Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
αυτο ισχυει.
ειναι μεγαλο πραγμα η δουλεια.
και αν δεν εχεις και την εχεις και την αλλη μεσα στα ποδια σου , γαμησε τα, δεν παλευεται.
Και τι γίνετε αν δεν την έχεις και ξαφνικά αυτή που καθόταν για χρόνια σπιτι είναι αυτή που φέρνει τα λεφτά και πρέπει να πλένεις εσύ τα πιάτα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πάντα φιλικά ήταν όλα αφου ήταν πρωήν και νυν κολητός μου.
Πρώην κολλητος, παντρευτηκατε γιατι δεν ειχατε κατι καλυτερο να κανετε, κανατε και δυο παιδια, πηγαινατε και με αλλους ελευθερα, χωρισατε γιατι σας τελειωσε, μεινατε φιλοι.

Εχεις ερωτευτει ποτέ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Και τι γίνετε αν δεν την έχεις και ξαφνικά αυτή που καθόταν για χρόνια σπιτι είναι αυτή που φέρνει τα λεφτά και πρέπει να πλένεις εσύ τα πιάτα;
Το πλυσιμο των πιάτων γιατι σχετιζεται με το ποιος φερνει τα λεφτα στο σπιτι?
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Πρώην κολλητος, παντρευτηκατε γιατι δεν ειχατε κατι καλυτερο να κανετε, κανατε και δυο παιδια, πηγαινατε και με αλλους ελευθερα, χωρισατε γιατι σας τελειωσε, μεινατε φιλοι.

Εχεις ερωτευτει ποτέ?
Ναι τον κολητό μου; Δε μετράει; Δεν έχεις ακούσει ποτέ για φιλίες που μπλεξανε; Το σενάριο σου, καμία σχέση, απάντησα πιο πάνω.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Και τι γίνετε αν δεν την έχεις και ξαφνικά αυτή που καθόταν για χρόνια σπιτι είναι αυτή που φέρνει τα λεφτά και πρέπει να πλένεις εσύ τα πιάτα;

αν σου πω δεν το εχω σκεφτει ποτε ?

δεν εχει περασει καν απο το μυαλο μου ?

ανεκαθεν ειχα στο μυαλο μου οτι οι γυναικες κανουν τις δουλειες του σπιτιου και ο αντρας φερνει το μαρουλι σπιτι

το αντιθετο δεν το εχω σκεφτει ποτε
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Το πλυσιμο των πιάτων γιατι σχετιζεται με το ποιος φερνει τα λεφτα στο σπιτι?
Δλδ εσύ την θέλεις να δουλεύει, να μαγειρεύει, να πλένει, να συδερώνει και αυτός να αράζει, να την παίζει όλη μέρα με τσόντες και να μην κανει τιποτα ε; Εγώ ξέρω οτι υπάρχει αυτος που φέρνει τα λεφτά στο σπίτι και αυτός που πλένει τα πιάτα. Αν δουλεύουν και οι δυο αλάζει λιγο το σχέδιο.
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
αν σου πω δεν το εχω σκεφτει ποτε ?

δεν εχει περασει καν απο το μυαλο μου ?

ανεκαθεν ειχα στο μυαλο μου οτι οι γυναικες κανουν τις δουλειες του σπιτιου και ο αντρας φερνει το μαρουλι σπιτι

το αντιθετο δεν το εχω σκεφτει ποτε
Να όμως που όσο κι αν δεν σας αρέσει συμβαίνει μερικές φορές.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δλδ εσύ την θέλεις να δουλεύει, να μαγειρεύει, να πλένει, να συδερώνει και αυτός να αράζει, να την παίζει όλη μέρα με τσόντες και να μην κανει τιποτα ε; Εγώ ξέρω οτι υπάρχει αυτος που φέρνει τα λεφτά στο σπίτι και αυτός που πλένει τα πιάτα. Αν δουλεύουν και οι δυο αλάζει λιγο το σχέδιο.
Δεν σε καταλαβα μαναρι. Κι εγω πλενω τα πιατα πολλες φορες. Και μαγειρευω επισης. Και μια χαρα δουλευω. Τα κουτάκια "ο ενας δουλευει, ο αλλος πλενει πιατα" πού τα ειδες γραμμενα?
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δλδ εσύ την θέλεις να δουλεύει, να μαγειρεύει, να πλένει, να συδερώνει και αυτός να αράζει, να την παίζει όλη μέρα με τσόντες και να μην κανει τιποτα ε; Εγώ ξέρω οτι υπάρχει αυτος που φέρνει τα λεφτά στο σπίτι και αυτός που πλένει τα πιάτα. Αν δουλεύουν και οι δυο αλάζει λιγο το σχέδιο.

ναι βεβαια μπορει ο ανθρωπος να εψαχνε για δουλεια και να μην εβρισκε
δεν σημαινει οτι τον παιζει ολη μερα
ασχετα αν δεν ειχε αποτελεσμα

βεβαια στα ζευγαρια που δουλεουνε και οι δυο
παλι η γυναικα το απογευμα κανει τις δουλειες και ο αντρας βλεπει τηλεοραση (σαρβαααααιβορ !!!! )
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ναι βεβαια μπορει ο ανθρωπος να εψαχνε για δουλεια και να μην εβρισκε
δεν σημαινει οτι τον παιζει ολη μερα
ασχετα αν δεν ειχε αποτελεσμα

βεβαια στα ζευγαρια που δουλεουνε και οι δυο
παλι η γυναικα το απογευμα κανει τις δουλειες και ο αντρας βλεπει τηλεοραση (σαρβαααααιβορ !!!! )
Απο την αλλη δεν καταλαβα, αυτος ηταν ανεργος, ουσιαστικα η τυπισσα τον ζούσε απο ενα σημειο και περα, πώς ζει τωρα που χωρισανε???
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Δεν σε καταλαβα μαναρι. Κι εγω πλενω τα πιατα πολλες φορες. Και μαγειρευω επισης. Και μια χαρα δουλευω. Τα κουτάκια "ο ενας δουλευει, ο αλλος πλενει πιατα" πού τα ειδες γραμμενα?
Εγώ; Εσείς. Αυτό λέω. Εσείς έχετε φτιάξει αυτό το μοντέλο, "εγω δουλεύω, εσύ στο σπίτι". Δεν μπορώ ΚΑΙ να δουλεύω ΚΑΙ να τακάνω όλα, ειδικά όταν εσύ δεν δουλεύεις και είσαι όλη μέρα σπίτι και κλαίς τη μοίρα σου. Έλα στη θέση μιας γυναίκας του φορουμ πχ, των επαγγελματιών, που δουλεύουν κολόμπαρα ή βίζιτες για συμπλήρωμα και γυρνάει αργά και κουρασμένη. Δλδ ο άλλος δε θα κάνει τιποτα;
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Απο την αλλη δεν καταλαβα, αυτος ηταν ανεργος, ουσιαστικα η τυπισσα τον ζούσε απο ενα σημειο και περα, πώς ζει τωρα που χωρισανε???

αλλο να τα βγαζει τα λεφτα και να τα κραταει ολα αυτη
και αλλο να πρεπει να συντηρει και τον αλλον
αυτο νομιζω οτι λεει

υ.γ αυτος ζει σαν τον nikos_plat επιδοματα ftw !!!
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
ναι βεβαια μπορει ο ανθρωπος να εψαχνε για δουλεια και να μην εβρισκε
δεν σημαινει οτι τον παιζει ολη μερα
ασχετα αν δεν ειχε αποτελεσμα

βεβαια στα ζευγαρια που δουλεουνε και οι δυο
παλι η γυναικα το απογευμα κανει τις δουλειες και ο αντρας βλεπει τηλεοραση (σαρβαααααιβορ !!!! )
Ναι σωστά δεν τον έπαιζε όλη μέρα, έπλενε και τα πιάτα :-)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εγώ; Εσείς. Αυτό λέω. Εσείς έχετε φτιάξει αυτό το μοντέλο, "εγω δουλεύω, εσύ στο σπίτι". Δεν μπορώ ΚΑΙ να δουλεύω ΚΑΙ να τακάνω όλα, ειδικά όταν εσύ δεν δουλεύεις και είσαι όλη μέρα σπίτι και κλαίς τη μοίρα σου. Έλα στη θέση μιας γυναίκας του φορουμ πχ, των επαγγελματιών, που δουλεύουν κολόμπαρα ή βίζιτες για συμπλήρωμα και γυρνάει αργά και κουρασμένη. Δλδ ο άλλος δε θα κάνει τιποτα;
Γλυκιά μου οταν θα παντρευτω βιζιτα θα σου πω τοτε αν θα με απασχολει ποιος θα πλενει τα πιατα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom