Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εχει σχεδον μηδενικα εξοδα η αθηνα για καποιον φουκαρα που ζει με 200-300 μηνιαως...

Ενοικιο: 0 (ζει με γονεις)

Φαγητο :0 (σπιτικο της μαμας) η ενα φαλαφελ μετα το μπανιο με 1,20€

Καθημερινα μπανιο στον Αλιμο με το λεωφορειο που δε πληρωνει γιατι εχει καρτα ανεργειας, ενω στη παραλια εχει φερει μαζι του φραπε που εφτιαξε σπιτι

Βραδυ :0 (αραζει σπιτι και βλεπει τα σκουπιδια της τηλεορασης η αν θελει παρεα πινει μια μπιρα με κανα φιλο του στο χερι βολταροντας αρα κοστος 1,80€ το μεγαλο κουτακι φιξ απ το περιπτερο)

Γαμησι: 0€ με μαλακια σπιτι η 10€ στο μεταξι μια φορα το μηνα!

Καταλαβαινετε οτι με καθημερινο κοστος ζωης τα 3€ η ελλαδα ειναι παραδεισος για εναν αεργο που περνει επιδομα 300€ η τον χαρτζηλικωνει ο γονιος με 100-200 το μηνα!
Αυτά είναι τα σοφά λόγια που έχω πει.
Θα προσθέσω ότι το όνειρο του κάθε Ελληνα μετανάστη στη Γερμανία ή στην Αγγλία είναι να γυρίσει στην Ελλάδα και θα σου πει ότι η Ελλάδα είναι η καλύτερη χώρα στον κόσμο :2funny::jerking:.Αν αυτοί είχαν που να μείνουν και έστω ένα χαρτζιλίκι 200-300 ευρω το μήνα σιγά μην έφευγαν από την Ελλάδα!

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αν πήγαινα εγω Κιέβο και γαμουσα στα μπορδελα θα γελούσε και το εμπριμέ ερίφιο.Θα λέγανε τι μαλακας είσαι ρε,κανεις ολόκληρο ταξίδι να γαμησεις στα μπορδελα.Μπορδελα έχει και η Γερμανία και η Ελλαδα.
Αυτό όμως το λένε μόνο σε εμένα,για τον άλλον θεωρείται φυσιολογικό ή επιτυχία..Ειναι όλα προσωποποιημένα ανάλογα με το άτομο.
Ο άλλος θα πει εγω έχω αυτοσεβασμό,γαμαω μπορδελα και δεν μπορουν να μου πουν τίποτα.Γενικα σε αυτό το στυλ.

Καλά και εσύ σε μπορδέλα πας απλά το κρύβεις απο τον εαυτό σου.

Τα πουτανάδικα τύπου Caribbean συγκεκαλυμένα μπουρδέλα είναι οπου οι σπονσοπουτανέτες εκτίθενται σε δημοπρασία.

Βέβαια τη πλειοδοσία στις σχετικές δημοπρασίες εσύ την εκλαμβάνεις ως νίκη επί των "αγαρηνών σκυλιών".

Ουσιαστικά πληρώνεις πανάκριβα μέτριες πουτάνες που σου πουλάνε εκτός από το μουνί τους γκομενελίκι, το οποίο χάφτεις γιατί θα ήθελες πάρα πολύ να ήταν αλήθεια. Το τραγικό είναι οτι εν γνώση σου το χάφτεις.

Υ Γ. Δεν τα γράφω για εσένα. Εσυ δεν έχεις σωτηρία, εχεις βαρέσει κυλινδροπίστονο. Για τους νέους τα γράφω μη πιστέψει κανείς τις παπαριές σου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
και τις la prairie πως τις παιρνει;:confused:

Τους έχει ξεκωλίασει ο Μήτσος.
Κλαίνε !!!!!


Οι τύποι χτυπάνε κάρτες 30 χρόνια ο καθένας και δεν έχουν αμάξι !
Και ο μήτσος έχει 3200 κυβικά χωρίς να έχει δουλέψει ποτέ και βάζει κρέμες των 800€ για πλάκα !!!!!!!


Εδώ απάντησες στο μαλάκα το Χάρη :2funny:
Αφού έχω δικιά μου περιουσία,οι γιαγιάδες μου και οι παπούδες μου πεθαναν γιατί δεν ήταν αιώνιοι και μου άφησαν περιουσία.Τι άσχετες μαλακίες γράφει ο μπουνισμένος ο Χάρης :jerking::2funny:
Και χτες τους βούλωσα που ο Μαλάκας ο Ιωσήφ μου ζήτησε να του βάλω φώτο της κρέμες ανοιγμένες και τους της έβαλα:2funny:τον έφαγε από τον κώλο :2funny:κρέμες αξίας 1.000 ευρώ ανοιγμένες στο ψυγείο μου :2funny:...μετά ο ηλίθιος ο Ιωσήφ άρχισε να γράφει ότι είναι βρώμικο το ψυγείο μου:jerking::jerking::jerking:
 

Συνημμένα

  • kremes psygeio.jpg
    kremes psygeio.jpg
    365,9 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσάρα,τρελή δουλειά κάνουν οι κρέμες,το νου σου μην σε απαγάγει κάνας παιδεραστής.:confused:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
^ Χαχα καλο

@rigass
να ζηλευεις (με την καλη εννοια) τους υπαλληλους εξωτερικου της Ανατολικης Ευρωπης και οχι της Δυτικης ...
πχ τον dirty που μπαινει στον τριτο χρονο μονιμοτητας στο Κιεβο :grin:
Σαπιζω στην δουλεια στο εργοστασιο και περιμενω δυο τρια ταξιδια τον χρονο δεν λεει ,η καθημερινοτητα ειναι που μετραει και κανει την διαφορα.
φιλικα



Λογω δουλειας περναω αρκετο καιρο σε τοσο σε δυτικη Ευρωπη οσο και σε μπλοκ
Το μπλοκ υπερτερει συντριπτικα.. Οπως και η δυτικη Ευρωπη υπερτερει σε σχεση με την Ελλαδα

Αλλα..
Μια απο τις ωραιοτερες Ρωσιδες την γνωρισα στην Ζυριχη. Αν και συνολικα εχω μεινει μηνες Μοσχα

Δεν ειμαι μονιμος αλλα εχω την υποσχετικη της τακτικης επιστροφης


Γενικα στο μπλοκ με το ιδιο κυνηγι εχεις περισσοτερες και καλυτερης ποιοτητας σε σχεση με την Δυση οπου παλι εχεις πειρισσοτερες και καλυτερης ποιοτητας απο την Ελλαδα

Εχουν αρκετη διαφορα αντιληψης στο θεμα των σχεσεων.. Οι κοπελες του μπλοκ κυμαινονται απο το να πληρωνουν 1 στις 5 εως καθολου
Οι Δυτικες φτανουν το 1 προς 1
Ποιά Μόσχα έχεις μείνει μήνες μωρέ :2funny::jerking:αεροσυνοδός δεν είσαι,και μας έλεγες ότι είσαι πιλότος :2funny::jerking:
Ποιές γκόμενες να βγάλεις με τη μιζέρια σου?:2funny::jerking:ένα χιλιάρικο το μήνα βγάζεις και τρως τη ραδιενέργεια της αρκούδας σε κάθε πτήση :headbang:
Είδαμε της σφραγγίδες :jerking:γιά μερικές ώρες πήγαινες,και καθόσουν στο αεροδρόμιο μέχρι να γεμίσουν το αεροπλάνο να ξαναπετάξει.Τώρα γιά τα ξενοδοχεία που μας λες είναι γιά :2funny:σε ένα απλό ξενοδοχείο κοντά στο αεροδρόμιο σας πάνε,και από κει η πόλη είναι μακριά.
Ναι οι γκόμενες θα ξετρελαθούνε με σένα στούμπο 1.60 το πολύ και άφραγκος κακομοίρης :2funny:.Βέβαια ούτε κέσύ δεν έχεις αμάξι γιατί δεν το χρειάζεσαι :2funny::jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
[/quote]

Αυτά τα λεφτά πάνε σε εκείνη την χρεωστική κάρτα της Εθνικής που μας έδειξε ο Σκατάκης και που είναι συνδεδεμένη με τον Ελληνικό λογαριασμό όπου αναγκαστικά μπαίνουν τα χρήματα.

Αυτή την κάρτα μας είπε ότι την χρησιμοποιεί όταν πάει να φάει στα Μακντόνταλτς πράγμα που συμβαίνει μια φορά το μήνα (για ευνόητους λόγους).

Αυτά υπάρχουν σε ποστ του Δημητράκαρου όταν μας έδειξε το πορτοφόλι του και τον ρώτησα αν έχει πιστωτική κάρτα.

Βαριέμαι τώρα να ψάχνω και να σπαταλάω χρόνο για ένα καθυστερημένο.

Όποιος θέλει μπορεί να κάνει αναζήτηση και να βρει την σχετική συνομιλία.

Να προσθέσω ότι είναι φυσικό ο να μην έχει πιστωτική κάρτα ο βλακέντιος γιατί δεν έχει κανένα εισόδημα στην Ρωσία. Μαλάκες είναι οι Ρώσοι να του δώσουν πιστωτική;

Επομένως ούτε έχει πάει ούτε πρόκειται να πάει ποτέ να μείνει σε κανένα ξενοδοχείο στη ζωή του.

Στην τρύπα του θα περάσει την υπόλοιπη ζωή του και πολύ του είναι. [/quote]



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------






Επειδή εσύ είσαι κακομοίρης και ούτε στα όνειρα σου δεν έχεις κάρτες πρέπει και οι άλλοι να είναι φουκαράδες σαν κ'εσένα?:2funny:

Της πιστωτικές μου κάρτες σας της είχα ξαναβάει,όταν με είχες ρωτήσει αν έχω πιστωτικές της είχα ξαναβάλει και το είχες βουλώσει γιά 5-6 μέρες :2funny:
Το μεγαλύτερο ρεζιλίκι το έφαγες όταν έλεγες ότι δεν πήγα στις Η.Π.Α :2funny::jerking:και έβαλα και βίντεο και φωτογραφίες και δεν έγραφες γιά 2 βδομάδες :2funny::2funny::2funny::jerking:
Πάρε πάλι 2 πιστωτικές που έχω πρόχειρες γιά να το βουλώσεις ξανά γιά 5-6 μέρες :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

 

Συνημμένα

  • pistotikes1.jpg
    pistotikes1.jpg
    485,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • pistotikes2.jpg
    pistotikes2.jpg
    458,5 KB · Εμφανίσεις: 20

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Μητσο δεν λεει ψεμματα ο Ρηγας μην αναμασας χωρις στοιχεια οτι διαβαζεις...:glasses:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Χιροσιμα και Ναγκασακι τους εχει κανει τους φουκαραδες ο Μητσαρας!!!

Σφαζει αβερτα!!

Αιθερας!!! Κερβερος!!! Αλογο!!!

Φαν Πούστεν θα σου κόψω τ`αρχιδια αφού δεν γαμάς και θα τα βάλω στο κώλο της Μαρκέλλας...


:2funny::2funny:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Χιροσιμα και Ναγκασακι τους εχει κανει τους φουκαραδες ο Μητσαρας!!!

Σφαζει αβερτα!!

Αιθερας!!! Κερβερος!!! Αλογο!!!

Φαν Πούστεν θα σου κόψω τ`αρχιδια αφού δεν γαμάς και θα τα βάλω στο κώλο της Μαρκέλλας...


:2funny::2funny:
αδυνατω να πιστεψω οτι ειναι ο παραπληγικος βαν πουστεν..:confused:για τα πρακτικα πιστευω οτι δεν ειναι...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσο δεν λεει ψεμματα ο Ρηγας μην αναμασας χωρις στοιχεια οτι διαβαζεις...:glasses:


Ο Ρήγας είναι κλώνος του ακαποέ'ι'ρα :2funny:που είναι ο δεύτερος πιό γελοίος μετά το Βαλκάνιο φουκαρά :2funny:.Το πουλί τον έσβισε και δεν τόλμησε να ξαναγράψει σαν ακαποέ'ι'ρα :2funny:.
Πιλότος φυσικά και δεν είναι γιατί είναι φτωχομπινές και που να τα βρει τα 80.000 ευρώ γιά να σπουδάσει :2funny:.Αεροσυνοδός είναι και ξέρετε πάρα πολύ καλά τι μισθό παίρνουν :2funny::shit:.Άφραγκος είναι με κακομοίρηδες γονείς που τρώει τη ραδιενέργεια της αρκούδας γιά το μεροκάματο :2funny:
Τον είχε συναντήσει παλιά ένα μέλος του σά'ι'τ που δε γράφει πιά και ξέρω πολύ καλά τι είναι και ότι αυτά που λέει είναι γελοιότητες και ψέματα :2funny:



Χιροσιμα και Ναγκασακι τους εχει κανει τους φουκαραδες ο Μητσαρας!!!

Σφαζει αβερτα!!

Αιθερας!!! Κερβερος!!! Αλογο!!!

Επειδή αυτοί είναι φουκαράδες και κακομοίρηδες δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι όλοι σαν κ'αυτούς :2funny:
Αυτές της πιστωτικές κάρτες της είχα ξαναβάλει στο σά'ι'τ όταν αυτός ο ηλίθιος μου είχε πει ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες :2funny::jerking:
Χτες πήραν πάλι τον πούλο :2funny:ο άλλος κλώνος του Ιωσήφ έγραψε να του βάλω φώτο της κρέμες ανοικτές και του της έβαλα :2funny:και τον έφαγε :2funny::2funny::2funny:
Έχουν έρθει άτομα εδώ από το σά'ι'τ και με έχουν συναντήσει και έχουν δει αν όλα αυτα που γράφω είναι αλήθεια ή όχι.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο επειδή σε κόβω να πηγαίνεις για λίφτινγκ όπου να ναι,με την ευκαιρία να τους πεις να σου βάλουν και λίγο πουλί....:tooth:
Και στένωση κωλοτρυπίδας...:tooth:
 

Συνημμένα

  • doloma-gia-psaria.jpg
    doloma-gia-psaria.jpg
    64 KB · Εμφανίσεις: 28

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Χιροσιμα και Ναγκασακι τους εχει κανει τους φουκαραδες ο Μητσαρας!!!

Σφαζει αβερτα!!

Αιθερας!!! Κερβερος!!! Αλογο!!!

Φαν Πούστεν θα σου κόψω τ`αρχιδια αφού δεν γαμάς και θα τα βάλω στο κώλο της Μαρκέλλας...


:2funny::2funny:
αδυνατω να πιστεψω οτι ειναι ο παραπληγικος βαν πουστεν..:confused:για τα πρακτικα πιστευω οτι δεν ειναι...



Δεν ειμαι...

Κι ουτε περναει απ το μυαλο των φουκαραδων ποιος ειμαι...
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Επειδή εσύ είσαι κακομοίρης και ούτε στα όνειρα σου δεν έχεις κάρτες πρέπει και οι άλλοι να είναι φουκαράδες σαν κ'εσένα?:2funny:

Της πιστωτικές μου κάρτες σας της είχα ξαναβάει,όταν με είχες ρωτήσει αν έχω πιστωτικές της είχα ξαναβάλει και το είχες βουλώσει γιά 5-6 μέρες :2funny:
Το μεγαλύτερο ρεζιλίκι το έφαγες όταν έλεγες ότι δεν πήγα στις Η.Π.Α :2funny::jerking:και έβαλα και βίντεο και φωτογραφίες και δεν έγραφες γιά 2 βδομάδες :2funny::2funny::2funny::jerking:
Πάρε πάλι 2 πιστωτικές που έχω πρόχειρες γιά να το βουλώσεις ξανά γιά 5-6 μέρες :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Ρε βλάκα, αυτές δεν είναι πιστωτικές, χρεωστικές είναι.

Ηλίθιε, δεν ξέρεις καν την διαφορά πιστωτικής και χρεωστικής.

 

Συνημμένα

  • MTC_RU.jpg
    MTC_RU.jpg
    239,4 KB · Εμφανίσεις: 25
  • MTC_GR.jpg
    MTC_GR.jpg
    221 KB · Εμφανίσεις: 18

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Μητσο δεν λεει ψεμματα ο Ρηγας μην αναμασας χωρις στοιχεια οτι διαβαζεις...:glasses:


Ο Ρήγας είναι κλώνος του ακαποέ'ι'ρα :2funny:που είναι ο δεύτερος πιό γελοίος μετά το Βαλκάνιο φουκαρά :2funny:.Το πουλί τον έσβισε και δεν τόλμησε να ξαναγράψει σαν ακαποέ'ι'ρα :2funny:.
Πιλότος φυσικά και δεν είναι γιατί είναι φτωχομπινές και που να τα βρει τα 80.000 ευρώ γιά να σπουδάσει :2funny:.Αεροσυνοδός είναι και ξέρετε πάρα πολύ καλά τι μισθό παίρνουν :2funny::shit:.Άφραγκος είναι με κακομοίρηδες γονείς που τρώει τη ραδιενέργεια της αρκούδας γιά το μεροκάματο :2funny:
Τον είχε συναντήσει παλιά ένα μέλος του σά'ι'τ που δε γράφει πιά και ξέρω πολύ καλά τι είναι και ότι αυτά που λέει είναι γελοιότητες και ψέματα :2funny:



Χιροσιμα και Ναγκασακι τους εχει κανει τους φουκαραδες ο Μητσαρας!!!

Σφαζει αβερτα!!

Αιθερας!!! Κερβερος!!! Αλογο!!!

Επειδή αυτοί είναι φουκαράδες και κακομοίρηδες δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι όλοι σαν κ'αυτούς :2funny:
Αυτές της πιστωτικές κάρτες της είχα ξαναβάλει στο σά'ι'τ όταν αυτός ο ηλίθιος μου είχε πει ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες :2funny::jerking:
Χτες πήραν πάλι τον πούλο :2funny:ο άλλος κλώνος του Ιωσήφ έγραψε να του βάλω φώτο της κρέμες ανοικτές και του της έβαλα :2funny:και τον έφαγε :2funny::2funny::2funny:
Έχουν έρθει άτομα εδώ από το σά'ι'τ και με έχουν συναντήσει και έχουν δει αν όλα αυτα που γράφω είναι αλήθεια ή όχι.
το ξερω οτι ειναι ο ακαποειρα και επειδη διαβαζα λαιβ την φαση με το πουλι μαλακιες εγραφε το πουλακι ο Ακαπ ηταν ολοσωστος Μητσο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ νομίζει ότι είναι μαλλιάς ,στις κάρτες κόλλησες;:boff:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Που-Στράτο,εμένα δεν με νοιάζει από που κρατά η σκούφια σου,είσαι μέλος του θιάσου πια...κομπάρσος μεν αλλά είσαι.:grin::grin::grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Καλά και εσύ σε μπορδέλα πας απλά το κρύβεις απο τον εαυτό σου.

Τα πουτανάδικα τύπου Caribbean συγκεκαλυμένα μπουρδέλα είναι οπου οι σπονσοπουτανέτες εκτίθενται σε δημοπρασία.

Βέβαια τη πλειοδοσία στις σχετικές δημοπρασίες εσύ την εκλαμβάνεις ως νίκη επί των "αγαρηνών σκυλιών".

Ουσιαστικά πληρώνεις πανάκριβα μέτριες πουτάνες που σου πουλάνε εκτός από το μουνί τους γκομενελίκι, το οποίο χάφτεις γιατί θα ήθελες πάρα πολύ να ήταν αλήθεια. Το τραγικό είναι οτι εν γνώση σου το χάφτεις.

Υ Γ. Δεν τα γράφω για εσένα. Εσυ δεν έχεις σωτηρία, εχεις βαρέσει κυλινδροπίστονο. Για τους νέους τα γράφω μη πιστέψει κανείς τις παπαριές σου
Μπα, αυτος νομιζει οτι οι πουτανες πρεπει να κυκλοφορουν αναγκαστικα ημιγυμνες και να δουλευουν σε μπουρδελα η σε ιστοσελιδες
αν ειναι κανονικα ντυμενες δεν τις καταλαβαινει :grin:

Δικαιο εχει,και εγω αυτη που φορτωσα στο Μινσκ περυσι ειναι κυρια που συχναζει στο πριγκιπατο του Μονακο και γνωστο μοντελο.
τα 100$ που της εδωσα οταν την πετυχα σε ενα απο τα πιο κυριλε καφε-εστιατορια της πολης για να την γαμησω δεν τα λαμβανουμε υποψη
γκομενα την εβγαλα με το σπαθι μου και την βαλκανια τεχνικη μου :2funny:
 

Συνημμένα

  • 118864955_770307753789016_4711775855549373602_n.jpg
    118864955_770307753789016_4711775855549373602_n.jpg
    212,5 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 118791385_5189175421108139_5415953304648073724_n.jpg
    118791385_5189175421108139_5415953304648073724_n.jpg
    165,5 KB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom