Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

lnotou

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
70
Like
83
Πόντοι
0
Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα και εγώ την Στεφανία και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της( τις οποίες δεν εκθέτω γιατί εκείνη θα σας κατατοπίσει καλύτερα).επιτέλους και ένας άνθρωπος που μπορείς να πεις 2 κουβέντες ,με ενα απίστευτο χαμόγελο και δοτικότητα σε αυτά που μας προσφέρει....κρίμα που το μαξιλαράκι μόνο ξεφουσκώνει ( αυτό για την Στεφανία)!
Ευχαριστώ τα παιδιά για τις κριτικές που ανεβάζουν και έτσι λίγο πηγαίνουμε στα ραντεβού μας πιο σίγουροι για το τι θα συναντήσουμε και τι υπηρεσίες θα δεχθούμε...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Πριν λίγες μέρες επισκέφθηκα και εγώ την Στεφανία και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της( τις οποίες δεν εκθέτω γιατί εκείνη θα σας κατατοπίσει καλύτερα).επιτέλους και ένας άνθρωπος που μπορείς να πεις 2 κουβέντες ,με ενα απίστευτο χαμόγελο και δοτικότητα σε αυτά που μας προσφέρει....κρίμα που το μαξιλαράκι μόνο ξεφουσκώνει ( αυτό για την Στεφανία)!
Ευχαριστώ τα παιδιά για τις κριτικές που ανεβάζουν και έτσι λίγο πηγαίνουμε στα ραντεβού μας πιο σίγουροι για το τι θα συναντήσουμε και τι υπηρεσίες θα δεχθούμε...
Καλησπέρα! χαίρομαι που πέρασες καλά!!αν το μαξιλαράκι στην θέση της υποδοχής στο κρεβάτι του μασάζ δεν σε βολεύει θα δοκιμάσουμε άλλο τρόπο την επόμενη φορά μην ανησυχείς ;)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Καλησπέρα φίλοι μου, αν και καθυστερημένα, θα σας γράψω δυο λόγια για την 3η συνάντηση μου με την Στεφανία. Έγινε πριν 2 βδομάδες και πιστεύω πως είδα μια άλλη κοπέλα όπως την είχα αφήσει (προ lock down). Είναι εμφανής η αλλαγή της εξωτερικής της εμφάνιση της. Στα του αγώνα όλα κυλισαν θαυμάσια. Αφέθηκα στα μαγικά της χέρια για να οδηγηθω σε πελάγη ευτυχίας. Και τα κατάφερε απόλυτα. Πιστεύω είναι στανταράκι πλέον. Στεφανία μου θα τα ξανά πούμε σύντομα...
Καλησπέρα κ σε ευχαριστώ για την πολύ καλά διατυπωμένη αναφορά!! είναι χαρά μου να αφηνεσαι στα χεράκια μου κ στην φροντίδα που θέλω να σου προσφέρω!
Σε φιλώ κ σε περιμένω συντομα
 

lnotou

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
70
Like
83
Πόντοι
0
Καλησπέρα! χαίρομαι που πέρασες καλά!!αν το μαξιλαράκι στην θέση της υποδοχής στο κρεβάτι του μασάζ δεν σε βολεύει θα δοκιμάσουμε άλλο τρόπο την επόμενη φορά μην ανησυχείς ;)
Αναφέρθηκα σε αυτό που σου έφερα ότι ξεφουσκώνει τελικά. Φιλιά και σε ευχαριστώ ξανά
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Φουσκωτο φλαμινγκο της πήγες ?
Αν ειναι και ροζ της εχεις κλεψει την καρδια φιλε :smiling-face-with-heart-eyes:
 

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
σημερινη πρωινη συναντηση με την Στεφανια.πολυ ομορφη,πολυ γλυκια και προθυμη να σε εξυπηρετησει σε ολα.απο το καλωσορισμα,μεχρι το μπανακι,μεχρι το μασαζ της και τα εξτραδακια της
υπεροχο χαμογελο και φυσικα υπεροχο μασαζακι με πολυ πολυ καλη και ομορφη θετικη αυρα
μασαζ αριστο μπορω να πω
οι υπολοιπες υπηρεσιες επισης αψογες
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
78
Like
7.476
Πόντοι
17.436
σημερινη πρωινη συναντηση με την Στεφανια.πολυ ομορφη,πολυ γλυκια και προθυμη να σε εξυπηρετησει σε ολα.απο το καλωσορισμα,μεχρι το μπανακι,μεχρι το μασαζ της και τα εξτραδακια της
υπεροχο χαμογελο και φυσικα υπεροχο μασαζακι με πολυ πολυ καλη και ομορφη θετικη αυρα
μασαζ αριστο μπορω να πω
οι υπολοιπες υπηρεσιες επισης αψογες

Μέχρι που προχώρησε;
 

iag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Είμαι νέο μέλος και δε μπορω να στείλω ιδιωτικό μηνυμα, Βικυ στείλε μου σε παρακαλώ τρόπο επικοινωνίας σε ιδιωτικό μηνυμα. Ευχαριστώ
 

nikos_87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
Επισκέφτηκα τη Στεφανία πριν καιρό (προ covid) αλλά είμαι και πάλι στο ψάξιμο και είπα να μοιραστώ την εμπειρία μου.
Η Στεφανία ήταν πολύ γλυκιά, ευγενική και καλοδιάθετη. Το μασάζ το καλύτερο που μου έχουν κάνει σε μέρος όπου προσφέρονται και άλλες υπηρεσίες. Κλείσαμε μόνο με φραπέ αλλά η κοπέλα κυριολεκτικά με στράγγιξε. Ξέρει να χειρίζεται το εργαλείο με μαεστρία! Σκοπεύω να ξαναπάω άμεσα...
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Καλημέρα, επειδή είμαι νέος δεν μπορώ να στείλω ακόμα pm οπότε ρωτάω εδώ. Σε ποιά περιοχή δουλεύει/δουλεύεις;
Φιλοθέη-Μαρούσι, σε έναν απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ χώρο !!!
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Μην ρωτάτε αν αξίζει χωρίς λόγο. Αν η περιγραφή στην εμφάνιση σας κάνει και θέλετε η κοπέλα να είναι πιο gfe κάνει με τα 1000. Σε όλα τα άλλα είναι υπέροχο κορίτσι και πολύ καλή παρέα. Περνάει ευχάριστα η ώρα.
 

Antonio Capito

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
199
Like
231
Πόντοι
21
Μην ρωτάτε αν αξίζει χωρίς λόγο. Αν η περιγραφή στην εμφάνιση σας κάνει και θέλετε η κοπέλα να είναι πιο gfe κάνει με τα 1000. Σε όλα τα άλλα είναι υπέροχο κορίτσι και πολύ καλή παρέα. Περνάει ευχάριστα η ώρα.

δεν πάμε για την παρέα. Άμα κάνει καλό μασάζ και καλό δεύτερο μέρος τότε πάμε :hi:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παιδιά αξίζει?να κάνω δοκιμή?
Ρε φίλε... έχεις διαβάσει καθόλου το νήμα της κοπέλας ή απλά έγραψες ένα ποστ;;; γιατί αν έχεις διαβάσει και ρωτάς αν αξίζει... είναι άκυρο αλλά και πάλι είσαι άκυρος αν ρωτάς χωρίς να έχεις διαβάσει γιατί θα έπρεπε να ρίξεις μια ματιά πριν γράψεις.... τες πα... αν διαβάσεις λοιπόν εδώ το ποστ ή κριτικές θα καταλάβεις για τι κοπέλα πρόκειται.... αν σου αρκεί ένα σκέτο "ναι αξίζει" και είσαι καλυμμένος ναι λοιπόν αξίζει... κλείσε ραντεβού λοιπόν και περιμένουμε κριτική σου
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
δεν πάμε για την παρέα. Άμα κάνει καλό μασάζ και καλό δεύτερο μέρος τότε πάμε :hi:
Το γνωρίζω αυτό. Όλοι για αυτό πάμε , όμως εγώ το θεωρώ σοβαρό προτέρημα εφόσον τα έχει αυτά και να έχει και αρκετά συν σε σχέση με άλλες. Εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα ότι πήγα με ιερόδουλη πχ. Αισθάνθηκα ότι ήταν μια κοπέλα που γνώρισα σε ένα μαγαζί έξω και πήγαμε σπίτι της .
Να σημειώσω ότι έχω πάει μόνο μια φορά και αυτό έμεινε μέχρι τον φραπέ.
Αν πχ μου έλεγε πάρε τα λεφτά σου πίσω , δεν θα έλεγα σε έναν φίλο μου ότι η π.....να με γουστάρει κτλ αλλά ότι γνώρισα μια γλυκιά κοπέλα και πέρασα κάποιες στιγμές μαζί της .
Δεν ξέρω αν αυτό που λέω κάνει κακό στην δουλειά της αλλά αυτό μου έβγαλε. Εννοείται πως έμεινα φουλ ευχαριστημένος από το βασικό κομμάτι της επισκέψεως........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom