Νέα

Συμβόλαιο μόνιμης ιδιοκτησίας μου από εσάς - ranniats

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ράννια
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
συμβολαιο μεταξυ μας και κρατατε ενα εσεις ενα εγω και αν θελετε απο ενα οι δυο δικοι σας μαρτυρες για να με εχετε καλα δεμενη με αυτο.
Να προκαθορισουμε ομωs και για ποσα χρονια θα υπογραψουμε γαμησιακη(εργασιακη) ειρηνη!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Να προκαθορισουμε ομωs και για ποσα χρονια θα υπογραψουμε γαμησιακη(εργασιακη) ειρηνη!!!!!!!
Αοριστου χρονου δεν σε κανη,οσο κρατανε τα ποδια η καλυτερα οσο αντεχη το εργαλειο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αοριστου χρονου δεν σε κανη,οσο κρατανε τα ποδια η καλυτερα οσο αντεχη το εργαλειο
Μονο οσο αντεχει το εργαλειο???????????...κατσε ,  γιατι εδω εχουμε και οψιμα συνδικαλιστικα δικαιωματα....Πχ  τι θα γινει με τιs Κυριακεs και αργιεs , το επιδομα  εξοκαβλυνσηs και την 35ποντια για συνταξη........Ολα αυτα πρεπει να λυθουν εγκαιρα προτου βαλουμε υπογραφη και κατι αλλο!!!!  Νομιζω???
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πηγαίνεις και πέρνεις μια υπεύθυνη δήλωση.
θα πας στην εφορία στο 1ο γραφείο αριστερά στον 1ο όροφο για τα χαρτόσημα.
στον 2ο όροφο θα πας για τις υπογραφές.
θα πας στο υποθηκοφυλάκειο να φτιάξεις ξαινούρια συμβόλαια.
θα δώσεις και τα χαρτόσημα και τελείωσες.

θα πρέπει να έχεις φορολογική δήλωση μαζί σου, φωτοτυπία ταυτότητας και έναν νυχοκόπτη.



πάντως μωρή ράνια πρέπει να είσαι και πολύ μπερδεμένη, μωρή.
*Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης*
*crossdresser*
και πρώην γιάννης και crossdresser ΔΕ γίνεται.
τί δούλεμα είναι αυτό;
ούτε και εσύ δεν ξέρεις τι είσαι.
μήπως είσαι τραβέλι και όχι cross;

*Τελευταια κινηση απο εσας Κυρια*
απευθύνεσαι σε κυρίες;;; χα0χα0χα0χα0χα.... εδώ αυτοί που πηδάνε και εγχειρισμένα τραβέλια το παίζουν άντρες και βαρβάτοι κιόλας!

*Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον τραβεστι*
ναααα.... τώρα άλλαξες και έγινες τραβεστί

επειδή είναι γνωστό πως οι κλίκες των πούστηδων είναι πολλές και είναι γνωστές σε αυτούς που επιθυμούν να είναι μέσα σε αυτές, δεν νομίζω ότι έτσι έμεινες ξεκάρφωτη. οι κλίκες αυτές γίνονται για αυτό το λόγο, για να μην βγαίνει καμιά χαρμανιασμένη φτερού και να παρακαλάει για πούτσους.ο βαλιανάτος ξέρει που θα πάει να γαμήσει ή να γαμηθεί, έχει πρόγραμμα , και δεν βγήκε ποτέ να ζητήσει ελεημοσύνη..

και τέλος, εφόσον είσαι τόσο πρόθυμη να γαμηθείς με οποιονδήποτε και με τέτοιους όρους γιατί δεν πας σε κανένα μπουρδέλο να κονομίσεις κανένα φράγκο και να σε πηδάνε από πακιστανοί αλβανοί μέχρι έλληνες και ότι άλλο τύχει. η ανωμαλία σου μπορεί να υποταχθεί στην τσατσά.



===
έχω έναν μπάρμπα που ρίχνει μια οικοδομή και ψάχνει κάποιον να του ρίξει μπετά αλλά δεν θέλει συμβόλαια, είναι όλα μαύρα και αυθέραιτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ευχαριστω για τις πληροφοριες τσολια μου!!!αλλα δεν μιλανε ετσι σε μια κυρια!!!!ντροπη σου
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ακόμα συνεχίζει η αδελφή???
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αφού έχει δηλώσει ότι είναι πρώην άντρας.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
γιατι ειμαι καρα-straight ρε πουστη μου??? γιατι δεν αλλαζω γουστα τη κοινωνια μου μεσα??? :headbang: :headbang: :headbang: ρε συ μηπως εχεις καμια φιλη(κανονικο γεννημενο θυληκο) στην ιδια φαση να μας συστησεις? θα περασει τζαμι εγγυημενα ;)
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
πηγαίνεις και πέρνεις μια υπεύθυνη δήλωση.
θα πας στην εφορία στο 1ο γραφείο αριστερά στον 1ο όροφο για τα χαρτόσημα.
στον 2ο όροφο θα πας για τις υπογραφές.
θα πας στο υποθηκοφυλάκειο να φτιάξεις ξαινούρια συμβόλαια.
θα δώσεις και τα χαρτόσημα και τελείωσες.

θα πρέπει να έχεις φορολογική δήλωση μαζί σου, φωτοτυπία ταυτότητας και έναν νυχοκόπτη.



πάντως μωρή ράνια πρέπει να είσαι και πολύ μπερδεμένη, μωρή.
*Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης*
*crossdresser*
και πρώην γιάννης και crossdresser ΔΕ γίνεται.
τί δούλεμα είναι αυτό;
ούτε και εσύ δεν ξέρεις τι είσαι.
μήπως είσαι τραβέλι και όχι cross;

*Τελευταια κινηση απο εσας Κυρια*
απευθύνεσαι σε κυρίες;;; χα0χα0χα0χα0χα.... εδώ αυτοί που πηδάνε και εγχειρισμένα τραβέλια το παίζουν άντρες και βαρβάτοι κιόλας!

*Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον τραβεστι*
ναααα.... τώρα άλλαξες και έγινες τραβεστί

επειδή είναι γνωστό πως οι κλίκες των πούστηδων είναι πολλές και είναι γνωστές σε αυτούς που επιθυμούν να είναι μέσα σε αυτές, δεν νομίζω ότι έτσι έμεινες ξεκάρφωτη. οι κλίκες αυτές γίνονται για αυτό το λόγο, για να μην βγαίνει καμιά χαρμανιασμένη φτερού και να παρακαλάει για πούτσους.ο βαλιανάτος ξέρει που θα πάει να γαμήσει ή να γαμηθεί, έχει πρόγραμμα , και δεν βγήκε ποτέ να ζητήσει ελεημοσύνη..

και τέλος, εφόσον είσαι τόσο πρόθυμη να γαμηθείς με οποιονδήποτε και με τέτοιους όρους γιατί δεν πας σε κανένα μπουρδέλο να κονομίσεις κανένα φράγκο και να σε πηδάνε από πακιστανοί αλβανοί μέχρι έλληνες και ότι άλλο τύχει. η ανωμαλία σου μπορεί να υποταχθεί στην τσατσά.



===
έχω έναν μπάρμπα που ρίχνει μια οικοδομή και ψάχνει κάποιον να του ρίξει μπετά αλλά δεν θέλει συμβόλαια, είναι όλα μαύρα και αυθέραιτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καταρχην ειμαι τραβεστι και κατα δευτερον δεν θελω απλα γαμησι δημοσιο αλλα καοιον ή καποια να με διαφεντευει εχοντας με υποχειριο και φυσικα οχι τσατσα. Θελω να ειμαι η δουλα και υπηρετρια μιας Αφεντρας ή Αφεντη και ιδικτησια του για να με φροντιζει αλλα και να τον ή την υπηρετω απολυτα τυφλα και μονιμα. Ας εχει αυτος ή αυτη την ευθυνη μου και ας με χρησιμοποιησει οπως οπου και οσο θελει. Το συμβολαιο καλυπτει και αυτον ή αυτην και σαφως εμενα ωστε αν καποτε θελησει να απαλλαγει απο μενα να πρεπει να με πουλησει, μεταβιβασει ή νοικιασει παλι με συμβολαιο σε αλλον ή αλλην Αφεντρα. Και φυσικα θα υπηρετω και σεξουαλικα αλλα και κανοντας δουλειες οπως εχω αναφερει πιο πανω
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
Να προκαθορισουμε ομωs και για ποσα χρονια θα υπογραψουμε γαμησιακη(εργασιακη) ειρηνη!!!!!!!

για οσο καιρο εσεις θελετε Κυριε. Οταν θελησετε να απαλλαγειτε απο εμενα τοτε θα με πουλησετε με τους ιδιους ορους οπου και σε οποιους εσεις θελησετε και αποφασισετε...
 

arcans4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
143
Like
1
Πόντοι
1
ραννια σε προγραμμα stage μπορεις να μπεις?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
καλα μιλαμε για το δουλεμα.......
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρανια θα μπορω να σου ριχνω κανενα σουτ αν με εχει τσαντισει ο προισταμενος στην δουλεια μου;
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ρανια θα μπορω να σου ριχνω κανενα σουτ αν με εχει τσαντισει ο προισταμενος στην δουλεια μου;
προφανως δεν καταλαβατε οταν σε παραπανω μυνηματα μου λεω οτι θα σας ανηκω απολυτα τι εννοω... ΑΠΟΛΥΤΑ
 

Επισκέπτης
προφανως δεν καταλαβατε οταν σε παραπανω μυνηματα μου λεω οτι θα σας ανηκω απολυτα τι εννοω... ΑΠΟΛΥΤΑ
ο εσι απιθανι μιστρια τισ μαγικισ σινουσιασ και τισ ατερμονισ διαπλοκισ..διλονο μεγαλοσ πορνοθαυμαστισ σου!
αχ πολιλατρεμενι αμαζονα τισ μεταλαγμενισ ιδονισ ...ποτε θα ερθεισ αθινα να σε πορνοξεναγισο στα ιγρα κολοσεα τισ αρενοπισ γκαυλασ και να σε κανο να νιοσεισ δουλα τισ παρδαλισ βοιδοπουτσασ μου.???
αναμενο σαν τιν μεγαλι λαμπρι τον ερχομο σου ιεραποστολικι νεραιδα τισ ιδονισ!

φιλακια πολλα ατακτο πορνιδιο! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ΤΕΛΟΣ!
εχεις ταλεντο....(ετσι οπως τα λες ενοω)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Καλά όλα αυτά, αλλά... κώλο δίνεις?

:2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Κάντε την μάνα κάποιος επιτέλους μπας και ηρεμήσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom