Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (22 μέλη και 70 επισκέπτες)

Κωστας(4)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Στεφανία υποδέχεται ντυμένη ανάλαφρα και όσο εξελίσσεται το πρόγραμμα, τόσο αφαιρεί κάποιο ρούχο και αποκαλύπτει σημεία που ανεβάζουν τον πυρετό (όπως οι ρώγες της)
Τη σταδιακή αποκάλυψη την κάνει αθόρυβα και με μαστοριά. Δεν έχει νόημα να χαλάσει το "πρόγραμμα" της και να δείξει σε φωτογραφία τα ενθουσιώδη φρούτα που αποκαλύπτονται στη περφορμανς.
Οχι λοιπόν, στις γυμνές φωτογραφήσεις της.
Δεν θα χαλάσει το πρόγραμμα ίσα ίσα που θα αυξηθεί το ενδιαφέρον και η φαντασία
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
Οι στολές ήταν δικιά μου ιδέα :rockon:.
Θέλω ποσοστά :bounce:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.978
Πόντοι
456
εγω οταν ερθω , θελω να φορας στολη της αεκ . εσυ θα τραγουδας "εμπρος της αεκ παλληκαρια ," κι εγω θα φωναζω "ετσι μαμαει ο πειραιας" !!!!!!!! :buck2: :buck2: :buck2:
ερε τί εχεις να τραβηξεις με τις φωτο που ανεβαζεις ......τα θελει κι εσενα ο πωπουδακος σου !
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Καλό σκ :*
 

Συνημμένα

  • IMG_20211113_123900.jpg
    IMG_20211113_123900.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 283

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Πηγα χτες για 1η φορα στη Στεφανια. η κοπελα ειναι πανεμορφη. Επισης γλυκητατη, κοινωνικοτατη και ευγενικοτατη. Σε κερδιζει με την 1η ματια που λεμε!!! Ο χωρος της ειναι εντυπωσιακος. Στα του αγωνα τωρα, ενα πολυ καλο μασαζ, με οση πιεση χρειαζεσαι για να ξεπιαστεις, και στο 2ο μερος απλα υπεροχη!!! Στεφανια μου σε ευχαριστω για το ευχάριστο απογευμα Κυριακης που μου προσεφερες και θα τα ξαναπουμε συντομα!!!! με την κατάλληλη αμφίεση όπως είπαμε!!! :P:P:P
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.074
Πόντοι
1.336
Πηγα χτες για 1η φορα στη Στεφανια. η κοπελα ειναι πανεμορφη. Επισης γλυκητατη, κοινωνικοτατη και ευγενικοτατη. Σε κερδιζει με την 1η ματια που λεμε!!! Ο χωρος της ειναι εντυπωσιακος. Στα του αγωνα τωρα, ενα πολυ καλο μασαζ, με οση πιεση χρειαζεσαι για να ξεπιαστεις, και στο 2ο μερος απλα υπεροχη!!! Στεφανια μου σε ευχαριστω για το ευχάριστο απογευμα Κυριακης που μου προσεφερες και θα τα ξαναπουμε συντομα!!!! με την κατάλληλη αμφίεση όπως είπαμε!!! :P:P:P

Καλώς ήρθες στο κλαπμ των θαυμαστών της Στεφανίας!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Έχει γίνει το μικρό, πολύ ωραία μουνιτσα, ο,τι και να κάνεις μαζί της είναι απόλαυση, για μένα πάντα ήταν, αλλά τώρα με το κορμάκι που έχει φτιάξει, η καύλα χτυπάει κόκκινα, έχει ανέβει και η δική της αυτοπεποίθηση και όλο μαζί το σύνολο, έρχεται και δένει προς όφελος μας.
Κοριτσάρα πολλά φιλιά........
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα , ενδιαφερομαι να κανω booking με ολα αυτα και με εκεινα μπορεις να μου κανεις pm τισ λεπτομερειες παρακαλω?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Πηγα χτες για 1η φορα στη Στεφανια. η κοπελα ειναι πανεμορφη. Επισης γλυκητατη, κοινωνικοτατη και ευγενικοτατη. Σε κερδιζει με την 1η ματια που λεμε!!! Ο χωρος της ειναι εντυπωσιακος. Στα του αγωνα τωρα, ενα πολυ καλο μασαζ, με οση πιεση χρειαζεσαι για να ξεπιαστεις, και στο 2ο μερος απλα υπεροχη!!! Στεφανια μου σε ευχαριστω για το ευχάριστο απογευμα Κυριακης που μου προσεφερες και θα τα ξαναπουμε συντομα!!!! με την κατάλληλη αμφίεση όπως είπαμε!!! :P:P:P
ας κόψουμε κάτι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom