Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (12 μέλη και 60 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Καλημέρα από την doctor of love ;)
 

Συνημμένα

  • IMG_20211125_121435.jpg
    IMG_20211125_121435.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 342

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.978
Πόντοι
456
επρεπε να βαλεις σαμπο λαχανι που φορανε οι γιατροι στον ευαγγελισμο .μηπως εχεις στολη της φενερ μπαχτσε ? δεν ξερω γιατι αλλά απο εχτες εχω μια πρωτογνωρη επιθυμια !
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.074
Πόντοι
1.336
Με τρελαίνουν οι γηπεδικοι συνειρμοί!
Πάντως μιας κ είναι δίπλα το ΟΑΚΑ, σχεδόν ακούγονται οι φίλαθλοι όποτε έχει ματς ένα μασάζ πριν η μετά σώζει ζωές χαχαχ!

Να σου βρούμε ένα χώρο κοντά στο Καραισκάκη, για Πέμπτες και Κυριακές, που μαζεύει και περισσότερο κόσμο κόσμο και θα "σώζεις" καταστάσεις??? :wink:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Να σου βρούμε ένα χώρο κοντά στο Καραισκάκη, για Πέμπτες και Κυριακές, που μαζεύει και περισσότερο κόσμο κόσμο και θα "σώζεις" καταστάσεις??? :wink:
Αμέ!αν βρεις έναν παρόμοιο χώρο με όλα τα προνόμια όπως αυτόν που διαθέτω δέχομαι να δημιουργήσω ένα δεύτερο!!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.978
Πόντοι
456

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Με τρελαίνουν οι γηπεδικοι συνειρμοί!
Πάντως μιας κ είναι δίπλα το ΟΑΚΑ, σχεδόν ακούγονται οι φίλαθλοι όποτε έχει ματς ένα μασάζ πριν η μετά σώζει ζωές χαχαχ!
οπως ετσι εκανα εγω χτες!!! πρωτα ενα περασμα απο τη Στεφανια και μετα ΟΑΚΑ για τον αγωνα. 2 στα 2!!!! 2η επισκεψη στην Στεφανια και ακομα πιο καλη απο την 1η!!!! χαλαρωτικο μασαζακι και στον 2ο γυρο απλα ανεβηκε πολυ ψηλα ο πηχης!!! αναμενω την επομενη επισκεψη λοιπον!!!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Να σου βρούμε ένα χώρο κοντά στο Καραισκάκη, για Πέμπτες και Κυριακές, που μαζεύει και περισσότερο κόσμο κόσμο και θα "σώζεις" καταστάσεις??? :wink:
Μα τι άνθρωποι είσαστε εσείς οι χαμουτζήδες ?? Μια γιατρό έχουμε εδώ στα βόρεια που θεραπεύει τους πόνους μας και θέλετε να μας την πάρετε, μοναχοφάηδες :confused: :confused:
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Λοιπόν η Στεφανία είναι ένα καθημερινό κορίτσι αλλά πάντα με το χαμόγελο στα χείλη.οποτε κατέβαινα Αθήνα ερχόταν στο ξενοδοχείο μου ,πριν ανοίξει το δικό της χώρο.θα πω μια αστεία ιστορία για το πώς γνωριστήκαμε.ερχεται κ αρχίζει το μασάζ ,κάτι δεν μου άρεσε κ της λέω τελειώσαμε φεύγεις τώρα κ ενώ μπορούσε να φύγει ,θα την πλήρωνα κανονικά,όχι έκατσε κ με έπεισε ότι αξίζει να μείνω κ ότι εγώ έκανα λάθος.κ όντως έτσι έγινε κ πέρασα τέλεια ,όπως κ τις άλλες φορές.το καλό με την Στεφανία είναι ότι εξελίσεται κ δεν μένει στάσιμη κ καθε φορά περνούσα καλύτερα.αν δεν είστε καφροι κ είστε ευγενικοί τότε θα περάσετε όπως με την κοπέλα σας.οτι δώσεις θα πάρεις κ δεν εννοώ λεφτά πάντα.αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom