Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.790
Πόντοι
4.365
Τα πραγματα ειναι απλα,μασαζ πολυ καλο,
σεξ μετριο,
σωμα κατω του μετριου.

Αναλογα με το τι ψαχνεις,πας ή δεν πας,τοσο απλα!
Γιατι θα πρεπει να διαφωνουμε και να ξεκατινιαζομαστε για τα αυτονοητα;
Aυτο ακριβως....
απλα καποιοι πανε να τα παρουσιάσουνε ολα τε΄λεια...!!!
Λες κ ανακαλύψανε την ιέρεια του σεξ... (μας το ειχε πει κ αυτο η κυρια παλιοτερα...!!!:headbang::jerking:)
 

Dimitrakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2020
Μηνύματα
25
Like
40
Πόντοι
0
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όσοι δεν ενδιαφέρεστε ή για τον οποιοδήποτε λόγο δεν σας αρέσει η κοπέλα και οι υπηρεσίες που προσφέρει, ασχολείστε μαζί της.. Εγώ πάντως και τις δύο φορές που την επισκέφτηκα έφυγα ικανοποιημένος..
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
574
Κριτικές
18
Like
1.944
Πόντοι
1.196
IMG_20220728_224023.jpg
Τρέλα το μαγιό!!
Όταν με το καλό βρεθείς Αθήνα ξερεις τί χρειάζομαι!!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
401
Like
1.990
Πόντοι
201
εννοει η κοπελα πως κανει στοματικο αλλα δεν τελειωνεις εκει....
Ναι ρε οκ.

ΜΠΟΡΕΙ τώρα να το σταμάτησε (όπως είπε ότι σταμάτησε το ακάποτο στοματικό και πλέον κάνει μόνο με προφυλακτικό).

Αλλά μια χαρά τα έπαιρνε στόμα.
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Ναι ρε οκ.

ΜΠΟΡΕΙ τώρα να το σταμάτησε (όπως είπε ότι σταμάτησε το ακάποτο στοματικό και πλέον κάνει μόνο με προφυλακτικό).

Αλλά μια χαρά τα έπαιρνε στόμα.
τα παντα ρει! :cheesy:
 

Teacher2017

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
5.278
Like
31.444
Πόντοι
5.956
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όσοι δεν ενδιαφέρεστε ή για τον οποιοδήποτε λόγο δεν σας αρέσει η κοπέλα και οι υπηρεσίες που προσφέρει, ασχολείστε μαζί της.. Εγώ πάντως και τις δύο φορές που την επισκέφτηκα έφυγα ικανοποιημένος..
Καλη απορια. Αλλα δεν θα παρεις απαντηση.
 

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.349
Like
104.426

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.790
Πόντοι
4.365
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όσοι δεν ενδιαφέρεστε ή για τον οποιοδήποτε λόγο δεν σας αρέσει η κοπέλα και οι υπηρεσίες που προσφέρει, ασχολείστε μαζί της.. Εγώ πάντως και τις δύο φορές που την επισκέφτηκα έφυγα ικανοποιημένος..
Δημητρακι... δεν ασχολουμαστε μαζι της...
συζήτηση κανουμε...
σε δημοσιο φορουμ ειμαστε... αυτος ειναι ο σκοπος του... διαλογος...
Δεν την εβρισε κανεις την κοπελα.... απλα τα γεγονοτα λεμε
ΑΛΛΑ..δεν γινεται καποιοι να παρουσιαζουν το ασπρο... μαυρο....!!!
Για αυτο γινεται αυτος ο ντορος...!!!
Ειπαμε...
''τα πραγματα ειναι απλα,
μασαζ καλο,
σεξ μετριο,
σωμα κατω του μετριου.

Τελος!!!
Εμεις που δεν αρκουμαστε σε αυτα.... δεν παμε....
Αλλα οχι οτι δεν μπορουμε κ να λεμε την αποψη μας εδω μεσα....!!!


Γιατι το λεε αυτο ?
Κυριακη αυριο ημέρα αργιας υπαρχει πολυς χρονος να βριζουν τις κοπελες του σαιτ........
Δεν νομιζω καποιος να εβρισε την κοπελα...
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Δημητρακι... δεν ασχολουμαστε μαζι της...
συζήτηση κανουμε...
σε δημοσιο φορουμ ειμαστε... αυτος ειναι ο σκοπος του... διαλογος...
Δεν την εβρισε κανεις την κοπελα.... απλα τα γεγονοτα λεμε
ΑΛΛΑ..δεν γινεται καποιοι να παρουσιαζουν το ασπρο... μαυρο....!!!
Για αυτο γινεται αυτος ο ντορος...!!!
Ειπαμε...
''τα πραγματα ειναι απλα,
μασαζ καλο,
σεξ μετριο,
σωμα κατω του μετριου.

Τελος!!!
Εμεις που δεν αρκουμαστε σε αυτα.... δεν παμε....
Αλλα οχι οτι δεν μπορουμε κ να λεμε την αποψη μας εδω μεσα....!!!



Δεν νομιζω καποιος να εβρισε την κοπελα...
εδω ρε αδερφε καποια αλλη κοπελα εβαλε φωτο και ο κωλος της πρεπει να ηταν εναμιση μετρο φαρδος και ο συναγωνιστης εγραψα απο κατω, ω να σου γαμησω! τον θαυμασε δηλαδη. απο εκει και περα τι να πεις; οχι η Στεφανια ετσι,μη παρεξηγηθω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όσοι δεν ενδιαφέρεστε ή για τον οποιοδήποτε λόγο δεν σας αρέσει η κοπέλα και οι υπηρεσίες που προσφέρει, ασχολείστε μαζί της.. Εγώ πάντως και τις δύο φορές που την επισκέφτηκα έφυγα ικανοποιημένος..
Δεν ασχολούμαστε με τη κοπελα. Με τους σαλιάρηδες ασχολούμαστε που θελουν με το ζόρι να μας πείσουν ότι το μαύρο είναι άσπρο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506
Πουθενά δεν το γράφει αυτό στους κανόνες. Το ήξερες από πριν κλωνε. Επίσης, είναι γνωστό στους περισσότερους πλέον εν έτει 2022 το πώς μπορείς να κρυφτείς πίσω από άλλη ip.
Δε βαρέθηκατε ρε μαλάκες με τους λογαριασμούς; Απορώ
Εδω δε βαρεθηκες να κανεις πιστολακι εσυ, αυτοι θα βαρεθουν;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε νομίζω να είναι αυτή.
Πάντα υπάρχουν διαθέσιμοι μαλάκες σε αυτή τη χώρα για να κάνουν τη βρώμικη δουλειά
Τρομερη αυτογνωσια, ευγε.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518
Εδώ έχουμε καμία απάντηση-ενημέρωση από τον φίλο???

Κάνει φουλ η κοπέλα ή όχι???

Όλες τις στάσεις???
Πριν λίγα ποστ ρωτούσες για εμένα δημοσίως πληροφορίες..
Τώρα ξαφνικά έγινες ειδήμων στο ποιες υπηρεσίες προσφέρω η αν υπάρχει διαφοροποίηση σε σχέση με το παρελθόν?την επόμενη φορά που θέλεις ν γράψεις την αναληθεια σου για εμένα, φρόντισε τουλάχιστον να είναι πιο πειστική..
 
Τελευταία τροποποίηση:

HotGuyWithSixpack

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
28
Like
33
Πόντοι
0
Δεν ασχολούμαστε με τη κοπελα. Με τους σαλιάρηδες ασχολούμαστε που θελουν με το ζόρι να μας πείσουν ότι το μαύρο είναι άσπρο.

Πας παντου να το παιξεις Α’ male εσυ; Να εισαι φρονιμο παιδακι μην σου ριξω καμια φαπα παλι χαχχαχ ΒΛΑΚΑΑΑΑ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Τους σαλιαρηδες τους διώξατε ,γιατί άραγε ασχολείστε πάλι οι ίδιοι κ οι ίδιοι??Κ σας λένε άλλα παιδιά ότι κακώς ασχολείστε κ πάλι οι ίδιοι συγκεκριμένοι πάλι ασχολείστε κ γράφετε εδώ...Σωστά ????Α ! Μην μιλήσετε πάλι για κλωνους κ υβρίδια ,κουραστικο ......
Τι εννοεις; Ποιους εδιωξαν;
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Δημητρακι... δεν ασχολουμαστε μαζι της...
συζήτηση κανουμε...
σε δημοσιο φορουμ ειμαστε... αυτος ειναι ο σκοπος του... διαλογος...
Δεν την εβρισε κανεις την κοπελα.... απλα τα γεγονοτα λεμε
ΑΛΛΑ..δεν γινεται καποιοι να παρουσιαζουν το ασπρο... μαυρο....!!!
Για αυτο γινεται αυτος ο ντορος...!!!
Ειπαμε...
''τα πραγματα ειναι απλα,
μασαζ καλο,
σεξ μετριο,
σωμα κατω του μετριου.

Τελος!!!
Εμεις που δεν αρκουμαστε σε αυτα.... δεν παμε....
Αλλα οχι οτι δεν μπορουμε κ να λεμε την αποψη μας εδω μεσα....!!!



Δεν νομιζω καποιος να εβρισε την κοπελα...
Ρε αρχοντα γιατι λες " σωμα κατω του μετριου" ? Σε χρονοκαψουλα ησουν ?
Η Κιμ Καρντασιαν με χειροτερο σωμα ειναι sex symbol ( οχι για μενα ) και βγαζει σε μια ωρα περισσοτερα φραγκα απο οσα βγαζουμε εσυ και εγω σε ενα χρονο !!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Αυτά είναι γούστα ...Εμένα δεν μου αρέσει το κόκκαλο ,θέλω να πιανω την γυναίκα κ να την νιώθω ...Δεν μπορούμε να αλλάξουμε τα μητρικά πρότυπα του καθενός ,έτσι δεν είναι???
Εγω δε μιλαω για γουστα , αυτο ειναι θεμα του καθενος. Εγω μιλαω για λεφτα ενα θεμα που ολοι καταλαβαινουν
Ας κατεβασουν οι κατσαπλιαδες μια φωτογραφια της Κιμ και να γραψουν διπλα 80 εκατομμυρια δολαρια το χρονο
Μπας και καταλαβουν
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518
Εγω δε μιλαω για γουστα , αυτο ειναι θεμα του καθενος. Εγω μιλαω για λεφτα ενα θεμα που ολοι καταλαβαινουν
Ας κατεβασουν οι κατσαπλιαδες μια φωτογραφια της Κιμ και να γραψουν διπλα 80 εκατομμυρια δολαρια το χρονο
Μπας και καταλαβουν
Έλα ντε!αυτό με την Κιμ ποτέ δεν το κατάλαβα γτ πέρα από το ογκώδες σώμα ούτε κανένα όμορφο πρόσωπο έχει να πεις ότι τουλάχιστον κάτι αξίζει.πως έγινε τοπ είναι απορια..
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Έλα ντε!αυτό με την Κιμ ποτέ δεν το κατάλαβα γτ πέρα από το ογκώδες σώμα ούτε κανένα όμορφο πρόσωπο έχει να πεις ότι τουλάχιστον κάτι αξίζει.πως έγινε τοπ είναι απορια..
Τοτε να στο εξηγησω επειδη εχω ζησει Αμερικη και αυτοι εχουν πανω απο ολα το χρημα.
Οι εταιρειες προωθησαν την Κιμ γιατι ηθελαν να πουλησουν προιοντα ομορφιας και μοδας ΚΑΙ ΣΤΙΣ PLUS-SIZE
Τωρα το γιατι διαλεξαν τη συγκεκριμενη, αυτο οφειλεται στη μητερα της που ειναι φοβερη manager ( εχει προωθησει και τις αλλες κορες )
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
206
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
2.471
Ρε παιχτες ειπαμε η στεφανια ειναι μονοπωλειο στα ΒΠ γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει τιποτα αλλο( το grace απλα δεν το συμπεριλαμβανω καθολου για ευνοητους λογους)
Να κανω 30χλμ πηγαινε ελα μεχρι το κεντρο, να μην υπαρχει μερος να παρκαρω ουτε μηχανη -ευχαριστω δεν θα παρω (εχω παρει απειρες φορες στο παρελθον σε ολα τα χρονια που παιζω μπαλα)
Ας μου πει ενα αλανι εδω περα που θα βρω :
-μια ωρα καλο μαζαζ και εκτονωση (σεξ δεν με ενδιαφερει) )και μια ωρα η συγκεκριμενη σε τριβει, μπανια χαιρετουρες κλπ ειναι εκτος
-καθαρη κοπελα , ευχαριστη, ευγενικη , χαμογελαστη και νεα
-καθαρο χωρο με ευκολη προσβαση
- κοστος 40ευρω
Δεν με νοιαζει αν ειναι μουναρα, μοντελο ή μπαζο αλλα ολα τα παραπανω
τα λαδομαγαζα παιρνουν 50-60 για μισαωρο συνηθως με αθλιο μασαζ (οκ υπαρχουν και εξαιρεσεις)
και τα σπιτακια ειναι απο κατι θειες 55+ και σαφως ποιο ακριβες.
Για να μου πει καποιο τσακαλακι αν υπαρχει ΜΙΑ στα βορεια ή ΜΙΑ (οχι παραπανω) που να κανει καλο μασαζ και εκτονωση χωρις να κοιταει το ταβανι η το κινητο της στα 40 ευρω και εγω θα του βγαλώ το καπελο.....
τωρα για κυταρυτιδες και μπουτια να χαμε να λεγαμε
 

Teacher2017

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
5.278
Like
31.444
Πόντοι
5.956
Ρε παιχτες ειπαμε η στεφανια ειναι μονοπωλειο στα ΒΠ γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει τιποτα αλλο( το grace απλα δεν το συμπεριλαμβανω καθολου για ευνοητους λογους)
Να κανω 30χλμ πηγαινε ελα μεχρι το κεντρο, να μην υπαρχει μερος να παρκαρω ουτε μηχανη -ευχαριστω δεν θα παρω (εχω παρει απειρες φορες στο παρελθον σε ολα τα χρονια που παιζω μπαλα)
Ας μου πει ενα αλανι εδω περα που θα βρω :
-μια ωρα καλο μαζαζ και εκτονωση (σεξ δεν με ενδιαφερει) )και μια ωρα η συγκεκριμενη σε τριβει, μπανια χαιρετουρες κλπ ειναι εκτος
-καθαρη κοπελα , ευχαριστη, ευγενικη , χαμογελαστη και νεα
-καθαρο χωρο με ευκολη προσβαση
- κοστος 40ευρω
Δεν με νοιαζει αν ειναι μουναρα, μοντελο ή μπαζο αλλα ολα τα παραπανω
τα λαδομαγαζα παιρνουν 50-60 για μισαωρο συνηθως με αθλιο μασαζ (οκ υπαρχουν και εξαιρεσεις)
και τα σπιτακια ειναι απο κατι θειες 55+ και σαφως ποιο ακριβες.
Για να μου πει καποιο τσακαλακι αν υπαρχει ΜΙΑ στα βορεια ή ΜΙΑ (οχι παραπανω) που να κανει καλο μασαζ και εκτονωση χωρις να κοιταει το ταβανι η το κινητο της στα 40 ευρω και εγω θα του βγαλώ το καπελο.....
τωρα για κυταρυτιδες και μπουτια να χαμε να λεγαμε
Πολυ ωραια τοποθετηση. Μπραβο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom