Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
Οι "κανόνες", που έχουν να κάνουν με τις κριτικές, αφορούν σ' αυτές που δημοσιεύονται στο συγκεκριμένο τμήμα του σάιτ. Δεν δεσμεύουν κανέναν, όταν αυτές δημοσιεύονται σε νήμα κάποιου ή κάποιας .Αυτό που δεσμεύει τον καθένα και έχει να κάνει με το αν είσαι μάγκας ή δάγκας, είναι ότι δεν πρέπει να προσβάλλει κανέναν και ιδίως καμμία. Άγραφος κανόνας, όχι του σάιτ αλλά της ζωής...
την καλημέρα μου!
Πόσο δίκιο έχεις.
Επ ευκαιρία ν τονίσω ότι είμαι πλέον συμφιλιωμένη με κάθε αναφορά ακόμα κ αν τυχόν κάτι δεν πήγε καλά κ υπάρξει αρνητική εντύπωση δεν είναι ανάγκη ν γραφτεί με άκομψο η υποτιμητικό τόνο.
Εγώ είμαι εδώ για ν δίνω τον καλύτερο εαυτό μου κ αυτό κάνω σε κάθε συνάντηση.
Άνθρωποι είμαστε όλοι όμως κ η ευγένεια δεν βλάπτει.οτι θελει ν πει κάποιος ακόμη κ στ ύφος αυτού του σάιτ δεν πρέπει ν ξεχνάει ν μιλάει σαν jentleman κ ας αφήνει τις μικροπρεπειες η τα υπονοούμενα.
Απλά κ ωραία ενημερωση για το πώς πήγαν τα πράγματα στην συνεδρία.
Αυτό πιστεύω είναι το νόημα.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
..
Επ ευκαιρία ν τονίσω ότι είμαι πλέον συμφιλιωμένη με κάθε αναφορά ακόμα κ αν τυχόν κάτι δεν πήγε καλά κ υπάρξει αρνητική εντύπωση....

..καλα.. θα το δουμε αυτο... 
Γιατι μεχρι προσφατα οποιος σου εξεφραζε παραπονο ή κατι αρνητικο.. εσυ τον εβγαζες ψευτη ή κακοπροαιρετο...  και ποτε δεν παραδεχοσουν τιποτα...!!!
Οποτε... ειδομεν.. κ μην λες μεγαλα λογια...
Καλυτερα να μιλανε οι πραξεις σου...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
..καλα.. θα το δουμε αυτο... 
Γιατι μεχρι προσφατα οποιος σου εξεφραζε παραπονο ή κατι αρνητικο.. εσυ τον εβγαζες ψευτη ή κακοπροαιρετο...  και ποτε δεν παραδεχοσουν τιποτα...!!!
Οποτε... ειδομεν.. κ μην λες μεγαλα λογια...
Καλυτερα να μιλανε οι πραξεις σου...
ο,τι θυμασαι χαίρεσαι κ εσύ!
Μην κολλάς σε κάτι παρελθόντικο κ μην υπερβάλλεις.κ δώσε κ λίγο σημασία στ ν μην με προσβάλλει το ύφος η τα λόγια κάποιου γτ εκεί έκανα άμεση παρέμβαση.τελοσπαντων εδώ κ καιρό δεν απαντάω πλέον στους γνωστούς"επιθετικούς".
Αν πρόσεξες ο ντόρος δημιουργήθηκε για την λογοκρισία που δέχτηκε κάποιος απ' ορισμένους.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
..καλα.. θα το δουμε αυτο... 
Γιατι μεχρι προσφατα οποιος σου εξεφραζε παραπονο ή κατι αρνητικο.. εσυ τον εβγαζες ψευτη ή κακοπροαιρετο...  και ποτε δεν παραδεχοσουν τιποτα...!!!
Οποτε... ειδομεν.. κ μην λες μεγαλα λογια...
Καλυτερα να μιλανε οι πραξεις σου...

ετσι ακριβως... γιατι νομιζα οτι χαζεψα προς στιγμη και θυμομουν αλλα.....
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Επειδη είχα παρά πολύ καιρό να ασχοληθώ γιατί λες ότι πετάγομαι κ κανό σχόλια θα σου πω τα εξής : οι ιέρειες του αισθησιασμού όπως νομίζεις ότι είσαι κ καλά κανεις  ( ο καθένας ζει το όνειρο του η τη φαντασίωση του η ότι θέλει να πλασάρει )  
Για να επανέλθω λοιπόν οι ιέρειες του αισθησιασμού δεν έχουν αραδιασμένα καμία εικοσαριά ζευγάρια παπούτσια -κοθόρνους όταν υποδέχονται πελάτη .
Επίσης όταν κατεβαίνουμε  απέναντι από την είσοδο του χώρο σου τη σκάλα που οδηγεί στο κάτω δωμάτιο του αισθησιασμού που απέναντι αριστερά  διαγώνια είναι τα μπάνιο με τις <<καυτές ζεστές >> πετσέτες κ τη <<τρελή ζέστη>> του χώρου σου (μόνο Εσκιμώοι επιβιώνουν μαλλον ) δεν είναι κ τοσο αισθησιακό θα ελεγα όλο το σκηνικό .
Συγνώμη αλλα η εμφάνιση σου παραπέμπει ότι έχεις κάποιο απωθημένο να γίνεις ηθοποιός τραγωδίας κάνοντας την ιέρεια . Κανένα πρόβλημα με αυτό από εμενα . Απλώς δεν << απόλαυσα >> ούτε την εμφάνιση σου , ούτε το μασαζ ούτε τίποτα παραπάνω βέβαια γιατί με είχε πιάσει γέλιο από το όλο θέαμα .
Αυτό για μην υπάρχει πέπλο μυστηρίου ότι δεν σε έχουν δει κάποιοι κ λένε μόνο ασχημα για εσένα οπως υποστηρίζεις η επειδη σε βολεύει. Ουφ πολύ ασχολήθηκα . Και φρόντισε μην αρχίσεις το άλλο τροπάριο ότι μιλάμε κάποιοι ανώνυμα πίσω από ένα πληκτρολόγιο γιατί κουράζει .
Τις ντάνες με τα παλιομοδίτικα παπούτσια θυμήθηκα κ εγραψα αλλα τα ηθελες να τα ακούσεις ιέρεια . Ουφ βαρέθηκα .

ακριβως ετσι οπως τα λες...μονο που εμενα δεν με επιασε γελιο,αλλα τα νευρα μου...εκανα υπομονη,τελειωσε κακην κακως η "συνεδρια" και τον πουλο...

να διευκρινησω οτι δεν εχω κανενα προβλημα με την εμφανιση της,ισα ισα που ειναι μεσα στα γουστα μου...

Η    Σ Υ Μ Π Ε Ρ Ι Φ Ο Ρ Α     Τ Η Σ    ειναι     Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Η 

Α Π Α Ι Σ Ι Α

αυτο ειναι που δεν συγχωρω...το να μη ταιριαξει η χημεια μου εχει τυχει πολλες φορες...αλλα τετοια συμπεριφορα,αλλες 1-2 φορες μου εχει τυχει ..

και αυτ την γλοιωδη συμπεριφορα μπορειτε να την καταλαβετε,πως αντιδρα σε αυτους που την εξυμνουν,και πωσ σε αυτους που εστω και απλα την κατακρινουν
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
Ποια είναι η απαίσια συμπεριφορά ακριβώς?τι σου έκανα δηλαδή?
Εσύ σε παλαιότερο ποστ σου δεν έγραψες οτι δεν με έχεις συναντήσει κ ούτε πρόκειται γιατί καταρχάς δεν σε απασχολεί το μασάζ?ξαφνικά με συνάντησες τελικά κ λες ασυναρτησίες?

 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
Κ είπες να ενισχύσεις τον φίλο σου τον Ανατόλιο? γι'αυτό συνδέεις 2 διαφορετικα  πραγματα?
Αυτός ξαφνικά τυφλώθηκε δεν ήξερε το στυλ μου,δεν είχε δει φωτογραφίες μου εδώ κ παρόλαυτα ήρθε κ δεν ήταν στο γούστο του η ενδυμασία Μ..
εσύ τι μας λες ακριβώς?που κολλάει η συμπεριφορά με την ενδυμασία?
Έχεις κλαταρει απ' τον πολύ εγκλεισμό η νηφάλιος είσαι έτσι?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
φιλε φρανκ να ακους τα αξιολογα μελοι που εχουν προσφερει τα μεγιστα σε αυτο το φορουμ  :2funny: :2funny: :headbaning1:  :headbaning2:
φιλαρακι μου εσυ το ξερεις καλα ,ποιους λαμβανω υπ οψιν μου εδω μεσα.εξαλλου ρε φιλε ,εχω και εγω αποκτησει εμπειρια,παλιωσα πλεον.συν οτι εχω και ιδια αποψη για το τι γινεται και τι παιζει,με τα μασαζ και τα call-girls,ανεξαρτητες και γραφειατες.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.531
Κριτικές
99
Like
25.786
Πόντοι
26.236
Κ είπες να ενισχύσεις τον φίλο σου τον Ανατόλιο? γι'αυτό συνδέεις 2 διαφορετικα  πραγματα?
Αυτός ξαφνικά τυφλώθηκε δεν ήξερε το στυλ μου,δεν είχε δει φωτογραφίες μου εδώ κ παρόλαυτα ήρθε κ δεν ήταν στο γούστο του η ενδυμασία Μ..
εσύ τι μας λες ακριβώς?που κολλάει η συμπεριφορά με την ενδυμασία?
Έχεις κλαταρει απ' τον πολύ εγκλεισμό η νηφάλιος είσαι έτσι?
Πάλι εγώ φταίω ??? Και τυφλός έγινα τώρα ? Εμενα στην Γ Σεπτεμβρίου με άφησες χθες !!!
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
115
Like
66
Πόντοι
1
Κ είπες να ενισχύσεις τον φίλο σου τον Ανατόλιο? γι'αυτό συνδέεις 2 διαφορετικα  πραγματα?
Αυτός ξαφνικά τυφλώθηκε δεν ήξερε το στυλ μου,δεν είχε δει φωτογραφίες μου εδώ κ παρόλαυτα ήρθε κ δεν ήταν στο γούστο του η ενδυμασία Μ..
εσύ τι μας λες ακριβώς?που κολλάει η συμπεριφορά με την ενδυμασία?
Έχεις κλαταρει απ' τον πολύ εγκλεισμό η νηφάλιος είσαι έτσι?
Kακως δινεις σημασια.Αστους να λενε.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
2
Like
3.541
Πόντοι
456
εγω μια φορα την εχω δει την κοπελα και απο αυτο που ειδα οσα λετε ειναι εντελως ανυποστατα....αρκετα ευγενικη ,επικοινωνιακα πολυ καλη και στο μασσαζ οτι καλυτερο εχω βιωσει μεχρι τωρα....μπορει το μετα  του μασσαζ να μην ηταν αυτο που ακριβως ηθελα αλλα αυτα που λετε δε στεκουν....
 

imortas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
49
Like
214
Πόντοι
20
Πολλή λάσπη ρε παιδια, δε χαλαρώνουμε λίγο... Και εγώ μια φορά πρόλαβα πριν την καραντίνα να την επισκεφτω αλλά έμεινα πολύ ευχαριστημενος. Νομίζω είναι αυτό που λέμε vfm και σ αυτό που προσφέρει αν όχι μοναδική τότε με χαμηλό ανταγωνισμο. Δεν έχω κάποιο κέρδος να την υπερασπιστώ αλλά νομίζω αντικειμενικά ότι προσπαθεί ειλικρινά να σε κάνει να νιώσεις καλα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
καλημερα  :cheesy: απλος να ξερεις πριν πατησω το πληκτρο να γραψω κατι εχω πριν διαβασει  ;) το αν καποια στιγμη ασχοληθω και με το δικο σου αντικειμενο μπορει να το κανω εχω μαθει στην ζωη μου να μην λεω ποτε και σε τιποτα  :hi:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:hi: :hi: :hi: :hi:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Κατ' αρχάς Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους.

Δεν ξέρω τι λέτε και τι κάνετε με τη Στεφανία εγώ όμως με τη Βίκυ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.  ;) ;)


 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
ο,τι θυμασαι χαίρεσαι κ εσύ!
Ευχαριστω πολυ!!!  Ωραιος τροπος...!!! :jerking:


...και δεν περασε μια μερα..
και αρχισες παλι να διαφωνεις με ανθρωπους που απλα λενε πως περασαν....
Δηλαδι σου ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις οτι καποιοι περνανε καλα μαζι σου κ καποιοι οχι!!!!
Δεν εισαι η τέλεια.. χαλαρωσε...!!!
Οταν καποιος σου λεει κατι αρνητικο.. που δεν σου αρεσει.. τοτε μπορεις να πεις ενα  απλο  'Ευχαριστω,να σαι καλα' , κ οχι να αρχιζεις τις δικαιολογιες...!!!
Απο κει κ περα εχεις 2 επιλογες... ειτε να αγνοεις αυτα  τα σχόλια.. ειτε να σκεφτεσαι πως μπορεις να βελτιωσεις αυτο το αρνητικο που ειπαν για εσενα...
Παραδειγμα...σου εχουν πει 5-10 ανθρωποι οτι εχουν ξεπαγιασει στον χωρο σου... κ εσυ τους χλευαζεις-ειρονευεσαι.. Γιατι?? Γιατι στο ειπαν?? Δεν το εβγαλαν απ το κεφαλι τους.. ουτε ητανε συνεννοημενοι ολοι... Οποτε κ εδω εχεις 2 επιλογες...ειτε τους αγνοεις.. κ δεν ξαναρχοντε... ειτε βελτιωνεις την θερμανση στον χωρο!!
Τεσπα... καλοπροαιρετα στα λεω.. αν θελεις τα ακους...!
Καλημερα!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom