Νέα

Ψάχνω Αφέντρα ή Αφέντη για να με αναλάβει στο δικό του χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ράννια
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ακομα και οι πρωην γιαννηδες ελλεηνιδες καταντουνε........

Αν εχετε χωρο και μπορειτε να μετ σεγασετε-ντυσετε-ταϊσετε και αγοραζετε παπουτσια και μακιγιαζ, ΕΡΧΟΜΑΙ αμεσα και εγκαθισταμαι ακομα και στο υπογειο σας Κυριε μονιμα και με συμβολαιο.


πρεπει να φταιει το κλιμα και η ταραμοσαλατα δεν εξηγειται διαφορετικα....εμ να της παρεις ρουχα παπουτσια μακιγιαζ εμ να την ταισεις και να την ποτησεις εμ να σου μπαστακωθει και στο σπιτι!!!!
α ρε νιτσα!!! μου λειψες τοσο καιρο!!!! :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
α ρε νιτσα!!! μου λειψες τοσο καιρο!!!! :grin:

χιχι μερσι αγαπητη μου :) :) :)

Είμαι περίεργος να δω την φάτσα του συμβολαιογράφου όταν θα συντάξει το συμβόλαιο! :2funny:

τη φατσα της πεθερας να δεις οταν θα σου κατσικωθει στο υπογειο σαν το κωσταλεξι.....δε διευκρυνιζει βεβαια αν θελει να ειναι και δεμενη απο το καλοριφερ.....
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Έτσι πάντως δεν κινείται ο ανταγωνισμός, με Ράννιες κτλ
Μονοπώλιο το έχουν ορισμένες δυστυχώς
 

Επισκέπτης
ώπα.....νεα κάβα προβλέπω........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αφού τα θέλει ο κ.... τώρα που το είδα. καλά ρε παιδιά θα διαλυθεί το σαιτ αν μπαίνει όποιος/όποια και βάζει τέτοια θέματα. ΕΛΕΟΣ
ΕΛΕΟΣ πια.

τάλε ζητείται νέο για σαιτ για τα μεταλ-boys. αν φτιαχτεί θα τα δω όλα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Να δω βιντεάκι S/M στο youtube με Ράνια, Λίλα, Μίστερ Μπούτια και Ανδρέα Ευαγγελόπουλο και τίποτα άλλο. :rockon:

Ούτε η επόμενη Οικουμενική Σύνοδος δε φτάνει τέτοιο event. :cheesy:

Πήρες κανα PM μωρό μου - σε βλέπω συνδεδεμένη με πράσινο λαμπάκι.  ;)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
[size=14pt]Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης απο τη Θεσσαλονικη, crossdresser,παοκτζης,παθητικος με εντονο φετιχ με τα καλσον και τα 15ποντα. Ντυνομαι γυναικα και υποτασσομαι σε ολους και σε ολες σαν δουλαρα υπηρετρια για να με τσιμπουκωνουν και γαμανε ανελεητε και να με ταπεινωνουν ΔΗΜΟΣΙΑ αλλα και να με παιρνουν σε ομαδικα οργια και S/M ακραια δημοσια και μη γαμησια και μαρτυρια. Αν πστευετε οτι μπορειτε να συμβαλετε σε αυτη μου τη θυληπρεπη πουστρικη ζωη καντε με δικη σας και θα σας υπηρετω ισοβια και μονιμα τυφλα και απολυτα πιστα.

Αν εχετε χωρο και μπορειτε να μετ σεγασετε-ντυσετε-ταϊσετε και αγοραζετε παπουτσια και μακιγιαζ, ΕΡΧΟΜΑΙ αμεσα και εγκαθισταμαι ακομα και στο υπογειο σας Κυριε μονιμα και με συμβολαιο. Αν εχετε δικο σας χωρο για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας ειμαι ετοιμη να μετακομισω με τα καλσον και τα ψηλοτακουνα μου.

Τελευταια κινηση απο εσας Κυριε. Στειλτε μου αναλυτικα απαντηση σε ολα αυτα και ερχομαι στο δικο σας χωρο, με συμβολαιο πληρους και αποκλειστικης υποταγης και ιδιοκτησιας.


Ραννια
[/size]
θα σε φτιαξει αυριο ο σοιλεδης
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
[size=14pt]

Αν εχετε χωρο και μπορειτε να μετ σεγασετε-ντυσετε-ταϊσετε και αγοραζετε παπουτσια και μακιγιαζ, ΕΡΧΟΜΑΙ αμεσα και εγκαθισταμαι ακομα και στο υπογειο σας Κυριε μονιμα και με συμβολαιο. Αν εχετε δικο σας χωρο για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας ειμαι ετοιμη να μετακομισω με τα καλσον και τα ψηλοτακουνα μου.

Τελευταια κινηση απο εσας Κυριε. Στειλτε μου αναλυτικα απαντηση σε ολα αυτα και ερχομαι στο δικο σας χωρο, με συμβολαιο πληρους και αποκλειστικης υποταγης και ιδιοκτησιας.


Ραννια
[/size]
Αν γαυγιζεις κιολας μπορει να βρεις δουλεια σαν φυλακας. :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Τα έμαθες ρε???Τέλος ο ταράτσας...και παντρεύτηκε το Λιλάκι με τον Σουηδό...άντε και στα δικά μας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
όξω ρε.......ο ταράτσας θα γυρίσει θριαμβευτής.......και ο σουηδός θα χωρίσει με τον λίλα και...θα παντρευτεί ...εσένα....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Γιατι την εκανε ο Ταρατσας ρε παιδες?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Επιδημια επεσε?????? αντε παλι :headbang: :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Θελει  ντυσιμο λεει.....βολευεται με φορεματα απο την λαικη???κινεζικα??
Θελει ταισμα.....αντε καμμια τηγανητη πατατα και σκυλοτροφη οχι παραπανω
Θελει στολιδια λεει.....εχω κατι περισευουμενα απο το Χριστ.δεντρο
Τι αλλο???
θελει και υπογειο λεει....εχω ενα παταρι που βαζω το φτυαρι
Τι αλλο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom