Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Εγω δεν περασα καλα. Μικρουλα μεν αρκετα παχεμενη δε. Ασε που ειχε κρυο και το δαγκωσα. Δεν ειναι για δευτερη φορα.
Έχει σώμα με πιασίματα. Για το κρύο είναι υποκειμενικό, εγώ έχω πάει σε πολύ κρύες ημέρες και είχε πολύ ζέστη, ωστόσο είναι κάτι που θα μπορούσε κάποιος να το λύσει εκείνη την ώρα επιτόπου κάνοντας σχετικό αίτημα. Η εμπειρία του μασάζ ήταν ή όχι πολύ καλή;;; αυτό είναι το ερώτημα.
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Ενταξει παιζει ρολο και ποια σου κανει το μασαζ. Εγω μολις την ειδα ηθελα να φυγω αλλα απο ευγενια εκατσα. Δεν ηταν κακα αλλα δεν ειναι για δευτερη φορα. Ε και 20-30 περιττα κιλα δεν το λες απλα πιασιματα. Πιασιματα λες εως 5 περιττα κιλα.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ενταξει παιζει ρολο και ποια σου κανει το μασαζ. Εγω μολις την ειδα ηθελα να φυγω αλλα απο ευγενια εκατσα. Δεν ηταν κακα αλλα δεν ειναι για δευτερη φορα. Ε και 20-30 περιττα κιλα δεν το λες απλα πιασιματα. Πιασιματα λες εως 5 περιττα κιλα.
Βεβαίως και είναι υποκειμενικό το πώς αισθάνεσαι στην όποια ομορφιά της κοπέλας. Δεν είναι 20-30 τα επιπλέον κιλά, την αδικείς δεν είσαι αντικειμενικός σε αυτό το σημείο. Άρα το συμπέρασμα είναι ότι έκανε καλό μασάζ, απλά δεν ευχαριστήθηκες λόγω εμφάνισης (κιλών συγκεκριμένα). Εάν ψάχνεις για "μοντελέ" καταστάσεις, δεν είσαι για δεύτερη φορά για Στεφανία. Εάν ψάχνεις για πολύ καλό μασάζ με μια ευχάριστη κοπέλα με πιασίματα (λίγα ή πολλά, βάλε ότι θες), εδώ είσαι... Στα λόγια μας είσαι.... :) Εγώ επιμένω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα σε χαλαρώνει καταπληκτικά κι αισθάνεσαι πολύ όμορφα και οικεία μαζί της... Περί ορέξεως βεβαίως, κολοκυθόπιτα!!! :)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
Tι νέο να γράψει κάποιος που έχει πάει έστω και μία φορά και πάει και δεύτερη και τρίτη... θα μείνει ενθουσιασμένος από την απογείωση των αισθήσεων, από το χώρο, από την θετική αύρα από την πρώτη φορά και η επόμενη θα είναι μια επιπλέον ευχαρίστηση γιατί θα υπάρχει και μια μεγαλύτερη οικειότητα. Η επίσκεψη στη Στεφανία, δεν έχει καμία σχέση με ότι μασάζ ή "μασάζ" κυκλοφορεί στην πιάτσα. Είναι κάτι τόσο ιδιαίτερο και μοναδικό που μόνο εάν πας καταλαβαίνεις τι λέω. Πήγαινε μια φορά και θα καταλάβεις και θα συμφωνήσεις μαζί μου... Εάν κάποιος έχει στο μυαλό του κλασικές "μασατζούδες" να μην πάει. Δεν θα ευχαριστηθεί. Εάν θέλει να χαλαρώσει με έναν απίστευτα αισθησιακό κι αισθαντικό τρόπο, τότε ναι θα το ευχαριστηθεί και θα συμφωνήσει μ' εκείνη την μερίδα των ανθρώπων που "αποθεώνουμε" την κοπέλα. 
μια γλυκιά καλημερα!
Απο μένα ένα μεγάλο μπράβο γιατί μιλάς καταρχάς με τόσο όμορφο τρόπο, είσαι ένας χαρακτήρας διαμάντι..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.901
Like
9.572
Πόντοι
1.056
Παιδια, ολα καλα αλλα κουλαρετε και λίγο. Το πολυ το κύριε ελέησον το βαριέται κι ο παπάς.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Παιδια περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! Η κοπέλα δεν είναι μουνάρα, και ούτε πλασάρεται κιόλας! Οι υπηρεσίες της όμως στο σύνολο ειναι καλύτερες από πολλές μουνάρες! Και σε τελική υπάρχουν πολλοί που περνάνε καλύτερα με μια γήινη και τρυφερή κοπέλα παρά με ένα μοντέλο σε ρυθμούς pse ή σε ρυθμούς κομοδίνου!  :hi:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
Happy valentine's Day!
Αν κ ο έρωτας κ το πάθος είναι για κάθε μέρα όχι μόνο σήμερα!
Υ.Γ το τι σου βγάζει ένας άνθρωπος είναι πάντα υποκειμενικο..κάθε στιγμή μπορεί ν είναι απρόβλεπτη σαν kinder έκπληξη!
 

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
Επισης κουκλα μου...να περασεις ομορφα σημερα
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
καλημερα γλυκέ μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!
Μπράβο κ για το επίπεδο κ τον τρόπο που εκφράζεσαι,το εκτιμώ δεόντως!
Είναι χαρά μου ν προσφέρω την πιο μαγευτικη αναζωογόνηση!!! :)

Χαρά μου να σε επισκέπτομαι και να μου προσφέρεις απλόχερα τη θετική σου αύρα και το γλυκό σου χαμόγελο
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
Καλό σαββατοκύριακο!
Όταν ο καιρός είναι μουντός ένα μασάζ είναι ότι πρέπει για ν φτιάξει η διάθεση!
 

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
Έχω μέχρι σήμερα επισκεφθεί 2 φορές τη Στεφανία και στις παρακάτω γραμμές θα προσπαθήσω να περιγράψω την (ξεχωριστή) εμπειρία που βίωσα...

Τέλη Ιουλίου 2019, 1η επίσκεψη

Δεν είναι λίγες οι φορές που ενώ στο μυαλό σου τριγυρίζει καιρό η ιδέα να δοκιμάσεις κάτι διαφορετικό, εν τέλει η ρουτίνα της καθημερινότητας σου ανατρέπει κάθε προγραμματισμό...

Μέχρι που κάποια στιγμή το timing είναι το κατάλληλο και όλα παίρνουν το δρόμο τους...

Κάπου στα τελειώματα του Ιουλίου της περασμένης χρονιάς λοιπόν, αποφάσισα πως είχε έρθει η στιγμή να επισκεφθώ τη Στεφανία...

Έκλεισα το ραντεβού μου και λίγες ώρες αργότερα βρισκόμουν έξω από την πόρτα της...

Με υποδέχθηκε χαμογελαστή και με ξενάγησε στον όμορφο χώρο της (ωραίο σπίτι, σε εξίσου ωραία περιοχή).

Και ύστερα...

Ύστερα ξεκίνησε το μασάζ...

(Κάπου εδώ, μια μικρή παρένθεση:

Όταν δυο άνθρωποι συναντιούνται για πρώτη φορά, χωρίς να γνωρίζονται, είναι λογικό να υπάρχει μια αμηχανία...

Άλλες φορές αυτό προκαλεί αρνητική ενέργεια, άλλες θετική...

Στην περίπτωσή μας συνέβη ευτυχώς το 2ο!

Κλείνει η παρένθεση...).

Δεν μπορώ να πω πως είμαι και από τους πιο ομιλητικούς ανθρώπους που υπάρχουν, όμως στη συγκεκριμένη περίσταση αυτό λειτούργησε υπέροχα!

Κι αυτό γιατί μου έδωσε την ευκαιρία να αφεθώ στο μασάζ, χωρίς να σκέφτομαι τίποτα άλλο...

Δεν είναι υπέρβολη να πω πως σε κάποιο σημείο έχασα την αίσθηση του χρόνου...

Η διαδικασία προχώρησε και ολοκληρώθηκε με τρόπο μοναδικό (θα μου επιτρέψετε να μην αναφέρω περισσότερες λεπτομέρειες), αφήνοντάς μου μια ξεχωριστή γεύση...

Φεύγοντας, ένιωθα πως είχα περάσει μια υπέροχη ώρα, παρέα μ' ένα "κορίτσι της διπλανής πόρτας"!

Και υποσχέθηκα στον εαυτό μου να επαναλάβω αυτή την εμπειρία!


Τέλη Δεκεμβρίου 2019, 2η επίσκεψη

Ένα παγωμένο Κυριακάτικο μεσημέρι, ανάμεσα στα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά, αποφάσισα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου και να επισκεφθώ για μια ακόμη φορά τη Στεφανία...

Αυτή τη φορά δεν υπήρχε αμηχανία, επικρατούσε όμως η ίδια θετική ενέργεια...

Το μασάζ ακόμα καλύτερο...

Και στο τέλος και πάλι εκείνη η ξεχωριστή γεύση...

Φεύγοντας, να σκέφτομαι πάλι την υπέροχη ώρα που πέρασα με το "κορίτσι της διπλανής πόρτας", αλλά και πως η 3η επίσκεψη, είναι απλά θέμα χρόνου (Στεφανία, να ξέρεις, έχω σκοπό να την πραγματοποιήσω λίαν συντόμως)...

Ολοκληρώνοντας, να πω και κάτι ακόμα...

Επειδή έχουν γραφτεί πολλά περί της εμφάνισης της Στεφανίας, θα επαναλάβω αυτό που ανέφερα και πιο πάνω:

Είναι ένα "κορίτσι της διπλανής πόρτας" και ως τέτοιο λειτουργεί...

Από εκεί και πέρα, ο καθένας πράττει αναλόγως...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
Έχω μέχρι σήμερα επισκεφθεί 2 φορές τη Στεφανία και στις παρακάτω γραμμές θα προσπαθήσω να περιγράψω την (ξεχωριστή) εμπειρία που βίωσα...

Τέλη Ιουλίου 2019, 1η επίσκεψη

Δεν είναι λίγες οι φορές που ενώ στο μυαλό σου τριγυρίζει καιρό η ιδέα να δοκιμάσεις κάτι διαφορετικό, εν τέλει η ρουτίνα της καθημερινότητας σου ανατρέπει κάθε προγραμματισμό...

Μέχρι που κάποια στιγμή το timing είναι το κατάλληλο και όλα παίρνουν το δρόμο τους...

Κάπου στα τελειώματα του Ιουλίου της περασμένης χρονιάς λοιπόν, αποφάσισα πως είχε έρθει η στιγμή να επισκεφθώ τη Στεφανία...

Έκλεισα το ραντεβού μου και λίγες ώρες αργότερα βρισκόμουν έξω από την πόρτα της...

Με υποδέχθηκε χαμογελαστή και με ξενάγησε στον όμορφο χώρο της (ωραίο σπίτι, σε εξίσου ωραία περιοχή).

Και ύστερα...

Ύστερα ξεκίνησε το μασάζ...

(Κάπου εδώ, μια μικρή παρένθεση:

Όταν δυο άνθρωποι συναντιούνται για πρώτη φορά, χωρίς να γνωρίζονται, είναι λογικό να υπάρχει μια αμηχανία...

Άλλες φορές αυτό προκαλεί αρνητική ενέργεια, άλλες θετική...

Στην περίπτωσή μας συνέβη ευτυχώς το 2ο!

Κλείνει η παρένθεση...).

Δεν μπορώ να πω πως είμαι και από τους πιο ομιλητικούς ανθρώπους που υπάρχουν, όμως στη συγκεκριμένη περίσταση αυτό λειτούργησε υπέροχα!

Κι αυτό γιατί μου έδωσε την ευκαιρία να αφεθώ στο μασάζ, χωρίς να σκέφτομαι τίποτα άλλο...

Δεν είναι υπέρβολη να πω πως σε κάποιο σημείο έχασα την αίσθηση του χρόνου...

Η διαδικασία προχώρησε και ολοκληρώθηκε με τρόπο μοναδικό (θα μου επιτρέψετε να μην αναφέρω περισσότερες λεπτομέρειες), αφήνοντάς μου μια ξεχωριστή γεύση...

Φεύγοντας, ένιωθα πως είχα περάσει μια υπέροχη ώρα, παρέα μ' ένα "κορίτσι της διπλανής πόρτας"!

Και υποσχέθηκα στον εαυτό μου να επαναλάβω αυτή την εμπειρία!


Τέλη Δεκεμβρίου 2019, 2η επίσκεψη

Ένα παγωμένο Κυριακάτικο μεσημέρι, ανάμεσα στα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά, αποφάσισα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου και να επισκεφθώ για μια ακόμη φορά τη Στεφανία...

Αυτή τη φορά δεν υπήρχε αμηχανία, επικρατούσε όμως η ίδια θετική ενέργεια...

Το μασάζ ακόμα καλύτερο...

Και στο τέλος και πάλι εκείνη η ξεχωριστή γεύση...

Φεύγοντας, να σκέφτομαι πάλι την υπέροχη ώρα που πέρασα με το "κορίτσι της διπλανής πόρτας", αλλά και πως η 3η επίσκεψη, είναι απλά θέμα χρόνου (Στεφανία, να ξέρεις, έχω σκοπό να την πραγματοποιήσω λίαν συντόμως)...

Ολοκληρώνοντας, να πω και κάτι ακόμα...

Επειδή έχουν γραφτεί πολλά περί της εμφάνισης της Στεφανίας, θα επαναλάβω αυτό που ανέφερα και πιο πάνω:

Είναι ένα "κορίτσι της διπλανής πόρτας" και ως τέτοιο λειτουργεί...

Από εκεί και πέρα, ο καθένας πράττει αναλόγως...
μια γλυκιά καλησπέρα!
Σε ευχαριστώ πολύ για τις γλαφυρές, ζωντανές περιγραφές..
Ελπίζω ν δοθούν πολλές ακόμα ευκαιρίες για ωραίες εμπειρίες!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
2
Like
3.596
Πόντοι
456
κυριακη δεχεστε ?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.494
Καλημέρα καλή σαρακοστή!
Είναι θλιβερές μέρες κ πολύ δύσκολες για την χώρα μας με το απίστευτο θράσος της Τουρκίας εναντίον μας κ τους πρόσφυγες που στέλνει ν εισβάλουν με την βια.
Προσωπικά κρίνω πιο σοβαρό το πρόβλημα αυτό ακόμα κ απ' τον κορονοιο..
Πόσο επικίνδυνο είναι αυτές τις στιγμές για τους συνοριοφύλακες, που πρέπει να προστατεύσουν τα σύνορα κ ν ρισκάρουν την ζωή τους.
Κ πόσο ν αντέξουν τα νησιά κ το λιμενικό..
2 τεράστια μέτωπα ανοιχτά κ ξηρά κ θάλασσα.. ανεξέλεγκτα πράγματα
Μετά απ' τόσους αιώνες ξανά όμηροι στην ίδια μας την χώρα??
Περάσαμε 400! χρόνια σκλαβιάς για να ξανά ζήσουμε τα ίδια κ χειρότερα?
Υ.Γ
Έχει διαφορά ν έρχεται κάποιος πρόσφυγας κ ν χτυπάει την πόρτα μας για βοήθεια κ διαφορετικο ν είναι πολιτικό σχέδιο καταστροφής κ φθοράς ολόκληρης χωρας.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλημέρα καλή σαρακοστή!
Είναι θλιβερές μέρες κ πολύ δύσκολες για την χώρα μας με το απίστευτο θράσος της Τουρκίας εναντίον μας κ τους πρόσφυγες που στέλνει ν εισβάλουν με την βια.
Προσωπικά κρίνω πιο σοβαρό το πρόβλημα αυτό ακόμα κ απ' τον κορονοιο..
Πόσο επικίνδυνο είναι αυτές τις στιγμές για τους συνοριοφύλακες, που πρέπει να προστατεύσουν τα σύνορα κ ν ρισκάρουν την ζωή τους.
Καλημέρα και καλή Σαρακοστή
Συγχαρητήρια για την ανάρτηση ,πολλα μπράβο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom