Νέα

Συμβόλαιο μόνιμης ιδιοκτησίας μου από εσάς - ranniats

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ράννια
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
μπορεις να κανεις εναν μηνιαιο υπολογισμο των εξοδων σου ρανια τι περιπου θα στοιχισεις στον καινουργιο σου αφεντη,γιατι ετσι οπως τα λες βαδιζουμε στα τυφλα
[size=14pt]μονο[/size] στεγη-σιτιση-ρουχα-παπουτσια-μακιγιαζ-περουκες και ιατροφαρμακευτικη και νοσοκομειακη καλυψη ειναι τα [size=14pt]εξοδα[/size] μου. [move][size=20pt]Ολα τα υπολοιπα ειναι υποχρεωσεις μου[/size][/move]
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
[size=14pt]μονο[/size] στεγη-σιτιση-ρουχα-παπουτσια-μακιγιαζ-περουκες και ιατροφαρμακευτικη και νοσοκομειακη καλυψη ειναι τα [size=14pt]εξοδα[/size] μου. [move][size=20pt]Ολα τα υπολοιπα ειναι υποχρεωσεις μου[/size][/move]
πολύ ακριβή,με 50 ευρώ αγοράζω μπριζόλα
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
πολύ ακριβή,με 50 ευρώ αγοράζω μπριζόλα
θα ειμαι ομως η απολυτη ιδιοκτησια και θα πλενω, τακτοποιω, σιδερωνω, καθαριζω, μαγειρευω και ψωνιζω περαν του οτι θα κανω ο,τι θελει ο ιδιοκτητης  - Αφεντης μου και θα μπορει να με νοικιαζει, δανειζει ή και να με πουλησει για ιδιον οφελος και κερδος του. Αυτα δεν τα κανει μια μπριζολα.....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
θα ειμαι ομως η απολυτη ιδιοκτησια και θα πλενω, τακτοποιω, σιδερωνω, καθαριζω, μαγειρευω και ψωνιζω περαν του οτι θα κανω ο,τι θελει ο ιδιοκτητης  - Αφεντης μου και θα μπορει να με νοικιαζει, δανειζει ή και να με πουλησει για ιδιον οφελος και κερδος του. Αυτα δεν τα κανει μια μπριζολα.....
δεν θα γκρινιάζεις κιόλας ???
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
απόλυτε εμπιστεύομαι πάντα τη κρίση σου
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
δεν θα γκρινιάζεις κιόλας ???
υποταγης δουλα ειμαι οχι συζυγος. Θα υπηρετω τυφλα και αδιαμαρτυρητα εσας και τη γυναικα σας αλλα και τους φιλους και φιλες σας ως υπηρετρια σας και θα σας ικανοποιω καθε ορεξη και εντολη
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
τι γυναικα ρε
αυτη ειναι πουστης
:2funny: :2funny: :2funny:
δουλαρα πουστροπουταναρα ειμαι καλε. Μια σκλαβα sissymaid ειμαι που θελω να υπηρετω τον Κυριο μου οπως αυτος πελει οπου θελει και με οποιους και οποιες θελει
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
υποταγης δουλα ειμαι οχι συζυγος. Θα υπηρετω τυφλα και αδιαμαρτυρητα εσας και τη γυναικα σας αλλα και τους φιλους και φιλες σας ως υπηρετρια σας και θα σας ικανοποιω καθε ορεξη και εντολη
και πόσο θα κοστίσει σε αυτόν που θα σε προτιμήσει στην τελική???
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν απαντάς ράννια κι αυτό σημαίνει ότι θα κοστίσει πολλά
χααχαχαχαχαχα
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
δεν απαντάς ράννια κι αυτό σημαίνει ότι θα κοστίσει πολλά
χααχαχαχαχαχα
μια γωνια για να κουρνιαζω στο σπιτι σας ακομα και στο υπογειο σας, ενα πιατο φαγητο, ρουχα που εσεις θα αποφασισετε ποσα, παπουτσια που εσεις θα πειτε ποσα, μακιγιαζ για να ειμαι οπως εσεις θελετε, περουκες για να με εχετε οπως επιθυμειτε και ιατροφαρμακευτικη-νοσοκομειακη περιθαλψη αν αρρωστησω. ΟΛΑ τα υπολοιπα ειναι ΔΩΡΕΑΝ και θα ζω για να περνατε καλα, καθαρα και "επικερδως"...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
υποταγης δουλα ειμαι οχι συζυγος. Θα υπηρετω τυφλα και αδιαμαρτυρητα εσας και τη γυναικα σας αλλα και τους φιλους και φιλες σας ως υπηρετρια σας και θα σας ικανοποιω καθε ορεξη και εντολη
Να τι λεει εδω στην DANAHTRANS
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν θέλουμε ράννια ευχαριστούμε
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom