Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Βαση της νεας νομολογιας απο 1.1.2007 οι αιτησεις μετακλησεων δεν υποβαλονται πλεον στην νομαρχια αλλα στους δημους. το προβλημα ειναι οτι δεν εχει ψηφιστει ακομη ο νεος νομος που διευκρινιζει ποιοι και πως εχουν το δικαιωμα.
το ευχαριστο ειναι οτι θα ψηφιστει ο νεος νομος και θα ειναι ευνοϊοκοτερος λογω της συνεργασιας ελλαδας - κινας που υπογραφηκε απο το πρωθυπουργο πριν 9 μηνες περιπου.
αυτα ειναι τα φρεσκα νεα.

α αμα θελετε παρτε τον προξενο στην μπανγκοκ και πειτε του οτι θελετε να φερετε κοπελα στην ελλαδα να μεινει μαζι σας.
η απαντηση του ... αστα.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
οπως αναφερανε και οι αξιαγαπητοι συντροφοι προγενεστερα. παρα πολυ κοσμος το εχουν δοκιμασει να φερουνε την "ιδανικη συζυγο" απο τα ξενα.
ο δρομος ειναι εχει δυο κατευθυνσεις. η παντρευεσαι ή γυρνας μονος.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
με βαρια καρδια την εδιωξα, οταν την ξαναβλεπα στο αγκογκο και ημουν με αλλη με κοιτουσε διακριτικα και μου χαμογελουσε οταν η αλλη δεν κοιτουσε.
Καλό είναι να κόψεις από μόνος σου την Πατάγια , γιατί μετά από αυτό που έγινε βλέπω να σε κόβει αυτή. :dancing:
Φαντάζομαι τεράστιες πινακίδες με την φωτογραφία σου έξω από κάθε  go-go μπαρ   και από κάτω να γράφει WANTED DEΑD OR ALIVE.   :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Καλό είναι να κόψεις από μόνος σου την Πατάγια , γιατί μετά από αυτό που έγινε βλέπω να σε κόβει αυτή. :dancing:
Φαντάζομαι τεράστιες πινακίδες με την φωτογραφία σου έξω από κάθε  go-go μπαρ   και από κάτω να γράφει WANTED DEΑD OR ALIVE.   :2funny:

εμενα η δικια μου κατω μου ελεγε το εξης.
αμα θελεις αλλη γυναικα πηγαινε δεν εχω προβλημα... απλα εγω μετα ...
κοψω κοψω κοψω ... ταϊσω κροκοδειλο ...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αρα kostasf16 δεν ειναι οτι το καλυτερο εφοσον αφησεις μια κοπελα να πας στο ιδιο γκο γκο να παρεις αλλη απο εκει. εχεις πολλες παραπλευρες απωλειες κανωντας κατι τετοιο.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εγω ελεγα στην δικια μου οτι θελω να φερεις καποια στιγμη μια φιλη ή να παρουμε και μια αλλη κοπελα εστω short time στο δωματιο καποια στιγμη, δεν με αφηνε ουτε για πλακα.

 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πολυ ομορφες και καυλιαρες γυναικες...Για 4-5 ωρες ποσα  € ειναι περιπου?Αξιζει καποια συγκεκριμενη προσφορα-Πχ Μιση μερα-καποιες ωρες-γαμησι και τον πουλο-Τι απ`ολα συμφερει?
 

upload

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!!!!!!!!

Είμαι καινούργιος στο site και πάω Thai!!!!!! με ψήσατε και από τις 2 μεριές :grin:
Έχω φτάσει μέχρι τη σελίδα 41 έως τώρα και δεν πιστεύω να προλάβω να φτάσω μέχρι το τέλος μιας και κάθε μέρα η απόσταση μεγαλώνει.....
Το εισιτήριο είναι κλεισμένο για Αύγουστο μήνα και δεν βλέπω την ώρα να πάω με τα όσα έχω διαβάσει και δει έως τώρα  :)
Τι να πω και τι να γράψω π ήδη δεν έχει γραφτεί ????? Θα πατάω κάθε μέρα το reset  ;) για να έρθω στα ίσια μου και κάθε μέρα με διαφορετική κοπέλα για να μη βαρεθώ ούτε λεπτό.
Οι κοντές δεν με χαλάνε καθόλου μετά τις φωτό που έχω δει, ούτε και το γεγονός ότι δεν έχουν μεγάλο στήθος.
Από τις δικές μας κοντές είναι σίγουρα 100 φορές καλύτερες σε όλα τους....
Το μόνο που με έχει ενοχλήσει είναι τα πειράγματα και η φοβερή ζήλεια από σχεδόν όλους όταν μαθαίνουν που θα πάω διακοπές!! λες και αν καθόμουν εδώ θα έδινα λιγότερα ή θα περνούσα καλύτερα.Σίγουρα θα μου έφευγαν περισσότερα και είναι δύσκολο να περνούσα καλύτερα.
Αντιμετοπήσατε παρόμοια ή ίδια συμπεριφορά???????????

VIVA THAI

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
von  η πατταγια δεν κοβεται. ειναι ιδεα, ειναι ιος και κυλαει στο αιμα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αρα kostasf16 δεν ειναι οτι το καλυτερο εφοσον αφησεις μια κοπελα να πας στο ιδιο γκο γκο να παρεις αλλη απο εκει. εχεις πολλες παραπλευρες απωλειες κανωντας κατι τετοιο.
κανενα προβλημα ρε , με χαρα τους ολες χαιρετανε την κοπελα που πηρε ο farang, οσο για αυτες που σε ξερουν δεν εχουν προβλημα, σιγα μη σου ριξουν και βιτριολι...  ξεχαστε τις ελληνικες παπαριες οταν πατε εκει.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Για 4-5 ωρες ποσα  € ειναι περιπου?Αξιζει καποια συγκεκριμενη προσφορα-Πχ Μιση μερα-καποιες ωρες-γαμησι και τον πουλο-Τι απ`ολα συμφερει?
δεν μιλας με ωρες εκει, την κρατας ως οτου τη χορτασεις, δεν χορταινονται βεβαια ποτε, αλλα γενικως οτι θες, τιμες εχουν αναφερθει, μην το ζαλιζεις ,διαβασε το θρεντ και τρεχα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
... ωραια πραγματα ... ταξιδιωτικος συμβουλος αυγουστου ... mimikos εγγυηση... και με online τηλεφωνικη υποστηριξη 24/7. χιχιχιχιχι

ειδικα για τον μηνα αυγουστο...
καθως θα παρευρισκομαι στην ευγενη χωρα. ...

[tt]the land of smiles !!![/tt]
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
το θεμα εκει ειναι ο ρυθμος

αν μπεις στο ρυθμο τους ολα κυλανε ρολοι

μιμικος καλη διασκεδαση

ταξιδιωτικος συμβουλος ειναι ευκολη δουλεια ταξιδιωτικος συνοδος ειναι λιγο δυσκολα (αντε να χεις καμμια 10αρια με το παπαρι στο χερι ετοιμους να ριξουν τα παντα κατω) να τους κουμανταρεις  λολ
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
το θεμα εκει ειναι ο ρυθμος

αν μπεις στο ρυθμο τους ολα κυλανε ρολοι

μιμικος καλη διασκεδαση

ταξιδιωτικος συμβουλος ειναι ευκολη δουλεια ταξιδιωτικος συνοδος ειναι λιγο δυσκολα (αντε να χεις καμμια 10αρια με το παπαρι στο χερι ετοιμους να ριξουν τα παντα κατω) να τους κουμανταρεις   λολ

θα τους λεω "λογχος παραταχτειτε" "ημιαναπαυση" "προσοχη" "βουρ στο πατσα" !!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
θα τα πουμε απο κοντα καποια στιγμη γιατι δεν θελω να μιλαω για τις παπαριες που εχω κανει 

Φιλε μου Κωστα
Εγω τη βρισκω με τις ΑΠΕΙΡΕΣ παπαριες μου τοσα χρονια αλλα μεγαλωνοντας τις θυμαμαι και γελαω ρε φιλε.
Μακαρι να μπορουσα να τις ξαναζησω.
Οι νεοι τρεχουν για το ονειρο εκει κατω εμεις παμε για να ξαναζησουμε λιγο απο το παρελθον. :thumbsup:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
37
Like
1.566
Πόντοι
8.165
Συνάδελφοι κανονίστηκε συνάντηση για σήμερα το απόγευμα? Αν ναι αναφέρεται το στο σάιτ
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
να 'μαι και γω..

στις 28/7 φευγω για ταυλανδη. το προγραμμα μου ειναι ελευθερο αφου μονο εισητιρια εχω κλεισμενα. ενα πλανο που εχω στο μυαλλο μου ειναι μπανγοκ-πουκετ-κραμπι-λαντα ή τρανγκ. ισως απογοητευσω καποιους αλλα παταγια δεν θα περασω ουτε απο κοντα  ;)

αν καποιος εχει βρεθει στα μερη που ανεφερα και εχει καποιες πληροφοριες ας μου στειλει πμ. αν βρισκεσται εκει κοντα ενημερωνω οτι θα ειμαι κατω για μια 20αρια μερες

εχω να τυπωσω πολυ υλικο για διαβασμα στο αεροπλανο!! mr.vonmakouli εξαιρετικος ο οδηγος..τα σεβη μου
sa wat dee -khrap
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
2003 ποστ. σημαντικη χρονια το 2003, αναρρωτιομουν που υπαρχει ενα μερος που ο αντρας κυνηγιεται απο τις γυναικες.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ποστ 2004, σημαντικη χρονια το 2004, μαθαινω υπαρχει ασιατικος πολιτισμος, εκει τα πραγματα ειναι ακομη στη θεση τους, ο ρολος του ανδρα και ο ρολος της γυναικας στις σωστες θεσεις.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ποστ 2005, ακομη σημαντικοτερη χρονια το 2005, μαθαινω για την ταυλανδη, ακουω ιστοριες, τα θεωρω μυθους, δεν τα πολυπιστευω, αναρρωτιεμαι μεσα μου τελικα υπαρχει ελπιδα, πρεπει να παω εκει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom