Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
21
Like
14.482
Πόντοι
4.646
μήπως απλά σε έστειλε η Μαργκαρίτα και βρήκες πάτημα για να κάψεις το Μαρινάκι?

Εδώ που τα λέμε αν είσαι ανεπιθύμητος σε ένα μαγαζί από μία κοπέλα στο τέλος δεν σε παίρνει καμία...

θυμάμαι στις Μούσσες μια φορά με είχε τσαντίσει η μαλάκω η Ειρήνη πρώην Φυλής, και της την είχα πει χύμα ότι έχει χάλια σέρβις μπουρδέλου... τι τόθελα, όλες μετά με κυττάγαν κάπως... και δεν ήθελαν να περάσουν μαζί μου.
μετά από χρόνια έμαθα πως τους είχε πει ψέμματα πως την είχα χαστουκίσει στο πρόσωπο... ευτυχώς που βρέθηκε στο ρόστερ της αλυσίδας κοπέλα από άλλο μαγαζί που με ήξερε καλά και είπε πως αποκλείεται εγώ να είχα κάνει κάτι τέτοιο...

πάντως η Μαρίνα και κάθε κοπέλα, έχει κι αυτή κάθε δικαίωμα να αρνείται να πάει με κάποιον...
Στα παπάρια μας, μύστη μου, για το Μαρινάκι. Έχει φάει μπλοκ από μένα.
Αλλά στέρησε το ψωμί από την Πάολα που είχα σκοπό να περάσω.
Όλο ψέματα και ίντριγκες γουστάρουν οι βρώμες... :kiss-mark:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.314
Κριτικές
28
Like
20.388
Πόντοι
5.946
Στα παπάρια μας, μύστη μου, για το Μαρινάκι. Έχει φάει μπλοκ από μένα.
Αλλά στέρησε το ψωμί από την Πάολα που είχα σκοπό να περάσω.
Όλο ψέματα και ίντριγκες γουστάρουν οι βρώμες... :kiss-mark:
η Πάολα είναι μία από τις Λατίνες του Γιαννάκη?
άκουσες για κώλο κι έτρεξες?
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
21
Like
14.482
Πόντοι
4.646
Tragic.... tragic....

Ο καθένας νομίζει ανάλογα με το μυαλό του. Ο έξυπνος σκέφτεται και ο άλλος κοιμάται και ονειρεύεται.

Δεν θα απαντούσα κανονικά, αλλά έχω και φιλότιμο. Έβρισες ξανά και ξανά στα σχόλια σου. Δικαίωμα μου να απαντήσω λοιπόν. ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΟΛΕΣ τις βρισιές. Αρχικά δεν τα είπες όπως έγιναν. Ούτε έβαλα, ούτε έβγαλα λόγια. Μπροστά ήμουν. Να τα λέμε όλα και σωστά, αφού θέλεις ενημέρωση. Σε ρώτησαν για να καταλάβουν και εσύ τα λες όπως τα θες.

Ήρθες, ρώτησες για την Πάολα, σου είπαν για μετά από μιά ώρα. Ρώτησες ποιές άλλες είναι. 'Ημουν στην είσοδο και πήγαινα για δωμάτιο με είδες και είπα "εγώ είμαι οφφ για σένα πάντα" στην υπηρεσία, διότι δεν ξαναπερνάμε ποτέ μαζί μετά που έχεις βρίσει παλιά. Με ρώτησε η υπηρεσία γιατί, και είπα ότι έχεις βρίσει στο σάιτ -δεν με ενόχλησε που έγραψες.. Απλά πράγματα τα λέω στα ίσια. Εγώ δεν κρύβομαι. Έχω τα κότσια σαν Αλβανίδα. Εσύ; Μπροστά σου με είχες. Ας μίλαγες στα ίσια. Έφυγες από μόνος σου. Και άνοιξε την πόρτα η υπηρεσία και σε ρώτησε εάν γράφεις. Και μετά ήρθες στο σάιτ και συνεχίζεις να βρίζεις. Και παλιά δεν σου είχα πει μην γράφεις, σου είχα πει μην βρίζεις.

Μας έρχεσαι εκεί ευγενικός και καλοπιάνεις (να το πω ευγενικά) την υπηρεσία, και μετά εδώ στο σάιτ έχεις βρίσει κι αυτήν και μας τόσες φορές μέχρι τώρα. Ήταν και αστείο όλο το σκηνικό της αντίθεσης με την διπρόσωπη συμπεριφορά σου.

Είσαι ψυχολογόγος; Δεν έχω κανένα κόμπλεξ. Εάν είχα θα είχα κρύψει την καταγωγή μου.

Επίσης, δεν ζήλεψα, αφού έχω ρίξει ήδη άκυρο εδώ και καιρό. Χάρη θα μου έκανες εάν περνούσε με την Πάολα και με οποιαδήποτε. Εσύ μόνο νομίζεις ότι είχα πρόβλημα που ήθελες Πάολα.

Τι συμπεριφορά νούμερο είναι αυτή.
Όλα αυτά τα είπες στην υπηρεσία, αφού είχε κλείσει την πόρτα και περίμενα το ασανσέρ!
Ας έβγαινες έξω να στα έλεγα ένα χεράκι!
Στέρησες το ψωμί από την Πάολα και μας κάνεις και υποδείξεις επειδή βρίζουμε? :jerking:
Ας φερόσουν εσύ και η μαλάκω τσα2 σωστά για να μη σε βρίζω ούτε εγώ,
ούτε τα υπόλοιπα μέλη. :rockon:

Η πρώην Κάτια που δουλεύει τώρα στην Αγκύρας ακόμα λέει τα χειρότερα για σας!

Θα συνεχίσω, λοιπόν, ΚΑΙ να βρίζω (όπως σας αξίζει δηλαδή) και να λέω τη γνώμη
μου. Και κανείς ΔΕΝ μπορεί να με σταματήσει! Εδώ κάνουν κουμάντο οι πραγματικοί μύστες!

Τέλος συζήτησης και μην ξανατολμήσεις να μου κάνεις παράθεση!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η Πάολα είναι μία από τις Λατίνες του Γιαννάκη?
άκουσες για κώλο κι έτρεξες?
Πάντα κόκα-κώλο μύστη μου... :sunglasses:
 

asotos20

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Τελικά για κωλογαμησι ποια κοπέλα να προτιμήσει κανεις; πείτε κάτι χρήσιμο και σταματήστε να τσακώνεστε ελεος.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.141
Κριτικές
4
Like
9.230
Πόντοι
2.306
Η Αλεσια στις κριτικές που διάβασα φαίνεται πολύ καυλιαρα και κάνει τα πάντα.. μέχρι και πόδια συναγωνιστή έγλυψε.. απο εμφάνιση πως είναι η κοπελα; αξιζει;
Τυπε έχει αναφερθεί πολλάκις. Από υπηρεσίες φουλ (γλύψιμο παντού), αλλά εμφανιση χάνει πολύ. Αν όμως δεν έχεις θέμα, γενικά είναι πολύ καυλιαρα. Γούστα ειναι αυτά. Και κυκλοφορούν έξω πολύ χειρότερες..
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.141
Κριτικές
4
Like
9.230
Πόντοι
2.306
Τελικά για κωλογαμησι ποια κοπέλα να προτιμήσει κανεις; πείτε κάτι χρήσιμο και σταματήστε να τσακώνεστε ελεος.
Μαριναρα (αν τη βρεις, άσε τις κατινιες που λέγονται εδω), θα πεις το Χριστό φαντάρο. Αλλά και Βίκυ, Αλέσια κάνουν φουλ γενικά.
 

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
533
Κριτικές
17
Like
8.860
Πόντοι
2.036
Λογω τριημέρου και ξυσίματος λέω να περάσω κι εγώ απο εκει. Κωλαράκι δίνουν σίγουρα οι προαναφερόμενες;
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.518
Κριτικές
60
Like
27.437
Πόντοι
22.886

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
228
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Τζέσικα συμφωνώ 100% αν και πλαστική αναγκαστικά
Μόνικα διαφωνώ και την δοκίμασα στα ντουζενια της
Αλεσια πολύ καλές υπηρεσίες σίγουρα. Παλιά αντέχεις
Μαρίνα βαρύ χαρτί επίσης.
Η Μόνικα την εποχή του 6ου ορόφου στο Σ40-42, και πάντα στο αγαπημένο της δωμάτιο, έκανε παπάδες στο δωμάτιο... Διάθεση, υπηρεσίες, μασάζ, σε όλα ξεχωριστή
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: acab3

asotos20

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Τυπε έχει αναφερθεί πολλάκις. Από υπηρεσίες φουλ (γλύψιμο παντού), αλλά εμφανιση χάνει πολύ. Αν όμως δεν έχεις θέμα, γενικά είναι πολύ καυλιαρα. Γούστα ειναι αυτά. Και κυκλοφορούν έξω πολύ χειρότερες..
Ευχαριστώ μπρο! Τέτοια περιποίηση αναζητώ.. να ανανεωθω! Ειδικά το φιλόξενο κωλαράκι και τα γλυψιματα με υπομονή και σάλιο με κάνουν τουρμπατο!
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
228
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Ευχαριστώ μπρο! Τέτοια περιποίηση αναζητώ.. να ανανεωθω! Ειδικά το φιλόξενο κωλαράκι και τα γλυψιματα με υπομονή και σάλιο με κάνουν τουρμπατο!
Την Αλεσια επέλεξε την αν θέλεις τις υπηρεσίες που περιεγραψες κ ικανοποιητικό μασάζ. Για οτιδήποτε άλλο απλά θα απογοητευτεις φίλε μου.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.195
Κριτικές
2
Like
9.195
Πόντοι
2.456
Τελικά για κωλογαμησι ποια κοπέλα να προτιμήσει κανεις; πείτε κάτι χρήσιμο και σταματήστε να τσακώνεστε ελεος.
Τυπε είχες να μπεις από το 2007 κ θες να τα μάθεις όλα σε μια βδομάδα;
Ξεκινα αμέσως το διάβασμα..
 

Mdmax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
1.313
Πόντοι
200
θα προσθεσω κ γω κατι γι αυτο το μαγαζι που ημουνα πελατης κ εχω μπει με κοπελες απειρες φορες χρονια τωρα ....
η Σεριφισα Μαργαριτα ειναι για πολλες κλοτσιες κ ναι θα βρισω ειναι μεγαλη καριολα κ χαντακωνει το μαγαζι .
Αν δεν ηταν αυτη πορτα σιγουρα το μαγαζι θα πηγαινε πολυ καλυτερα .ενω πηγαινα καθε μηνα για καταθεση επι χρονια φυσικο ειναι ωρες ωρες να μην ειχε διαθεσιμη κοπελα που να
μου αρεσει κ ετσι εφευγα κ πηγαινα την αλλη η την παραλλη μερα για καταθεση .δεν θα γαμαμε κιολας οτι απλα μας πασαρουνε ετσι .κ γουστα ειναι αυτα αλλα κ τα λεφτα μας αφηνουμε που εγω προσωπικα δεν τα βγαζω κ ευκολα ....
Παρ οτι ηταν πυκνα συχνα αγενης η σεριφισα κ με ξενερωνε εγω πηγαινα . να προσθεσω ειμαι χαμηλων τονων κ δεν εχω κανει κ ποτε κανενα σκηνικο περιεργο .ισα ισα οι κοπελες με ξερανε κ ειχα πολυ καλες σχεσεις
πηγα λοιπον μια μερα κ δεν ειχε κατι διαθεσιμο.το σκηνικο παει μηνες τωρα
ειχε καμια δυο δεν θυμαμαι ποιες που δεν κ ετσι αποφασισα να φυγω
τα περνει λοιπον κρανιο η καριολα Μαργαριτα αρχιζει να φωναζει , αφου βγηκαν οι κοπελες κ κοιταγανε , εγω σαστισα γιατι αρχισε ξαφνικα ολο αυτο , κ μου λεει αντε κ που ερχεσαι εδω δεν μπαινεις κ τι ερχεσαι να κανεις ..σηκω φυγε κ καλυτερα να μην ξαναρθεις δεν σε θελω παλι εδω .εμεινα μαλακς δεν ηξερα τι να κανω .κανονικα ηθελα να της σκασω μπουνια μεσα στη μαπα την καργια .της απαντησα με εντονο τονο οτι τι ειναι αυτα που λες εγω ερχομαι εδω τοσα χρονια .λιγα εχω αφησει ? απο που κ ως που μου λες οτι δεν μπαινω .μου ανοιγει την πορτα κ με πετα εξω η γαμημενη ....εννοειτε δεν ξαναπηγα κ ναι θελω να παει πατο το μαγαζι για να βαλουνε μυαλο με αυτην εκει να κουμανταρει .....
τωρα που ανεβασανε κ τις τιμες ...τον πουλο , να κλεισει το μπουρδελο δεν με νοιαζει καθολου .λες κ δεν μπορουμε να γαμησουμε αλλου ...σιγα μην ανεχομαστε κ την αγενια τους να πληρωσουμε να μας την λενε κιολας
Αυτο ηθελα να ανφερω για να ξερετε μερικοι τι παιζει κ απο κει κ περα καντε οτι γουσταρετε

καλα γαμησια σε ολους με παντα οσο γινετε καλες υπηρεσιες κ VFM καταστασεις !!!
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.206
Πόντοι
206
Η Μόνικα την εποχή του 6ου ορόφου στο Σ40-42, και πάντα στο αγαπημένο της δωμάτιο, έκανε παπάδες στο δωμάτιο... Διάθεση, υπηρεσίες, μασάζ, σε όλα ξεχωριστή
Έχω κάνει στον 6ο. Και αλλού. Χλιαρή. 3 δοκιμές παραφτανουν.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.314
Κριτικές
28
Like
20.388
Πόντοι
5.946
αλήθεια... τα' χουμε χτίσει όλα τα μαγαζιά και μας φέρονται λες και είμαστε κωλόπαιδα...
χιλιάρικα τους έχω καταθέσει... στο 40 -42 πρέπει να ΄΄εχω χτυπήσει πάνω από 200 συνεδρίες και η άλλη μου λέει
ότι δεν περνάω με τα κορίτσια της...
ότι νάναι... αλλα΄ δεν είναι η μόνη βέβαια, και οι άλλες καριόλες τσαντίζονται όταν φεύγουμε... απλά δεν μιλάνε
 

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
21
Like
14.482
Πόντοι
4.646
αλήθεια... τα' χουμε χτίσει όλα τα μαγαζιά και μας φέρονται λες και είμαστε κωλόπαιδα...
χιλιάρικα τους έχω καταθέσει... στο 40 -42 πρέπει να ΄΄εχω χτυπήσει πάνω από 200 συνεδρίες και η άλλη μου λέει
ότι δεν περνάω με τα κορίτσια της...
ότι νάναι... αλλα΄ δεν είναι η μόνη βέβαια, και οι άλλες καριόλες τσαντίζονται όταν φεύγουμε... απλά δεν μιλάνε
Μα είμαστε "κωλόπαιδα", σαν αυθεντικοί λάτρεις του γυναικείου κώλου! :zfuck: Το μαγαζί που χτίσαμε έχει πιάσει πάτο και δεν έχει καμία πια σχέση με το ένδοξο παρελθόν.

Σε κάποια φάση που ήμουν παρέα με το γνωστό μέλος @Pa Luki Luk πετύχαμε τη Λέιλα με τον άντρα της. Από ΜΟΝΗ της σηκώθηκε, μας αγκάλιασε, μας φίλησε στο μάγουλο και μας σύστησε στον άντρα της (που προφανώς γνωρίζει το παρελθόν της). Η κοπέλα έδειξε σεβασμό και εκτίμηση σε όσους της έδωσαν το πολύτιμο χρήμα και σπέρμα τους! :rockon: Κι αυτό μετά από τόσα χρόνια που κρέμασε το στριγκάκι της! Ρισπεκτ!

Και τώρα τα κωλόζωα μας διώχνουν! ΕΜΠΑΡΓΚΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ! ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ! :rockon:
 

Giannis845

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Εννοείται σήμερα δεν υπάρχει κανένα κενό για Πάολα πήρα τηλέφωνο και δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.195
Κριτικές
2
Like
9.195
Πόντοι
2.456
Εννοείται σήμερα δεν υπάρχει κανένα κενό για Πάολα πήρα τηλέφωνο και δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.
Τρελό αγόρι θα πήγαινες καπάκι σε λιγότερο από βδομάδα στην Πάολα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom