Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Μην λες ανακρίβειες για τις υπηρεσίες μ.το μόνο που παίρνω στο στόμα αν κ σιχαίνομαι αυτή την φράση είναι καμία τσίχλα φράουλα χαχα
θέλει η πουτάνα να κρυφτεί....
πλάκα μας κάνεις έτσι?
συνέχισε και σε βλέπω μόνη!
ευτυχώς που μπήκε ενεργά ο Μοντ και πήγανε για μπάνιο οι αυλικοί σου!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όσοι δεν ενδιαφέρεστε ή για τον οποιοδήποτε λόγο δεν σας αρέσει η κοπέλα και οι υπηρεσίες που προσφέρει, ασχολείστε μαζί της.. Εγώ πάντως και τις δύο φορές που την επισκέφτηκα έφυγα ικανοποιημένος..
τους ψευτοσαλιάρηδες δεν γουστάρουμε, όχι την κοπέλα!
χάνετε το δάσος ορισμένοι!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Εδω δε βαρεθηκες να κανεις πιστολακι εσυ, αυτοι θα βαρεθουν;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τρομερη αυτογνωσια, ευγε.
Μπράβο, την είπες τη μαλακία σου πάλι καταθλιπτικε γέρο.
Σου έκαναν και like οι κλώνοι, ποιος στη χάρη σου, θα κοιμηθείς χαρούμενος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
627
Κριτικές
9
Like
1.055
Πόντοι
86
IMG_20220728_224023.jpg
Ας δούμε και την πίσω όψη του μαγιό...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506
Μπράβο, την είπες τη μαλακία σου πάλι καταθλιπτικε γέρο.
Σου έκαναν και like οι κλώνοι, ποιος στη χάρη σου, θα κοιμηθείς χαρούμενος
Εσενα σου εκανε λαικ και ο γαμιας σου, πρεπει να εχυσες απο τη χαρα σου.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Εσενα σου εκανε λαικ και ο γαμιας σου, πρεπει να εχυσες απο τη χαρα σου.
εσύ πρέπει να είσαι το μόνο μέλος που μια γυναίκα μοστράρει κώλο και το μάτι σου πάει στο αν άλλαξε ρολόι.
Καταλαβαίνεις θεωρώ το πρόβλημα σου, το οποίο στο έγραφα και παλαιότερα που έσπαγα πλάκα με εσένα και τους λοιπούς αερογάμηδες.
Στο θέμα μας, η Στεφανία - για την οποία έχω γράψει κριτική παλαιότερα- μπορεί να γράφει ότι θέλει, να ανεβάζει φώτο και να διαφημίζει τις υπηρεσίες της όπως θέλει.
Αυτό που δεν αντέχετε είναι οι προμότορες με τις κατευθυνόμενες κριτικές που μπαναρίστηκαν.
Αν είναι σωστή η κάθε Στεφανία, θα έπρεπε να είναι χαρούμενη που ξεκακαθρίζει το φόρουμ από δαύτους.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506
εσύ πρέπει να είσαι το μόνο μέλος που μια γυναίκα μοστράρει κώλο και το μάτι σου πάει στο αν άλλαξε ρολόι.
Καταλαβαίνεις θεωρώ το πρόβλημα σου, το οποίο στο έγραφα και παλαιότερα που έσπαγα πλάκα με εσένα και τους λοιπούς αερογάμηδες.
Στο θέμα μας, η Στεφανία - για την οποία έχω γράψει κριτική παλαιότερα- μπορεί να γράφει ότι θέλει, να ανεβάζει φώτο και να διαφημίζει τις υπηρεσίες της όπως θέλει.
Αυτό που δεν αντέχετε είναι οι προμότορες με τις κατευθυνόμενες κριτικές που μπαναρίστηκαν.
Αν είναι σωστή η κάθε Στεφανία, θα έπρεπε να είναι χαρούμενη που ξεκακαθρίζει το φόρουμ από δαύτους.
Ωραία, οπότε κοίτα να προστατεύεις το γιουσουφάκι σου εσύ και δεν υπάρχει λόγος να ψάχνεις τα μηνύματα μου, ούτε να σπαμάρεις στο νήμα της κοπέλας.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Ωραία, οπότε κοίτα να προστατεύεις το γιουσουφάκι σου εσύ και δεν υπάρχει λόγος να ψάχνεις τα μηνύματα μου, ούτε να σπαμάρεις στο νήμα της κοπέλας.
πρώτον δεν προστατεύω κανέναν.
Δεύτερον εσύ σπαμάρεις μιας και δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ τις υπηρεσίες της, σε αντίθεση με εμένα που το έχω κάνει.
Βασικά εσύ σπαμάρεις σε κάθε νήμα εκδιδόμενης μιας και δεν έχεις πάει με καμία.
Κάθε ποστ σου, είναι σπαμάρισμα!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506
πρώτον δεν προστατεύω κανέναν.
Δεύτερον εσύ σπαμάρεις μιας και δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ τις υπηρεσίες της, σε αντίθεση με εμένα που το έχω κάνει.
Βασικά εσύ σπαμάρεις σε κάθε νήμα εκδιδόμενης μιας και δεν έχεις πάει με καμία.
Κάθε ποστ σου, είναι σπαμάρισμα!
Οτι πεις.
Γεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ρε παιχτες ειπαμε η στεφανια ειναι μονοπωλειο στα ΒΠ γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει τιποτα αλλο( το grace απλα δεν το συμπεριλαμβανω καθολου για ευνοητους λογους)
Να κανω 30χλμ πηγαινε ελα μεχρι το κεντρο, να μην υπαρχει μερος να παρκαρω ουτε μηχανη -ευχαριστω δεν θα παρω (εχω παρει απειρες φορες στο παρελθον σε ολα τα χρονια που παιζω μπαλα)
Ας μου πει ενα αλανι εδω περα που θα βρω :
-μια ωρα καλο μαζαζ και εκτονωση (σεξ δεν με ενδιαφερει) )και μια ωρα η συγκεκριμενη σε τριβει, μπανια χαιρετουρες κλπ ειναι εκτος
-καθαρη κοπελα , ευχαριστη, ευγενικη , χαμογελαστη και νεα
-καθαρο χωρο με ευκολη προσβαση
- κοστος 40ευρω
Δεν με νοιαζει αν ειναι μουναρα, μοντελο ή μπαζο αλλα ολα τα παραπανω
τα λαδομαγαζα παιρνουν 50-60 για μισαωρο συνηθως με αθλιο μασαζ (οκ υπαρχουν και εξαιρεσεις)
και τα σπιτακια ειναι απο κατι θειες 55+ και σαφως ποιο ακριβες.
Για να μου πει καποιο τσακαλακι αν υπαρχει ΜΙΑ στα βορεια ή ΜΙΑ (οχι παραπανω) που να κανει καλο μασαζ και εκτονωση χωρις να κοιταει το ταβανι η το κινητο της στα 40 ευρω και εγω θα του βγαλώ το καπελο.....
τωρα για κυταρυτιδες και μπουτια να χαμε να λεγαμε
Σωστός!!!!! :rockon:

:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
πρώτον δεν προστατεύω κανέναν.
Δεύτερον εσύ σπαμάρεις μιας και δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ τις υπηρεσίες της, σε αντίθεση με εμένα που το έχω κάνει.
Βασικά εσύ σπαμάρεις σε κάθε νήμα εκδιδόμενης μιας και δεν έχεις πάει με καμία.
Κάθε ποστ σου, είναι σπαμάρισμα!
Μην ασχολείσαι με τον κόπανο. Σου βάζει και χέρι να μη σπαμαρεις, ο ηλιθιος αργοσχολος που μόνο αυτό κάνει όλη μέρα.
Πριν λίγο τον γαμαγαν ομαδικώς σε 3 θρεντ ταυτόχρονα και το χαιρόταν, πρεπει να έχει κάποιο είδος βιτσιου
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
401
Like
1.990
Πόντοι
201
Πριν λίγα ποστ ρωτούσες για εμένα δημοσίως πληροφορίες..
Τώρα ξαφνικά έγινες ειδήμων στο ποιες υπηρεσίες προσφέρω η αν υπάρχει διαφοροποίηση σε σχέση με το παρελθόν?την επόμενη φορά που θέλεις ν γράψεις την αναληθεια σου για εμένα, φρόντισε τουλάχιστον να είναι πιο πειστική..
Εγώ ξέρω πολύ καλά το πρόγραμμα, εσύ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ να πεις ότι πας φουλ με λεφτά και δεν καταλαβαίνω το λόγο.
Για αυτό ρώταγα επίτηδες σε εκείνο το ποστ...
Επίσης το έχει γράψει χύμα κιάλλος φίλος ότι έκοψες το ακάποτο στοματικό.
Σε πίεζε να ενημερώσεις τον κόσμο για τις αλλαγές στο πρόγραμμα σου και εσύ κοίταζες τα άστρα και έλεγες όποιος θέλει παίρνει τηλέφωνο.
Ψέμμα είναι και αυτό;

Έλα φιλούρες με ή χωρίς καπότα.
:P
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518
Εγώ ξέρω πολύ καλά το πρόγραμμα, εσύ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ να πεις ότι πας φουλ με λεφτά και δεν καταλαβαίνω το λόγο.
Για αυτό ρώταγα επίτηδες σε εκείνο το ποστ...
Επίσης το έχει γράψει χύμα κιάλλος φίλος ότι έκοψες το ακάποτο στοματικό.
Σε πίεζε να ενημερώσεις τον κόσμο για τις αλλαγές στο πρόγραμμα σου και εσύ κοίταζες τα άστρα και έλεγες όποιος θέλει παίρνει τηλέφωνο.
Ψέμμα είναι και αυτό;

Έλα φιλούρες με ή χωρίς καπότα.
:P
Αλλά ντα άλλων λες..2 διαφορετικα πραγματα..τι σχέση έχει το πώς προσφέρω το στοματικό(με προφύλαξη) με αυτό που είπες περί τελειωματος στο στόμα που ούτε ισχύε ποτέ ούτε πρόκειται να το εντάξω στις υπηρεσίες μου.
Υ.Γ είμαι πολύ περήφανη που μπορώ ν προσφέρω καλό μασάζ κ υπηρεσίες υψηλού επιπέδου,καμία ντροπή μην ανησυχείς!
 
Τελευταία τροποποίηση:

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
φοβερή οπτασία αισθησιασμού μιλάμε....
πόνεσαν τα μάτια μου
απορώ πραγματικα όχι με την κοπέλα με κάποιους που όλη ημερα ξερογλυφονται εδώ ποσταρουν λουλούδια σάλια ποίηση κτλ....
μόνο η επιστήμη μπορεί να απάντησει σε αυτό εγώ αδυνατω.
Απανταω μονο σε σενα επειδη βλεπω απο το προφιλ σου " ημουνα νιος και γερασα " οτι τουλαχιστον επρεπε να εχεις γνωσεις
Ashley Graham ( στο βαζω αγγλικα γιατι σιγουρα δεν εχεις παρει μυρωδια ) Γκουγκλαρε , δες ποσα λεφτα εχει βγαλει σαν μοντελο και τοτε σιγουρα θα πονεσουν τα ματια σου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506
Μην ασχολείσαι με τον κόπανο. Σου βάζει και χέρι να μη σπαμαρεις, ο ηλιθιος αργοσχολος που μόνο αυτό κάνει όλη μέρα.
Πριν λίγο τον γαμαγαν ομαδικώς σε 3 θρεντ ταυτόχρονα και το χαιρόταν, πρεπει να έχει κάποιο είδος βιτσιου
Μωρη λουμπινα κομμωτρια, παλι ξετρυπωσες;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom