιγα σιγα τετοια ωρα θα ξεκινησει να χαραζει, για φανταστειτε ποσα ζευγαρακια εχουν κοιμηθει τωρα το βραδυ μαζι, μετα απο αφθονο BOOM BOOM !!!!!!!!!!!!!!!
λετε να μου γαμησανε το κουκλακι μου σημερα ? πριν μια ωρα  μου εστειλε sms, μαλλον την ωρα που ο farang θα ηταν στο μπανιο :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom