Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ποστ 2006, η σημαντικοτερη χρονια το 2006, ειναι καιρος για αποφασεις, πρεπει να γινει, πρεπει να το δω, πρεπει να ταξιδεψω, μου αξιζει να το δω. το πρωτο μεγαλο ταξιδι ξεκινησε!!! ακολουθησαν κι αλλα, επαναλαμβανομενα μεσα στο ετος του 2006.
επιτελους υπαρχει ελπιδα ειπα!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ποστ 2007, το ετος 2007 συνεχιζεται το ταξιδι προς την ασια, κατανοω οτι το καθε ταξιδι με κανει σοφοτερο, μαθαινω να παρατηρω, να χαμογελω, να σκεφτομαι, με ωριμαζει, με στοχαζει, και μου δινει ελπιδες για ενα καλυτερο αυριο!!!
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
το καθε ταξιδι με κανει σοφοτερο, μαθαινω να παρατηρω, να χαμογελω, να σκεφτομαι, με ωριμαζει, με στοχαζει, και μου δινει ελπιδες για ενα καλυτερο αυριο!!!

Πολυ σωστο αυτο οτι μαθαινεις να σκεφτεσαι. Ειναι γιατι απο την πολλη καυλα και την περισσεια υπαρξη σπερματος στους ορχεις δημιουργειται θολουρα στον εγκεφαλο. Οταν απαλλαγεις απο τα περιττα φλοκια που δημιουργουν τον συνοστισμο, ο νους σου καθαριζει, και γινεσαι σοφοτερος.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Πολυ σωστο αυτο οτι μαθαινεις να σκεφτεσαι. Ειναι γιατι απο την πολλη καυλα και την περισσεια υπαρξη σπερματος στους ορχεις δημιουργειται θολουρα στον εγκεφαλο. Οταν απαλλαγεις απο τα περιττα φλοκια που δημιουργουν τον συνοστισμο, ο νους σου καθαριζει, και γινεσαι σοφοτερος.
μην ξεχναμε οτι οι επιστημονες λενε οτι μαζι με την καλη σεξουαλικη υγεια, επιτυγχανεται και η καλη ψυχικη υγεια.
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
παιδια εγω παο patong στα πουκετ στις 4-8 και δεν ξερω τιποτα στο ξενοδοχειο BANTAH BEACH εχει μινι κανενας? αφηνη να βαλεις κοπελα? και απο τιμες τι πεζει? mimiko2000 βοηθειαααααααααα
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εχεις 1 βασικο πραγμα
εχεις το αεροπορικο
εχεις κλεισει ξενοδοχειο? αν ναι
να ευχεσε να σε αφηνουν 
αν δεν το εχεις κλεισει ρωτας το ξενοδοχειο απλα και σου λενε  τοσο απλο μεχρι που να βρεις αυτο που σε αφηνει
μη φοβασαι δεν προκειται να μεινεις στο δρομο
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
το αεροπορικο το εχω στα χερια μου και το ξενοδοχειο το εχω κληση χωρησ να ρωτησο (ελπηζω να μην το μετανιοσο) ειναι σε κεντρικο σημειο και λογικα δεν θα εχω προβλημα μου ειπαν. δεν παο μονος μου παο μαζει με γυνεκα (απλη φιλη) δεν εχει λογο για το τη θα κανω. Παιδια και κανενα μερος να μπορουμαι να παμε μαζι καπου που να κανε (και) κανονικο μαζαζ. Οσοι γνοριζουν ας βοηθησουν, σας ανακαλιψα αργα....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
pattayaaa :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 100_1415.jpg
    100_1415.jpg
    84 KB · Εμφανίσεις: 29

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
με εκανες να ψαξω για μια καλη φωτο απο pattaya

αφιερωμενη
 

Συνημμένα

  • pattaya.jpg
    pattaya.jpg
    41 KB · Εμφανίσεις: 23
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
με εκανες να ψαξω για μια καλη φωτο απο pattaya

αφιερωμενη
κωστα σε αυτο το λοφο ηθελε να με παει το πιπινι αλλα δεν αξιοθηκαμε να παμε, οταν ξυπνας στις 12, κανεις ελαφρυ σεξ, μετα πισινα για μπανιο και φαγητο και μετα λιγο μπαλαμουτοrelax που να προλαβεις να πας, αφηστε τα, κουραση μεγαλη στην πατταγια, ενας μαραθωνιος σεξ :rockon: :rockon: :rockon:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Τελικα δεν φαινεται να υπαρξει συναντηση σημερα ε? Ενημερωστε αν εχω χασει κανενα επεισοδιο
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ερώτηση:
Είναι απαραίτητο το διεθνές δίπλωμα οδήγησης για να νοικιασω εκεί αυτοκίνητο ή τους αρκεί το διπλωμα ΕΕ.
???
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
παιδια εγω παο patong στα πουκετ στις 4-8 και δεν ξερω τιποτα στο ξενοδοχειο BANTAH BEACH εχει μινι κανενας? αφηνη να βαλεις κοπελα? και απο τιμες τι πεζει? mimiko2000 βοηθειαααααααααα
Το ξενοδοχειο ειναι πακετο μεσα στη τιμη?
Γιατι δεν ειναι και απο τα φτηνοτερα...
Τα δωματια ειναι απο 3600-6700 μπατ (80-150 ευρω)την ημερα...
Αλλα ειναι χλιδα...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Το ξενοδοχειο ειναι πακετο μεσα στη τιμη?
Γιατι δεν ειναι και απο τα φτηνοτερα...
Τα δωματια ειναι απο 3600-6700 μπατ (80-150 ευρω)την ημερα...
Αλλα ειναι χλιδα...

αξιζει και να μεινεις σε ωραιο ξενοδοχειο. εγω την πρωτη φορα που ειχα παει και δεν ηξερα ειχα μεινει σε ενα ξενοδοχειο στο οποιο εξω στο μπαλκονι σου ειχες πισινα και ανοιγες παραθυρο, βουταγες, κολυμπαγες λιγακι το γυρω του ξενοδοχειου (περιπου 100μετρα) και εφτανες στο pool bar. μοναδικη αισθηση δεν λεω.

αλλα δεν χρειαζεται να το ξανακανω. βολευομαι τωρα πλεον αρκετα κυριλε με 1000baht την ημερα. ξερω να κανω το σωστο deal. ειναι πολυ σημαντικο να το μαθεις κατω στην ταυλανδη αυτο. ειναι βασικο!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη παιδια ειναι η ΑΜ, μικροσκοπικη ταυλανδεζουλα, αρκετα ασπριδερη με petit χαρακτηριστικα, ειναι και φοιτητρια,δεν θυμαμαι τι μου ειπε οτι σπουδαζει, που να καταλαβω αφου τις πρωτες μερες κολυμπουσα σε πελαγη ηδονης στην πατταγια.
λοιπον την ειδα στο  ago go clubboesche, χορευε, χαριτωμενα, στην αρχη ηθελα μια αλλη αλλα επελεξα αυτη γιατι ηθελα κατι πολυ κοντο υστερα απο την αρνηση της poui  να ερθει μαζι μου. οταν γυρισα να τη φωναξω εμεινα καγκελο οταν την ειδα απεναντι να μιλαει με εναν κινεζο, σκεφτηκα οτι θα εφευγε μαζι του και με εφτιαξε ακομα πιο πολυ, ειχε λοκαριστει για την επομενη μερα ομως και γυρισα να τσεκαρω την επομενη κοντη, οταν την ξαναδα την ειδα μονη και ειπα στην μαμα του μαγαζιου να τη φωναξει, καθησε διπλα μου χαριτωμενα και την επιασα απο την μεση, ηταν οντως πολυ κοντη και ολα της τα χαρακτηριστικα ηταν εξαιρετικα μικροσκοπικα, χειλακια ματακια αυτακια ολα, νομιζω πψς πιο χαριτωμενη κοντη δεν υπαρχει στην πατταγια.οταν φανταστηκα το οργανο μου στο στομα της  :rockon:  σηκωθηκα και φυγαμε αφου ειχε ντυθει πρωτα, φορεσε τζινακι και γοβιτσες μια σταλια, περνωντας απο το lucifer καναμε μια σταση να δουμε την τραγουδιστρια, μετα απο λιγο βουρ για τεστ drive, στο δωματιο ηταν αψογη σε ολα, εκανε oral αρκετα καλο, δυσανασχετησε λιγο οταν το παρακανα, καβλιαρικα ομως, στο ιεραποστολικο ηταν πολυ καλη, το σωμα της πηρε τη σωστη θεση και φτασαμε ως το τελος του μικρου τουνελ ανετα, σε λιγοτερο απο μια ωρα ολα ειχαν τελειωσει με cim μετριο προς καλο. της ειπα να κοιμηθει μαζι μου αλλα ηταν ανενδοτη και εφυγε, της πηρα το τηλεφωνο, και φωτο, οι οποιες σβηστηκαν ομως, πολυ καλη επιλογη για μπιμπελοκατασταση, ηταν η πιο κοντη σε αυτο το ταξιδι, ολες οι επομενες κινηθηκαν στο ψυχολογικο οριο του 1.55, ηταν δηλαδη οριακα κοντες, την επομενη μερα ξαναπηγα στο μαγαζι με κοπελα και με κοιταγε διακριτικα και χαμογελουσε, ακομα ενα μπιμπελο δοκιμαστηκε με επιτυχια :rockon:
 

Συνημμένα

  • club_boesche_pic061.jpg
    club_boesche_pic061.jpg
    41 KB · Εμφανίσεις: 60
  • club_boesche_pic011.jpg
    club_boesche_pic011.jpg
    42,4 KB · Εμφανίσεις: 48
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη η κοπελα ειναι μια πραγματικα ομορφη ασιατισα, στο clubboesche ειχε πολλες κουκλες, γι αυτο το κατεταξα στα πιο καλα, λοιπον οσες κοπελες δεν χορευαν φορουσαν ενα φουστανι μεταξωτο σαν αυτο της φωτο, τους πηγαινε πολυ, η συγκεκριμενη ειχε ενα βλεμμα ψαρωτικο την κοιτουσα οσες φορες πηγα εκει και καμια φορα δεν της μιλησα, τωρα το μετανιωνω βεβαια αλλα ειναι αργα, που να τις προλαβεις ολες αλλωστε,  ηταν οι γυναικες της διπλανης πορτας,τοσο απλες και τοσο σεξυ,
θα ειμαι δουλος της ασιατικης ομορφιας για παντα.
 

Συνημμένα

  • club_boesche_pic078.jpg
    club_boesche_pic078.jpg
    44,6 KB · Εμφανίσεις: 69

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
διπλωμα οδηγησης διεθνες χρειαζεται οπωσδηποτε και να εχεις μια εμπειρια απο οδηγηση αριστερα

ειναι λιγο τουρλουμπουκι η οδηγηση

εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να εμπλακω στο παραμικρο ατυχημα εκει κατω
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επι τετραωρο χθες "ταξιδεψαμε"  για ταυλανδη με τους αξιους συναγωνηστες,  kostasbmw  rey  mimikos και flynow.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
37
Like
1.566
Πόντοι
8.165
Κώστα την ΑΜ την έχω βάλει στο στόχαστρο μου για τον Νοέμβρη. Μου φαίνεται πολύ γλυκούλα και έχει και το σωστό ύψος! Πάω τώρα να δω το club Boesch. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom