Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γνώμες για τη συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί να ακουστούν πολλές, ωστόσο θα παραθέσω την προσωπική μου εμπειρία που είχα σήμερα μαζί της! Η εικόνα που είχα σχηματίσει εξαρχής για τη Στεφανία ήταν θετική από τη συνολική παρουσία της στο σάη. Αποφάσισα συνεπώς να την επισκευτώ το απόγευμα στον καλαίσθητο και ήσυχο χώρο της! Από την αρχή με υποδέχτηκε με ένα ζεστό χαμόγελο και μια πολύ άνετη συμπεριφορά, παράγοντες που συνετέλεσαν να συνεχιστεί η συνάντησή μας σε όμορφο κλίμα! Είχαμε κανονίσει για απλό προγραμματάκι και δεν το μετάνοιωσα καθόλου καθώς η Στεφανία κατέχει την τέχνη του μασάζ σε πολύ υψηλά standards! Όπως πολύ σωστά αναφέρει και η ίδια, πραγματικά σε "ταξιδεύει" με τα χέρια της και τον γλυκό αισθησιασμόι που αποπνέει κατά τη διάρκεια του μασάζ! Αυτό δείχνει, κατά τη γνώμη μου, πόσο πολύ της αρέσει αυτό που κάνει! Φεύγοντας ένοιωσα ανανεωμένος και πολύ ευχαριστημένος από αυτό το ραντεβού! Όσον αφορά την εμφάνιση, είναι θέμα καθαρά υποκειμενικό και σχετικό εφόσον μιλάμε για μία κοπέλα που σε μαγνητίζει με τη συμπεριφορά της και την όμορφη ατμόσφαιρα που δημιουργεί κατά τη συνάντηση!

:thumbsup: :hi:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Γνώμες για τη συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί να ακουστούν πολλές, ωστόσο θα παραθέσω την προσωπική μου εμπειρία που είχα σήμερα μαζί της! Η εικόνα που είχα σχηματίσει εξαρχής για τη Στεφανία ήταν θετική από τη συνολική παρουσία της στο σάη. Αποφάσισα συνεπώς να την επισκευτώ το απόγευμα στον καλαίσθητο και ήσυχο χώρο της! Από την αρχή με υποδέχτηκε με ένα ζεστό χαμόγελο και μια πολύ άνετη συμπεριφορά, παράγοντες που συνετέλεσαν να συνεχιστεί η συνάντησή μας σε όμορφο κλίμα! Είχαμε κανονίσει για απλό προγραμματάκι και δεν το μετάνοιωσα καθόλου καθώς η Στεφανία κατέχει την τέχνη του μασάζ σε πολύ υψηλά standards! Όπως πολύ σωστά αναφέρει και η ίδια, πραγματικά σε "ταξιδεύει" με τα χέρια της και τον γλυκό αισθησιασμόι που αποπνέει κατά τη διάρκεια του μασάζ! Αυτό δείχνει, κατά τη γνώμη μου, πόσο πολύ της αρέσει αυτό που κάνει! Φεύγοντας ένοιωσα ανανεωμένος και πολύ ευχαριστημένος από αυτό το ραντεβού! Όσον αφορά την εμφάνιση, είναι θέμα καθαρά υποκειμενικό και σχετικό εφόσον μιλάμε για μία κοπέλα που σε μαγνητίζει με τη συμπεριφορά της και την όμορφη ατμόσφαιρα που δημιουργεί κατά τη συνάντηση!
ωραίος..ετσι ακριβώς  ειναι οπως τα λες
 

magoplis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Ωραία ατμόσφαιρα, απολαυστικό μασάζ, ιδανικό τέλος...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Ωραία ατμόσφαιρα, απολαυστικό μασάζ, ιδανικό τέλος...
Μάζεψες τα ποστ να τελειώσει αυτό το μονότονο "η άχρηστη πληροφορία της ημέρας" σε όλα τα νήματα? Οφείλω να ομολογήσω ότι είσαι διαβασμένος. Φέρε τον έλεγχο να σου βάλω 10!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Γνώμες για τη συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί να ακουστούν πολλές, ωστόσο θα παραθέσω την προσωπική μου εμπειρία που είχα σήμερα μαζί της! Η εικόνα που είχα σχηματίσει εξαρχής για τη Στεφανία ήταν θετική από τη συνολική παρουσία της στο σάη. Αποφάσισα συνεπώς να την επισκευτώ το απόγευμα στον καλαίσθητο και ήσυχο χώρο της! Από την αρχή με υποδέχτηκε με ένα ζεστό χαμόγελο και μια πολύ άνετη συμπεριφορά, παράγοντες που συνετέλεσαν να συνεχιστεί η συνάντησή μας σε όμορφο κλίμα! Είχαμε κανονίσει για απλό προγραμματάκι και δεν το μετάνοιωσα καθόλου καθώς η Στεφανία κατέχει την τέχνη του μασάζ σε πολύ υψηλά standards! Όπως πολύ σωστά αναφέρει και η ίδια, πραγματικά σε "ταξιδεύει" με τα χέρια της και τον γλυκό αισθησιασμόι που αποπνέει κατά τη διάρκεια του μασάζ! Αυτό δείχνει, κατά τη γνώμη μου, πόσο πολύ της αρέσει αυτό που κάνει! Φεύγοντας ένοιωσα ανανεωμένος και πολύ ευχαριστημένος από αυτό το ραντεβού! Όσον αφορά την εμφάνιση, είναι θέμα καθαρά υποκειμενικό και σχετικό εφόσον μιλάμε για μία κοπέλα που σε μαγνητίζει με τη συμπεριφορά της και την όμορφη ατμόσφαιρα που δημιουργεί κατά τη συνάντηση!
ωραίος παίχτη!!! :hi:
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
να πω και γω τη δικη μου αποψη για τη Βικυ. ο βασικος λογος που τη συναντησα ηταν το μασαζ. επειδη ολοι ειχαν να το λενε οτι κανει καταπληκτικο μααζ.....και ναι κυριοι το κανει.ισιωσε το κορμακι μου που ειναι αρκετα ταλαιπωρημενο. η κοπελα ειναι ευγενικοτατη και πραγματικα χαλαρωνεις. η μονη ενσταση μου ,που της την ειπα κιολας ηταν το στοματικο με προφυλακτικο,αλλα αυτο λιγο εως ελαχιστα με χαλασε γιατι οπως ειπα ο βασικος λογος ηταν το μασαζ οποτε ολα καλα....Βικυ σιγουρα θα τα ξαναπουμε.....
 

mc92661

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Πολύ καλη παρουσία η Στεφανία.
Θα ήταν ιδανική αν πρόσθετε στο πρόγραμμα της και το στοματικό.
Κάτι σαν ενδιάμεσο του happy end και του full...
 

germanos73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
144
Κριτικές
5
Like
278
Πόντοι
281
Πολύ καλη παρουσία η Στεφανία.
Θα ήταν ιδανική αν πρόσθετε στο πρόγραμμα της και το στοματικό.
Κάτι σαν ενδιάμεσο του happy end και του full...

δεν διαφωνω ... αλλα δεν
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Πολύ καλη παρουσία η Στεφανία.
Θα ήταν ιδανική αν πρόσθετε στο πρόγραμμα της και το στοματικό.
Κάτι σαν ενδιάμεσο του happy end και του full...

εκανε και το σταματησε ή δεν εκανε ποτε;
 

PANTHERS3M

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
εκανε και στοματικο ρε παιδια ....
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
855
Κριτικές
11
Like
1.554
Πόντοι
496
Δύο φορές σεξ 100€ αν θυμάμαι καλά. 1,5 ώρα τουλάχιστον.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.127
Ρε παιδιά ότι χρειάζεστε ρωτήστε με.
Οι υπηρεσίες μου με επίκεντρο πάντα το μασάζ είναι σαφείς κ πολύ fair πιστεύω..
Pirateman δεν ισχύει το deal που ανέφερες.ειναι λίγο διαφορετικο
 

mc92661

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Πολύ καλη παρουσία η Στεφανία.
Θα ήταν ιδανική αν πρόσθετε στο πρόγραμμα της και το στοματικό.
Κάτι σαν ενδιάμεσο του happy end και του full...

Πείτε ότι δεν το έγραψα. Μια πρόταση ήταν αλλά ξεχείλωσε πολύ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom