Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
92
Like
167
Πόντοι
0
Φωτογραφίες απτό ρόστερ υπάρχουν κάπου;
Photos no ! Βαριά χαρτιά σημαίνει καλές υπηρεσίες ! Εμφάνιση στο σύνολο του ρόστερ, καθημερινά πρόσωπα για όλα τα γούστα , η γειτόνισσα, η θεία , η ξαδέλφη κτλ κτλ κτλ ! Μην περιμένετε μοντελεε
 

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Την προηγούμενη εβδομάδα δούλευαν και δύο καινούργιες από λατινική Αμερική
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.948
Κριτικές
47
Like
17.909
Πόντοι
7.135
Το σοβαρότερο θέμα είναι ότι όλες θα κάνουν μισαωρα... Δε συμφέρει να παίρνουν 100€ την ώρα ενώ θα μπορουν να παίρνουν 160€.. και θα πηγαίνεις με την ελπίδα να πετύχεις κάποια από τις γνωστές και όταν θα γίνεται αυτό θα σου λένε "μπορώ μόνο μισή ώρα γιατί είμαι κλεισμένη".. θεωρώ πως σε έναν κλάδο που ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος είναι λάθος να επιμένουμε για ραντεβού σε καταστήματα που δεν ανταποκρίνονται όχι μόνο τιμολογιακά αλλά και συμπεριφορικά στα στάνταρ μας,και να τροφοδοτούμαι τέτοιες καταστάσεις
Αυτό ακριβώς πολύ σωστά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με 160 όμως την ώρα εμείς έχουμε άλλες δυνατότητες και καλύτερες επιλογές
Σωστός
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
218
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Η Αλήθεια θα φανεί απο την ερώτηση: τα δυο βαριά χαρτιά σαν κλείνουν ώρα μέσω τηλ ή σαν πάνε σε μισάωρο?

Σε ποιες αναφέρεται στη Μαρίνα και Βίκυ ή Μαρίνα και Αλεσια?
Για Άλεσια θέλει ώρα .Παντως επειδή υπάρχουν άτομα που δε τις έχουν δει να κρατάνε μικρο καλαθι από θέμα αντικειμενικής εμφάνισης.
Με όλο το σεβασμό φίλε μου, όχι κ στα βαριά χαρτιά του μαγαζιού η Αλεσια.... Όσο εξαιρετικές υπηρεσίες κ αν είχε, όσο φιλότιμη κ αν συνεχίζει να είναι, όσο ευχάριστη κ πάντα ευγενική κ αν είναι, δεν παύει να έχει πλαδαρεψει στον υπερθετικο βαθμό....Τον τίτλο αυτό στο μαγαζί διαχρονικά το δικαιούνται μόνο οι Τζέσικα, Μαρίνα κ Μόνικα. Ούτε η Βίκυ στις μέρες μας, ούτε η θεία Ελένη σε αρκετά παλαιό της πέρασμα, ούτε η Αλεσια στα μεγάλα της ούτε πολλές πολλές ακόμα που πέρασαν από το μαγαζί αυτό
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.749
Κριτικές
40
Like
26.145
Πόντοι
11.096
Με όλο το σεβασμό φίλε μου, όχι κ στα βαριά χαρτιά του μαγαζιού η Αλεσια.... Όσο εξαιρετικές υπηρεσίες κ αν είχε, όσο φιλότιμη κ αν συνεχίζει να είναι, όσο ευχάριστη κ πάντα ευγενική κ αν είναι, δεν παύει να έχει πλαδαρεψει στον υπερθετικο βαθμό....Τον τίτλο αυτό στο μαγαζί διαχρονικά το δικαιούνται μόνο οι Τζέσικα, Μαρίνα κ Μόνικα. Ούτε η Βίκυ στις μέρες μας, ούτε η θεία Ελένη σε αρκετά παλαιό της πέρασμα, ούτε η Αλεσια στα μεγάλα της ούτε πολλές πολλές ακόμα που πέρασαν από το μαγαζί αυτό
Σωστός σέ όλα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
Με όλο το σεβασμό φίλε μου, όχι κ στα βαριά χαρτιά του μαγαζιού η Αλεσια.... Όσο εξαιρετικές υπηρεσίες κ αν είχε, όσο φιλότιμη κ αν συνεχίζει να είναι, όσο ευχάριστη κ πάντα ευγενική κ αν είναι, δεν παύει να έχει πλαδαρεψει στον υπερθετικο βαθμό....Τον τίτλο αυτό στο μαγαζί διαχρονικά το δικαιούνται μόνο οι Τζέσικα, Μαρίνα κ Μόνικα. Ούτε η Βίκυ στις μέρες μας, ούτε η θεία Ελένη σε αρκετά παλαιό της πέρασμα, ούτε η Αλεσια στα μεγάλα της ούτε πολλές πολλές ακόμα που πέρασαν από το μαγαζί αυτό
Έχεις δίκιο...εγω προσωπικα ανέφερα δυο γιατί δυο δουλεύουν με ραντεβου ή τουλάχιστον ετσι λέγεται και το έθεσα σαν ένδειξη πολιτικής. Αν το εξετασεις απο εμφανιση/υπηρεσιες ή βάζαμε στην ακρη τα χρήματα σήμερα, σιγουρα η Βίκυ δεν πλησιάζει την Τζεσικα που ηταν γκομεναρα ούτε την Μονικα του 42.
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
109
Κριτικές
2
Like
325
Πόντοι
21
Έχεις δίκιο...εγω προσωπικα ανέφερα δυο γιατί δυο δουλεύουν με ραντεβου ή τουλάχιστον ετσι λέγεται και το έθεσα σαν ένδειξη πολιτικής. Αν το εξετασεις απο εμφανιση/υπηρεσιες ή βάζαμε στην ακρη τα χρήματα σήμερα, σιγουρα η Βίκυ δεν πλησιάζει την Τζεσικα που ηταν γκομεναρα ούτε την Μονικα του 42.
Η Μονικα τοτε ηταν το καλυτερο μουνι για εμενα τωρα στο Στουρναρη ειναι το χειροτερο ακομα με καυλωνει εμφανισιακα αλλα απο υπηρεσιες ολο μη και μη και ολο βαρεμαρα και πονοκεφαλο,σιχαθηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom