Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Μου θυμησατε τη Τζεσικα με τα γραπτα σας μερικοι
Εσεις τη θυμηθηκατε;;;
Τρομερη ζητηση, δλδ δυσευρετη… ακουγα, διαβαζα κ δεν την εβρισκα
Μια μερα ομως την τρακαρα στο σαλονι.
Και προλαβα να παω 3 φορες
Τα ιδια και η Μαρινα
Λογικοτατο

Η ρεσεψιονιστρια ποτέ! δεν μου ζητησε χρηματα και ποτέ! δεν εδωσα
Κι όμως πηγα και με Τζεσικα, και με Μαρινα
Χωρις ραντεβου
Άλλες φορες περιμενα
Άλλες φορες εφευγα και ξαναγυριζα
Παντοτε λιγο πριν την ωρα μου
Εμ, θελει θυσιες αμα πας στα πρωτα ονοματα, σε οποιοδηποτε μαγαζι
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
67
Like
3.946
Πόντοι
4.130
Μια χαρά είναι το μαγαζί τυπε μου , και κρεβαταρες μεγάλες έχει και καθρέπτες και ντουζιερε , πάντως εγώ για να τσεκάρω το τρυπιδι της Μαίρης και της Σοφίας πάω όχι για να τσεκάρω τις ντουζιερες και τα πομολα , πάντως σε σχέση με μαγαζιά του κέντρου πχ κυραΛιουντας , και Σολωμού με τα διαλυμενα καναπεδια και σαπιοι τοίχοι , μια χαρά είναι τα Συγγρού λαδομαγαζα
Δεν θυμάμαι να ειπα ότι παω για το περιβάλλον, αλλα όταν το σερβις είναι μάπα και ταυτόχρονα ο χώρος ....κάπως....ολα μετράνε....
Κοιτα ο καθένας εχει ένα μαγαζι που προτιμάει και συνήθως είναι πελάτης. Για μένα αυτο δεν είναι το 40-42 και όταν το συγκρίνω με το Στουρνάρη που εγω ειμαι τακτικός πελάτης, χάνει απο παντού! Γνώμη μου.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
46
Like
5.447
Πόντοι
5.646
Και στο κάτω κάτω τα " έξτρα " ισχύουν σχεδόν παντού !
Εξτρα στον σερβιτόρο στα striptease για να βρεις καλό τραπέζι , να σου συστήσει καλό κορίτσι , έξτρα στα μπουζούκια για τραπέζι 1η πίστα κλπ
Έτσι είναι σχεδόν παντου πλέον
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Δεν θυμάμαι να ειπα ότι παω για το περιβάλλον, αλλα όταν το σερβις είναι μάπα και ταυτόχρονα ο χώρος ....κάπως....ολα μετράνε....
Κοιτα ο καθένας εχει ένα μαγαζι που προτιμάει και συνήθως είναι πελάτης. Για μένα αυτο δεν είναι το 40-42 και όταν το συγκρίνω με το Στουρνάρη που εγω ειμαι τακτικός πελάτης, χάνει απο παντού! Γνώμη μου.....
εγώ παλιά ήμουν μόνιμος στη 40-42

όμως από τη στιγμή που επισκέφτηκα τη Στουρνάρη μόνο μια φορά επέστρεψα εκεί.

καμιά μα καμιά σχέση δεν υπάρχει ανάμεσα στα 2 μαγαζιά
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
εγώ παλιά ήμουν μόνιμος στη 40-42

όμως από τη στιγμή που επισκέφτηκα τη Στουρνάρη μόνο μια φορά επέστρεψα εκεί.

καμιά μα καμιά σχέση δεν υπάρχει ανάμεσα στα 2 μαγαζιά
Πληροφορίες για Στουρναρη έχουμε η βλέπω κάπου; γιατί άλλη φόλα στο καπάκι δέν τήν αντέχω.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
67
Like
3.946
Πόντοι
4.130
Πληροφορίες για Στουρναρη έχουμε η βλέπω κάπου; γιατί άλλη φόλα στο καπάκι δέν τήν αντέχω.
Υπάρχουν πολλές κριτικές στο νήμα της. Άννα, Βερονικα, Λια, Μονικα εγγύηση. Για πολλούς και η Σόφη. Και η νέα Πάμελα είναι ενδιαφέρουσα επιλογή.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Υπάρχουν πολλές κριτικές στο νήμα της. Άννα, Βερονικα, Λια, Μονικα εγγύηση. Για πολλούς και η Σόφη. Και η νέα Πάμελα είναι ενδιαφέρουσα επιλογή.
Εχω μια απορια φιλος.

Με το συμπαθειο κιολας.

Αφου δεν το γουσταρεις το 42, και γουσταρεις το 29, τι ασχολεισαι με το 42;;;;

Πηγαινε στo 29

καθενας εκει που φτιαχνεται

Σπαμαρουμε όμως εκτος θεματος ολοι εμεις,

Και το σαιτ δικαιολογημενα θα μεταφερει τα σχολια στο καταλληλο νημα
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Υπάρχουν πολλές κριτικές στο νήμα της. Άννα, Βερονικα, Λια, Μονικα εγγύηση. Για πολλούς και η Σόφη. Και η νέα Πάμελα είναι ενδιαφέρουσα επιλογή.
Ευχαριστώ θά ψάξω να δω
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Η Μαίρη παίζει ακόμα στο Σ42 ?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
67
Like
3.946
Πόντοι
4.130
Η Μαίρη παίζει ακόμα στο Σ42 ?
Εχω μια απορια φιλος.

Με το συμπαθειο κιολας.

Αφου δεν το γουσταρεις το 42, και γουσταρεις το 29, τι ασχολεισαι με το 42;;;;

Πηγαινε στo 29

καθενας εκει που φτιαχνεται

Σπαμαρουμε όμως εκτος θεματος ολοι εμεις,

Και το σαιτ δικαιολογημενα θα μεταφερει τα σχολια στο καταλληλο νημα
Δίκαιη απορία, αλλα στον αγοραίο έρωτα ολα γίνονται, ειπα να παω να δω αυτο που τόσοι διαφημίζουν και εγω το ειχα βαλει στην άκρη. Και νομίζω ότι η σύγκριση με κατι άλλο έρχεται άθελα μας...ίσως αν ειχα παει αλλου ή αν ειχα βρει το λότο (Μαρίνα) να μην ειχα δεύτερες σκέψεις και να έγραφα αλλα...όχι για το μαγαζι που ούτε νερό δεν πρόσφεραν αλλα για την όλη συνάντηση...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Δίκαιη απορία, αλλα στον αγοραίο έρωτα ολα γίνονται, ειπα να παω να δω αυτο που τόσοι διαφημίζουν και εγω το ειχα βαλει στην άκρη. Και νομίζω ότι η σύγκριση με κατι άλλο έρχεται άθελα μας...ίσως αν ειχα παει αλλου ή αν ειχα βρει το λότο (Μαρίνα) να μην ειχα δεύτερες σκέψεις και να έγραφα αλλα...όχι για το μαγαζι που ούτε νερό δεν πρόσφεραν αλλα για την όλη συνάντηση...
μιας και μιλαμε για συγκρισεις καλο θα ηταν να αναφερεις ομως και για το τι σερβις παιρνεις στο ενα μαγαζι και τι στο αλλο.
στο στ29 εχει εξτραδακια,ενω εδω οχι.
εγω ας πουμε εφυγα απο το στ29 που ημουν παλιος πελατης απο τοτε που εγινε ξεπετατζιδικο με υπηρεσιες φαστ φουντ και αρχισαν ολες οι κοπελλες τα +20€ για το καθετι.
κοπελλες που τις ειχα παρει ολες και επειδη αλλαξε πολιτικη το μαγαζι εγιναν ολες της αρπαχτης.
+20 για δευτερη φορα,+20 για κωλο κλπ κλπ.
εδω δεν εχει τετοια. ισως σε χαλαει αυτο,αλλα ετσι ειναι.
εδω αγοραζεις χρονο και οσες κανουν φουλ το κανουν στην ιδια τιμη. ουτε θα σου πουν ποτε +20 για τιποτα.
μπορει επισης οπως λες εδω το μαγαζι να υστερει σε χωρο και εχεις δικιο,αλλα για μενα υπερτερει σε κοπελλες και σε σερβις.
το στ29 λιγο κραταει το σερβις μονο η Λια αλλα 50αρησε πλεον,κατι κανει η Μονικα αλλα οχι παντα. οι αλλες ειναι επιεικως μετριες.
οσο για το νερο που λες οτι δεν σου προσφεραν κι εδω εχεις αδικο.
και νερο προσφερουν και αναψυκτικο και ουισκι και βοτκα κι οτι πινει ο καθενας.

το μοναδικο θεμα για μενα και για αλλους πιστευω εδω,ειναι η κακη,κακιστη υπηρεσια,που δεν μπορει ή δεν ξερει ή δεν θελει να διαχειριστει σωστα τους πελατες και τους ξεχωριζει με βαση δικα της κριτηρια και που εχει χασει αρκετους
(μαζι και εμενα απο πελατη με τον τροπο της).
αν αλλαξει τον τροπο της η τωρινη υπηρεσια που βαριεται να μιλησει ακομα και στο τηλεφωνο ή αλλαξει η υπηρεσια στο μαγαζι αυτο για μενα θα ηταν το καλυτερο που θα μπορουσε να γινει.
γιατι και αξιολογες κοπελλες εχουν και πολυ καλο σερβις εχουν και την καλυτερη τιμη σε συγκριση με τον ανταγωνισμο.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Νά πω και εγώ τήν γνώμη μού μίας και το έχω επισκεφτεί το ίδρυμα, η χώροι τού είναι κάπως παλιοί όχι όμως κάτι άσχημο κάνεις δουλειά σού άνετα σε ωραίο περιβάλλον ζεστό καί καθαρό. Το κέρασμα πάντα γίνετε η νερό ή αναψυκτικά ή ποτό. Ή κυρία τής υποδοχής είναι όντως κάπως... καί απότομη αλλά προσωπικά δεν ασχολούμαι με αυτό από τήν στιγμή πού δέν μέ προσβάλει. Σχετικά πρόσφατα επισκέφτηκα κοντινό ίδρυμα καί μέ τήν κυρία τής υποδοχής έπαθα πλάκα από ευγένεια καί περιποίηση μέχρι το πώς παρουσίασε τις κοπέλες ένιωσα βασιλιάς λέμε. Από υπηρεσίες τώρα αν εξαιρέσουμε δύο τρεις κοπέλες οι άλλες είναι άστα νά πάνε.... Χαλί μαύρο καί τα λάθη πάρα πολλά. Βέβαια γούστα είναι αυτά δέν κρίνω κανέναν. Για εμένα το καλύτερο σε χώρο σε υποδοχή είναι το Λαγουμτζη στο ρόστερ τα χαλάει λίγο αλλά δούμε με τα 2 νέα κορίτσια πού προστέθηκαν.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
μιας και μιλαμε για συγκρισεις καλο θα ηταν να αναφερεις ομως και για το τι σερβις παιρνεις στο ενα μαγαζι και τι στο αλλο.
στο στ29 εχει εξτραδακια,ενω εδω οχι.
εγω ας πουμε εφυγα απο το στ29 που ημουν παλιος πελατης απο τοτε που εγινε ξεπετατζιδικο με υπηρεσιες φαστ φουντ και αρχισαν ολες οι κοπελλες τα +20€ για το καθετι.
κοπελλες που τις ειχα παρει ολες και επειδη αλλαξε πολιτικη το μαγαζι εγιναν ολες της αρπαχτης.
+20 για δευτερη φορα,+20 για κωλο κλπ κλπ.
εδω δεν εχει τετοια. ισως σε χαλαει αυτο,αλλα ετσι ειναι.
εδω αγοραζεις χρονο και οσες κανουν φουλ το κανουν στην ιδια τιμη. ουτε θα σου πουν ποτε +20 για τιποτα.
μπορει επισης οπως λες εδω το μαγαζι να υστερει σε χωρο και εχεις δικιο,αλλα για μενα υπερτερει σε κοπελλες και σε σερβις.
το στ29 λιγο κραταει το σερβις μονο η Λια αλλα 50αρησε πλεον,κατι κανει η Μονικα αλλα οχι παντα. οι αλλες ειναι επιεικως μετριες.
οσο για το νερο που λες οτι δεν σου προσφεραν κι εδω εχεις αδικο.
και νερο προσφερουν και αναψυκτικο και ουισκι και βοτκα κι οτι πινει ο καθενας.

το μοναδικο θεμα για μενα και για αλλους πιστευω εδω,ειναι η κακη,κακιστη υπηρεσια,που δεν μπορει ή δεν ξερει ή δεν θελει να διαχειριστει σωστα τους πελατες και τους ξεχωριζει με βαση δικα της κριτηρια και που εχει χασει αρκετους
(μαζι και εμενα απο πελατη με τον τροπο της).
αν αλλαξει τον τροπο της η τωρινη υπηρεσια που βαριεται να μιλησει ακομα και στο τηλεφωνο ή αλλαξει η υπηρεσια στο μαγαζι αυτο για μενα θα ηταν το καλυτερο που θα μπορουσε να γινει.
γιατι και αξιολογες κοπελλες εχουν και πολυ καλο σερβις εχουν και την καλυτερη τιμη σε συγκριση με τον ανταγωνισμο.
ποια δινει κώλο στο σ29;

ειναι αλήθεια , το εχω γράψει παλιότερα, οτι το +20€ για 2βολι ειναι κάπως περίεργο οταν δίνεις 80€ για μια ωρα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
67
Like
3.946
Πόντοι
4.130
ποια δινει κώλο στο σ29;

ειναι αλήθεια , το εχω γράψει παλιότερα, οτι το +20€ για 2βολι ειναι κάπως περίεργο οταν δίνεις 80€ για μια ωρα
Καταλαβαινω ότι στις συγκρίσεις που κάνετε εξαιρετε το μασαζ που εδώ μαλλον είναι άγνωστη έννοια και για μένα ουσιαστικό μιας και το υπολογίζω αφου θέλω και να χαλαρώσω και όχι να γαμισω κολο.
Τα υπόλοιπα έχουν ειπωθεί, ο καθένας με τα θέλω του, καλά να περνάτε....
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Καταλαβαινω ότι στις συγκρίσεις που κάνετε εξαιρετε το μασαζ που εδώ μαλλον είναι άγνωστη έννοια και για μένα ουσιαστικό μιας και το υπολογίζω αφου θέλω και να χαλαρώσω και όχι να γαμισω κολο.
Τα υπόλοιπα έχουν ειπωθεί, ο καθένας με τα θέλω του, καλά να περνάτε....
ναι...στο 40-42 δεν παίζει μασάζ

μόνο από την Μόνικα όταν δούλευε εκεί είχα πάρει μασάζ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Σε πρόσφατη επικοινωνία με το Σ40 μπερδεύτηκα στο τηλέφωνο και νομίζοντας ότι είχα καλέσει το Λ23 ρώτησα αν θα μου ανοίξει τη θέση στο πάρκινγκ.
Μου απαντάει η υπεύθυνη "δεν εχω πάρκινγκ" και μου το κλείνει..

Ευγενέστατη, δεν μπορώ να πω.:2funny:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Πέρασμα σήμερα από το ίδρυμα κατά τις εντεκάμιση. Παρέλασαν 4-5 κορασίδες (εκ των οποίων και η Λέϊλα η οποία έβαλε πολλλλά κιλά στην περιφέρεια). Η Μαρίνα κλειστή μέχρι τις 2, η Σοφία άφαντη και η ρεσεψιόν μια ξυνή μούρη λες και ήμουν από το ΣΔΟΕ.
Γειά σας και αντίο σας.
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
971
Like
2.749
Πόντοι
446
Έχω διαβάσει τόσα αρνητικά για την ρεσεψιόν του ιδρύματος που μου έρχεται να κατέβω μόνο κ μόνο για πάρτη της!!! άμα την ρωτήσω αν μπαίνει στο δωμάτιο παίζει να με βρίσει;;;
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Έχω διαβάσει τόσα αρνητικά για την ρεσεψιόν του ιδρύματος που μου έρχεται να κατέβω μόνο κ μόνο για πάρτη της!!! άμα την ρωτήσω αν μπαίνει στο δωμάτιο παίζει να με βρίσει;;;
Εξάνοιξές τηνε μωρέ και θέλεις να κατέβεις για πάρτη της ????
(που λένε και οι κρητικοί)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom