Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (12 μέλη και 61 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Το εννοείς όπως το γράφεις εδώ ή ξέχασες ένα " θα " , σαν επιθυμία να το κάνεις ?
Προφανώς εννοεί ότι θα το ήθελε ως επιθυμία όταν με γνωρίσει αλλά είναι ανέφικτο.. καθώς είναι γνωστό ότι δεν δέχομαι στοματικό,δεν χρειάζεται να μου προσφέρει κάποιος.ερχεται κάποιος σε εμένα για να τον φροντίσω οπότε μου αρέσει να έχω τα "ηνία" κ όλη την δοτικότητα.
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Προφανώς εννοεί ότι θα το ήθελε ως επιθυμία όταν με γνωρίσει αλλά είναι ανέφικτο.. καθώς είναι γνωστό ότι δεν δέχομαι στοματικό,δεν χρειάζεται να μου προσφέρει κάποιος.ερχεται κάποιος σε εμένα για να τον φροντίσω οπότε μου αρέσει να έχω τα "ηνία" κ όλη την δοτικότητα.

Και ανάλογα να δινεις την "δοτικότητα" σου σε όποιον νομίζεις
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.978
Πόντοι
456
Και ανάλογα να δινεις την "δοτικότητα" σου σε όποιον νομίζεις
αν εννοεις οτι ειναι επιλεκτικη και εχει διαφορετικη αντιμετωπιση σε πελατες του ιδιου προγραμματος , επιτρεψε μου να διαφωνησω .συνομιλω με τουλαχιστον 10 αατομα που την εχουν επισκεφθει και δεν αντιμετωπισαν κανενα τετοιο θεμα. αν εχεις αντιμετωπισει κατι τετοιο , καλα θα ηταν να μας το πεις να ξερουμε .
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Όταν με ρωτήσεις με ευγενικό τρόπο θα σου απαντήσω.μασαζ προσφέρω κατά προτεραιότητα κ δεν βλέπω εδώ η στο πμ που έστειλες να σε ενδιαφέρει.
Όποτε δεν νομίζω ότι θα συμφωνήσουμε.
 

Mr President

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
96
Κριτικές
5
Like
457
Πόντοι
300
Προταρχικός σκοπός στην Στεφάνια είναι το μασάζ. Αν πας για άλλο λόγο καλύτερα πήγαινε αλλού. Μασάζ=Στεφανία. Τα φιλιά μου Στεφανία.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Προφανώς εννοεί ότι θα το ήθελε ως επιθυμία όταν με γνωρίσει αλλά είναι ανέφικτο.. καθώς είναι γνωστό ότι δεν δέχομαι στοματικό,δεν χρειάζεται να μου προσφέρει κάποιος.ερχεται κάποιος σε εμένα για να τον φροντίσω οπότε μου αρέσει να έχω τα "ηνία" κ όλη την δοτικότητα.
Πολύ σωστά το τοποθετείς Στεφανία !
Έχεις αναφέρει πολλάκις τον τρόπο που προσφέρεις τις υπηρεσίες σου και η αλήθεια είναι ότι κανένας φίλος που σε έχει συναντήσει δεν έχει γράψει για extreme καταστάσεις μαζί σου .
Οι περισσότεροι που έρχονται σε εσένα και μετά το επαναλαμβάνουν έρχονται για τον ερωτισμό που απολαμβάνουν μαζί σου
Keep walking ??‍♀️ και ξέρεις καλά ότι μερικές " ερωτήσεις "θα τις συναντήσεις …
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.359
Πόντοι
41.443

Dimitrakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2020
Μηνύματα
25
Like
40
Πόντοι
0
Καλημέρα σας!
Εχω επισκεφθεί δυο φορές την Στεφανια. Την πρωτη στον παλιό και την δεύτερη στον νέο της χώρο. Εχω εμπειρία και απο το απλό αλλα και απο το πιο σύνθετο πρόγραμμα. Είναι γλυκιά, ευγενική και χαίρεται να ικανοποιεί τους πελάτες της. Για μένα είναι μια καλή επιλογή και vfm!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Καλημέρα σας!
Εχω επισκεφθεί δυο φορές την Στεφανια. Την πρωτη στον παλιό και την δεύτερη στον νέο της χώρο. Εχω εμπειρία και απο το απλό αλλα και απο το πιο σύνθετο πρόγραμμα. Είναι γλυκιά, ευγενική και χαίρεται να ικανοποιεί τους πελάτες της. Για μένα είναι μια καλή επιλογή και vfm!
Έτσι ακριβώς είναι η Στεφανία
 

Alex1s85

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
113
Πόντοι
0
Στεφανία, θέλουμε να δούμε λίγο βυζάκι.

Δώσε στον λαό σου λίγη κυβερνο-απόλαυση.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.978
Πόντοι
456

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
121
Πόντοι
0
Αν και το έχω δει αν θέλεις ανέβασε μια φωτογραφία τόπλες.
Η Στεφανία υποδέχεται ντυμένη ανάλαφρα και όσο εξελίσσεται το πρόγραμμα, τόσο αφαιρεί κάποιο ρούχο και αποκαλύπτει σημεία που ανεβάζουν τον πυρετό (όπως οι ρώγες της)
Τη σταδιακή αποκάλυψη την κάνει αθόρυβα και με μαστοριά. Δεν έχει νόημα να χαλάσει το "πρόγραμμα" της και να δείξει σε φωτογραφία τα ενθουσιώδη φρούτα που αποκαλύπτονται στη περφορμανς.
Οχι λοιπόν, στις γυμνές φωτογραφήσεις της.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Έτοιμο το room service !
 

Συνημμένα

  • IMG_20211112_112449.jpg
    IMG_20211112_112449.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 264

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom