Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Δηλ. λεφτα για ταξι δεν της εδωσες; ;)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παρολα τα χτυπηματα που δεχομαι (πλακα κανω) θα συνεχισω να αφηγουμαι τις εντυπωσεις μου και οχι μονο απο το τελευταιο ταξιδι, νιωθω βεβαια λιγο αβολα γιατι ξαφνικα ειμαι ο μονος που δεν παω εκει για τις φυσικες ομορφιες της χωρας και παω μονο να μαμησω, λες και οι αλλοι στα νησια ζωγραφιζουν και γραφουν ποιηματα.. τεσπα,

:2funny: :2funny:  ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αλλη μια φωτο της μηχανοβιας, ετσι για να θυμηθητε τα χαμογελα
 

Συνημμένα

  • 100_1388.jpg
    100_1388.jpg
    85,3 KB · Εμφανίσεις: 39

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
πολυ μαυρη ρε συ κωστα...  :-
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συγνώμη Κώστα δηλαδή η κοπέλα ηρθε μονη της και δεν της εδωσες τιποτα ?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και για να τελειωνω με την 13/07/2007, οταν λοιπον εφυγε η μηχανοβια εκανα μπανακι ξαπλωσα λιγο μηπως κοιμηθω αλλα τιποτα, ειχε παει 8 η ωρα το απογευμα και εκεινη ην ωρα ανοιγουν τα a gogo  και τα ταξι πανε τις κοπελες στην walking street, παιρνω λοιπον την "σχεση" τηλεφωνο και της λεω να παει pizza hut οπου θα πηγαινα και εγω για φαγητο για στανιαρισμα, τι να σου κανουν οι σουπες τα ρυζια και οι  καβουρογαριδες, τα ποδια τρεμανε οι προσαγωγοι πονουσαν εξαντληση γενικως, σαν να ειχα βγει απο αιμοδοσια και χειροτερα, περνωντας λοιπον παλι απο το εμπορικο τσουπ βλεπω την κοντη, πρωτη φορα την πετυχαινα και ημουν μονος, φοραγε τζιν σορτσακι κιτρινο μπλουζακι, πολυ κοντη, σηκωνε το κεφαλι να με δει, εγω ξαναερεθιστικα, (μη δω κοντη τελικα". μιλησαμε λιγο, οντως ψωνιζοταν, την ειχα μυρισει εγω, σκεφτηκα να την παω στο δωματιο αλλα σκεφτηκα οτι θα δωσει παλι το id της στη ρεσεψιον, αντε παλι μπανιο καποτες κτλ, ασε που γυμνη δεν θα ελεγε και πολλα, την ειχα σκαναρει απο καιρο, αυτη ηταν για πιπα στα ορθια εντελως, ορθιος και εγω ορθια και αυτη και πιπα. ειχε καλη φατσουλα πολυ ωραια μαλλια γυαλιστερα αλλα φοραγε σαγιοναρες, φτου.
δεν πτοηθηκα, της ειπα να παμε στην τουαλετα και ψιλοφρικαρε, μου ειπε οτι στο ισογειο θα εχει  πολυ κοσμο και της ειπα να σκεφτει κατι, σκεφτηκε βεβαια τις τουαλετες του πρωτου οροφου, χαλαρα μπαινουμε μεσα κλεινει το καπακι της τουαλετας καθεται φτυνει τσιχλα, εντωμεταξυ ειχα βγαλει εξω το.... και ξεκινησε το πανυγηρακι  :rockon:που τελειωσε σε ενα πενταλεπτο με ενα επιτυχημενο oral-cim.  μετα σηκωθηκε ανοιξε το καπακι εφτυσε τα κουκουτσια "που λεει και ο γκουσγκουνης" εκλεισε καπακι, τσεκαρα απεξω και βγηκε, ηταν η τεταρτη φορα εκεινο το 24ωρο. πεταγα ομως...  φωτο της κοντης εχω στο κινητο μου, οταν θα καταφερω να τις περασω στο λαπ τοπ  θα τις δειτε.
επειτα συναντησα την ετσι , φαγαμε ηπιαμε χορεψαμε στο λουσιφερ και γυρισαμε πισω οπου απορημενη με ρωτησε γιατι δεν θελω μπουμ μπουμ, αντε τωρα να εξηγεις.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πολυ μαυρη ρε συ κωστα...  :-
αν ηταν πολυ μαυρη δεν θα την πλησιαζα, ειναι τελειως αβαφη, βαζουν στα μουτρακια τους κατι κρεμες που τους σπαει την σκουραδα, δεν πολυγουσταρουν την μαυριλα νομιζω, ηταν οσο σκουροκιρινες ειναι ολες. μην κρινεις απο την φωτο. δεν θυμαμαι αν εχω ξαναπει, αυτη η σκουραδα δεν με χαλαει καθολου, το πρωι παντα τραβαω τις κουρτινες να μπει πολυ φως και τις ξεσκεπαζω, ετσι γυμνες στο πολυ φως ειναι υπεροχες, χλωμαδα με σκουροκιτρινες αποχρωσεις, ουτε ο van gogh θα πετυχαινε αυτο το κιτρινο, παρολο που το κιτρινο ηταν το αγαπημενο του χρωμα, βλ. ηλιοτροπια, κιτρινο σπιτι κτλ.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Σε αυτές τις περιπτώσεις πόσο κρίνεις πως πρέπει να είναι το tip???
ακουμπας το πουλι σου στο barcode και βγαινει η τιμη,  :2funny: :2funny:
χωρις πλακα σε α γκο γκο ειδα πιπινι που στην κοιλιτσα του ειχε τατου ενα barcode
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Α! σαν τον ΑΒ Βασιλόπουλο ένα πράγμα!!! :2funny: Οπότε το Νοέμβριο θα χτυπήσω μερικές τιμές!!! ;)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κι εσυ παρεα τον νοεμβριο ? γιατι θα πας , για συγγραφη βιβλιου ?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Θα πάω αλλά ακόμα δεν έχω κάνει πρόγραμμα!!! Μόνο τα εισιτήρια έχω κλείσει!! Να γύρίσω από Sunny Beach 21 Αυγούστου και θα αρχίσω να σκέφτομαι τις 8 Νοεμβρίου!!!
 

arod

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
κατα αρχας ζηλευω.....οπως ζηλευει ο διαολος τον θεο.....πρεπει να παο και εγο καποια στιγμη στην SMILAND αλλα προς το παρον ειμαι μικρος(δηλ. δεν εχω μπαχτ)....
δυο παρακλησεις ομως....
1) αν και ξερω οτι ειναι περιττο να το πω μετα τα οσα διαβασα να ειστε ευγενικοι με τις κοπελες....με ρεζιλευομαστε κιολας.
2)οσον αφορα την σελ.108 για τα οικονομικα θεματα αποφυγετε πιστωτικες σαν ο διαολος το λιβανι(2 φορα που τον αναφερω καλα παμε)επειδη το σπουδαζω το επαγγελμα... σκεφτομαι προχειρα 4-5 περιστατικα (εχω κανει εργασια πανω σε αυτα).

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καθομαι και κανω μια αναδρομη στις σελιδες του site και σκεφτομαι το εξης. ποιος ειναι τελικα ο λογος που θελω να ταξιδευω σε αυτη τη χωρα, τι ειναι αυτο που περισσοτερο με ελκυει και λεω το εξης:

ολοι οι ανθρωποι θελουμε λιγο μαγεια, λιγο κατι διαφορετικο απο την καθημερινη μας ζωη στην ελλαδα, θελουμε ενα μερος να μας δινει λιγο κουραγιο, μια αποδραση απο την ρουτινα, τις υποχρεωσεις, λιγη ξεγνοιασια.
ειναι πολλα τα προσωπεια απεναντι μας σε αυτη την χωρα, πραγματα τα οποια αμα τα βλεπαμε στεγνα, θα λυπομασταν, θα στεναχωριομασταν αλλα επαναλαμβανω οτι ολοι θελουμε λιγο ΜΑΓΕΙΑ στη ζωη μας.

αυτα για σημερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom