Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Johnybegt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα και από εμένα, νέος στο forum. Αύριο θα ταξιδέψω στην Αθήνα για μερικές ημέρες και το ξενοδοχείο που θα μείνω είναι αρκετά κοντά στον χώρο σου Βίκυ - Στεφανία. Θέλω και εγώ με την σειρά μου να απολαύσω την εμπειρία χαλάρωσης , αισθησιασμού και ολοκληρωτικής αναζωογόνησης :-*. Θα επικοινωνήσω αύριο για περισσότερες λεπτομέρειες καθώς δεν μπορώ να σου στείλω pm είναι το πρώτο μου post.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Επιστροφή από μια ακόμη απολαυστική συνέδρια με την Στεφάνια.Το πολύ πιασμένο και κουρασμένο κορμί μου αφέθηκε στα μαγικά της χέρια τα οποία με απογείωσαν σε ένα κόσμο αισθήσεων που μόνο αυτή ξέρει να προσφέρει.Μετα και το απολαυστικό happy ending εφυγα αναλαφρος και ξεουραστος.Συνεχισε Στεφανια μου να μας προσφερεις τις θεσπεσιες υπηρεσιες σου.Στο επανιδειν!!!!
καλημερα γλυκο παιδί!
Κάθε φορά δεν περιγράφεται η χαρά μου ν προσφέρω αυτό το μαγικό ταξίδι των αισθήσεων!
Βυθιζομαι σε αυτό κ απολαμβάνω ν συμβαίνει αυτή η μαγεία!
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Καλημέρα στο κορίτσι με τα μαγικά χεράκια!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
καλημερα στην ιερεια της απολαυσης  :rose:
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Σημερινή επίσκεψη στο γλυκό κορίτσι, Βίκυ-Στεφανία... Μετά από ακύρωση της τελευταίας στιγμής που έγινε κάποιες μέρες πριν, λόγω κάποιου αστάθμητου παράγοντα, κατάφερα και έκλεισα για σήμερα το πρωί. Πολλά καλά έχουν γραφτεί και κάποια αρνητικά από κάποιους κακοπροαίρετους ή μη ικανοποιημένους. Αφού επιτέλους καταφέραμε να βρεθούμε, (όπως έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές, η επικοινωνία πανεύκολη και απέραντο πάρκινγκ).
Η Στεφανία είναι πιο ωραία από τις φωτογραφίες (Πιστεύω ότι την αδικούν). Προσωπική αλλά και αντικειμενική μου άποψη.
Το σώμα της, όχι μοντέλου, αλλά φυσιολογικού ανθρώπου, με ωραία πιασίματα και πολύ απαλό.
Ας μην παραλείψω να αναφέρω για το ωραίο πρόσωπο και το υπέροχο χαμόγελο της.
Το μασάζ της εξαιρετικό, της ζήτησα μεγαλύτερη πίεση καθώς ήμουν αρκετά πιασμένος!
Πέρασα υπέροχα και σήμερα έφυγα άλλος άνθρωπος.
Στεφανία σε ευχαριστώ για τις τόσο όμορφες στιγμές και για το τσάι που μου προσέφερες στην αρχή! Είσαι μια όαση μέση στη ζούγκλα της Αθήνας! Θα τα ξαναπούμε σύντομα, ευκαιρίας δοθείσης!!
 

giannhs4092

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπέρα! σειρά μου ν καταθέσω την άποψη μου για την Στεφανία.
Κάθε φορά μένω απόλυτα ικανοποιημένος από το άγγιγμα της,μου προσφέρει το καλύτερο μασάζ που έχω κάνει.Σε συνδιασμό με τον εξαιρετικο κ καλαισθητο χώρο που σε προδιαθέτει είναι μια δυνατή εμπειρία που "αναστατώνει" κ ξεσηκώνει όλες τις αισθήσεις Κάθε φορά φεύγω άλλος άνθρωπος κ ανυπομονώ ν ξανά πάω.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα! σειρά μου ν καταθέσω την άποψη μου για την Στεφανία.
Κάθε φορά μένω απόλυτα ικανοποιημένος από το άγγιγμα της,μου προσφέρει το καλύτερο μασάζ που έχω κάνει.Σε συνδιασμό με τον εξαιρετικο κ καλαισθητο χώρο που σε προδιαθέτει είναι μια δυνατή εμπειρία που "αναστατώνει" κ ξεσηκώνει όλες τις αισθήσεις Κάθε φορά φεύγω άλλος άνθρωπος κ ανυπομονώ ν ξανά πάω.

Ωραίος!!!
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
206
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
2.471
Το απολυτο value η στεφανια
γουσταρει πολυ  αυτο που κανει και βαζει ολο της το παθος , παντα τερμα χαμογελαστη και ευδιαθετη , 
Σε υποδεχεται παντα κλασατα ντυμενη με φορεμα , στεφανακι -τιαρα, ψηλοτακουνα  ενω ξερει οτι θα βγουν σε λιγο και θα μπορουσε να ειναι με μια ρομπιτσα ολη μερα , εκει επιμενει στην λεπτομερεια χωρις εκπτωσεις και ετσι κανει την διαφορα, χωρος απιστευτος τι να πεις τοσο που στην αρχη που την ειχα πρωτοσυναντησε της ειπα αμα φυγεις καποια στιγμη παρε με τηλεφωνο να το νοικιασω εγω  :cheesy:, και τιμολογιακα νομιζω ειναι μονοπωλειο  δεν υπαρχει κατι αλλο σε αυτα τα χρηματα, και παρολο που σιγουρα θα χει την στανταρ πελατεια της δεν εχει προχωρησει σε ανατιμησεις οπως τοσες και τοσες σε πολυ συντομο διαστημα.
Και παιζει να ειναι και λιγο μαγισα :dancing: :dancing: παρα πολλες φορες ενω εχω το μουτρο μου στο ντονατ μπρουμητα και σκεφτομαι τι ωραια που θα ταν να κανε αυτο  κι εκεινο τσουπ να σου .. και το  χωτσεκαρει αρκετες φορες πρεπει να ναι το flow που λενε και ο φιλοι μας.
Ειναι ενα κοριτσι που παρ ολη την τριβη της εδω μεσα εχει μεινει αναλοιωτη χωρις καθολου μαγκιες , πουτανιες και ολα τα συναφη ,
ανετα εβγαινεις μαζι της εξω για φαγητο κρασι καλη κουβεντα και τελος εφηβικο μπαλαμουτιασμα με φιλια μονο στον καναπε μεχρι να σβησει ο ηλιος
και αυτο δεν εχει σχεση με αγαπουληδες κλπ απλα η στεφανια τετοιας παστας ανθρωπος ειναι τερμα αυθεντικη.



 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Το απολυτο value η στεφανια
γουσταρει πολυ  αυτο που κανει και βαζει ολο της το παθος , παντα τερμα χαμογελαστη και ευδιαθετη , 
Σε υποδεχεται παντα κλασατα ντυμενη με φορεμα , στεφανακι -τιαρα, ψηλοτακουνα  ενω ξερει οτι θα βγουν σε λιγο και θα μπορουσε να ειναι με μια ρομπιτσα ολη μερα , εκει επιμενει στην λεπτομερεια χωρις εκπτωσεις και ετσι κανει την διαφορα, χωρος απιστευτος τι να πεις τοσο που στην αρχη που την ειχα πρωτοσυναντησε της ειπα αμα φυγεις καποια στιγμη παρε με τηλεφωνο να το νοικιασω εγω  :cheesy:, και τιμολογιακα νομιζω ειναι μονοπωλειο  δεν υπαρχει κατι αλλο σε αυτα τα χρηματα, και παρολο που σιγουρα θα χει την στανταρ πελατεια της δεν εχει προχωρησει σε ανατιμησεις οπως τοσες και τοσες σε πολυ συντομο διαστημα.
Και παιζει να ειναι και λιγο μαγισα :dancing: :dancing: παρα πολλες φορες ενω εχω το μουτρο μου στο ντονατ μπρουμητα και σκεφτομαι τι ωραια που θα ταν να κανε αυτο  κι εκεινο τσουπ να σου .. και το  χωτσεκαρει αρκετες φορες πρεπει να ναι το flow που λενε και ο φιλοι μας.
Ειναι ενα κοριτσι που παρ ολη την τριβη της εδω μεσα εχει μεινει αναλοιωτη χωρις καθολου μαγκιες , πουτανιες και ολα τα συναφη ,
ανετα εβγαινεις μαζι της εξω για φαγητο κρασι καλη κουβεντα και τελος εφηβικο μπαλαμουτιασμα με φιλια μονο στον καναπε μεχρι να σβησει ο ηλιος
και αυτο δεν εχει σχεση με αγαπουληδες κλπ απλα η στεφανια τετοιας παστας ανθρωπος ειναι τερμα αυθεντικη.


Νομίζω ότι η περιγραφή σου τα περιλαμβάνει όλα... Είναι μια πολύ ιδιαίτερη περίπτωση: επαγγελματίας, χαλαρή, χαρούμενη, άνετη, αισθησιακή, επικοινωνιακή, με "όρια" αλλά απελευθερωμένη, έφηβη, ώριμη, νεανική, τα πάντα όλα... Δε νομίζω να υπάρχει άλλη κοπέλα με τα χαρακτηριστικά της. Παίζει σε μια κατηγορία από μόνη της, γιατί είναι από μόνη της μια κατηγορία... Το καλύτερο αισθησιακό μασάζ, απογειωτικό και χαλαρωτικό, αισθαντικό και έντονο, με πικάντικες μοναδικές συναρπαστικές πινελιές, σ έναν πανέμορφο καθαρό χώρο... Και σε εξαιρετική τιμή σε σχέση με ότι άλλο κυκλοφορεί έξω... Να συνεχίσει έτσι η μοναδική Στεφανία, μπράβο της....
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Το απολυτο value η στεφανια
γουσταρει πολυ  αυτο που κανει και βαζει ολο της το παθος , παντα τερμα χαμογελαστη και ευδιαθετη , 
Σε υποδεχεται παντα κλασατα ντυμενη με φορεμα , στεφανακι -τιαρα, ψηλοτακουνα  ενω ξερει οτι θα βγουν σε λιγο και θα μπορουσε να ειναι με μια ρομπιτσα ολη μερα , εκει επιμενει στην λεπτομερεια χωρις εκπτωσεις και ετσι κανει την διαφορα, χωρος απιστευτος τι να πεις τοσο που στην αρχη που την ειχα πρωτοσυναντησε της ειπα αμα φυγεις καποια στιγμη παρε με τηλεφωνο να το νοικιασω εγω  :cheesy:, και τιμολογιακα νομιζω ειναι μονοπωλειο  δεν υπαρχει κατι αλλο σε αυτα τα χρηματα, και παρολο που σιγουρα θα χει την στανταρ πελατεια της δεν εχει προχωρησει σε ανατιμησεις οπως τοσες και τοσες σε πολυ συντομο διαστημα.
Και παιζει να ειναι και λιγο μαγισα :dancing: :dancing: παρα πολλες φορες ενω εχω το μουτρο μου στο ντονατ μπρουμητα και σκεφτομαι τι ωραια που θα ταν να κανε αυτο  κι εκεινο τσουπ να σου .. και το  χωτσεκαρει αρκετες φορες πρεπει να ναι το flow που λενε και ο φιλοι μας.
Ειναι ενα κοριτσι που παρ ολη την τριβη της εδω μεσα εχει μεινει αναλοιωτη χωρις καθολου μαγκιες , πουτανιες και ολα τα συναφη ,
ανετα εβγαινεις μαζι της εξω για φαγητο κρασι καλη κουβεντα και τελος εφηβικο μπαλαμουτιασμα με φιλια μονο στον καναπε μεχρι να σβησει ο ηλιος
και αυτο δεν εχει σχεση με αγαπουληδες κλπ απλα η στεφανια τετοιας παστας ανθρωπος ειναι τερμα αυθεντικη.


Εξαιρετική περιγραφή!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!!  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Σημερινή επίσκεψη στο γλυκό κορίτσι, Βίκυ-Στεφανία... Μετά από ακύρωση της τελευταίας στιγμής που έγινε κάποιες μέρες πριν, λόγω κάποιου αστάθμητου παράγοντα, κατάφερα και έκλεισα για σήμερα το πρωί. Πολλά καλά έχουν γραφτεί και κάποια αρνητικά από κάποιους κακοπροαίρετους ή μη ικανοποιημένους. Αφού επιτέλους καταφέραμε να βρεθούμε, (όπως έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές, η επικοινωνία πανεύκολη και απέραντο πάρκινγκ).
Η Στεφανία είναι πιο ωραία από τις φωτογραφίες (Πιστεύω ότι την αδικούν). Προσωπική αλλά και αντικειμενική μου άποψη.
Το σώμα της, όχι μοντέλου, αλλά φυσιολογικού ανθρώπου, με ωραία πιασίματα και πολύ απαλό.
Ας μην παραλείψω να αναφέρω για το ωραίο πρόσωπο και το υπέροχο χαμόγελο της.
Το μασάζ της εξαιρετικό, της ζήτησα μεγαλύτερη πίεση καθώς ήμουν αρκετά πιασμένος!
Πέρασα υπέροχα και σήμερα έφυγα άλλος άνθρωπος.
Στεφανία σε ευχαριστώ για τις τόσο όμορφες στιγμές και για το τσάι που μου προσέφερες στην αρχή! Είσαι μια όαση μέση στη ζούγκλα της Αθήνας! Θα τα ξαναπούμε σύντομα, ευκαιρίας δοθείσης!!
καλημερα γλυκέ μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!
Μπράβο κ για το επίπεδο κ τον τρόπο που εκφράζεσαι,το εκτιμώ δεόντως!
Είναι χαρά μου ν προσφέρω την πιο μαγευτικη αναζωογόνηση!!! :)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Καλησπέρα! σειρά μου ν καταθέσω την άποψη μου για την Στεφανία.
Κάθε φορά μένω απόλυτα ικανοποιημένος από το άγγιγμα της,μου προσφέρει το καλύτερο μασάζ που έχω κάνει.Σε συνδιασμό με τον εξαιρετικο κ καλαισθητο χώρο που σε προδιαθέτει είναι μια δυνατή εμπειρία που "αναστατώνει" κ ξεσηκώνει όλες τις αισθήσεις Κάθε φορά φεύγω άλλος άνθρωπος κ ανυπομονώ ν ξανά πάω.
μια γλυκιά καλημερα! ευχαριστω πάρα πολύ, χαίρομαι πραγματικά που έχει δημιουργηθεί τέλεια αλληλεπίδραση!! :*
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Γράψτε και κανένα νέο βρε παιδιά όλο για απογειώσεις και μαγείες ακούω..
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.606
Like
19.495
Το απολυτο value η στεφανια
γουσταρει πολυ  αυτο που κανει και βαζει ολο της το παθος , παντα τερμα χαμογελαστη και ευδιαθετη , 
Σε υποδεχεται παντα κλασατα ντυμενη με φορεμα , στεφανακι -τιαρα, ψηλοτακουνα  ενω ξερει οτι θα βγουν σε λιγο και θα μπορουσε να ειναι με μια ρομπιτσα ολη μερα , εκει επιμενει στην λεπτομερεια χωρις εκπτωσεις και ετσι κανει την διαφορα, χωρος απιστευτος τι να πεις τοσο που στην αρχη που την ειχα πρωτοσυναντησε της ειπα αμα φυγεις καποια στιγμη παρε με τηλεφωνο να το νοικιασω εγω  :cheesy:, και τιμολογιακα νομιζω ειναι μονοπωλειο  δεν υπαρχει κατι αλλο σε αυτα τα χρηματα, και παρολο που σιγουρα θα χει την στανταρ πελατεια της δεν εχει προχωρησει σε ανατιμησεις οπως τοσες και τοσες σε πολυ συντομο διαστημα.
Και παιζει να ειναι και λιγο μαγισα :dancing: :dancing: παρα πολλες φορες ενω εχω το μουτρο μου στο ντονατ μπρουμητα και σκεφτομαι τι ωραια που θα ταν να κανε αυτο  κι εκεινο τσουπ να σου .. και το  χωτσεκαρει αρκετες φορες πρεπει να ναι το flow που λενε και ο φιλοι μας.
Ειναι ενα κοριτσι που παρ ολη την τριβη της εδω μεσα εχει μεινει αναλοιωτη χωρις καθολου μαγκιες , πουτανιες και ολα τα συναφη ,
ανετα εβγαινεις μαζι της εξω για φαγητο κρασι καλη κουβεντα και τελος εφηβικο μπαλαμουτιασμα με φιλια μονο στον καναπε μεχρι να σβησει ο ηλιος
και αυτο δεν εχει σχεση με αγαπουληδες κλπ απλα η στεφανια τετοιας παστας ανθρωπος ειναι τερμα αυθεντικη.
καλησπέρα! νιώθω ότι το ν πω ευχαριστω είναι λίγο..ίσως απ' τις πιο αντιπροσωπευτικές αναφορές..
Με συγκινεις,τ εκτιμώ!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Γράψτε και κανένα νέο βρε παιδιά όλο για απογειώσεις και μαγείες ακούω..

Tι νέο να γράψει κάποιος που έχει πάει έστω και μία φορά και πάει και δεύτερη και τρίτη... θα μείνει ενθουσιασμένος από την απογείωση των αισθήσεων, από το χώρο, από την θετική αύρα από την πρώτη φορά και η επόμενη θα είναι μια επιπλέον ευχαρίστηση γιατί θα υπάρχει και μια μεγαλύτερη οικειότητα. Η επίσκεψη στη Στεφανία, δεν έχει καμία σχέση με ότι μασάζ ή "μασάζ" κυκλοφορεί στην πιάτσα. Είναι κάτι τόσο ιδιαίτερο και μοναδικό που μόνο εάν πας καταλαβαίνεις τι λέω. Πήγαινε μια φορά και θα καταλάβεις και θα συμφωνήσεις μαζί μου... Εάν κάποιος έχει στο μυαλό του κλασικές "μασατζούδες" να μην πάει. Δεν θα ευχαριστηθεί. Εάν θέλει να χαλαρώσει με έναν απίστευτα αισθησιακό κι αισθαντικό τρόπο, τότε ναι θα το ευχαριστηθεί και θα συμφωνήσει μ' εκείνη την μερίδα των ανθρώπων που "αποθεώνουμε" την κοπέλα. 
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Εγω δεν περασα καλα. Μικρουλα μεν αρκετα παχεμενη δε. Ασε που ειχε κρυο και το δαγκωσα. Δεν ειναι για δευτερη φορα.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Γράψτε και κανένα νέο βρε παιδιά όλο για απογειώσεις και μαγείες ακούω..

Τι νεο να γραφει ρε φίλε? οτι η απογειώνεσαι απο το υπόγειο shelter της Στεφανείας με afterburner οταν έβαλε full στοιχεία η Βίκυ?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εγω δεν περασα καλα. Μικρουλα μεν αρκετα παχεμενη δε. Ασε που ειχε κρυο και το δαγκωσα. Δεν ειναι για δευτερη φορα.

Καλά είναι λιγο μπαμπάτσικη αλλά εσυ με τοσο λαδοτρίψιμο δε ζεστάθηκες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom