Νέα

Στέφανος Τσιτσιπάς fans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Περί ορέξεως ... κολοκυθόπιτα, φίλε μου.

Αν πεινάς ... καλή και η κολοκυθόπιτα ...

:tooth:

Sak2.jpg
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423

 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Μας αρέσει δεν μας αρέσει νομίζω ότι αν ερχόταν μπροστά μας και μας καβλωνε ολοι θα τις ρίχναμε ένα...

Κοίτα πως πάει το πρόγραμμα της ημέρας.

Ξυπνάς με:pipa1:και :cum:στη μάπα.

Πρωινό.

Λίγο σοσιαλ και στο καπάκι ... :takethis:

Μπάνιο, προπόνηση, μπάνιο.

Ένα χουφτωματάκι και ένα γρήγορο ... :takethis: στα όρθια πριν το μεσημεριανό.

Φαγητό και ξεκούραση σιέστα.

Να μην πολυλογώ ...

... 2-3 :takethis: μέχρι τον βραδινό ύπνο ...

:tooth: :tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297

Αυτός ο διαιτητής αίμα έχει στις φλέβες του η πύον ;Έπρεπε να τα έλεγε σε εμένα να του εξηγούσα το όνειρο του αυθαδεστατου Ρώσου....
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Αυτός ο διαιτητής αίμα έχει στις φλέβες του η πύον ;Έπρεπε να τα έλεγε σε εμένα να του εξηγούσα το όνειρο του αυθαδεστατου Ρώσου....

O Μεντβέντεφ αποκάλεσε μεταξύ άλλων «ηλίθιο» και «γατάκι» τον διαιτητή, με την ATP να του επιβάλει το πρόστιμο των 15.000 ευρώ, ποσό μικρό βέβαια σε σχέση με αυτά που έχει εξασφαλίσει στο τουρνουά.

Το Νο2 του κόσμου ζήτησε συγνώμη αργότερα από τον διαιτητή, ενώ τόνισε στη συνέντευξη Τύπου ότι δεν είχε πρόβλημα με τον Στέφανο, αλλά με το ότι ο πατέρας του μιλούσε σε όλη τη διάρκεια του δεύτερου σετ.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Κοκκινάκης/Κύργιος νικητές στο διπλό ανδρών 7-6, 6-4

 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Τελικά το couching warning το έφαγε γιατί τον κάρφωσε η Ασδεράκη! Α ρε πουτάνα! Πείτε μου, είναι Ελληνίδα αυτή;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Έχει προσθέσει και άλλα στοιχεία στο παιχνίδι του.Σήμερα έκανε αρκετά drop shots.Γίνεται όλο και πιο απρόβλεπτος.Όσο και να τρέχει ο αρκουδιάρης,θέλω να τον δω πόσο θα αντέξει σε γεμάτα 5 σετ στην επόμενη τους αναμέτρηση σε GS
Χμμμ... ίσως δεν είναι ακριβώς έτσι. Τα drop τα δοκιμάζει καιρό τώρα αλλά δεν του βγαίνουν. Πότε επιτέλους θα τα κάνει σωστά; Ούτε στις λόμπες είναι καλός. Πρέπει να διορθώσει πολλά. Όχι ότι δεν έχει χρόνο μπροστά του, αλλά για να δούμε. Για αρχή, ας ξεφορτωθεί το βαρίδι (τον πατέρα του) και μετά βλέπουμε. Είναι κι αυτό μια απόφαση να πεις στον ίδιο σου τον πατέρα να πάρει τον πούλο, αν δεν το καταλαβαίνει ο ίδιος!
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Τελικά το couching warning το έφαγε γιατί τον κάρφωσε η Ασδεράκη! Α ρε πουτάνα! Πείτε μου, είναι Ελληνίδα αυτή;

Η Ασδεράκη είναι εξαιρετική.

Δεν μπορούσε να κάνει διαφορετικά.

Ασδεράκη.jpg
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Χμμμ... ίσως δεν είναι ακριβώς έτσι. Τα drop τα δοκιμάζει καιρό τώρα αλλά δεν του βγαίνουν. Πότε επιτέλους θα τα κάνει σωστά; Ούτε στις λόμπες είναι καλός. Πρέπει να διορθώσει πολλά. Όχι ότι δεν έχει χρόνο μπροστά του, αλλά για να δούμε. Για αρχή, ας ξεφορτωθεί το βαρίδι (τον πατέρα του) και μετά βλέπουμε. Είναι κι αυτό μια απόφαση να πεις στον ίδιο σου τον πατέρα να πάρει τον πούλο, αν δεν το καταλαβαίνει ο ίδιος!

Και το back hand slice είναι τελείως ερασιτεχνικό.

Ο πατέρας πρέπει να φύγει από τη μέση.

Δυστυχώς εξακολουθεί να τον συμβουλεύεται και διαιωνίζεται μια νοσηρή κατάσταση που σε βάθος χρόνου δεν τον οφελεί.

:dunno:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: lahm

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Και το back hand slice είναι τελείως ερασιτεχνικό.

Ο πατέρας πρέπει να φύγει από τη μέση .

Δυστυχώς εξακολουθεί να τον συμβουλεύεται και διαιωνίζεται μια νοσηρή κατάσταση που σε βάθος χρόνου δεν τον οφελεί.

:dunno:
Κλασσική Ελληνική οικογένεια που δεν ξεκολλάνε οι γονείς και συνεχίζουν να ελέγχουν τη ζωή των παιδιών τους.Αρνείται να κατανοήσει ο γονέας ότι οι καταστάσεις τον ξεπερνούν και πρέπει να πάει το παιδί παραπέρα μόνος του και με άλλους ανθρώπους καια θα πρέπει να μπει στο προσκήνιο και συνεχίζει να επιμένει ότι μπορεί και ξέρει να κάνει κουμάντο.Αν δεν το καταλάβει ο πατέρας από μόνος του ότι πρέπει να κάνει πίσω και να προσλάβει και άλλους ανθρώπους θα πρέπει να το κάνει ο Στέφανος αν μπορέσει να απογαλακτισεί.Αλλιώς εκεί θα κολλήσει.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Και το back hand slice είναι τελείως ερασιτεχνικό.

Ο πατέρας πρέπει να φύγει από τη μέση .

Δυστυχώς εξακολουθεί να τον συμβουλεύεται και διαιωνίζεται μια νοσηρή κατάσταση που σε βάθος χρόνου δεν τον οφελεί.

:dunno:
για τη λόμπα μαλακία έγραψα. Νομίζω έχει βελτιωθεί κάπως. Μέχρι πριν κανα χρόνο ήταν τελείως της πλάκας. Τώρα πετυχαίνει αρκετές. Στο back hand slice ίσως προσπαθεί να μιμηθεί το Φέντερερ. Το προσπαθεί πάντως. Τον είδα που δοκίμασε και fake drop shot σαν του Φέντερερ (χωρίς επιτυχία φυσικά). Γενικά προσπαθεί να βάλει πολλά στοιχεία στο παιχνίδι, σε αντίθεση με το μονόχνωτο του Μεντβέντεφ, αλλά δεν ξέρω πόσα θα καταφέρει να κάνει σωστά.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456

κανονικα επρεπε να αποβληθει απο το τουρνουα
σε αλλο αθλημα εαν αθλητης εβριζε τον διαιτητη δεν θα ετρωγε αποβολη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom