Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (9 μέλη και 36 επισκέπτες)

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.208
Πόντοι
206
Με όλο το σεβασμό φίλε μου, όχι κ στα βαριά χαρτιά του μαγαζιού η Αλεσια.... Όσο εξαιρετικές υπηρεσίες κ αν είχε, όσο φιλότιμη κ αν συνεχίζει να είναι, όσο ευχάριστη κ πάντα ευγενική κ αν είναι, δεν παύει να έχει πλαδαρεψει στον υπερθετικο βαθμό....Τον τίτλο αυτό στο μαγαζί διαχρονικά το δικαιούνται μόνο οι Τζέσικα, Μαρίνα κ Μόνικα. Ούτε η Βίκυ στις μέρες μας, ούτε η θεία Ελένη σε αρκετά παλαιό της πέρασμα, ούτε η Αλεσια στα μεγάλα της ούτε πολλές πολλές ακόμα που πέρασαν από το μαγαζί αυτό
Τζέσικα συμφωνώ 100% αν και πλαστική αναγκαστικά
Μόνικα διαφωνώ και την δοκίμασα στα ντουζενια της
Αλεσια πολύ καλές υπηρεσίες σίγουρα. Παλιά αντέχεις
Μαρίνα βαρύ χαρτί επίσης.
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
21
Like
14.486
Πόντοι
4.646
Κανείς δεν την λεει μαλακισμένη,αλλά απο την συμπεριφορά που μας λέει ο Junax βγάζει ζήλια.Αλλωστε άμα πας στο μαγαζί περισσότερες πιθανότητες έχεις να δεις και να περάσεις με την Πάολα παρά με την Μαρίνα,οπότε λίγοι είναι οι καινούργιοι που μπορούν να συναντήσουν την Μαρίνα.
Έχει το κόμπλεξ της Αλβανικής καταγωγής της και γι αυτό τη βρίσκει να κάνει κουμάντο σε Έλληνες!
Μάλιστα, μου έχει υποδείξει σε προσωπική επικοινωνία τι να γράφω στο σάη, κάτι που με έκανε
έξαλλο κι έτσι την διέγραψα/μπλόκαρα! :rockon:

Αλλά, δυστυχώς, οι πυρφόροι εκθειάζουν την εκάστοτε ταναπού που τους βγάζει κανένα γούστο
και κανείς σχεδόν δεν εφαρμόζει εμπάργκο! :angry: Εμείς οι ίδιοι βγάλαμε τα ματάκια μας! :woldman:
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.208
Πόντοι
206
Υπάρχει λόγος να δίνει η ταναπού το προσωπικό της νούμερο και να κλείνει ραντεβού στο μαγαζί, φακελώνοντας έτσι τους πελάτες? :angry:
Τυπε μόνος σου έδωσες το τηλέφωνό σου και ΕΣΥ ζήτησες το δικό της. Αυτοφακελωθηκες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.314
Κριτικές
28
Like
20.388
Πόντοι
5.946
Προσοχή, προσοχή, προσοχή!

Η βρωμιάρα Αλβανίδα Μαρίνα μόλις έβαλε λόγια στη σιχαμένη τσα2 για να μην με ξαναδεχτούν στο κατάστημα επειδή γράφω στο σάη. Σημειωτέον, ότι είχα σκοπό να περάσω με την Πάολα κι έτσι στέρησε το ψωμί από άλλη κοπέλα. :jerking: Νομίζετε ότι σας έχουμε ανάγκη, αλλά εμείς που έχουμε την πουτσα και το χρήμα κάνουμε κουμάντο! :rockon:

ΕΜΠΑΡΓΚΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ! :rockon:

Εάν σέβεστε τον εαυτό σας, μην ξαναπατήσει κανείς μέχρι να βάλουν μυαλό!
μήπως απλά σε έστειλε η Μαργκαρίτα και βρήκες πάτημα για να κάψεις το Μαρινάκι?

Εδώ που τα λέμε αν είσαι ανεπιθύμητος σε ένα μαγαζί από μία κοπέλα στο τέλος δεν σε παίρνει καμία...

θυμάμαι στις Μούσσες μια φορά με είχε τσαντίσει η μαλάκω η Ειρήνη πρώην Φυλής, και της την είχα πει χύμα ότι έχει χάλια σέρβις μπουρδέλου... τι τόθελα, όλες μετά με κυττάγαν κάπως... και δεν ήθελαν να περάσουν μαζί μου.
μετά από χρόνια έμαθα πως τους είχε πει ψέμματα πως την είχα χαστουκίσει στο πρόσωπο... ευτυχώς που βρέθηκε στο ρόστερ της αλυσίδας κοπέλα από άλλο μαγαζί που με ήξερε καλά και είπε πως αποκλείεται εγώ να είχα κάνει κάτι τέτοιο...

πάντως η Μαρίνα και κάθε κοπέλα, έχει κι αυτή κάθε δικαίωμα να αρνείται να πάει με κάποιον...
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.208
Πόντοι
206
Υπάρχει λόγος να δίνεις το nickname σου εκεί που γαμάς ? :coffee:
Και να μην το έδωσε στο δωμάτιο αυτοκαρφωθηκε όταν έγραψε κάτι με το νικ του. Προφανώς έγινε εδώ και καιρό.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.314
Κριτικές
28
Like
20.388
Πόντοι
5.946
Υπάρχει λόγος να δίνει η ταναπού το προσωπικό της νούμερο και να κλείνει ραντεβού στο μαγαζί, φακελώνοντας έτσι τους πελάτες? :angry:
ρε συ... τα πριβέ ραντεβού γίνονται απ' αρχής κόσμου... και με τον κόβιντ καθιερώθηκαν σχεδόν απ' όλες
τι λες τώρα...
θυμάμαι την Τζέσσικα σε παρτούζες στα Καλύβια πριν καν πάω στο θρυλικό Σ45 της Λίζας...
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.208
Πόντοι
206
μήπως απλά σε έστειλε η Μαργκαρίτα και βρήκες πάτημα για να κάψεις το Μαρινάκι?

Εδώ που τα λέμε αν είσαι ανεπιθύμητος σε ένα μαγαζί από μία κοπέλα στο τέλος δεν σε παίρνει καμία...

θυμάμαι στις Μούσσες μια φορά με είχε τσαντίσει η μαλάκω η Ειρήνη πρώην Φυλής, και της την είχα πει χύμα ότι έχει χάλια σέρβις μπουρδέλου... τι τόθελα, όλες μετά με κυττάγαν κάπως... και δεν ήθελαν να περάσουν μαζί μου.
μετά από χρόνια έμαθα πως τους είχε πει ψέμματα πως την είχα χαστουκίσει στο πρόσωπο... ευτυχώς που βρέθηκε στο ρόστερ της αλυσίδας κοπέλα από άλλο μαγαζί που με ήξερε καλά και είπε πως αποκλείεται εγώ να είχα κάνει κάτι τέτοιο...

πάντως η Μαρίνα και κάθε κοπέλα, έχει κι αυτή κάθε δικαίωμα να αρνείται να πάει με κάποιον...
Προφανώς και η κάθε τανα μπορεί να αρνηθεί.
Το ένστικτο μου δεν με πείθει με τα πριν που διαβασα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.314
Κριτικές
28
Like
20.388
Πόντοι
5.946
Καλά όλα αυτά αλλά πριν λίγο που πέρασα όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα και υπήρχαν μόνο δύο διαθέσιμες κοπέλες σε αντίθεση με άλλα μασάζ που βαρανε μύγες.
είπαμε... Γιαννάκη, μην καρφφφώνεσαι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.314
Κριτικές
28
Like
20.388
Πόντοι
5.946
θυμάσαι?
είχε και μια άλλη ωραία με κοντό μαλάκι την Τζούλια που έδινε επίσης κωλαράκι...
και μια φορά είχα πάρει μια ξανθιά πολύ ωραία την Ελένη...
αλλά το στανταράκι ήταν το Τζεσσικάκι...
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
512
Κριτικές
1
Like
573
Πόντοι
86

asotos20

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Η Αλεσια στις κριτικές που διάβασα φαίνεται πολύ καυλιαρα και κάνει τα πάντα.. μέχρι και πόδια συναγωνιστή έγλυψε.. απο εμφάνιση πως είναι η κοπελα; αξιζει;
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
24
Like
240
Πόντοι
20
Προσοχή, προσοχή, προσοχή!

Η βρωμιάρα Αλβανίδα Μαρίνα μόλις έβαλε λόγια στη σιχαμένη τσα2 για να μην με ξαναδεχτούν στο κατάστημα επειδή γράφω στο σάη. Σημειωτέον, ότι είχα σκοπό να περάσω με την Πάολα κι έτσι στέρησε το ψωμί από άλλη κοπέλα. :jerking: Νομίζετε ότι σας έχουμε ανάγκη, αλλά εμείς που έχουμε την πουτσα και το χρήμα κάνουμε κουμάντο! :rockon:

ΕΜΠΑΡΓΚΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ! :rockon:

Εάν σέβεστε τον εαυτό σας, μην ξαναπατήσει κανείς μέχρι να βάλουν μυαλό!

Έχει το κόμπλεξ της Αλβανικής καταγωγής της και γι αυτό τη βρίσκει να κάνει κουμάντο σε Έλληνες!
Μάλιστα, μου έχει υποδείξει σε προσωπική επικοινωνία τι να γράφω στο σάη, κάτι που με έκανε
έξαλλο κι έτσι την διέγραψα/μπλόκαρα! :rockon:

Αλλά, δυστυχώς, οι πυρφόροι εκθειάζουν την εκάστοτε ταναπού που τους βγάζει κανένα γούστο
και κανείς σχεδόν δεν εφαρμόζει εμπάργκο! :angry: Εμείς οι ίδιοι βγάλαμε τα ματάκια μας! :woldman:
Tragic.... tragic....

Ο καθένας νομίζει ανάλογα με το μυαλό του. Ο έξυπνος σκέφτεται και ο άλλος κοιμάται και ονειρεύεται.

Δεν θα απαντούσα κανονικά, αλλά έχω και φιλότιμο. Έβρισες ξανά και ξανά στα σχόλια σου. Δικαίωμα μου να απαντήσω λοιπόν. ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΟΛΕΣ τις βρισιές. Αρχικά δεν τα είπες όπως έγιναν. Ούτε έβαλα, ούτε έβγαλα λόγια. Μπροστά ήμουν. Να τα λέμε όλα και σωστά, αφού θέλεις ενημέρωση. Σε ρώτησαν για να καταλάβουν και εσύ τα λες όπως τα θες.

Ήρθες, ρώτησες για την Πάολα, σου είπαν για μετά από μιά ώρα. Ρώτησες ποιές άλλες είναι. 'Ημουν στην είσοδο και πήγαινα για δωμάτιο με είδες και είπα "εγώ είμαι οφφ για σένα πάντα" στην υπηρεσία, διότι δεν ξαναπερνάμε ποτέ μαζί μετά που έχεις βρίσει παλιά. Με ρώτησε η υπηρεσία γιατί, και είπα ότι έχεις βρίσει στο σάιτ -δεν με ενόχλησε που έγραψες.. Απλά πράγματα τα λέω στα ίσια. Εγώ δεν κρύβομαι. Έχω τα κότσια σαν Αλβανίδα. Εσύ; Μπροστά σου με είχες. Ας μίλαγες στα ίσια. Έφυγες από μόνος σου. Και άνοιξε την πόρτα η υπηρεσία και σε ρώτησε εάν γράφεις. Και μετά ήρθες στο σάιτ και συνεχίζεις να βρίζεις. Και παλιά δεν σου είχα πει μην γράφεις, σου είχα πει μην βρίζεις.

Μας έρχεσαι εκεί ευγενικός και καλοπιάνεις (να το πω ευγενικά) την υπηρεσία, και μετά εδώ στο σάιτ έχεις βρίσει κι αυτήν και μας τόσες φορές μέχρι τώρα. Ήταν και αστείο όλο το σκηνικό της αντίθεσης με την διπρόσωπη συμπεριφορά σου.

Είσαι ψυχολογόγος; Δεν έχω κανένα κόμπλεξ. Εάν είχα θα είχα κρύψει την καταγωγή μου.

Επίσης, δεν ζήλεψα, αφού έχω ρίξει ήδη άκυρο εδώ και καιρό. Χάρη θα μου έκανες εάν περνούσε με την Πάολα και με οποιαδήποτε. Εσύ μόνο νομίζεις ότι είχα πρόβλημα που ήθελες Πάολα.

Τι συμπεριφορά νούμερο είναι αυτή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom