Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (21 μέλη και 69 επισκέπτες)

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
γουστα! εμενα αυτο μου εβγαλε και ηθελα να το μοιραστω με το forum. αν εσυ εχεις αλλη αποψη επισης μπορεις να την μοιραστεις.
το έχω κάνει τύπε μου,πολά χρόνια πρν απο εσένα!
Αλλά επιμένω οτι είσαι υπερβολικός στους χαρακτηρισμούς σου!
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
το έχω κάνει τύπε μου,πολά χρόνια πρν απο εσένα!
Αλλά επιμένω οτι είσαι υπερβολικός στους χαρακτηρισμούς σου!
και ξαναλεω αυτα ειναι γουστα. ο καθενας οπως του βγαινει. και δεν εχω να αλλαξω κατι σε αυτα που εγραψα. και επισης δεν εχει νοημα να το συνεχισουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Όπως έχει πει κ γνωστό μοντέλο Έλληνας η ομορφιά είναι αντικειμενικη,το γούστο είναι υποκειμενικό.
Τώρα αν εσύ αλπουλα με είδες μια φορά πριν 5+ χρόνια όπως λες κ το συγκρίνεις με κάποιον που με είδε προχθες τι να πω..
Νομίζα ότι το site έχει ενημερωτικό χαρακτήρα επίκαιρο κ.οχι αρχαίας ιστορίας..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Όπως έχει πει κ γνωστό μοντέλο Έλληνας η ομορφιά είναι αντικειμενικη,το γούστο είναι υποκειμενικό.
Τώρα αν εσύ αλπουλα με είδες μια φορά πριν 5+ χρόνια όπως λες κ το συγκρίνεις με κάποιον που με είδε προχθες τι να πω..
Νομίζα ότι το site έχει ενημερωτικό χαρακτήρα επίκαιρο κ.οχι αρχαίας ιστορίας..
σε έχω δει και αλλού που έχεις λογαριασμό....τα υπόλοιπα με pm αν θες...πάντως δεν είναι αρχαία ιστορία!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Στολή χορεύτριας χαχαχ
 

Συνημμένα

  • IMG_20211117_190550.jpg
    IMG_20211117_190550.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 265

Nevermindme

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα Στεφανία!

Είμαι νέος σχετικά στο σάιτ και δεν ξέρω πως στέλνω pm ακόμα. Νομίζω πρέπει να κάνω κάποιες δημοσιεύσεις πρώτα οπότε ρωτάω εδώ.
Ισχύει το πρόγραμμα με τις ώρες και τα λεφτά που είχες βάλει στην αρχή του thread ή έχει γίνει κάποια αλλαγή ? Επίσης έχεις αναφέρει ότι κάνεις edging. Αυτό χρεώνεται εχτρα ή είναι μέσα στις υπηρεσίες που προσφέρεις εάν ο άλλος θελήσει?

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση σου!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.625
Like
19.743
Καλησπέρα Στεφανία!

Είμαι νέος σχετικά στο σάιτ και δεν ξέρω πως στέλνω pm ακόμα. Νομίζω πρέπει να κάνω κάποιες δημοσιεύσεις πρώτα οπότε ρωτάω εδώ.
Ισχύει το πρόγραμμα με τις ώρες και τα λεφτά που είχες βάλει στην αρχή του thread ή έχει γίνει κάποια αλλαγή ? Επίσης έχεις αναφέρει ότι κάνεις edging. Αυτό χρεώνεται εχτρα ή είναι μέσα στις υπηρεσίες που προσφέρεις εάν ο άλλος θελήσει?

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση σου!
Καλησπέρα μπορείς να με καλέσεις κ θα σου λύσω όλες τις απορίες, ευχαριστω
 

Nevermindme

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Καλή περίπτωση Nevermind η Β, Στεφ. Ειδικά αν μένεις προς β προάστια! Μπορείς να δεις το τηλέφωνό της κάτω από το post της?
Ναι βλέπω τον αριθμό της.
Από όσα έχω διαβάσει πρέπει να είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω.
Βέβαια είμαι τόσο άτυχος που σήμερα έκανα μοριακό και βγήκε θετικό οπότε θα την καλέσω σε κανένα μήνα!
Αν δεν σε θέλει. . .
 

Indy79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
107
Πόντοι
0
Yes, I see her number.
From what I have read it must be exactly what I am looking for.
Of course I am so unlucky that today I did a molecular test and it came out positive so I will call her in no month!
If he does not want you. . .
Good luck and I hope you are feeling alright.

Do you mind if I ask, how are your symptoms? I haven't met anyone in Greece who had it this winter, so was curious to know if it was mild, if taste / smell disappeared, if it hit you hard for a couple days or longer, and so on. Anything you'd be wiling to share would be appreciated. Thanks!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.978
Like
9.903
Πόντοι
1.056
Do you mind if I ask, how are your symptoms? I haven't met anyone in Greece who had it this winter, so was curious to know if it was mild, if taste / smell disappeared, if it hit you hard for a couple days or longer, and so on. Anything you'd be wiling to share would be appreciated. Thanks!
You're out of topic. This is not a medical forum. Ask his number and call him if you are so interested in knowing about his health status
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom