Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
329
Κριτικές
4
Like
821
Πόντοι
361
τι γινεται ρε πουστη μου?αλλοι λενε ετσι και αλλοι λενε γιουβετσι.τι να πρωτοπιστεψω?και οχι μονο εδω αλλα σε πολλες αλλες αναφορες η κριτικες.εδω δεν εχω αποψη γιατι δεν εχω παει.θα παω να εχω ιδια αντιληψη.και θα δω ποιος λεει μαλακιες.
εγώ θα σου πρότεινα να μην δοκιμάσεις... Την έχω επισκεφθεί και εγώ πριν πολύ καιρό και κρίμα τα λεφτά... Τώρα αν εσύ θες κασκαντεριλικι, δικαίωμα σου....
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Ανατολιος,αν εσύ λες παλιομοδίτικες την συλλογή με τις ακριβές γόβες μου η επειδή μου αρέσουν τα μακριά πολυτελή ραπτικής φορέματα σε μορφή τουαλέτας κ τα βρίσκεις κ αστεία κιολας συγνώμη αλλά πάσχεις από ακραία κακόγουστια.
Δεν σε αδικώ όμως αφού έχεις συνηθίσει σε στούντιο γ' Σεπτεμβρίου όπως μόνος σου έχεις αναφέρει παλιότερα..εκει μέσα λοιπόν που ν το βρεις το γούστο..τι μασάζ ν απολαύσεις εκεί για ν το συγκρίνεις κιολας με την δική μου τέχνη..όπως μάθει ο καθένας.

Έτσι λοιπόν είναι το στυλ μου,ιέρεια,κυριολεκτικά κ μεταφορικα.
Το ότι δεν κάνω για σένα κ δεν το εκτιμας,θα το ξεπεράσω μην ανησυχείς.

 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Frank 63,ποντάρω στην αντίληψη σου.
Έξυπνο παιδί είσαι καταλαβαινεις τι συμβαίνει εδώ πέρα..
Όσο για iso7,στις αόριστες χολες έχω μάθει ν μην απαντάω.δεν αξίζει ν ασχοληθώ με γενικότητες.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Κάθε μύστης του μασάζ πρέπει να πάρει Στεφανία
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Το είδαμε και αυτό ρε παιδιά!
Μου την έπεσε ο τύπος για τις γόβες κ την κυριλέ εμφάνιση!δεν του αρέσε η θηλυκότητα κ η περιποιημένη μου εμφάνιση μου! άκουσον άκουσον!θα έπρεπε ν ήμουν με διχάλα σαγιονάρα λοιπόν ρούχα της λαϊκής κ ατημέλητη!
Μήπως σε ενοχλούν κ τα ακριβά αρώματα?για ν ξέρω??!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Καιρό είχα να σας (μας) διαβάσω και διαπιστώνω πως το social distancing τις έχει τις παρενέργειές του...
Αρχίσαμε όλοι να τα παραλέμε, να βγάζουμε προς τα έξω τα απωθημένα και τον κακό μας εαυτό... γιατί βρε παιδιά;

Παρακαλώ όλους (-ες) να ανασυνταχθούμε, με την καλή έννοια:
- ο καθένας μας έχει δικαίωμα στο όνειρό του
- κανένας μας δεν έχει δικαίωμα να χαλάει τα όνειρα των άλλων
- και να γράφτηκε και μια κουβέντα παραπάνω, ας πάει στην ευχή...
- δεν χρειάζεται να απαντάμε σε όλα τα σχόλια/προκλήσεις, κάποιες φορές αυτός που αρχικά δείχνει χαζός/χαμένος είναι ο πιο έξυπνος/κερδισμένος.
- η ζωή εκεί έξω έχει τόσες δυσκολίες που αδικούμε τους εαυτούς μας να "τρωγόμαστε" για θέματα που αφορούν την τέρψη μας και μόνον
- αύριο πάλι οι ίδιοι θα είμαστε
- αγαπάτε αλλήλους (έστω και προσωρινά εξ αποστάσεως)
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
329
Κριτικές
4
Like
821
Πόντοι
361
Frank 63,ποντάρω στην αντίληψη σου.
Έξυπνο παιδί είσαι καταλαβαινεις τι συμβαίνει εδώ πέρα..
Όσο για iso7,στις αόριστες χολες έχω μάθει ν μην απαντάω.δεν αξίζει ν ασχοληθώ με γενικότητες.
πραγματικά δεν με απασχολεί αν θα ασχοληθείς ή όχι... Εγώ δοκίμασα και δεν θα ξαναπάρω... Επίσης αν δεν κατάλαβες καλά, δεν μιλούσα σε εσένα αλλά σε συναθλητη... Αρα όπως καταλαβαίνεις, ποσος με απασχολεί τι θα κάνεις... Τις καληνυχτες μου...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Καιρό είχα να σας (μας) διαβάσω και διαπιστώνω πως το social distancing τις έχει τις παρενέργειές του...
Αρχίσαμε όλοι να τα παραλέμε, να βγάζουμε προς τα έξω τα απωθημένα και τον κακό μας εαυτό... γιατί βρε παιδιά;

Παρακαλώ όλους (-ες) να ανασυνταχθούμε, με την καλή έννοια:
- ο καθένας μας έχει δικαίωμα στο όνειρό του
- κανένας μας δεν έχει δικαίωμα να χαλάει τα όνειρα των άλλων
- και να γράφτηκε και μια κουβέντα παραπάνω, ας πάει στην ευχή...
- δεν χρειάζεται να απαντάμε σε όλα τα σχόλια/προκλήσεις, κάποιες φορές αυτός που αρχικά δείχνει χαζός/χαμένος είναι ο πιο έξυπνος/κερδισμένος.
- η ζωή εκεί έξω έχει τόσες δυσκολίες που αδικούμε τους εαυτούς μας να "τρωγόμαστε" για θέματα που αφορούν την τέρψη μας και μόνον
- αύριο πάλι οι ίδιοι θα είμαστε
- αγαπάτε αλλήλους (έστω και προσωρινά εξ αποστάσεως)
πόσο δίκιο έχεις!
Αυτή η καραντίνα κάποιους δεν τους ηρέμησε καθόλου..
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.531
Κριτικές
99
Like
25.786
Πόντοι
26.236
Ανατολιος,αν εσύ λες παλιομοδίτικες την συλλογή με τις ακριβές γόβες μου η επειδή μου αρέσουν τα μακριά πολυτελή ραπτικής φορέματα σε μορφή τουαλέτας κ τα βρίσκεις κ αστεία κιολας συγνώμη αλλά πάσχεις από ακραία κακόγουστια.
Δεν σε αδικώ όμως αφού έχεις συνηθίσει σε στούντιο γ' Σεπτεμβρίου όπως μόνος σου έχεις αναφέρει παλιότερα..εκει μέσα λοιπόν που ν το βρεις το γούστο..τι μασάζ ν απολαύσεις εκεί για ν το συγκρίνεις κιολας με την δική μου τέχνη..όπως μάθει ο καθένας.


Έτσι λοιπόν είναι το στυλ μου,ιέρεια,κυριολεκτικά κ μεταφορικα.
Το ότι δεν κάνω για σένα κ δεν το εκτιμας,θα το ξεπεράσω μην ανησυχείς.
Παιδιά να μην πηγαίνετε σε studio η σε αλλα μασατζηδικα , να πηγαινεται στο ναό των αισθήσεων της ιέρειας . Άι τρομάρα σου κοριτσάκι μου που θα μας πεις κ που να πηγαίνουμε.
Έχεις έπαρση .
Να μάθεις να ακούς κ να το διαχειρίζεσαι .
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Στεφανία μην ασχολείσαι παιδί μου...
Ο κάθε ένας έχει το γούστο του και ο κάθε ένας βάση της προσωπικότητας του και των βιωμάτων του κρίνει.
Κοινώς κανεις και καμία δεν αρέσει σε όλους.
Εσύ είσαι ο εαυτός σου και καλά κάνεις. Εμένα προσωπικά μου αρέσει ο εαυτός σου και εκτιμάω πολλά σε εσένα και το ξέρεις. Αλλά από τη στιγμή που είσαι τόσο συγκροτημένο άτομο και με αυτογνωσία,  μην κάθεσαι και χαλιέσαι με το μακρύ και το κοντό του κάθε ενός.
Δεν έχει όλος ο κόσμος αισθητική, δεν έχει όλος ο κόσμος το πάθος με το μασάζ που έχεις εσύ, άλλοι έχουν συνηθίσει στα μασατζιδικα της κακιάς ώρας που είναι γεμάτη η Αθήνα....
Εσύ είσαι ξεκάθαρη. Ίσως για εμένα η πιο ξεκάθαρη σε όλο τον ευρύτερο χώρο στο τι προσφέρεις,  τι είσαι και τι πλασάρεις.
Τώρα αν κάποιοι, θέλουν αλλά πράγματα, άλλες υπηρεσίες, δεν θέλουν γόβες, θέλουν κολάν και όχι φορέματα, δεν είναι πρόβλημα σου...δικο τους είναι.
Εσύ συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις καλά και μην ασχολείσαι καν. Μην αφήσεις τίποτα από όλα αυτά να σε επηρεάσει και απλά μείνε όπως είσαι. Ο εαυτός σου.
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
Ο καθενας εχει την αποψη του... Γιατι βγαζετε χολη; Δεν σας αρεσε; Το ειπατε μια φορα και τελος... Εκτος κι αν υπαρχει κινημα εναντιον της Στεφανιας. Μια επισκεψη εκανα κι εγω προ-ιου και περασα καλα.. Γουστα ειναι αυτα... Δεν υπαρχει λογος να χαλιεστε...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Bigdaddysss γλυκέ μου,έχεις δίκιο!!!
Σε εκτιμώ κ σε φιλώ προς το παρόν απ' μακριά ;)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Ο καθενας εχει την αποψη του... Γιατι βγαζετε χολη; Δεν σας αρεσε; Το ειπατε μια φορα και τελος... Εκτος κι αν υπαρχει κινημα εναντιον της Στεφανιας. Μια επισκεψη εκανα κι εγω προ-ιου και περασα καλα.. Γουστα ειναι αυτα... Δεν υπαρχει λογος να χαλιεστε...
ομορφιά όπως τα λες..πολύ σωστά!
Χαίρομαι που είχες όμορφη εμπειρία όταν με επισκέφτηκες!
Ελπίζω λίγο ακόμη ν έμεινε κ ν αποτελέσει παρελθόν αυτή η κατάσταση, για να το επαναλάβουμε σύντομα!
Πολλά φιλιά
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
ομορφιά όπως τα λες..πολύ σωστά!
Χαίρομαι που είχες όμορφη εμπειρία όταν με επισκέφτηκες!
Ελπίζω λίγο ακόμη ν έμεινε κ ν αποτελέσει παρελθόν αυτή η κατάσταση, για να το επαναλάβουμε σύντομα!
Πολλά φιλιά
[/quote εγώ Βίκυ Θάσου πω κάτι πολύ φιλικά και το εννοώ...να μάθεις να διαχειριζεσαι όλες τις κριτικές προφανώς δεν κάνεις σε όλους όπως και καμιά κοπέλα που κάνει αυτό που κάνεις εσύ...Δεν χρειαζεται να εκνευριζεσαι απλα δεξου ότι υπάρχουν και αυτές οι κριτικές οι οποίες είναι σεβαστές ακριβώς επειδή η άποψη του καθένα είναι υποκειμενική.Και σε τελική έχεις σελίδα σε ένα site συγκεκριμένο με συγκεκριμένη θεματολογία αν όλο αυτό δεν σου κάνει μπορείς να πορευτείς απλά μόνο με μασάζ και οχι με όλα τα υπόλοιπα που κάνεις και να διαφημιζεσαι αλλού είναι απλό.Απο την στιγμή που εκτιθεσαι εδώ μέσα πρέπει να μάθεις να ακούς τα πάντα.Φιλικα πάντα χωρίς καμία διάθεση κακοήθειας
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
2
Like
3.598
Πόντοι
456
με καθε καλη προθεση :
αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το γιατι οι πελατες που δεν εμειναν ευχαριστημενοι ή δεν πηραν αυτο που εψαχναν ή δεν βρηκαν αυτο που περιμεναν ,συνεχιζουν να ασχολουνται με την κοπελα.προσωπικα , οπου δεν μενω ευχαριστημενος ακομη και για τον καφε που αγοραζω ,ξεχναω το μαγαζι και δεν ξαναασχολουμαι.ποιος ο λογος να γινεται ντορος εστω και μεσω της δυσφημισης?εκτος αν υπαρχει κατι το προσωπικο τους ,το οποιο δεν αφορα ουτε ενδιαφερει τους υπολοιπους.μην χαλατε τη ζαχαρενια σας ουτε οι μεν ουτε η δε.προφανως και θα υπαρχουν καλυτερες περιπτωσεις αλλά τα γουστα ειναι υποκειμενικα.εχει κι αλλου  πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια .χρημα να υπαρχει κι ο καθενας βρισκει αυτο που θελει.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
τι γινεται ρε πουστη μου?αλλοι λενε ετσι και αλλοι λενε γιουβετσι.τι να πρωτοπιστεψω?και οχι μονο εδω αλλα σε πολλες αλλες αναφορες η κριτικες.εδω δεν εχω αποψη γιατι δεν εχω παει.θα παω να εχω ιδια αντιληψη.και θα δω ποιος λεει μαλακιες.

φιλε φρανκ να ακους τα αξιολογα μελοι που εχουν προσφερει τα μεγιστα σε αυτο το φορουμ  :2funny: :2funny: :headbaning1:  :headbaning2:

εγώ θα σου πρότεινα να μην δοκιμάσεις... Την έχω επισκεφθεί και εγώ πριν πολύ καιρό και κρίμα τα λεφτά... Τώρα αν εσύ θες κασκαντεριλικι, δικαίωμα σου....

 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
329
Κριτικές
4
Like
821
Πόντοι
361
φιλε φρανκ να ακους τα αξιολογα μελοι που εχουν προσφερει τα μεγιστα σε αυτο το φορουμ  :2funny: :2funny: :headbaning1:  :headbaning2:
δλδ κάποιος που δεν γράφει πολύ στο site σημαίνει ότι λέει κάτι λάθος??? Δλδ για να είμαστε αξιόλογα μέλη και να περνάει ή άποψη μας πρέπει να έχουμε αραδιασει καμία εγκυκλοπαιδια εδώ μέσα??? Επίσης όπως ανέφεραν και πιο πάνω αλλά μέλη, είναι καθαρά θέμα γούστου... Άλλοι έχουν την ίδια άποψη με εμένα και άλλοι όχι..
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
δλδ κάποιος που δεν γράφει πολύ στο site σημαίνει ότι λέει κάτι λάθος??? Δλδ για να είμαστε αξιόλογα μέλη και να περνάει ή άποψη μας πρέπει να έχουμε αραδιασει καμία εγκυκλοπαιδια εδώ μέσα??? Επίσης όπως ανέφεραν και πιο πάνω αλλά μέλη, είναι καθαρά θέμα γούστου... Άλλοι έχουν την ίδια άποψη με εμένα και άλλοι όχι..
δεν θα κανω διαλογο μαζι σου για ενα και μοναδικο λογω οτι απο τα 21 μυνηματα που εχεις βαλει τα 20 ειναι καλημερα κωλαρα και αλλα τετοια που βοηθουν να σχηματισει ο καθενας αποψη για τα λεγομενα σου  ......
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
329
Κριτικές
4
Like
821
Πόντοι
361
δεν θα κανω διαλογο μαζι σου για ενα και μοναδικο λογω οτι απο τα 21 μυνηματα που εχεις βαλει τα 20 ειναι καλημερα κωλαρα και αλλα τετοια που βοηθουν να σχηματισει ο καθενας αποψη για τα λεγομενα σου  ......
ούτε εγώ θα ασχοληθώ και πολύ μαζί σου γτ ουκ ολίγες φορές σε έχουν πει προμοτορα... Είρωνας πολλοί μπορούν να γίνουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom