Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Πολύ καλά κάνεις και ενημερωνεις εδώ φίλε!Αυτός είναι ο σκοπός για να γνωρίζουμε τι γίνεται σε κάθε χώρο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.778
Πόντοι
41.443
Σιγα μην δουλευει Σ/κ η Τζεσικα . Δεν το εκανε παλιά , θα το κανει τωρα?  Σε καμια παραλία θα ειναι

δεν εχεις δικο φιλε.
προσωπικα εγω λογω δουλειας μονο σ/κ  κανω τις τσαρκες μου και την εχω παρει απειρες φορες σ/κ εκει αλλα και στα προηγουμενα μαγαζια που εργαζοταν ολα αυτα τα χρονια που την ξερω.
επειτα μην ξεχναμε οτι κι αυτες οι κοπελλες ολες ανθρωποι ειναι,εχουν προσωπικη ζωη,φιλους,χομπι και διαφορα αλλα. δε γινεται να ειναι παντα εκει για μας 24 ωρες το 24ωρο. εχουν δικαιωμα στην αναψυχη οπως ολοι μας. ειδικα τωρα το καλοκαιρι. :hi:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.778
Πόντοι
41.443
Ευχαριστω πετερ. Μπεσα τωρα δεν το εβρισκα. ειχα βρει καποια αλλα εβγαινε σε ένα sex shop και σε κατι ενοικιαζόμενα στο 40 42. Το βρηκα λιγο μετα που ποσταρα το μνμ εδώ.
Εν τω μεταξυ ειχα παρει Πεμπτη την τσα στον 3ο και μου ειχε πει ότι δεν γινεται να κλεισω ραντεβού με την τζεσικα(ηθελα να κανω δωρο σε φιλαρακι νουρου 1 ωρα 120 ευρω) και πρεπει να ξανα παρω Παρασκευη να ρωτησω αν δουλευει και να παρω και λιγο πριν φτασω να μου την κρατησει αν γινεται. Παιρνω και Παρασκευη πρωι μου λεει η τσα ότι το κοριτσι δουλευει. Παιρνω 1 ωρα πριν φτασω και μου λεει παλι η τσα με ασχημο υφος ότι η τζασικα δεν είναι διαθεσημη. Παω από εκει και της αναφερω ολη την επικοινωνια που είχαμε και μου απανταει κοφτα και ασχημα ότι η τζεσικα δεν είναι διαθεσημη και ότι εχει άλλες  κοπελες αν θελουμε. Μαυρο σε ολες τις σαπιες βρωμοπορνοτσατσαδες με τέτοιες συμπεριφορες αλλα και σε ότι σαπιογκομενες εχουν εκει μεσα( πλην Τζεσικας) που στραβωσαν κιολας που φυγαμε. 4 ατομα ημασταν. 120 ευρω το νουρου και από 60 οι αλλοι 3 , εχασαν 300 ευρω οι σαπιες. Μπορει να κουρασα αλλα τα λεω πληροφοριακα.

Και παλι ευχαριστω για το τηλ Peter


καπου εδω μεσα υπαρχει και του 3ου οροφου. δε το εχω προχειρο τωρα.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
δεν εχεις δικο φιλε.
προσωπικα εγω λογω δουλειας μονο σ/κ  κανω τις τσαρκες μου και την εχω παρει απειρες φορες σ/κ εκει αλλα και στα προηγουμενα μαγαζια που εργαζοταν ολα αυτα τα χρονια που την ξερω.
επειτα μην ξεχναμε οτι κι αυτες οι κοπελλες ολες ανθρωποι ειναι,εχουν προσωπικη ζωη,φιλους,χομπι και διαφορα αλλα. δε γινεται να ειναι παντα εκει για μας 24 ωρες το 24ωρο. εχουν δικαιωμα στην αναψυχη οπως ολοι μας. ειδικα τωρα το καλοκαιρι. :hi:
  Μα δεν ειπα οτι δεν εχει δικαιωμα να κανει την ζωη της , ουτε την κατεκρινα. Απλα απο οταν αρχισε να περιοριζει τον χρονο που δουλευει ειχε ελαττωσει και τα Σαββατα. Τις πιθανοτητες να την βρει εκει σχολιασα ειδικα τωρα το καλοκαιρι
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
δεν εχεις δικο φιλε.
προσωπικα εγω λογω δουλειας μονο σ/κ  κανω τις τσαρκες μου και την εχω παρει απειρες φορες σ/κ εκει αλλα και στα προηγουμενα μαγαζια που εργαζοταν ολα αυτα τα χρονια που την ξερω.
επειτα μην ξεχναμε οτι κι αυτες οι κοπελλες ολες ανθρωποι ειναι,εχουν προσωπικη ζωη,φιλους,χομπι και διαφορα αλλα. δε γινεται να ειναι παντα εκει για μας 24 ωρες το 24ωρο. εχουν δικαιωμα στην αναψυχη οπως ολοι μας. ειδικα τωρα το καλοκαιρι. :hi:

:heavymetalbig: :hi:
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Όλοι μας και οι κοπέλες του χώρου φυσικά έχουν δικαίωμα στην ξεκούραση στην αναψυχή και στις διακοπές.
ΗJessica είναι ο κράχτης του μαγαζιού και το μεμπτό είναι η εκούσια λανθασμένη πληροφόρηση του πελάτη.
Λέγοντας ότι η συγκεκριμένη δουλεύει ο πελάτης πάει και αν δεν την βρει Το πιθανότερο είναι να διαλέξει μία άλλη κοπέλα Οπότε το μαγαζί βγαίνει κερδισμένο
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Είναι η αλήθεια οτι η κύρια  που αντικαθιστά τη Μάργκο δεν το έχει !!!
Προχθες με ζαλισε και έφυγα για 6ο...
Πέρασα με Μόνικα και απολαυσα και μασάζ και Κοκό
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Συγνώμη... υπάρχει υπηρεσία ....χειρότερη απ' τη Μάργκω;
Αξίζει επίσκεψης....
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Είναι η αλήθεια οτι η κύρια  που αντικαθιστά τη Μάργκο δεν το έχει !!!
Προχθες με ζαλισε και έφυγα για 6ο...
Πέρασα με Μόνικα και απολαυσα και μασάζ και Κοκό
y
Μόνικα στανταράκι. Δεν έκλαψα ποτέ τα λεφτά μου. Καθε εμπόδιο για καλό τελικά.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.778
Πόντοι
41.443
ποσο στοιχημα πατε οτι μολις γυρισει η σελιδα και γραφτουν και τυχον θετικα σχολια για κοπελλες,θα αρχισουν παλι να ζητανε τηλεφωνα του ιδρυματος?  :happy: :happy: :happy:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
ποσο στοιχημα πατε οτι μολις γυρισει η σελιδα και γραφτουν και τυχον θετικα σχολια για κοπελλες,θα αρχισουν παλι να ζητανε τηλεφωνα του ιδρυματος?  :happy: :happy: :happy:

τι να σου πω!!!!

ειπα να βοηθησω

απο κει και περα.....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
ποσο στοιχημα πατε οτι μολις γυρισει η σελιδα και γραφτουν και τυχον θετικα σχολια για κοπελλες,θα αρχισουν παλι να ζητανε τηλεφωνα του ιδρυματος?  :happy: :happy: :happy:

αμα βαλω στοιχημα οτι δεν θα ρωτησουν θα το χασω χαχαχα
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
ποσο στοιχημα πατε οτι μολις γυρισει η σελιδα και γραφτουν και τυχον θετικα σχολια για κοπελλες,θα αρχισουν παλι να ζητανε τηλεφωνα του ιδρυματος?  :happy: :happy: :happy:
Πόσο δίκιο έχεις............ :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
...τελικα το μιλφακι χριστινα του 6ου το φαγε κανεις, η όχι?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.803
Πόντοι
4.365
Δοκιμάστηκε επιτέλους η Λέιλα, γλυκιά παρουσία και δοτική. Ασχολήθηκα σχεδόν αποκλειστικά με το ελαστικό κωλοτρυπίδι χωρίς μα και μου από την ίδια προσφέροντας του λίγο σάλιο και την αγάπη μου.

Σε όποιον αρέσουν οι συγκρίσεις την Τζέσικα δεν την φτάνει στο θέμα της πίπας καθώς αρέσκεται πολύ στην χειρομάλαξη και στη μη διείσδυση εις την λαρυγγική κοιλότητα.

Σίγουρα όμως το σύνολο θετικό και πάνω από το μέσο όρο

:headbaning2:
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
ντουετο τζεσικα-λειλα η τζεσικα-μαρινα;με αλισια δοκιμαστηκε ηδη :erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom