Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.206
Πόντοι
206
δυστυχώς δεν είναι απολύτως αλήθεια αυτό...
ακόμα και σε αυτά που σου λένε 60, μετά σου πετάνε τις αυτονόητες υπηρεσίες στα +20...
έχει ακριβύνει γενικά το μασατζίδικο...
Σωστος
Πχ. Μισάωρο με owo = 70
Ή μπαίνεις με 60 και φεύγεις με 80, δεν στα λένε αρχικά...
Κτλ

Έχουν ανέβει πολλά εδώ και καιρό. Σιγανοπαπαδίστικα.
Σε άλλα.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
155
Κριτικές
40
Like
4.131
Πόντοι
2.831
Καλησπέρα,
το θράσος που δείχνει το βουνό Μαργαρίτα ή και κάποιες κοπέλες οφείλεται εκτός από τον κακό τους χαρακτήρα και στο ό,τι συνεχίζετε ορισμένοι και πηγαίνετε ακόμα και αν σας ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ:argue:. Έχουν καταλάβει ότι μια μεγάλη μερίδα Ελλήνων είναι μουνόδουλοι και κωλόδουλοι και είναι ικανοί να κάθονται να τους βρίζεις τη μάνα μόνο και μόνο για να γαμήσουν ένα κώλο:uglystupid:
Προσωπικό παράδειγμα, όταν είχα πάει το Πάσχα που μας πέρασε το Μεγάλο Σάββατο. Δεν είχε ψυχή το μαγαζί. Το βουνό λοιπόν, μου έφτιαξε καφεδάκι και με ρωτούσε αν είναι καλός και αν τον πέτυχε όπως μου αρέσει:tooth:Είχα πάρει τη Βίκυ μισάωρο και κάθησα 40 λεπτά χωρίς ενόχληση...
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
544
Κριτικές
27
Like
1.537
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα. Υπάρχει κάπου το τηλέφωνο για ραντεβού;
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
715
Like
1.206
Πόντοι
206
Καλησπέρα,
το θράσος που δείχνει το βουνό Μαργαρίτα ή και κάποιες κοπέλες οφείλεται εκτός από τον κακό τους χαρακτήρα και στο ό,τι συνεχίζετε ορισμένοι και πηγαίνετε ακόμα και αν σας ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ:argue:. Έχουν καταλάβει ότι μια μεγάλη μερίδα Ελλήνων είναι μουνόδουλοι και κωλόδουλοι και είναι ικανοί να κάθονται να τους βρίζεις τη μάνα μόνο και μόνο για να γαμήσουν ένα κώλο:uglystupid:
Προσωπικό παράδειγμα, όταν είχα πάει το Πάσχα που μας πέρασε το Μεγάλο Σάββατο. Δεν είχε ψυχή το μαγαζί. Το βουνό λοιπόν, μου έφτιαξε καφεδάκι και με ρωτούσε αν είναι καλός και αν τον πέτυχε όπως μου αρέσει:tooth:Είχα πάρει τη Βίκυ μισάωρο και κάθησα 40 λεπτά χωρίς ενόχληση...
Μια χαρά. 3/4 δλδ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom