Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
και τηλεφωνα παιρνω μια χαρα και μου κελαηδάει ρε συ τυπε! Την ρωταω ποιες είναι, ποιες είναι ελευθερες, κτλπ!
Δεν μου την ειπε ποτε!
Τι να πω...λες να μια τοσο ομορφανδρας δηλαδή πια? :grin:

καλα δε με φτανεις ασε.  :happy: :happy:
κι εγω δεν ειχα ποτε προβλημα παντως στην επικοινωνια μου ποτε
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
καλα δε με φτανεις ασε.  :happy: :happy:
κι εγω δεν ειχα ποτε προβλημα παντως στην επικοινωνια μου ποτε

να προτείνω να διοργανωθουν 'καλλιστεία Μιστερ Μπου' τυπε?
θα ελεγε πολύ η φαση, μιας και θα μουν παντα νικητης!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Η Μαργκώ στον πελάτη που θα πάει θα δεί τις διαθέσιμες, αλλά θα φύγει, κατεβάζει μια ξυνή μούρη και αρχίζει τις μαλακίες, κοινώς αν δεν ψωνίσεις επιδιώκει να σου σπάσει τα αρχίδια, και το λέω όντας πελάτης του μαγαζιού.... όλοι αυτοί που την υπερασπίζονται στο παρόν νήμα είναι βαλτοί και δασκαλεμένοι, διότι είναι σαφές στους νοήμονες πως ούτε για το χείριστο μπουρδέλο στο Μετάξι δεν κάνει η κυρία....
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Νομίζω πως και στο Μεταξουργείο,την Μαργκώ ως υπηρεσία,δεν θα την άφηναν ούτε καν να περάσει από την Ιάσωνος...
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Η Μαργκώ στον πελάτη που θα πάει θα δεί τις διαθέσιμες, αλλά θα φύγει, κατεβάζει μια ξυνή μούρη και αρχίζει τις μαλακίες, κοινώς αν δεν ψωνίσεις επιδιώκει να σου σπάσει τα αρχίδια, και το λέω όντας πελάτης του μαγαζιού.... όλοι αυτοί που την υπερασπίζονται στο παρόν νήμα είναι βαλτοί και δασκαλεμένοι, διότι είναι σαφές στους νοήμονες πως ούτε για το χείριστο μπουρδέλο στο Μετάξι δεν κάνει η κυρία....

Το σκεφτηκα και εγω αυτο, γιατι πραγματικα με τοσο συστηματικα κακη συμπεριφορα μου φαινεται περιεργο να υπαρχει εστω και ενα ατομο που να λεει οτι τη βρισκει εντελως κομπλε και οτι δεν του εχει κανει ποτε τιποτα. Απο την αλλη δε θελω να ειμαι καχυποπτος. Το μονο σιγουρο ειναι οτι με τη συμπεριφορα της διωχνει χρημα μακρια απο το μαγαζι. Αν δε συγκινουνται απο το γεγονος οτι δυσαρεστουν τον πελατη οι υπευθυνοι, ας συγκινηθουν απο τα λεφτα που διωχνει απο την τσεπη τους.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
προσωπικα ξεκαθαρίζω την θεση μου ότι εγω απλα περιεγραψα την δικη μου θεση και εμπειρια, βασει της οποιας όχι μονο δεν υπερασπίζομαι κανεναν για κανεναν λογο, αλλα ισα-ισα μου κανει εντυπωση ότι κατι δεν παει καλα με δαυτην!

Ο καθενας εχει στησει μια πραγματικοτητα-δεν μπορουν όλα να ταιριαζουν όπως τα θελουμε!

βασει οσων λεγονται εδώ μεσα παντως, μπορούμε απλα να συμφωνήσουμε ότι η τυπισσα πρεπει ναναι για δεσιμο! Γιατι δεν νοείται τετοια αποκλιση συμπεριφορας σε ισορροπημενο ατομο!

btw τελικα χριστινα απτον 6ο εφαγε κανεις ρε παιδια?
ενώ δεν εχω πρόβλημα να παρω ρισκο πανω μου, μ αυτην κατι με με προδιαθετει για φολα, ενώ μ αρεσει πολύ!
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
Αυτή η κυρία στην υποδοχή όντως έχει ύφος,έχω επισκεφτεί το μαγαζί τέσσερις φορές, τις δύο πέρασα κατευθείαν γιατί ήταν διαθέσιμη η κοπέλα και όλα καλά, τις άλλες δύο φορές που από αυτές που μου παρουσιασε δεν ήθελα κάποια και ρώτησα για άλλες κοπέλες έβγαλε ειρωνεία ενώ όταν έφυγα στον χαιρετισμό ήταν πολύ απότομη.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
επίσκεψη σήμερα μαζί με τον ξάδερφο μου , πρώτα πήγαμε στον 3ο όροφο στόχο είχαμε την Αλίσια και την Τζέσικα , σύμφωνα με την κυρία της υποδοχής η Αλίσια λείπει σε διακοπές ενώ η Τζέσικα για το υπόλοιπο του καλοκαιριού τουλάχιστον δεν θα έρχεται Κυριακές , δούλευαν 3 κοπέλες η Λεϊλά καστανή ψηλή ωραία κοπέλα την δοκίμασα μεσοβδόμαδα και πέρασα αρκετά καλά , δεύτερη κοπέλα η Εύα μελαχρινή σέξι κοπέλα με πάρα με πάρα πολύ καλό πίσω σύστημα , πιο παλιά δούλευε Μάρνη 28 , τρίτη κοπέλα μια ξανθιά μίλφ με κοντό μαλλί και καποια κιλακια παραπάνω η Ντιάνα , ήθελα να δοκιμάσω την Ευα αλλά ο ξάδερφος μου μου είπε να μην περάσω μαζί της... χαιρετήσαμε και ανεβήκαμε στον 6ο όροφο.
Και εδώ είχε 3 κοπέλες ένα μπάζο μιλφ η Ερρικα που πιο παλιά δούλευε ώς υποδοχή στο Συγγρού 296 σαν Εύα αν δεν κάνω λάθος , δεύτερη κοπέλα η Χριστίνα καστανή κοντή λεπτή  μαυρισμένη με μέτριο προς μικρό βυζί και τέλος μια Μαρία Πολωνέζα καινούργια κοπέλα η οποία ήταν σε πρόγραμμα . Είπαμε αν γίνεται να δούμε και την Μαρία , κοίταξε τα κιτάπια της και μας απάντησε ότι θα βγεί σε δέκα λεπτά . Οκ της είπα ότι θα περάσω με την Χριστίνα αλλά αν γίνεται μετά από περιέργεια να δώ και την Μαρία .
Η Χριστίνα με οδήγησε στο δωμάτιο στο τέλος του διαδρόμου , μου άνοιξε πετσέτα και παντόφλες και με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιω ,πρίν μπώ για μπάνιο με ρώτησε αν θέλω να κάνουμε και μασαζ όταν απάντησα καταφατικά χάρηκε γιατί όπως είπε έχει 6 πτυχία..
Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα , μετά απο λίγο άνοιξε η πόρτα και μπαίνει μέσα μια ξανθιά κοπέλα με σχεδόν ανοιχτή την άσπρη ρόμπα της , Μαρία μου είπε και με χαιρέτησε δια χειραψίας , καλό σώμα ωραία επιδερμίδα μεσαίο στήθος , με κοιτούσε απο πάνω μεχρι κάτω μιας και ήμουν γυμνός , είπε ότι χάρηκε ιδιαίτερα και ότι αν ήθελα να την δοκιμάσω θα δουλέψει πάλι απο την Τετάρτη , μόλις βγήκε η Μαρία ήρθε πάλι η Χριστίνα , χαμογελώντας σχεδόν σε όλη την διάρκεια μου είπε ότι μου έφερε να δω την Μαρία για να ικανοποιηθούν τα μάτια μου και να φύγει απο την σκέψη  μου ώστε να αφοσιωθώ σε αυτήν... Δήλωσε ότι είναι απο το Καζακστάν με πατέρα απο την Κρήτη αλλά ρίζες και απο την Μικρά Ασία...τέλος πάντων , μασάζ ένα από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει πίπα χωρίς σκουφάκι επίσης πάρα μα πάρα πολύ καλή ενώ και στο σεξ πολύ καλή συμμετοχή με παροτρύνσεις για το πως να την γαμάω , αφού τελειώσαμε μου είπε να μπούμε στην καμπίνα του μπάνιου για να με πλύνει να φύγουν τα λάδια , με έκανε κανονικό μπάνιο ενώ όταν μου έπλενε τον πούτσο καύλωσα ξανά έτσι , έσκυψε μπροστά μου και άρχισε να μου τον πάιζει με τις σαπουνάδες πάνω , στην συνέχεια έβαζε νερό στο στόμα της και το έφτυνε  στον πούτσο μου μέχρι που μου τον ξέπλυνε , συνέχισε να μου τον παίζει ώσπου έχυσα στην φιλόξενη γλώσσα της και βρήκε το σπέρμα μου αλμυρό...βγήκα απο την καμπίνα να σκουπιστώ και με παρακάλεσε να της τρίψω την πλάτη μίας και δεν φτάνει ....πάρα πολύ καλή αυτή η ώρα που αφιέρωσα σε αυτήν. Όταν μετέφερα στον ξάδερφο μου  το τι μου έλεγε στο δωμάτιο αλλά και το τι έκανε αν και την είδε πολύ φευγαλέα όταν ήρθε στο σαλόνι μου είπε ότι κατά 90% του θύμισε μια κοπέλα που δούλευε σε κάποια μαγαζιά στο κέντρο της Αθήνας την Πέρι.      
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
μια φορα σ.κ. ήτανε ειχα παρει τηλ αν δουλευει  η τζεσικα και αφου μου ειπε ναι αποφασισα την επισκεψη :kissass: :kissass: μετα απο κανα δύωρο φτανω και καθως πλησιαζω τη κατω εισοδο βλεπω εναν να μπαινει..αμαν λεω θα ανεβει πρωτος θα παρει την τζεσικα και θα περιμενω τουλαχιστον 1 ωρα :headbang: :headbang: ανοιγω το βημα και με το που μπαινω εχει μπει ο αλλος στο ασανσερ και ανεβαινει ..παω απο τις σκαλες σχετικα γρηγορα μπας και φτασω πρωτος αλλα τζιφος  :2funny: :2funny:με το που φτανω στον 3ο ο αλλος εχει χτυπησει κουδουνι και του ανοιγει η υπηρεσια ..εγω 2 μετρα απο πισω ..λεει αυτος καλησπερα και κατευθειαν η σεριφισσα του λεει  ειναι ολες δωματιο πηγαινε στον 6ο. (στην ουσια τον διωχνει) το παληκαρι δεν ειπε κουβεντα και ανεβηκε πανω..μπαινω εγω κατευθειαν τα χανει λιγο αυτη..της λεω εχω ερθει για την τζεσικα πηρα και τηλ πριν,μου λεει κοιτα μολις μπαινει δωματιο και απανταω δεν πειραζει θα περιμενω στο σαλονι μεσα !! σαστισμενη λιγο αυτη μου λεει οκ οπως θελεις τι να σε κεράσω?? :2funny: :2funny:
ειχα παει αποφασισμενος για την τζεσικα  :kissass: :kissass:και ο στοχος επετευχθει!!! η υπηρεσια ειναι πολυ αποτομη καποιες φορες αλλα μην πολυσκατε εμεις να περναμε καλα!!!! ;) ;) ;)

 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
η Εύα μελαχρινή σέξι κοπέλα με πάρα με πάρα πολύ καλό πίσω σύστημα , πιο παλιά δούλευε Μάρνη 28
Και πιο πριν ακόμα στο "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53,  με Λίζα :rolleyes: και τις γνωστες Κατερίνα, Χριστίνα, Μάγια  μιλφ κλπ. Διαπιστώθηκε πάντως  οτι στη Μάρνη, λόγω αδύναμης διοίκησης του οικου , εξελίχθηκε  σε δραχμοφόνισα... :)
 

Μανωλης Κρητικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
25
Like
386
Πόντοι
290
η Εύα μελαχρινή σέξι κοπέλα με πάρα με πάρα πολύ καλό πίσω σύστημα , πιο παλιά δούλευε Μάρνη 28
Και πιο πριν ακόμα στο "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53,  με Λίζα :rolleyes: και τις γνωστες Κατερίνα, Χριστίνα, Μάγια  μιλφ κλπ. Διαπιστώθηκε πάντως  οτι στη Μάρνη, λόγω αδύναμης διοίκησης του οικου , εξελίχθηκε  σε δραχμοφόνισα... :)
Πολύ σωστά!
 

Μανωλης Κρητικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
25
Like
386
Πόντοι
290
Όσον αφορά την κυρία επί της υποδοχής που συναντησα στον 3ο... για πολλές κλωτσιές...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Αυτήν την Μαρια του 6ου την έχει τεστάρει κανείς;
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Επειδη οι ανεξαρτητες που ηθελα....ΔΕΝ για σημερα λεω να κατηφορισω αφου παρω τηλ στο εν λογο μαγαζι?τι να προτιμησω και τι ν αποφυγω αφου παρω τηλ και μαθω.πειτε ειτε εδω ειτε σε pm. ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Επειδη οι ανεξαρτητες που ηθελα....ΔΕΝ για σημερα λεω να κατηφορισω αφου παρω τηλ στο εν λογο μαγαζι?τι να προτιμησω και τι ν αποφυγω αφου παρω τηλ και μαθω.πειτε ειτε εδω ειτε σε pm. ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!

καλησπέρα και απο εμένα!!...αν και παλί, κατα τη δημιουργία, μέλος, εχω πολλά χρόνια αποχή...απο την ενημέρωση... επιστρέφω σιγά σιγά να βάλω το λιθαράκι μου, και ειδικά το εν λόγο ελαιοτριβείο, μου τράβηξε τη προσοχή...συναγωνιστή, αν τελικά μάθεις η περάσεις, ρίξε δυο γραμμούλες...
καλη μου επιστροφή!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
..επισης να υποθέσω (απ όσα έχω καταλάβει με τη μέχρι τώρα μελέτη) τα προγράμματα 45 και 60 λεπτών περιλαμβάνουν δύο γύρους-εκτονώσεις??
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
..επισης να υποθέσω (απ όσα έχω καταλάβει με τη μέχρι τώρα μελέτη) τα προγράμματα 45 και 60 λεπτών περιλαμβάνουν δύο γύρους-εκτονώσεις??
Yπαρχει σε αυτο το μαγαζι προγραμμα 45 λεπτων ? εγω οταν ειχα παει μου ειχα πει 60 ευρω τα 30 λεπτα με 1 εκτονωση και 80 για 1 ωρα με 2 εκτονωσεις .
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Yπαρχει σε αυτο το μαγαζι προγραμμα 45 λεπτων ? εγω οταν ειχα παει μου ειχα πει 60 ευρω τα 30 λεπτα με 1 εκτονωση και 80 για 1 ωρα με 2 εκτονωσεις .

..μπορεί να κάνω λάθος, απλα και μόνο το εγραψα βλέπωντας σε κριτικές "χρόνος: πάνω απο 45 λεπτά"..
μόλις όμως μάθω, εννοείται θα ενημερώσω..σωστα!!!
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Yπαρχει σε αυτο το μαγαζι προγραμμα 45 λεπτων ? εγω οταν ειχα παει μου ειχα πει 60 ευρω τα 30 λεπτα με 1 εκτονωση και 80 για 1 ωρα με 2 εκτονωσεις .
αυτα ισχυουν!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom