Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
4.365
καλησπέρα.υπαρχει τηλέφωνο επικοινωνίας
Τι θα πει απλά στον παίζει?
Τι χύμα εκφράσεις είναι αυτές?
Μασάζ προσφέρω καταρχάς κ απευθύνομαι σε άτομα που αναζητούν κ εκτιμούν ένα τουλάχιστον αξιοπρεπές μασάζ.
Τώρα οι προεκτάσεις του μασάζ είναι σαφείς κ ξεκάθαρες.
Οριστε.. κ μαθηματα ηθικης  μεσα στο bourdela!!! :headbang: :headbang:
Προσοχη κυριοι στις εκφρασεις σας...
Δεν σας τον παιζει απλα....
αλλα κανει μια ''αισθισιακη προεκταση του μασαζ''....!!! :2funny: :2funny: :2funny:  :jerking: :jerking: :jerking:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.200
Κριτικές
191
Like
52.746
Πόντοι
41.443
Στο απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ η εκτόνωση πως γίνετε απλά στον παίζει τπτ άλλο;


με παλινδρομικες κινησεις της χειρος της κορασιδος επι του πεους του πελατη μεχρι να επελθει η κορυφωσις.  :grin: :grin:
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.871
Κριτικές
30
Like
21.025
Πόντοι
8.815
βικυ στεφανια καταλαβαινω πως το λες εσυ,αλλα μη ξεχνας στην τελικη οτι εισαι στο bourdela com και τετοιες εκφρασεις θα υπαρχουν.

 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Οριστε.. κ μαθηματα ηθικης  μεσα στο bourdela!!! :headbang: :headbang:
Προσοχη κυριοι στις εκφρασεις σας...
Δεν σας τον παιζει απλα....
αλλα κανει μια ''αισθισιακη προεκταση του μασαζ''....!!! :2funny: :2funny: :2funny:  :jerking: :jerking: :jerking:


ελα οι αγαπουληδεσ...μαλωστε τον που ειρωνευεται την κοπελα
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
Γιατί σοκαρίστηκες Στεφανία;; Επειδή λέμε τα πράγματα με το όνομά τους;
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
6
Like
1.311
Πόντοι
486
Απαπαπα χαλάσετε τον αισθησιασμό τον ερωτισμό της διαδικασίας βρε κρετινοι!

ΥΓ: τα χυσαμολια τα παίρνεις στις βυζάρες σου Στεφι;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.930
Κριτικές
16
Like
14.863
Πόντοι
6.515
Λιγη ευγενεια δεν βλαπτει τυποι  :S
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
με παλινδρομικες κινησεις της χειρος της κορασιδος επι του πεους του πελατη μεχρι να επελθει η κορυφωσις.  :grin: :grin:
αυτα είναι..τωρα αρχιζω και καταλαβαίνω καλύτερα, γιατί οι γκόμενες σε κυνηγάνε....εκτός από ομορφόπαιδο ,είσαι και της ακαδημίας....
Υ.Γ. :television: :upsidedown: :klapste:
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
9
Like
674
Πόντοι
306

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Αγαπητή Βίκυ-Στεφανία,
Σίγουρα οι εκφράσεις των ανδρών ακούγονται χύμα και ίσως να είναι κάποιες φορές..Παρόλα αυτά, γενικότερα αλλά ιδιαίτερα σε αυτό το site όπου ακολουθώ χρόνια αυτό ττο οποίο μπορώ να σου πω με σαφήνεια είναι πως τουλάχιστον Οι εκφράσεις μας εκτός από χυμα είναι και ΑΛΗΘΙΝΕΣ, ΕΥΘΕΙΣ, ΣΤΑΡΑΤΕΣ. Από εκεί και πέρα οι δική σου πρόταση κρύβει κάτι το όχι και τόσο αληθινό.
Για να σου το πώ ξεκάθαρα λες ότι απευθύνεσαι σε άτομα που αναζητούν ένα αξιοπρεπές μασαζ.
Και τότε γιατί εργάζεσαι κατά αυτό τον τρόπο;
Πήγαινε σε ένα κέντρο αισθητικής, σε κάποιο spa ή αναζήτησε την τύχη σου ως ελεύθερος επαγγελματίας ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ.
Τόσα χρόνια που εργάζομαι στον τουρισμό τα κορίτσια και τα αγόρια των spa που γνωρίζω είναι πολύ καλά πληρωμένα.
Μην κρίνεις λοιπόν αυτές τις έστω λανθασμένες εκφράσεις..Δεν σου αρέσουν; Οκ αγνόησε τες. Αλλά μην τις κρίνεις διότι δεν είσαι τόσο καλύτερη...Απλά κρύβεσαι από τις ίδιες τις πράξεις σου.
Καλημέρα σου
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.127
Αγαπητή Βίκυ-Στεφανία,
Σίγουρα οι εκφράσεις των ανδρών ακούγονται χύμα και ίσως να είναι κάποιες φορές..Παρόλα αυτά, γενικότερα αλλά ιδιαίτερα σε αυτό το site όπου ακολουθώ χρόνια αυτό ττο οποίο μπορώ να σου πω με σαφήνεια είναι πως τουλάχιστον Οι εκφράσεις μας εκτός από χυμα είναι και ΑΛΗΘΙΝΕΣ, ΕΥΘΕΙΣ, ΣΤΑΡΑΤΕΣ. Από εκεί και πέρα οι δική σου πρόταση κρύβει κάτι το όχι και τόσο αληθινό.
Για να σου το πώ ξεκάθαρα λες ότι απευθύνεσαι σε άτομα που αναζητούν ένα αξιοπρεπές μασαζ.
Και τότε γιατί εργάζεσαι κατά αυτό τον τρόπο;
Πήγαινε σε ένα κέντρο αισθητικής, σε κάποιο spa ή αναζήτησε την τύχη σου ως ελεύθερος επαγγελματίας ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ.
Τόσα χρόνια που εργάζομαι στον τουρισμό τα κορίτσια και τα αγόρια των spa που γνωρίζω είναι πολύ καλά πληρωμένα.
Μην κρίνεις λοιπόν αυτές τις έστω λανθασμένες εκφράσεις..Δεν σου αρέσουν; Οκ αγνόησε τες. Αλλά μην τις κρίνεις διότι δεν είσαι τόσο καλύτερη...Απλά κρύβεσαι από τις ίδιες τις πράξεις σου.
Καλημέρα σου
καλημέρα.δεν θα έρθω σε αντιπαράθεση ούτε μαζί σου ούτε γενικά.
Με γνωρίζεις από κοντά?εχεις δει πως λειτουργώ στο μασάζ?
Αν θέλεις ν μου πεις την άποψη σου-συμβουλη(χωρίς καν ν με έχεις συναντήσει όπως φαίνεται)μπορείς ν με καλέσεις καταρχάς κ όχι σε δημόσια θέα.
Μίλησα ξεκάθαρα για το άσχημο επίπεδο κ την υποτίμητικη έκφραση που δεν μου αρμόζει.
δεν ξεχνώ τον χαρακτήρα του φόρουμ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα καταργήσουμε κάθε κανόνα ευγενικής αναφοράς κ έκφρασης..
Υπάρχουν 10 τρόποι για ν πεις το οτιδήποτε(είναι πολύ πλούσια γλώσσα ως γνωστόν η ελληνική)..αν επιλέγεις τον πιο χύμα κ εν μέρει χυδαίο τρόπο, συγνώμη αλλά ως αριστούχος απόφοιτος Παντείου(δεν είναι μόνο το ΙΕΚ φυσιοθεραπείας στην ζωή μου)δεν μπορώ ν το δεχτώ.
Είμαι απόλυτα συνειδητοποιημένη με ότι προσφερω,η ηθική ικανοποίηση που λαμβάνω είναι μοναδική, ανεκτίμητη..
Γι'αυτό κ δεν κυνήγησα την τύχη μου σε οποιαδήποτε σπα(έχω δει κ εκεί τι συνθήκες επικρατούν,σε ενα απ' τα καλύτερα της Ρόδου ήμουν..)
Οπότε σε παρακαλώ μην μου μιλάς για ειλικρίνεια..έχω απόλυτη αυτογνωσία..
Αν θέλω,Ζήτημα χρόνου είναι ν καταργήσω οτιδήποτε άλλο πέρα απ' το μασάζ..
Υ.Γ δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο.
Υπάρχουν κ κοπέλες που μιλάνε χειρότερα κ απ' τον πιο χύμα αντρα.
Επειδή όμως με διακρίνει μια κομψότητα κ μια ευγένεια σε όλα τα επίπεδα κ ως απόρροια αυτού,έτσι σε αυτό το στυλ επικοινωνώ με τον κάθε ενδιαφερόμενο.στο ίδιο μήκος κύματος επιζητώ ν επικοινωνούν μαζί μου.κ δεν έχω παράπονο από κοντά ο μέσος όρος ανθρώπων που γνωρίζω είναι αξιόλογος..αλλά βέβαια πίσω απ' ένα πληκτρολόγιο πάντα ξεφεύγει η κατάσταση.
 

nickiegr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
179
Κριτικές
5
Like
396
Πόντοι
301
καλημέρα.δεν θα έρθω σε αντιπαράθεση ούτε μαζί σου ούτε γενικά.
Με γνωρίζεις από κοντά?εχεις δει πως λειτουργώ στο μασάζ?
Αν θέλεις ν μου πεις την άποψη σου-συμβουλη(χωρίς καν ν με έχεις συναντήσει όπως φαίνεται)μπορείς ν με καλέσεις καταρχάς κ όχι σε δημόσια θέα.
Μίλησα ξεκάθαρα για το άσχημο επίπεδο κ την υποτίμητικη έκφραση που δεν μου αρμόζει.
δεν ξεχνώ τον χαρακτήρα του φόρουμ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα καταργήσουμε κάθε κανόνα ευγενικής αναφοράς κ έκφρασης..
Υπάρχουν 10 τρόποι για ν πεις το οτιδήποτε(είναι πολύ πλούσια γλώσσα ως γνωστόν η ελληνική)..αν επιλέγεις τον πιο χύμα κ εν μέρει χυδαίο τρόπο, συγνώμη αλλά ως αριστούχος απόφοιτος Παντείου(δεν είναι μόνο το ΙΕΚ φυσιοθεραπείας στην ζωή μου)δεν μπορώ ν το δεχτώ.
Είμαι απόλυτα συνειδητοποιημένη με ότι προσφερω,η ηθική ικανοποίηση που λαμβάνω είναι μοναδική, ανεκτίμητη..
Γι'αυτό κ δεν κυνήγησα την τύχη μου σε οποιαδήποτε σπα(έχω δει κ εκεί τι συνθήκες επικρατούν,σε ενα απ' τα καλύτερα της Ρόδου ήμουν..)
Οπότε σε παρακαλώ μην μου μιλάς για ειλικρίνεια..έχω απόλυτη αυτογνωσία..
Αν θέλω,Ζήτημα χρόνου είναι ν καταργήσω οτιδήποτε άλλο πέρα απ' το μασάζ..
Υ.Γ δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο.
Υπάρχουν κ κοπέλες που μιλάνε χειρότερα κ απ' τον πιο χύμα αντρα.
Επειδή όμως με διακρίνει μια κομψότητα κ μια ευγένεια σε όλα τα επίπεδα κ ως απόρροια αυτού,έτσι σε αυτό το στυλ επικοινωνώ με τον κάθε ενδιαφερόμενο.στο ίδιο μήκος κύματος επιζητώ ν επικοινωνούν μαζί μου.κ δεν έχω παράπονο από κοντά ο μέσος όρος ανθρώπων που γνωρίζω είναι αξιόλογος..αλλά βέβαια πίσω απ' ένα πληκτρολόγιο πάντα ξεφεύγει η κατάσταση.
Συγχαρητηρια κουκλα μου για την απαντηση σουΤα ειπες ολα οπως πρεπει.Συνεχισε οπως εσυ ξερεις και μην δινεις σημασια στον καθε ενα εδω μεσα.!!!!!!!!
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
καλημέρα.δεν θα έρθω σε αντιπαράθεση ούτε μαζί σου ούτε γενικά.
Με γνωρίζεις από κοντά?εχεις δει πως λειτουργώ στο μασάζ?
Αν θέλεις ν μου πεις την άποψη σου-συμβουλη(χωρίς καν ν με έχεις συναντήσει όπως φαίνεται)μπορείς ν με καλέσεις καταρχάς κ όχι σε δημόσια θέα.
Μίλησα ξεκάθαρα για το άσχημο επίπεδο κ την υποτίμητικη έκφραση που δεν μου αρμόζει.
δεν ξεχνώ τον χαρακτήρα του φόρουμ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα καταργήσουμε κάθε κανόνα ευγενικής αναφοράς κ έκφρασης..
Υπάρχουν 10 τρόποι για ν πεις το οτιδήποτε(είναι πολύ πλούσια γλώσσα ως γνωστόν η ελληνική)..αν επιλέγεις τον πιο χύμα κ εν μέρει χυδαίο τρόπο, συγνώμη αλλά ως αριστούχος απόφοιτος Παντείου(δεν είναι μόνο το ΙΕΚ φυσιοθεραπείας στην ζωή μου)δεν μπορώ ν το δεχτώ.
Είμαι απόλυτα συνειδητοποιημένη με ότι προσφερω,η ηθική ικανοποίηση που λαμβάνω είναι μοναδική, ανεκτίμητη..
Γι'αυτό κ δεν κυνήγησα την τύχη μου σε οποιαδήποτε σπα(έχω δει κ εκεί τι συνθήκες επικρατούν,σε ενα απ' τα καλύτερα της Ρόδου ήμουν..)
Οπότε σε παρακαλώ μην μου μιλάς για ειλικρίνεια..έχω απόλυτη αυτογνωσία..
Αν θέλω,Ζήτημα χρόνου είναι ν καταργήσω οτιδήποτε άλλο πέρα απ' το μασάζ..
Υ.Γ δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο.
Υπάρχουν κ κοπέλες που μιλάνε χειρότερα κ απ' τον πιο χύμα αντρα.
Επειδή όμως με διακρίνει μια κομψότητα κ μια ευγένεια σε όλα τα επίπεδα κ ως απόρροια αυτού,έτσι σε αυτό το στυλ επικοινωνώ με τον κάθε ενδιαφερόμενο.στο ίδιο μήκος κύματος επιζητώ ν επικοινωνούν μαζί μου.κ δεν έχω παράπονο από κοντά ο μέσος όρος ανθρώπων που γνωρίζω είναι αξιόλογος..αλλά βέβαια πίσω απ' ένα πληκτρολόγιο πάντα ξεφεύγει η κατάσταση.

Και για αυτό ακριβώς όπως σου γράφω παραπάνω, ο καλύτερος τρόπος για να αποφύγεις κάτι τέτοιο, δηλαδή να έρθεις σε αντιπαράθεση ή στην τελική να έλθεις σε λεκτική διαμάχη με κάποιον είναι να αποφύγεις την συνδιάλεξη μαζί του.
Δεν πιστεύω πώς είναι αναγκαίο να σε καλέσω για κάτι το οποίο εκπίπτει από τον δημόσιο λόγο σου και την αντιπαράθεση σου. Οπως πρόσεξες δεν συμφώνησα με αυτόν που έγραψε κάτι το οποίο εσύ θεωρείς χυδαίο αλλά με τον εξήγησα έμμεσα τον τρόπο σκέψης.
Υ.Γ. 1 Θα ήταν καλό να καταλάβουμε όλοι μας πως ο τρόπος γραφής μας και ο σεβασμός που δείχνουμε δεν γίνεται προς απαίτηση ίδιας συμπεριφοράς από τους εκάστοτε συνομιλητές αλλά προς σεβασμό στην δική μας φύση και κουλτούρα. Επειδή εσύ είσαι σωστή και όπως δείχνεις μέσα από τον δημόσιο διάλογο που έχουμε σέβεσαι τον συνομιλητή σου δεν μπορείς να απαιτείς το ίδιο από αυτόν. Μπορείς όμως εάν δεν σου έχεις αυτό που θέλεις να σιγήσεις είναι να απομακρυνθείς.
Υ.Γ. 2  Θεωρώ περιττή την πληροφορία την "Παντείου", για πολλούς λόγους που εάν θέλεις του αναλύουμε όντως σε προσωπικό μήνυμα.
Υ.Γ. 3 Υπάρχουν και πολλά αξιόλογα SPA . Οι σαιζόν γενικότερα και ιδιαίτερα οι μεγάλες όπως αυτές της Ρόδου είναι Σκλαβοπάζαρα .

Καλή σου μέρα
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
ιδιαίτερα σε αυτό το site όπου ακολουθώ χρόνια αυτό ττο οποίο μπορώ να σου πω με σαφήνεια είναι πως τουλάχιστον Οι εκφράσεις μας εκτός από χυμα είναι και ΑΛΗΘΙΝΕΣ, ΕΥΘΕΙΣ, ΣΤΑΡΑΤΕΣ.
    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ααααααααχχχχ!!!!!  μπα σε καλό μου!!!!  νομίζω ότι κατουρήθηκα.....  πρέπει να το προσέξω μάλλον!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σαν να έχει ξεχειλωσει λίγο το ολο θέμα....Μήπως να μπει μια τελεία; κάπου στη μέση η αλήθεια...Ας γράψει ο καθένας την εκτίμηση του χωρίς όμως να προσβάλλει, απο τη μία. Ας καταλάβει όμως κ η Στεφανια ότι αφού επέλεξε να εκτεθεί (και μου είναι αδιάφοροι οι λόγοι που την οδήγησαν) θα δεχτεί κ κακές κ αρνητικές κριτικές. Δεν εχω καταλάβει ακόμα γιατί ολο αυτο...;; Πάμε σε άλλα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.200
Κριτικές
191
Like
52.746
Πόντοι
41.443
αυτα είναι..τωρα αρχιζω και καταλαβαίνω καλύτερα, γιατί οι γκόμενες σε κυνηγάνε....εκτός από ομορφόπαιδο ,είσαι και της ακαδημίας....
Υ.Γ. :television: :upsidedown: :klapste:

με ζηλευεις το ξερω  :happy: :happy:
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
578
Κριτικές
18
Like
1.954
Πόντοι
1.196
Κοριτσαρα, προσπάθησα να σε βρω σήμερα αλλά δεν τα κατάφερα !!
Να ξέρεις ότι χρειάζομαι σουπερ μασαζακι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom