Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
92
Like
167
Πόντοι
0
Το βουνο ειναι οτι χειροτερο κυκλοφορει στα μασατζιδικα.Πηγα πριν λιγεσ μερεσ ,ρωτησα για την Μαρινα και την Αλεσια ,μου ειπε οτι ειναι πιασμενες ,που δεν το πιστεψα,διοτι θελει να πλασαρει και τις αλλες ,ζητησα να περιμενω την μαρινα μου λεει οχι και μου ανοιγει την πορτα λεγοντας μου φυγε .
Αγενης ,κομπλεξικια ,μη πω κατι αλλο.Αφου την κρατανε ,θα δουν τα αποτελεσματα ....
Έτσι , σιγά μην έχουμε και επιλογές , ρε ουστ με τον manager της κακιάς ώρας και τις λαικατζουδες
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.186
Κριτικές
2
Like
9.163
Πόντοι
2.456

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.749
Κριτικές
40
Like
26.144
Πόντοι
11.096

isaak kos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
583
Κριτικές
27
Like
2.231
Πόντοι
2.596
Το βουνο ειναι οτι χειροτερο κυκλοφορει στα μασατζιδικα.Πηγα πριν λιγεσ μερεσ ,ρωτησα για την Μαρινα και την Αλεσια ,μου ειπε οτι ειναι πιασμενες ,που δεν το πιστεψα,διοτι θελει να πλασαρει και τις αλλες ,ζητησα να περιμενω την μαρινα μου λεει οχι και μου ανοιγει την πορτα λεγοντας μου φυγε .
Αγενης ,κομπλεξικια ,μη πω κατι αλλο.Αφου την κρατανε ,θα δουν τα αποτελεσματα ....
Απορούμε όλοι πως παραμένει εκεί
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.075
Κριτικές
34
Like
4.085
Πόντοι
4.365
Εγώ πάντως απορώ με αυτούς που πηγαίνουν με την ελπίδα μήπως κι έχει κάποια ακύρωση η Μαρίνα.. λες και έγινε το μουνί είδος προς εξαφάνιση
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
Τυπε δεν μπορεί κανεις να κουνήσει το βουνό..
Μήπως δεν είναι απλή ρεσεπσιονιστ? Λεω εγω τώρα.....την τελευταία φορα που ειμουνα εκεί, απόρησε η κοπελα που πηρα που η τυπισα μου μίλησε ευγενικά λέγοντας «πως εσένα σε συμπάθησε αυτη δεν χαρίζει σε κανένα...»
Άρα ούτε οι κοπέλες την θέλουν ιδιαίτερα......
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.948
Κριτικές
47
Like
17.909
Πόντοι
7.135
Το θέμα με το μισάωρο είναι ότι πλέον το χρεώνουν 80€ και την ώρα 100€
Απλά μαθηματικά
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
24
Like
493
Πόντοι
291
Το θέμα με το μισάωρο είναι ότι πλέον το χρεώνουν 80€ και την ώρα 100€
Απλά μαθηματικά
Το σοβαρότερο θέμα είναι ότι όλες θα κάνουν μισαωρα... Δε συμφέρει να παίρνουν 100€ την ώρα ενώ θα μπορουν να παίρνουν 160€.. και θα πηγαίνεις με την ελπίδα να πετύχεις κάποια από τις γνωστές και όταν θα γίνεται αυτό θα σου λένε "μπορώ μόνο μισή ώρα γιατί είμαι κλεισμένη".. θεωρώ πως σε έναν κλάδο που ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος είναι λάθος να επιμένουμε για ραντεβού σε καταστήματα που δεν ανταποκρίνονται όχι μόνο τιμολογιακά αλλά και συμπεριφορικά στα στάνταρ μας,και να τροφοδοτούμαι τέτοιες καταστάσεις
 

tribal

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
302
Κριτικές
40
Like
1.908
Πόντοι
5.220
Το σοβαρότερο θέμα είναι ότι όλες θα κάνουν μισαωρα... Δε συμφέρει να παίρνουν 100€ την ώρα ενώ θα μπορουν να παίρνουν 160€.. και θα πηγαίνεις με την ελπίδα να πετύχεις κάποια από τις γνωστές και όταν θα γίνεται αυτό θα σου λένε "μπορώ μόνο μισή ώρα γιατί είμαι κλεισμένη".. θεωρώ πως σε έναν κλάδο που ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος είναι λάθος να επιμένουμε για ραντεβού σε καταστήματα που δεν ανταποκρίνονται όχι μόνο τιμολογιακά αλλά και συμπεριφορικά στα στάνταρ μας,και να τροφοδοτούμαι τέτοιες καταστάσεις
Με 160 όμως την ώρα εμείς έχουμε άλλες δυνατότητες και καλύτερες επιλογές
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.224
Κριτικές
191
Like
52.902
Πόντοι
41.813
και δεν ειναι μονο το γνωστο κολπο-κοροιδια που γινεται εκει με τα μισαωρα.
ειναι οτι ουτε και το ροστερ πλεον εδω και καιρο δεν υποστηριζει το 100ρικο με τιποτα.
εχουμε να δουμε ανανεωση ουτε θυμαμαι ποσα χρονια. :confused:
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
24
Like
493
Πόντοι
291
Καλώς ή κακώς όταν εμπλέκεται χρηματική συναλλαγη τα πράγματα είναι κυνικά και απόλυτα, όπως οι αριθμοί... Όταν πληρώνω ένα ποσό απαιτώ (από τη στιγμή που δεν είμαι κανένας παράλογος) να λάβω τις προπληρωνενες υπηρεσίες. Πάμε σε τέτοιους χώρους για να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα, με μια σχετική ασφάλεια και εχεμύθεια.
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
92
Like
167
Πόντοι
0
Καλώς ή κακώς όταν εμπλέκεται χρηματική συναλλαγη τα πράγματα είναι κυνικά και απόλυτα, όπως οι αριθμοί... Όταν πληρώνω ένα ποσό απαιτώ (από τη στιγμή που δεν είμαι κανένας παράλογος) να λάβω τις προπληρωνενες υπηρεσίες. Πάμε σε τέτοιους χώρους για να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα, με μια σχετική ασφάλεια και εχεμύθεια.
Ετσι ακριβώς !
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
4
Like
9.216
Πόντοι
2.306
Το σοβαρότερο θέμα είναι ότι όλες θα κάνουν μισαωρα... Δε συμφέρει να παίρνουν 100€ την ώρα ενώ θα μπορουν να παίρνουν 160€.. και θα πηγαίνεις με την ελπίδα να πετύχεις κάποια από τις γνωστές και όταν θα γίνεται αυτό θα σου λένε "μπορώ μόνο μισή ώρα γιατί είμαι κλεισμένη".. θεωρώ πως σε έναν κλάδο που ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος είναι λάθος να επιμένουμε για ραντεβού σε καταστήματα που δεν ανταποκρίνονται όχι μόνο τιμολογιακά αλλά και συμπεριφορικά στα στάνταρ μας,και να τροφοδοτούμαι τέτοιες καταστάσεις
Δεν πρέπει να ειναι ακριβώς έτσι.. Στην ώρα είναι πιο άνετες. Στα δύο μισάωρα στάνταρ καθυστερούν περισσότερο διότι μπες βγες ντους και συγύρισμα δωματίου επί δύο.. Άρα τα 2 μισάωρα μπορεί να είναι και μιάμιση ώρα, συν αν καθυστερησουν και λίγο..
Στην ώρα είναι καλύτερα γιατί αποδίδουν καλύτερα. Και νομίζω συμφωνούμε όλοι ότι δεν αποδίδουν καλά στη βιασύνη. Άνθρωποι είναι όχι ρομπότ..
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
Η Αλήθεια θα φανεί απο την ερώτηση: τα δυο βαριά χαρτιά σαν κλείνουν ώρα μέσω τηλ ή σαν πάνε σε μισάωρο?
 

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο μαγαζί και είχε ελεύθερες την Ελενη την Παολα και την Τζούλια.Επελεξα την Παολα μελαχρινή από Βενεζουελα με κωλαρα νεαρά γυρω στα 20-25 χρονών.Επελεξα πρόγραμμα μιας ώρας .Ελευθερο στοματικό με γλειψιμο στις μπάλες και στην κωλοτρυπιδα .Φιλια πολλά με γλώσσα και γενικά gfe εμπειρια.Σεξ σε όλες τις στάσεις χωρίς να βιάζεται.Στα θετικά το πρωκτικό που έχει στο πρόγραμμα αν και δε το δοκιμασα.Παντως είχε ωραία κωλοτρπιδα δουλεμένη καλά.Κοστος 100 ευρώ.Μασαζ δε κάναμε.Χρονος στο δωμάτιο πάνω από ώρα με δύο καταθέσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Η Αλήθεια θα φανεί απο την ερώτηση: τα δυο βαριά χαρτιά σαν κλείνουν ώρα μέσω τηλ ή σαν πάνε σε


Σε ποιες αναφέρεται στη Μαρίνα και Βίκυ ή Μαρίνα και Αλεσια?
Για Άλεσια θέλει ώρα .Παντως επειδή υπάρχουν άτομα που δε τις έχουν δει να κρατάνε μικρο καλαθι από θέμα αντικειμενικής εμφάνισης.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom