Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
καλησπέρα κ χρόνια πολλά καταρχάς. πίστεψέ με η απόλυτη αλήθεια είναι.. όσοι με γνωρίζουν το ξέρουν καλά.
Είναι οδυνηρό ν μένεις μακριά απ' το πάθος σου (οποίο κ αν είναι αυτό)τόσο καιρό.

Για μένα λοιπόν στην προκειμένη περίπτωση είναι το μασάζ που μου έχει λείψει κ όλη η ευτυχία που μου δίνει.
 

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
Έχοντας συμπληρώσει σχεδόν 40 μέρες αναγκαστικής παραμονής στο σπίτι (όπως πάνω κάτω όλοι μας άλλωστε), φροντίζω να διατηρώ στο μυαλό μου θετικές και όμορφες αναμνήσεις, παράλληλα με τις άλλες μου δραστηριότητες, προκειμένου οι ατελείωτες ώρες της καραντίνας να περνούν με όσο το δυνατόν καλύτερο τρόπο...

Κάπως έτσι, βρίσκω την ευκαιρία να ξαναθυμηθώ την τελευταία μου επίσκεψη στη Στεφανία (3η τον αριθμό), λίγο πριν το ξέσπασμα του κορονοϊού...

Παρασκευή μεσημέρι ήταν και ύστερα από μια ανειλημμένη υποχρέωση, κατευθύνθηκα στο γνωστό μέρος για την προγραμματισμένη μας συνάντηση...

Πολύ γρήγορα ήμουν στον προορισμό μου...

Μετά από έναν ζεστό χαιρετισμό (έχουμε ξεπεράσει πια για τα καλά την αμηχανία της 1ης φοράς), κατηφορήσαμε στον αγαπημένο χώρο...

Ακολούθησε ένα γρήγορο μπανάκι και βγαίνοντας, η Στεφανία με περίμενε χαμογελώντας...

Το μασάζ ήταν έτοιμο να ξεκινήσει...

Η μία ώρα του ραντεβού πέρασε χωρίς καλά καλά να το καταλάβω...

Άλλη μια υπέροχη συνεδρία είχε μόλις ολοκληρωθεί...

Μοναδική από το πρώτο, μέχρι και το τελευταίο της λεπτό...

Αποχαιρετώντας τη Στεφανία, ήδη σχεδίαζα στο μυαλό μου την 4η επίσκεψη...

Επειδή όμως όταν κάνεις σχέδια, κάπου, κάποιος γελάει δυνατά, αυτή παραπέμφθηκε στις καλένδες...

Μας πρόλαβαν τα γεγονότα...

Με την ευχή να τελειώσουμε σύντομα με τους περιορισμούς (ήδη ακούγεται έντονα πως από μέσα Μαίου θα αρχίσει η σταδιακή επιστροφή στην ομαλότητα), θα ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά και καλά σε όλους μας!

Και ξεχωριστά στη Στεφανία!

Κορίτσι σ' ευχαριστώ και για αυτή την ξεχωριστή μας συνάντησή κι ελπίζω η 4η φορά να μην αργήσει πολύ!
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
10
Κρούσματα σε όλη την Ελλάδα.. Σε λίγο θα ανοίξουν όλα!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Έχοντας συμπληρώσει σχεδόν 40 μέρες αναγκαστικής παραμονής στο σπίτι (όπως πάνω κάτω όλοι μας άλλωστε), φροντίζω να διατηρώ στο μυαλό μου θετικές και όμορφες αναμνήσεις, παράλληλα με τις άλλες μου δραστηριότητες, προκειμένου οι ατελείωτες ώρες της καραντίνας να περνούν με όσο το δυνατόν καλύτερο τρόπο...

Κάπως έτσι, βρίσκω την ευκαιρία να ξαναθυμηθώ την τελευταία μου επίσκεψη στη Στεφανία (3η τον αριθμό), λίγο πριν το ξέσπασμα του κορονοϊού...

Παρασκευή μεσημέρι ήταν και ύστερα από μια ανειλημμένη υποχρέωση, κατευθύνθηκα στο γνωστό μέρος για την προγραμματισμένη μας συνάντηση...

Πολύ γρήγορα ήμουν στον προορισμό μου...

Μετά από έναν ζεστό χαιρετισμό (έχουμε ξεπεράσει πια για τα καλά την αμηχανία της 1ης φοράς), κατηφορήσαμε στον αγαπημένο χώρο...

Ακολούθησε ένα γρήγορο μπανάκι και βγαίνοντας, η Στεφανία με περίμενε χαμογελώντας...

Το μασάζ ήταν έτοιμο να ξεκινήσει...

Η μία ώρα του ραντεβού πέρασε χωρίς καλά καλά να το καταλάβω...

Άλλη μια υπέροχη συνεδρία είχε μόλις ολοκληρωθεί...

Μοναδική από το πρώτο, μέχρι και το τελευταίο της λεπτό...

Αποχαιρετώντας τη Στεφανία, ήδη σχεδίαζα στο μυαλό μου την 4η επίσκεψη...

Επειδή όμως όταν κάνεις σχέδια, κάπου, κάποιος γελάει δυνατά, αυτή παραπέμφθηκε στις καλένδες...

Μας πρόλαβαν τα γεγονότα...

Με την ευχή να τελειώσουμε σύντομα με τους περιορισμούς (ήδη ακούγεται έντονα πως από μέσα Μαίου θα αρχίσει η σταδιακή επιστροφή στην ομαλότητα), θα ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά και καλά σε όλους μας!

Και ξεχωριστά στη Στεφανία!

Κορίτσι σ' ευχαριστώ και για αυτή την ξεχωριστή μας συνάντησή κι ελπίζω η 4η φορά να μην αργήσει πολύ!
αυτό ηταν κριτική ;
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Στείλε του τον εισαγγελέα για την κριτική, χαχαχαχχαχαχα
 

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
αυτό ηταν κριτική ;

Ήταν μια μικρή περιγραφή της τελευταίας μου επίσκεψης στη Στεφανία ΠΡΙΝ κλείσουν τα πάντα...

Όταν ακόμα όλα λειτουργούσαν κανονικά...

Το αναφέρω ξεκάθαρα άλλωστε...

Δε βλέπω που είναι το παράξενο...

Ακριβώς επειδή τότε πέρασα καλά, σκέφτηκα να το μοιραστώ, για να έχουμε κάτι να συζητάμε μέσα στην καραντίνα...

Όπως έκανα πάντα και στο παρελθόν...

Αυτό είναι και το νόημα του site...

Ειλικρινά, δεν έχω να κερδίσω κάτι...

Άλλωστε τόσα χρόνια στο... κουρμπέτι των μασάζ, ποτέ δεν έγραψα καλά λόγια, αν πραγματικά δεν τα πίστευα (από τότε που αποφάσισα να γίνω πιο ενεργός στο site, μετά από πολλά χρόνια απλής παρακολούθησης...).

Καλά να είμαστε και γρήγορα να επανέλθουμε στους κανονικούς μας ρυθμούς...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
αυτό ηταν κριτική ;
προφανώς κ είναι κριτική με τα όλα της!
Ευπρεπής κ κοσμια διατυπωμένη πάνω από όλα!κ με μια δόση γλυκιας νοσταλγίας μέχρι ν επαναληφθεί μόλις το επιτρέψουν οι συνθήκες ;)
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.855
Πόντοι
41.443
αυτό ηταν κριτική ;


:happy: :happy: :happy:
δικιο εχεις. τιποτα δεν ηταν. ουσια μηδεν.
η κριτικη ειναι εδω...


Το μασάζ ήταν έτοιμο να ξεκινήσει...

Η μία ώρα του ραντεβού πέρασε χωρίς καλά καλά να το καταλάβω...

Άλλη μια υπέροχη συνεδρία είχε μόλις ολοκληρωθεί...

Μοναδική από το πρώτο, μέχρι και το τελευταίο της λεπτό...
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
αυτό ηταν κριτική ;
Ήταν μια μικρή περιγραφή της τελευταίας μου επίσκεψης στη Στεφανία ΠΡΙΝ κλείσουν τα πάντα...

Όταν ακόμα όλα λειτουργούσαν κανονικά...

Το αναφέρω ξεκάθαρα άλλωστε...

Δε βλέπω που είναι το παράξενο...

Ακριβώς επειδή τότε πέρασα καλά, σκέφτηκα να το μοιραστώ, για να έχουμε κάτι να συζητάμε μέσα στην καραντίνα...

Όπως έκανα πάντα και στο παρελθόν...

Αυτό είναι και το νόημα του site...

Ειλικρινά, δεν έχω να κερδίσω κάτι...

Άλλωστε τόσα χρόνια στο... κουρμπέτι των μασάζ, ποτέ δεν έγραψα καλά λόγια, αν πραγματικά δεν τα πίστευα (από τότε που αποφάσισα να γίνω πιο ενεργός στο site, μετά από πολλά χρόνια απλής παρακολούθησης...).

Καλά να είμαστε και γρήγορα να επανέλθουμε στους κανονικούς μας ρυθμούς...

αυτο που εννοει ο φιλοσ παραπανω ειναι ,οτι βρισκεσαι σε ενα site που ονομαζεται,bourdela,κ οχι σε ενα site που ονομαζεται κατηχητικο τησ ενοριασ ταδε...
μπορεισ να γραψεισ κατι παραπανω κοσμια,οπωσ βλεπω οτι σου αρεσει,αλλα οχι το απολυτο τιποτα...σε καποιεσ αλλεσ κριτικεσ σου,διανθιζεισ την κριτικη σου ,με εκφρασεισ,που ταιριαζουν στο συγκεκριμενο σαϊτ..εδω γιατι τιποτε????δεν εγινε κατι παραπανω απο μασαζ η δεν θελεισ ,για καποιο λογο,να το γραψεισ????
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
αυτο που εννοει ο φιλοσ παραπανω ειναι ,οτι βρισκεσαι σε ενα site που ονομαζεται,bourdela,κ οχι σε ενα site που ονομαζεται κατηχητικο τησ ενοριασ ταδε...
μπορεισ να γραψεισ κατι παραπανω κοσμια,οπωσ βλεπω οτι σου αρεσει,αλλα οχι το απολυτο τιποτα...σε καποιεσ αλλεσ κριτικεσ σου,διανθιζεισ την κριτικη σου ,με εκφρασεισ,που ταιριαζουν στο συγκεκριμενο σαϊτ..εδω γιατι τιποτε????δεν εγινε κατι παραπανω απο μασαζ η δεν θελεισ ,για καποιο λογο,να το γραψεισ????
θα πέσει παντόφλα απ το κορίτσι
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
θα πέσει παντόφλα απ το κορίτσι
μόνο γόβες φοράω κ δεν σκοπεύω ν ασχοληθώ με το γνωστό δηλητηριώδες μανιτάρι που πετάγεται μόλις δει κάτι καλό δεν αντέχει ν γράφεται, τον sport200.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.855
Πόντοι
41.443
μόνο γόβες φοράω κ δεν σκοπεύω ν ασχοληθώ με το γνωστό δηλητηριώδες μανιτάρι που πετάγεται μόλις δει κάτι καλό δεν αντέχει ν γράφεται, τον sport200.


μην λες οτι θες και μη βλεπεις παντου φαντασματα μολις γραφτει κατι που δεν σ αρεσει.
δεν ηταν κριτικη αυτο που γραφτηκε.
μια κριτικη για να ειναι σωστη πρεπει να αναφερει 5-6 βασικα στοιχεια.





[- Δεν επιτρέπονται greeklish και μόνιμα κεφαλαία Γράφετε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες
- Οι κριτικές πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικές και ουσιαστικές. Σύντομα και άνευ ουσίας σχόλια θα απορρίπτονται.
- Παρακαλούμε μην ξαναγράφετε για την ίδια κοπέλα, εκτός αν έχει περάσει εύλογο χρονικό διάστημα απ' την τελευταία σας κριτική γι' αυτήν. Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι, γράψτε στα σχόλια της ήδη δημοσιευμένης σας κριτικής. Εξαίρεση αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.
Απαραίτητες προϋποθέσεις μιας κριτικής η αναφορά σε αντικειμενικά και χειροπιαστά γεγονότα:
α) συμπεριφορά «γραφείου»,
β) υπηρεσίες (services) και αν υπήρξε περίπτωση «άρνησης μιας υπηρεσίας » που την είχε υποσχεθεί από πριν είτε η κοπέλα είτε το «γραφείο»,
γ) κόστος συνάντησης (και αν υπήρχαν «κρυφές χρεώσεις»),
δ) εξωτερική εμφάνιση/γενική συμπεριφορά της κοπέλας,
Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για κάποια κοπέλα.
(τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά)]




η συγκεκριμενη δεν ανεφερε ΤΙΠΟΤΑ.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
μόνο γόβες φοράω κ δεν σκοπεύω ν ασχοληθώ με το γνωστό δηλητηριώδες μανιτάρι που πετάγεται μόλις δει κάτι καλό δεν αντέχει ν γράφεται, τον sport200.

Δηλητηριωδες μανιταρι??? :2funny:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
μην λες οτι θες και μη βλεπεις παντου φαντασματα μολις γραφτει κατι που δεν σ αρεσει.
δεν ηταν κριτικη αυτο που γραφτηκε.
μια κριτικη για να ειναι σωστη πρεπει να αναφερει 5-6 βασικα στοιχεια.





[- Δεν επιτρέπονται greeklish και μόνιμα κεφαλαία Γράφετε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες
- Οι κριτικές πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικές και ουσιαστικές. Σύντομα και άνευ ουσίας σχόλια θα απορρίπτονται.
- Παρακαλούμε μην ξαναγράφετε για την ίδια κοπέλα, εκτός αν έχει περάσει εύλογο χρονικό διάστημα απ' την τελευταία σας κριτική γι' αυτήν. Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι, γράψτε στα σχόλια της ήδη δημοσιευμένης σας κριτικής. Εξαίρεση αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.
Απαραίτητες προϋποθέσεις μιας κριτικής η αναφορά σε αντικειμενικά και χειροπιαστά γεγονότα:
α) συμπεριφορά «γραφείου»,
β) υπηρεσίες (services) και αν υπήρξε περίπτωση «άρνησης μιας υπηρεσίας » που την είχε υποσχεθεί από πριν είτε η κοπέλα είτε το «γραφείο»,
γ) κόστος συνάντησης (και αν υπήρχαν «κρυφές χρεώσεις»),
δ) εξωτερική εμφάνιση/γενική συμπεριφορά της κοπέλας,
Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για κάποια κοπέλα.
(τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά)]




η συγκεκριμενη δεν ανεφερε ΤΙΠΟΤΑ.
Σωστός!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.531
Κριτικές
99
Like
25.786
Πόντοι
26.236
Σας λυπάμαι ... τις γόβες εννοώ . Πολύ πίεση ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom