Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φανταστειτε τον εαυτο σας μετα απο μαραθωνιο σεξ να σας ψιλοπαρει ο υπνος και υστερα απο 1 με 2 ωρες να ξυπνησεις με την αιθερια υπαρξη στο πλευρο σου, με το μεταξωτο δερμα να σε εχει αγκαλιασει σφιχτα και να την γλυκοφιλησεις και να ανοιξει τα ματακια της, να σου χαμογελασει, να σου πει what'up my darling? και να της απαντησεις boom-boom!!! πανεμορφο αισθημα και αισθηση του τι θα ακολουθησει !!!

αντε kostasf16 ... ποιος περιμενει 105 μερες ακομα !!!!!!!!!!!!!!!
μιμικο κατι μου θυμιζει αυτο, μονο που εγω της εβαζα το χερι στο πουλι μου και μολις καταλαβαινε στυση, σηκωνε με γουργουρητο το σεντονι και ξεκιναγε το μακροχρονιο παιχνιδι της γλωσσας, και αντε να τελειωσεις παλι, φτωχε farang, σας αφηνω για λιγο γιατι το μωρο μου απο ται θελει chat, δεν θα ψωνιστηκε φαινεται, επανερχομαι.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πάντως την μεταγραφή για Ταϋλάνδη λέω να την πάρω αργότερα! Μέχρι τέλος Αυγούστου έχω συμβόλαιο με Βουλγαρία και θα παίζω στις ακτές της Sunny Beach!! Από αρχές Σεπτεμβρίου με βλέπω να το ξενυχτάω στο thread!! Καμία Ταυλανδεζοβουλγάρα θα βρούμε???:P
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σημερα θα σας πω για το προσκυνημα στο βουδα, μεσημερακι λοιπον , η "σχεση" μου φοραγε στριγκακι ολο εξω, αλλα κανενα προβλημα ολες ετσι ηταν, βγαλσιμο παπουτσια λοιπον και εισοδος μεσα με ενα ιερεα με ρασο κιτρινο και 4 ταυλανδεζες "ψιλοχαλια" να ειναι γονατιστες γυρω του και οι παλαμες κατω απο το πηγουνι, γονατιζουμε και μεις ο ιερεας με κοιταει λοξα αλλα no problem, πριν ειχαμε παρι ενα κουβαδακι με φαγητα για το βουδα ρυζι καφε γαλα καμπα...  20 μπατ , κατσαμε λιγο γονατιστοι και αφου μας ραντισε, πηγαμε μπροστα στα αγαλματα του βουδα, αναψαμε κατι σαν κερι και ξεδιπλωσαμε κατι χαρτακια τα οποια ειχαν κοματακια χρυσοχαρτα απο μεσα και τα κολησαμε στον βουδα, κανοντας συγχρονως προσευχες, μετα πηραμε κατι σαν λουλουδια και ξαναδωσαμε λεφτα, εξω κατι κοπελες χτυπαγανε καμπανες, αυτα εν ολιγοις. μετα πηγαμε στο δωματιο της οπου εβαλα και τα κλαματα... δεν με βοηθησε ο βουδας οσο επρεπε.
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Και εμείς μία παρέα απο Λουτράκι και Κόρινθο θα πάμε στις 15 Αυγούστου να περάσουμε καλά
 

Συνημμένα

  • brdela.gif
    brdela.gif
    60,5 KB · Εμφανίσεις: 39

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
επιμενω ομως οτι ο φαντομας μιλαει με πολυ σκληρη γλωσσα για αυτες τις κοπελες, "μπαροβιες" ειναι υπερβολικο νομιζω (καλα κανει και ενημερωνει γιατι βλεπει τα πραγματα απο μεσα, αλλα εγω ξερω οτι θα εμπιστευτω την δικη μου κριση και θα αποφασισω εγω, δεν θα καταδικασω νωριτερα ουτε θα ειμαι προκατηλειμενος επειδη μερικοι παθανε εκεινο και το αλλο ) εδω εμεις που εχουμε δει μονο "μπαροβιες" στην ται δεν τις λεμε ετσι, αν διαβασουμε ολο το θρεντ δεν νομιζω να βρουμε τη λεξη "πουτανα" μεσα. και το "σεξ τριπ" νομιζω ειναι αδικο.
Κωστα ωρες-ωρες θα ηθελα να "μπω" μεσα στο μυαλο σου να δω πως σκεφτεται. Μου κανει εντυπωση πως εχεις καταφερει και τα εχεις πλασει ολα ετσι παραμυθενια και παραδεισενια περι σεξ σκηνης. Εκτος κι αν ανηκεις σε μια απο τις κατηγοριες ανθρωπων που περιεγραψα και αρνεισαι να δεις την πραγματικοτητα επειδη σε "ξεβολευει". Οπως εγω εχω την δικαιολογια οτι μενω εδω και γιαυτο μιλαω ετσι, ετσι και εσυ εχεις την δικαιολογια για την ωρα οτι εισαι νεος στη χωρα και λογικο ειναι να τα βλεπεις ετσι. Βεβαια αυτοι που ειναι παλιοι και επιμενουν να βλεπουν μονο την ομορφη βιτρινα ειναι αδικαιολογητοι. Εδω θα ειμαστε στο μελλον, μην ντραπεις να μας το πεις οταν και αν αλλαξεις γνωμη.

Δεν καταλαβαινω γιατι σε ξενιζει ο ορος μπαροβια. Δηλαδη πως θα ηθελες να τις πω? ¨κοπελλες απο σπιτι" θα σε ικανοποιουσε καλυτερα μηπως? Δηλαδη καπου κατανταει και αστειο να μου λες οτι ο ορος μπαροβια και σεξ τριπ δεν ειναι αρμοζων τη στιγμη που 1) εσυ ο ιδιος βαφτισες το θρεντ "Ταυλανδη Σεξ Τριπ"  2) εσυ εισαι αυτος που απο Ταυλανδη εχει δει μονο Παταγια και ολοι ξερουμε πολυ καλα για ποιον λογο μπαινει καποιος στο αεροπλανο για 9+ ωρες για να παει μονο στην Παταγια (παντως οχι για προσκυνημα στο Βουδα)  3) εσυ εισαι αυτος που συνεχεια στο φορουμ μιλαει για πολυ συγκεκριμενα πραγματα που εχουν να κανουν μονο με τη σεξ σκηνη  4) εσυ εισαι αυτος που περιγραφει γλαφυρα σκηνες μονο με μπαροβιες (ναι μπαροβιες γιατι δε νομιζω να υπαρχει λογικος ανθρωπος που να πιστευει οτι κανονικη κοπελλα θα καθοτανε για 500 Μπαχτ να πηδηχτει με τον πρωτο τουριστα μετα απο μιση ωρα κουβεντουλα).

Δηλαδη ελεος σε λιγο θα μου πεις οτι εγω δε σεβομαι τις κοπελλες επειδη ειμαι σκληρος. Για ποιο λογο δηλαδη καθομαι και γραφω ολοκληρα κατεβατα περα απο το οτι θελω να αναδειξω τις επιπτωσεις της σεξ σκηνης σε αυτες? Δεν ειμαι καθολου σκληρος, η βιομηχανια του σεξ καταστρεφει τις περισσοτερες (ψυχολογικα πανω απο ολα) και τις περιθωριοποιει απο την υπολοιπη κοινωνια. Ο οποιοσδηποτε που εχει 2 δραμια μυαλο και λιγη εμπειρια το βλεπει καθαρα. Τελικα εσυ μονος σου τα λες. Γυρισε πισω μερικες σελιδες και ξαναδιαβασε τι εγραψες. Αναφερομαι στη φωτογραφια με το "τρελο μουνι" (χρησιμοποιω τα λογια σου) το οποιο οπως περιεγραψες ειχε πανω του σιδερικα, τατουαζ και συμπεριφορα περιεργη. Δηλαδη λεγοντας μας οτι οι ανθρωποι αυτοι μενουν οι ιδιοι οτιδηποτε κι αν περασουν (γιατι το ειπες και αυτο), θελεις να μας πεισεις οτι αυτη η κοπελλα οταν πρωτοπατησε το ποδι της στην Παταγια απο τις φτωχογειτονιες του Ισααν πριν απο Χ χρονια ειχε ντοπαρισμενη συμπεριφορα και σκουλαρικι στα χειλη?  :think: Θελεις να μας πεισεις οτι ολη αυτη η σημπεριφορα δεν ειναι αποτελεσμα της μακροχρονης τριβης με σεξ/μπαρς αλλα την απεκτησε καπου αλλου?  :think: Θελεις να μας πεισεις οτι η οποιαδηποτε κοπελλα που θα μεινει για Χ χρονια στα μπαρς δε θα καταληξει σε μια τετοια κατασταση (και ακομη χειροτερη γιατι αυτο ειναι απλα ενα ακομη ενδιαμεσο σταδιο)?  :think:

Εχω πει σε ποιες περιπτωσεις αρκετες κοπελλες σωζονται (ευτυχως). Επισης για να μην παρεξηγηθω, θα πω οτι για ολα αυτα δε φταινε μονο οι σεξοτουριστες, φταινε πανω απο ολα οι Ταυλανδοι οι ιδιοι. Θα επαναλαβω επισης οτι δε φρικαρα που ειπες οτι στο μελλον ισως κανεις κατι παραπανω με μπαροβια. Μακαρι και σου ευχομαι να πεσεις σε διαμαντι, θα περασεις και εσυ καλα και θα σωσεις και μια κοπελλα.

Τελειωνοντας θελω να πω οτι δεν εχω σκοπο να στενοχωρησω κανενα και ουτε φυσικα εχω ιδιαιτερα με τον Κωστα (ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο περα απο μερικα τηλεφωνηματα). Επισης δεν μιλαω καν απευθειας στον Κωστα παρολο που ετσι φαινεται. Γραφω με αφορμη αυτα που λεει και για να τα διαβασουν ολοι. Καλη η σεξ σκηνη (ολοι την εχουμε περασει και εγω φυσικα) και μακαρι να βγει κατι καλο για ολους τους συμμετεχοντες αλλα με επιγνωση του τι παιζεται στα παρασκηνια.
 

Επισκέπτης
Exω παει 3 φορες στην ταιλανδη (και 2 αυγουστου θα ειναι η 4η)
Δεν μπορω να καταλαβω κατι απο ολα ατα που λετε τοσο καιρο!!!!!
Γιατι δεν γαματε κανονικες κοπελες και γαματε πουτανες?????????????
Οποια κοπελα θελεται μπορειτε να την γαμισετε ανετα αν δεν εισαι 50+ και χοντρος με φαλακρα
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Τι εννοείς δηλαδή, ότι συναγωνιστές (kostasf16,rokoss κλπ κλπ) εδώ μέσα είναι ανίκανοι ή χαζοί και πάνε μόνο σε τέτοιες γυναίκες; Επειδή κι εγώ δεν τα καταφέρνω , δώσε μου την εμπειρία σου.Βοήθησέ με αν μπορείς , πως γίνεται κάθε μέρα να βρίσκεις άλλη για boom-boom (χωρίς να τρως πολύ χρόνο και να αναλώνεσαι από δω κι από κει) , να βρίσκεις δύο η τρεις μαζί για παρτούζα ; Θα έδινα και τη ζωή μου ακόμα να μάθς τον τρόπο , φίλε δίδαξέ με με σώνεις.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Exω παει 3 φορες στην ταιλανδη (και 2 αυγουστου θα ειναι η 4η)
Δεν μπορω να καταλαβω κατι απο ολα ατα που λετε τοσο καιρο!!!!!
Γιατι δεν γαματε κανονικες κοπελες και γαματε πουτανες?????????????
Οποια κοπελα θελεται μπορειτε να την γαμισετε ανετα αν δεν εισαι 50+ και χοντρος με φαλακρα

Γιατι τη πουτανα ή οπως αλλοιως θελεις να τη πεις τη πληρωνεις και δεν σου λεει ΟΧΙ κατι που μπορει να σου πει μια αλλη οχι του επαγγελματος.
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
Αχ Μακη μου αντε να εξηγησεις πως απο το γηπεδο (παιχτες) βρεθηκαμε στην εξεδρα (θεατες) :2funny: :headbang:

θέλω να καταλάβω τι εννοείς αλλά το μυαλό μου δεν το αποδέχεται!
με ευνοϊκούς ανέμους παρακαλώ η απαντήσει! δεν αντέχω τον βοριά

φιλέ 04fantomas05 χαίρομαι όταν μιλάς ...γιατί έχω τροφή για την χωρά που αγαπώ  :-*


 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Τι εννοείς δηλαδή, ότι συναγωνιστές (kostasf16,rokoss κλπ κλπ) εδώ μέσα είναι ανίκανοι ή χαζοί και πάνε μόνο σε τέτοιες γυναίκες; Επειδή κι εγώ δεν τα καταφέρνω , δώσε μου την εμπειρία σου.Βοήθησέ με αν μπορείς , πως γίνεται κάθε μέρα να βρίσκεις άλλη για boom-boom (χωρίς να τρως πολύ χρόνο και να αναλώνεσαι από δω κι από κει) , να βρίσκεις δύο η τρεις μαζί για παρτούζα ; Θα έδινα και τη ζωή μου ακόμα να μάθς τον τρόπο , φίλε δίδαξέ με με σώνεις.

φιλε ακη, εγω δεν εχω παει ακομα, σε λιγες μερες φευγω και οταν γυρισω θα μπορω να καταθεσω τις εμπειριες μου. οσο για το συγκεκριμενο μελος που ρωτας να σου πει τον τροπο που θα βγαλεις ελευθερες και οχι μπαροβιες κοπελες μην περιμενεις να παρεις απαντηση. εμεις ακομα περιμενουμε να μας γραψει τις εμπειριες του απο το ταξιδι (??) του στην ταυλανδη το πασχα.  :-
 

taxidiotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γράφω για πρώτη φορά και νομίζω ότι οι φίλοι εδώ πρέπει να διαβάσουν προσεκτικά τον fantoma τον lord και τους άλλους που ξέρουν τα πράγματα από μέσα.  Η Ταϋλάνδη δεν είναι μπουρδέλο και όποιος πάει εκεί συχνά και "βλέπει" μόνο Πατάγια τότε διαθέτει ειδική ψυχολογία.  Για μια τελείως διαφορετική περιγραφή διαβάστε το χρονικό ενός "μοναχικού" ταξιδιώτη στο με εμπειρίες του από Ταϋλάνδη.
Είναι πολύ βολικό να πιστεύουμε ότι αυτό που κάνουν οι κοπέλες των μπαρ τους αρέσει κιόλας και η τόνωση του "εγώ" (να αισθάνεται κάποιος σπουδαίος) είναι εξ ίσου σημαντική.  Αλλά καλό είναι να γνωρίζουμε την πραγματικότητα. 
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Καμία Ταυλανδεζοβουλγάρα θα βρούμε???:P
Πρωτον..Δε ξερω αν το πιστευετε,αλλα εχω γνωρισει Ταυλανδεζοβουλγάρα σε στριπ...
Και ηταν Ο ΜΟΥΝΑΡΟΣ...
Πατερας Βουλγαρος,μανα Ταυλανδεζα..
Φανταστειτε μια βουλγαρα στο σωμα,γυρω στο 1.70,με σχιστα ασιατικα ματακια,μικρη μυτουλα,μεταξενιο δερματακι...ΘΑΝΑΤΟΣ...Ο τελειος συνδιασμος..

Δευτερον...
Ειλικρινα,δεν υπαρχουν λογια,για να περιγραψω το θαυμασμο και το σεβασμο μου,στο προσωπο του συναγωνιστη FANTOMA..
Ειναι μεγαλη τιμη και βοηθεια,που συμμετεχει σε αυτο το φορουμ και τα ποστ του,μας επαναφερουν στη πραγματικοτητα...
Εγω προσωπικα κρεμομαι απο τα χειλη του σε καθε ποστ που κανει..
Γιατι ειναι διαφορετικο να τα εχεις με μια γκομενα που τη βλεπεις που και που κανα Σαββατο βραδυ για κανενα ποτο και επειτα πηδημα...και ΑΛΛΟ να μενεις ολη μερα μαζι της απο το πρωι με χρι το βραδυ...
Αλλο να πηγαινεις στη Ταυλανδη για ενα μηνα το χρονο και αλλο να ζεις εκει...
keep up the good work φιλε Fantoma..

 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
πάλι σοφά σκέφτηκες φιλέ  pipinomaniac !
αλλά και σοφά έγραψες !!!!!  :rockon:

(όλη την άδεια σου θα την φας thai ?
χρόνο για το κώλο νησί ποτέ θα  βρεις ?)      :tickedoff:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
θα ηθελα να υποβαλω τα σεβη μου στο συντροφο φαντομα. ετσι απλα.
με αγγιξαν πολυ αυτα που διαβασα σημερα,



και θα ηθελα να σας δωσω μια ομορφη φωτογραφια απο τον ψηλοτερο ουρανοξυστη στην μπανγκοκ, 965 ποδια ψηλα.
 

Συνημμένα

  • 014.jpg
    014.jpg
    114,3 KB · Εμφανίσεις: 22
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Παλαίμαχοι πάικτες  :2funny:.
σιγα von μην εισαι παλαιμαχος , εγω ειμαι σιγουρος οτι τις παιρνεις τρεις τρεις, και το πρωι τις βαζεις να σου βουρτσιζουν την κοτσιδα με 100 βουρτσιες :2funny: :2funny:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
θέλω να καταλάβω τι εννοείς αλλά το μυαλό μου δεν το αποδέχεται!
με ευνοϊκούς ανέμους παρακαλώ η απαντήσει! δεν αντέχω τον βοριά

φιλέ 04fantomas05 χαίρομαι όταν μιλάς ...γιατί έχω τροφή για την χωρά που αγαπώ  :-*
ΑΑΑΧ φιλε μου
1ο ταξειδι το 1985 τι αλλο να πω;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παρολα τα χτυπηματα που δεχομαι (πλακα κανω) θα συνεχισω να αφηγουμαι τις εντυπωσεις μου και οχι μονο απο το τελευταιο ταξιδι, νιωθω βεβαια λιγο αβολα γιατι ξαφνικα ειμαι ο μονος που δεν παω εκει για τις φυσικες ομορφιες της χωρας και παω μονο να μαμησω, λες και οι αλλοι στα νησια ζωγραφιζουν και γραφουν ποιηματα.. τεσπα,
εγω λοιπον ο sexmaniac ενα απογευμα στην πατταγια (παντα πατταγια) ενω ειχα στειλει την "σχεση" μου στο δωματιο της για λιγο για να κοιμηθω, πηγα απεναντι στο εμπορικο κεντρο να βρω ενα κοντο που ειχα μπανισει απο τον απριλη, και οποτε το εβλεπα δεν ημουν μονος και δεν μπορουσα να του μιλησω, αυτη τη φορα δεν ηταν μεσα και εστριψα να παω για walking street να παρω t shirts για δωρα, μετα απο λιγο ομως πετυχαινω δυο κοπελες να μπαινουν σε ενα 7/11, ασυναισθητα αφου την ειχα λοκαρει τη μια απο πριν την πιανω απο το μπρατσο και αρχιζω να την τραβαω χαλαρα μαζι μου, αυτη λιγο κολωσε, και κοιταξε την αδελφη της η οποια την προετρεψε να ερθει μαζι μου, χωρις και γω να το πολυκαταλαβω πηγαμε στο ξενοδοχειο οπου επακολουθησε σεξουαλικη πραξη ελαφρως πετυχημενη με απολυτο  gfe παντα, αφου να φανταστειτε οτι δεν την αφησα να κανει μπανιο, ηταν πεντακαθαρη παντως.  μετα καταλαβα οτι δεν ηταν οσο κοντη επρεπε, το χαμογελο της ηταν γνησιο ταυλανδεζικο, βελουδινο δερμα κτλ. αν ημουν μονος θα την κρατουσα σιγουρα, αλλα πατταγια και μονος δεν παει, οι φωτο ειναι απο αυτη, δουλευε σε κωμοτηριο, και δεν ειμαι σιγουρος αν ψωνιζοταν γενικως γιατι δεν ηταν στα γνωστα μερη της παραλιας, το ονομα της δεν το θυμαμαι.
 

Συνημμένα

  • 100_1393.jpg
    100_1393.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 100_1394.jpg
    100_1394.jpg
    68,1 KB · Εμφανίσεις: 38
  • 100_1395.jpg
    100_1395.jpg
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 50

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom