Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (9 μέλη και 40 επισκέπτες)

tribal

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
306
Κριτικές
40
Like
1.931
Πόντοι
5.220
Τά πράγματα έχουν ξεφύγει εδώ καί καιρό, γι'αυτό όπως είπα καί πρίν για εμένα μόνο για τόν απογευματινό καφέ καί για τήν καυλαντα καί τίποτα άλλο.
ΟΛΑ αυτά τα ιδρύματα πρέπει ναλειτουργούν με αυστηρή διοίκηση γιατί εάν ξεφύγει το πράγμα ξέφυγε και κανείς δεν ξέρει τι μπορεί να συμβεί . Εδώ διοίκηση δεν υφίσταται καν όποτε ο καθένας - η καθεμιά κάνει ότι θέλει , όποτε θέλει , εάν θέλει κτλπ .Αυτό είναι επικίνδυνο σε αυτόν τον τομέα . Οδηγεί σε καταστάσεις που δεν μας αφορούν. Εμεις θέλουμε με ηρεμία και τάξη να ξοδεύαμε τον οβολον μας για να περνάμε καλά και έχουμε και το δικαίωμα να γράφουμε και την άποψη μας στο σάιτ.
Τά πράγματα έχουν ξεφύγει εδώ καί καιρό, γι'αυτό όπως είπα καί πρίν για εμένα μόνο για τόν απογευματινό καφέ καί για τήν καυλαντα καί τίποτα άλλο.
Γενικά το μαγαζί δεν κάνει πλέον…κρίμα γιατί δυο τρεις κοπέλες από κει γαμιουνται πολύ καλά και τα κάνουν όλα…..αλλά μια η αύξηση τιμών μια ο ιπποπόταμος στην είσοδο μια όλα αυτά κάνουν οι κοπέλες με τα ραντεβού και τώρα π ανακατεύονται και άλλου παει έσπασε η φαση
 

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Καλά όλα αυτά αλλά πριν λίγο που πέρασα όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα και υπήρχαν μόνο δύο διαθέσιμες κοπέλες σε αντίθεση με άλλα μασάζ που βαρανε μύγες.
 

tribal

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
306
Κριτικές
40
Like
1.931
Πόντοι
5.220
Καλά όλα αυτά αλλά πριν λίγο που πέρασα όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα και υπήρχαν μόνο δύο διαθέσιμες κοπέλες σε αντίθεση με άλλα μασάζ που βαρανε μύγες.
Δεν ξέρω ποια μασάζ βαράνε μύγες όλα γεμάτα είναι και ο καθένας αποφασίζει για την πάρτη του
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
604
Κριτικές
20
Like
2.487
Πόντοι
1.196
Καλά όλα αυτά αλλά πριν λίγο που πέρασα όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα και υπήρχαν μόνο δύο διαθέσιμες κοπέλες σε αντίθεση με άλλα μασάζ που βαρανε μύγες.
@Giannis845, μια και ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, πες σε παρακαλώ 1-2 από αυτά που βαράνε μύγες, για να πάω εκεί, επειδή τα διάφορα παραβάν, κουρτίνες και λοιπά βοηθητικά δωματιάκια, τρώνε γενικά πολύ από το ελεύθερο χρόνο μου.
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
21
Like
14.488
Πόντοι
4.646
Κάτι τέτοιο είναι πραγματικά απαράδεκτο….γιατι να το έκανε αυτο η μαρίνα…εσυ πως κατάλαβες ότι φταίει η μαρίνα και ότι αυτή έβαλε λόγια στο ψοφίμι π είναι στην είσοδο. ;
Το έκανε γιατί είναι μια κομπλεξική Αλβανίδα! Εισήλθα στο κατάστημα με σκοπό να πάρω την Πάολα και η σιχαμένη τσα2 με ενημέρωσε ότι μπήκε για πρόγραμμα μιας ώρας. Οπότε φεύγοντας, με σκοπό να επιστρέψω σύντομα, με είδε η μαλακισμένη Μαρίνα στο διάδρομο. Μόλις έκλεισα την πόρτα και περίμενα το ασανσέρ, άκουσα τη Μαρίνα να φωνάζει κάτι από μέσα. Ύστερα ξανάνοιξε την πόρτα το βουνό και με ρώτησε εάν γράφω στο σάη, προσθέτοντας να μην ξαναέρθω.

Φυσικά, την έγραψα στα αρχιδια μου και πήγα άλλου για κατάθεση. Νομίζουν ότι παρόλο που αυξάνουν τις τιμές και φέρονται άσχημα στους πελάτες θα ερχόμαστε να τις παρακαλάμε. :jerking: Λες και προσφέρουν το χρυσό μουνί/κωλί! :2funny:
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
512
Κριτικές
1
Like
573
Πόντοι
86
Το έκανε γιατί είναι μια κομπλεξική Αλβανίδα! Εισήλθα στο κατάστημα με σκοπό να πάρω την Πάολα και η σιχαμένη τσα2 με ενημέρωσε ότι μπήκε για πρόγραμμα μιας ώρας. Οπότε φεύγοντας, με σκοπό να επιστρέψω σύντομα, με είδε η μαλακισμένη Μαρίνα στο διάδρομο. Μόλις έκλεισα την πόρτα και περίμενα το ασανσέρ, άκουσα τη Μαρίνα να φωνάζει κάτι από μέσα. Ύστερα ξανάνοιξε την πόρτα το βουνό και με ρώτησε εάν γράφω στο σάη, προσθέτοντας να μην ξαναέρθω.

Φυσικά, την έγραψα στα αρχιδια μου και πήγα άλλου για κατάθεση. Νομίζουν ότι παρόλο που αυξάνουν τις τιμές και φέρονται άσχημα στους πελάτες θα ερχόμαστε να τις παρακαλάμε. :jerking: Λες και προσφέρουν το χρυσό μουνί/κωλί! :2funny:
Τότε έχεις δικιο απόλυτο φίλε…δεν έχω να πω κάτι απαράδεκτη και η μια και η άλλη….εκτος αν έχεις προηγούμενα με τη μαρινα …βεβαια και προηγούμενα να έχεις το να θες να γαμησεις μια άλλη είναι δικάιωμα σου και έχεις τη μαρίνα χεσμενη τελείως….οπως και να χει λάθος μέγιστο π σ είπαν κάτι τέτοιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Ζήλιες,βλέπεις η Πάολα είναι 20 χρόνων και έχει φουλ πρόγραμμα με κωλο χωρίς extra χρεώσεις και από την πρώτη φορά και την βρίσκεις χωρίς ραντεβού και αηδιες ενώ οι άλλες για να τις συναντήσεις πρέπει να έχεις το προσωπικό τους τηλέφωνο.


Σήμερα δε δουλεύει αλλά δουλεύει αύριο χωρίς τη Μαργαριτα-βουνο υπηρεσία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
512
Κριτικές
1
Like
573
Πόντοι
86
Ζήλιες,βλέπεις η Πάολα είναι 20 χρόνων και έχει φουλ πρόγραμμα με κωλο χωρίς extra χρεώσεις και από την πρώτη φορά και την βρίσκεις χωρίς ραντεβού και αηδιες ενώ οι άλλες για να τις συναντήσεις πρέπει να έχεις το προσωπικό τους τηλέφωνο.
Ζηλεύει λες η μαρίνα;;;;
 

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Κανείς δεν την λεει μαλακισμένη,αλλά απο την συμπεριφορά που μας λέει ο Junax βγάζει ζήλια.Αλλωστε άμα πας στο μαγαζί περισσότερες πιθανότητες έχεις να δεις και να περάσεις με την Πάολα παρά με την Μαρίνα,οπότε λίγοι είναι οι καινούργιοι που μπορούν να συναντήσουν την Μαρίνα.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
512
Κριτικές
1
Like
573
Πόντοι
86
Κανείς δεν την λεει μαλακισμένη,αλλά απο την συμπεριφορά που μας λέει ο Junax βγάζει ζήλια.Αλλωστε άμα πας στο μαγαζί περισσότερες πιθανότητες έχεις να δεις και να περάσεις με την Πάολα παρά με την Μαρίνα,οπότε λίγοι είναι οι καινούργιοι που μπορούν να συναντήσουν την Μαρίνα.
την έχεις συναντήσει τη μαρίνα ;
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.208
Πόντοι
206
Ρε τι έχασα τόσο καιρό που έλειπα

Συνδυασμός nick με πρόσωπο
1. Εάν πω το νικ
2. Εάν γράψω κάτι ανάμφισβήτητο

Συνδυασμός τηλέφωνο πρόσωπο
Εάν δώσω το τηλέφωνό μου σε ΟΠΟΙΑΔΉΠΟΤΕ και ΟΠΟΥΔΉΠΟΤΕ

Συνδυασμός νικ με τηλέφωνο
Εάν στειλω νικ και τηλέφωνο
Εάν γράψω κάτι αναμφισβήτητο με ήδη γνωστό τηλέφωνο
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
512
Κριτικές
1
Like
573
Πόντοι
86
Ρε τι έχασα τόσο καιρό που έλειπα

Συνδυασμός nick με πρόσωπο
1. Εάν πω το νικ
2. Εάν γράψω κάτι ανάμφισβήτητο

Συνδυασμός τηλέφωνο πρόσωπο
Εάν δώσω το τηλέφωνό μου σε ΟΠΟΙΑΔΉΠΟΤΕ και ΟΠΟΥΔΉΠΟΤΕ

Συνδυασμός νικ με τηλέφωνο
Εάν στειλω νικ και τηλέφωνο
Εάν γράψω κάτι αναμφισβήτητο με ήδη γνωστό τηλέφωνο. Τι ωραια π τα είπες …
Τι ωραια π τα είπες….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom