Νέα

Τα μέλη που σίγουρα τους έχουμε διαβάσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigshak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Οτι λεει ο τιτλος: Οταν μπαινουμε στο bou σιγουρα υπαρχουν καποια μελη που τους εχουμε προσεξει κατα καιρους για διαφορους λογους τον καθεναν
Αρχιζω εγω με οσους μου ερχονται ετσι στα προχειρα:
1) Στο κομματι national geographic : @sex volcano : ο οποιος μας εχει ταξιδεψει κατα καιρους με τα ποστ του σε ολον τον κοσμο
2)Ως προς το λογικο γραψιμο- λογικες αποψεις: @Mindreader : ο οποιος απο τα γραφομενα του οσες φορες εχει τυχει να τον διαβασω δειχνει οτι εχει μια καθαρη σκεψη (για το οτιδηποτε γραφει ) την οποια την στηριζει με επιχειρηματα
3) Στο κομματι ατακα-πλακα: @papaphilips , @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ , @raopau : οι οποιοι ειναι απλα απιστευτοι ατακαδοροι
4) Στο κομματι κριτικες:
@Annapurna , @mallias20 .. Και οι δυο για μενα γραφουν με ωραιο ξεχωριστο τροπο ο καθενας τους.. απλα η διαφορα τους ειναι οτι ο Ανναπουρνα γραφει αποτι εχω παρατηρησει με ευγενικο τροπο (ακομα και οταν δεν του αρεσει κατι) ενω ο μαλλιας πετσοκοβει (οταν δεν του αρεσει κατι)
Και επισης @ZeroTolerance
Εσεις τι γνωμη εχετε? Συμφωνειτε? εχετε να προσθεσετε καποιον αλλον που ξεχωριζει για το οτιδηποτε ?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Με αυτόν που, πραγματικά, έκλαιγα από τα γέλια ήταν ο Grindcorefucker. Οι κριτικές του πρέπει να εκδοθούν, σε μορφή βιβλίου, αν και φανερά επηρεασμένος από τους Τσαρλς Μπουκόφσκι και Ουίλιαμ Μπάροουζ.
 
OP
OP
B

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Για να μην παρεξηγηθω δεν κανω καποια πλακα, ολους αυτους που ανεφερα( @sex volcano , @Mindreader , @Annapurna , @mallias20 , @papaphilips , @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ , @raopau , @ZeroTolerance ) τους ανεφερα επειδη μου αρεσουν τα γραφομενα τους και προσωπικα τους παω (με βαση αυτα που γραφουν για τους λογους που ανεφερα) και πιστευω οτι σιγουρα τους εχει διαβασει το μεσο μελος του bou
Εσεις συμφωνειτε μαζι μου? εχετε να προτεινετε καποιον που ξεχωριζει (για τον οποιονδηποτε λογο) και τον εχουμε διαβασει?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
2
Like
20.936
Πόντοι
6.236
Για αντικειμενικές, λογοτεχνικές, εντελώς διαφορετικές κριτικές από τις συνηθισμένες, ο @olddog. Μακράν.

Από εκεί και πέρα, ο καθένας έχει τις "αδυναμίες" του, τα "φιλαράκια" του, που σίγουρα παρακολουθεί όταν μπαίνει, καθώς έχει βρει κάτι ενδιαφέρον και κοινό στον τρόπο σκέψης με τον ίδιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Μπούρδες
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Εντάξει όλοι έχουν το στυλ τους, εγώ έχω και άλλους αγαπημένους για διαφορετικούς λόγους.

Το σκεπτόμουν πάντως τις προάλλες, το επίπεδο γενικά έχει πέσει. Και είναι στοιχείο της εποχής όχι μόνο του bou.
Η προηγούμενη γενιά που κρατούσε τα σκήπτρα ήταν πολύ πιο περπατημένη και το διαπίστωνες στον λόγο τους.

Μέχρι πριν 4-5 χρόνια αλλά ειδικά στις πρώτες χρονιές του site λυνόμουν στο γέλιο, πολύ έξυπνοι διάλογοι και ατάκες.

Λίγο η πολιτική ορθότητα, περισσότερο πως γενικώς ως άνθρωποι είμαστε πιο αποστασιοποιημένοι, έχει χαθεί πολλή από την καλτίλα του bourdela.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Μυστες εγω οταν ακουω για αντικειμενικο, τεκμηριωμενο λογο και δυνατο χιουμορ ενα ατομο σκεφτομαι εδω μεσα, @John Fatseas . Ολοι υπολοιποι απεχουμε αρκετα για να φτασουμε σε αυτο το επιπεδο.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Οτι λεει ο τιτλος: Οταν μπαινουμε στο bou σιγουρα υπαρχουν καποια μελη που τους εχουμε προσεξει κατα καιρους για διαφορους λογους τον καθεναν
Αρχιζω εγω με οσους μου ερχονται ετσι στα προχειρα:
1) Στο κομματι national geographic : @sex volcano : ο οποιος μας εχει ταξιδεψει κατα καιρους με τα ποστ του σε ολον τον κοσμο
2)Ως προς το λογικο γραψιμο- λογικες αποψεις: @Mindreader : ο οποιος απο τα γραφομενα του οσες φορες εχει τυχει να τον διαβασω δειχνει οτι εχει μια καθαρη σκεψη (για το οτιδηποτε γραφει ) την οποια την στηριζει με επιχειρηματα
3) Στο κομματι ατακα-πλακα: @papaphilips , @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ , @raopau : οι οποιοι ειναι απλα απιστευτοι ατακαδοροι
4) Στο κομματι κριτικες:
@Annapurna , @mallias20 .. Και οι δυο για μενα γραφουν με ωραιο ξεχωριστο τροπο ο καθενας τους.. απλα η διαφορα τους ειναι οτι ο Ανναπουρνα γραφει αποτι εχω παρατηρησει με ευγενικο τροπο (ακομα και οταν δεν του αρεσει κατι) ενω ο μαλλιας πετσοκοβει (οταν δεν του αρεσει κατι)
Και επισης @ZeroTolerance
Εσεις τι γνωμη εχετε? Συμφωνειτε? εχετε να προσθεσετε καποιον αλλον που ξεχωριζει για το οτιδηποτε ?
malias κορυφη αλλα οι παλιες του κριτικες ηταν ΠΟΛΥ καλυτερες απο τις πιο προσφατες. Τον annapurna δεν τον ξερω, μπηκα να δω τις κριτικες του αλλα βγαζει λαθος το λινκ
Θα προσεθετα ΒΑΣΙΛΗ ΜΠΑΡΟΥΧΟ για ο,τι αφορα αντικειμενικοτητα σε στριπ, που ειναι και η ειδικευση μου
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Εντάξει όλοι έχουν το στυλ τους, εγώ έχω και άλλους αγαπημένους για διαφορετικούς λόγους.

Το σκεπτόμουν πάντως τις προάλλες, το επίπεδο γενικά έχει πέσει. Και είναι στοιχείο της εποχής όχι μόνο του bou.
Η προηγούμενη γενιά που κρατούσε τα σκήπτρα ήταν πολύ πιο περπατημένη και το διαπίστωνες στον λόγο τους.

Μέχρι πριν 4-5 χρόνια αλλά ειδικά στις πρώτες χρονιές του site λυνόμουν στο γέλιο, πολύ έξυπνοι διάλογοι και ατάκες.

Λίγο η πολιτική ορθότητα, περισσότερο πως γενικώς ως άνθρωποι είμαστε πιο αποστασιοποιημένοι, έχει χαθεί πολλή από την καλτίλα του bourdela.
Οπως τα λες. Για εμας τους λιγο παλιοτερους, τα σαιτ στα καλα του ηταν ΑΠΟΛΑΥΣΑΡΑ, εμπαινες και λυνοσουν στο γελιο, στο χαβαλε, πανεξυπνες ατακες κλπ. Τωρα αν και υπαρχουν λιγα ατομα που ειναι ετσι, δυστυχως βλεπω μεγαλη κατρακυλα, ολοκληρα θρεντς να πεφτει βρισιδι σε μανες κλπ, η ξεφτιλα η ιδια. Νομιζω σε αυτο συνεβαλαν και οι μοντς-και οι επιταγες της πολιτικης ορθοτητας οπως λες- που με αλλεπαλληλα μπαν χωρις καποιο σοβαρο λογο, ξενερωσαν πολλα απο τα παλια καλα μελη, και εφυγαν.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Για αντικειμενικές, λογοτεχνικές, εντελώς διαφορετικές κριτικές από τις συνηθισμένες, ο @olddog. Μακράν.

Από εκεί και πέρα, ο καθένας έχει τις "αδυναμίες" του, τα "φιλαράκια" του, που σίγουρα παρακολουθεί όταν μπαίνει, καθώς έχει βρει κάτι ενδιαφέρον και κοινό στον τρόπο σκέψης με τον ίδιο.
δεν τον ηξερα, διαβασα μολις τωρα, ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΓΑΜΩ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με αυτόν που, πραγματικά, έκλαιγα από τα γέλια ήταν ο Grindcorefucker. Οι κριτικές του πρέπει να εκδοθούν, σε μορφή βιβλίου, αν και φανερά επηρεασμένος από τους Τσαρλς Μπουκόφσκι και Ουίλιαμ Μπάροουζ.
δωσε λινκ
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Τι εννοείς?? Κριτικάρει ολους τους άλλους..
ναι εννοοω δεν εχει κριτικες απο μαγαζια, σπιτια κλπ, ειναι της συζητησης μαλλον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για να μην παρεξηγηθω δεν κανω καποια πλακα, ολους αυτους που ανεφερα( @sex volcano , @Mindreader , @Annapurna , @mallias20 , @papaphilips , @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ , @raopau , @ZeroTolerance ) τους ανεφερα επειδη μου αρεσουν τα γραφομενα τους και προσωπικα τους παω (με βαση αυτα που γραφουν για τους λογους που ανεφερα) και πιστευω οτι σιγουρα τους εχει διαβασει το μεσο μελος του bou
Εσεις συμφωνειτε μαζι μου? εχετε να προτεινετε καποιον που ξεχωριζει (για τον οποιονδηποτε λογο) και τον εχουμε διαβασει?
μολις διαβασα και παπαφιλιπς, ο τυπος γαμει στις κριτικες, βιβλιο ολοκληρο και ωραιο στυλ
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
844
Like
2.787
Πόντοι
446
αρχείο λήψης (8).jpeg
μην πάνε και αδιάβαστα:grin:
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Οτι λεει ο τιτλος: Οταν μπαινουμε στο bou σιγουρα υπαρχουν καποια μελη που τους εχουμε προσεξει κατα καιρους για διαφορους λογους τον καθεναν
Αρχιζω εγω με οσους μου ερχονται ετσι στα προχειρα:
1) Στο κομματι national geographic : @sex volcano : ο οποιος μας εχει ταξιδεψει κατα καιρους με τα ποστ του σε ολον τον κοσμο
2)Ως προς το λογικο γραψιμο- λογικες αποψεις: @Mindreader : ο οποιος απο τα γραφομενα του οσες φορες εχει τυχει να τον διαβασω δειχνει οτι εχει μια καθαρη σκεψη (για το οτιδηποτε γραφει ) την οποια την στηριζει με επιχειρηματα
3) Στο κομματι ατακα-πλακα: @papaphilips , @ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ , @raopau : οι οποιοι ειναι απλα απιστευτοι ατακαδοροι
4) Στο κομματι κριτικες:
@Annapurna , @mallias20 .. Και οι δυο για μενα γραφουν με ωραιο ξεχωριστο τροπο ο καθενας τους.. απλα η διαφορα τους ειναι οτι ο Ανναπουρνα γραφει αποτι εχω παρατηρησει με ευγενικο τροπο (ακομα και οταν δεν του αρεσει κατι) ενω ο μαλλιας πετσοκοβει (οταν δεν του αρεσει κατι)
Και επισης @ZeroTolerance
Εσεις τι γνωμη εχετε? Συμφωνειτε? εχετε να προσθεσετε καποιον αλλον που ξεχωριζει για το οτιδηποτε ?
νασος αθανασιαδης για νομπελ λογοτεχνιας ΤΩΡΑ! γαμει ο τυπος στις κριτικες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
@koutavoulias εξαιρετικος!Συγγραφικο ταλεντο,ευγενης,πραγματικος μαγκας!
@macchiato ωραια γραφη,με επιχειρηματα!
Αυτους ξεχωριζω!
Ειναι και αλλα παιδια που γραφουν ωραια
Τωρα απο κριτικες ο @Borgia21 ειναι φοβερος!Τοσο οσο πρεπει περιγραφικος και δυνατη πεννα!
Να προσθεσω τον @Masazonomaxos του οποιου οι κριτικες με τον τροπο αφηγησης,τα καλτ σκηνικα την ολη ατμοσφαιρα με κανει να γουσταρω την αναγνωση τους!
Ειναι ισως ο πιο κοντινος στο πνευμα του γνησιου πολεμιστη του αγοραιου ερωτα και παιζει σε ολες τις θεσεις!
Μασαζ,μπουρδελακια,κολομπαρα,στριπ ολα
Μαγκας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom