Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
πια ψεμματα σε γυναικες ειπε ρε τραλαλακη εσυ δεν εγραψες οτι θα πας ουγγαρια και θα γαμας μια συμμαθητρια σου τον επονομαζομενο και ως ζαρωμενο γιαρμα που ητανε μουναρα οταν εβγαζε ιουλο στο πραμα της ?α και θα χρειαζεται να κανεις λιγο μικροτερο ταξιδι απο τον υπερσιβηρικο για να την γαμησεις αφου μενει στα συνορα :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λοιπον, επειδη και γω ειμαι μονογαμικος θα γαμαω μονο το αδειο κουφαρι του λακη.


Θα κου πειτε ειναι ηδη κωλογαμημενο απο απειρα μελη ολα αυτα τα χρονια που ζει το ονειρο του μεσα στο σαιτ αλλα διψαει ο οργανισμος του.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
πια ψεμματα σε γυναικες ειπε ρε τραλαλακη εσυ δεν εγραψες οτι θα πας ουγγαρια και θα γαμας μια συμμαθητρια σου τον επονομαζομενο και ως ζαρωμενο γιαρμα που ητανε μουναρα οταν εβγαζε ιουλο στο πραμα της ?α και θα χρειαζεται να κανεις λιγο μικροτερο ταξιδι απο τον υπερσιβηρικο για να την γαμησεις αφου μενει στα συνορα :2funny:




Μια κουτα Marlboro lights δρομος. :confused:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ;;;
Στις μαλακίες είναι η ζωή !
Και το αντριλίκι !!!!

Που είναι ;;
Στον καθωσπρεπισμό και τη δηθενιά ;;;

Αν θα είχαμε γιό το Δημητράκη ;;;;

Από το να είχαμε ένα ΧΑΛΒΑ ....
που δεν γάμαγε πουτάνες , επειδή δεν είναι ... καθώς πρέπει !!!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ
ΠΟΥ "ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ" ΜΕ ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΙΠΗΤΑΡΙΑ ... και οι καριολάρες μανάδες τους ....
και γαμιούνται όλες με περσοναλ τρέηνερς και δασκάλους του σκι και του τέννις ....

και ο ΧΑΛΒΑΣ τα έφτιαξε με γνωστή από "την παρέα" ... που έβγαινε 15 χρόνια ....
και άκουγαν τον καπετανάκη .... και χόρευαν ικαριώτικα ....
και τη γάμησε την καριόλα μετά από .... 2 χρόνια .....


και έκαναν γάμο σε ... κτήμα ....
και έβαλαν δάνειο με αποπληρωμή σε .... 39 χρόνια ....


ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΩΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΗΘΗ ΥΠΟΠΤΟ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ....
για να μην έχει ... "πάει με μόνο έναν ανδρα"


ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ... ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ....


και ... πάει σε ψυχολόγο !!!!!!



ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΡΕ ΝΑΙ !!!!!!


Σεβασμός !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!!


Ο Μήτσος με 30 ευρώ , γαμάει σπέσιαλ τεμάχια στα σαλόν !!!!!!

Ο μαλάκας δίνει 30 ευρώ για μια άδεια πιατέλα, σε σχέδια από σάλτσες , 50 γραμμάρια κρέας, σπαράγγια και σως αρχίδια καπαμά !


ΓΑΜΑ ΜΗΤΣΟ !!!!!!
ΑΙΘΕΡΑΣ !!!!!!!!

Κέρβερος !!!!!

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε καριόλη !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!ΣΕΒΑΣΜΟΣ !!!!!!
Μήτσος με χίλια, εμένα μου στέλνουν φωτό από Ελλάδα από Ελληνίδες με Αφρικανούς και ξένους, τουλάχιστον να ήταν Αφρικανοί της Αμερική που έχουν μια άλλη αντίληψη να πω οκ, αυτοί όταν πήγα Ελλάδα ήταν τέρμα ουγκανοι,βρωμαγανε το καλοκαίρι, ούρλιαζαν όταν ήταν σε παρέες και είχαν διαφωνίες,σε κοιτάνε με μισό μάτι γιατί έχουν κομπλέξ με το χρώμα τους κλπ , απορώ δλδ οι μανάδες και πατεράδες που λένε βρες έναν διάσημο με λεφτά και της δουν με τίποτα τέτοιους τι θα πουν?

Εσυ ψωνιζεις ψωλαραδες τραβελους!
Τι μιλας?
Είσαι ο τελευταίος των τελευταίων!
Σκέψου ποσο θα ντρέπονται οι δικοι σου για εσενα!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Ανοίγω το θρεντ για συζήτηση στα θέματα σπόνσορινγκ στην Ουκρανία αφήνοντας τους αγαπουληδες να τα πράττουν στο θρεντ του ερωτοτουρισμού.
Βασικά ζητήματα:
Κόστος σπόνσορινγκ
Ποιότητα
Ποσότητα
Τεχνικές  :grin:
Μέρη ανίχνευσης θηράματος.  :grin: :grin:

Άρχοντα, μην κουράζεσαι. Στο θέμα αυτό είσαι Γιάννης κερνάει, Γιάννης πίνει
και συνεπώς, μπορείς άνετα μόνος σου να τα λές, ώστε μόνος σου να τα ακούς.
Καλά να περνάς και καλό σπόνσορινγκ.  :hi:

O popov εδώ έπεσε έξω
Ο κμαν έστησε το πιο δημοφιλές ανατ νήμα εβερ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καραφλοπουστόγερε, αυτές οι στάσεις είναι από το....μετρό της Βαρσοβίας;

IMG-20200827-144313.jpg


Γράψε μας ρε ΑΝΑΠΗΡΕ που πήγες με το μαχαίρι στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σου να τους σκοτώσεις

Τι σου έκαναν;
Έφαγαν το τελευταίο πεπόνι από το ψυγείο και δεν είχες να γαμήσεις;

ΑΝΑΠΗΡΟ ΑΜΕΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ
Ναι και αυτό εδώ είναι το συμβόλαιο του διαμερίσματος που νοικιάζεις στη Γερμανία :2funny:και γράφει ότι μένεις μόνος σου σε ένα τριάρι διαμέρισμα :2funny::jerking:και αυτή είναι η Γερμανίδα γκόμενα σου :2funny::jerking:
Έβαλες ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι και αυτό σημαίνει ότι είσαι εσύ και ότι πήγες :2funny::jerking:.Πάντος οι πληροφορίες που έδωσες είναι πληροφορίες άσχετου :2funny:πουθενά δε πήγες :2funny:
 

Συνημμένα

  • symvolaio.jpg
    symvolaio.jpg
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 22
  • germanida2.jpg
    germanida2.jpg
    91,1 KB · Εμφανίσεις: 19

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??




Ο λακης εχει λυσσαξει να μαθει που μενω αλλα δε θα του κανω την χαρη.


Θα του βιαζω τα ονειρα απο παντου.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Προβλέπεται μεγάλο 3μπουρδελο :rockon:

Συμφωνώ απόλυτα με Μίδα, πρόκειται για το πιο επικό thread του site!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??




Ο λακης εχει λυσσαξει να μαθει που μενω αλλα δε θα του κανω την χαρη.


Θα του βιαζω τα ονειρα απο παντου.
κάτι είπα πριν...
 

Συνημμένα

  • IMG_20200905_115718.jpg
    IMG_20200905_115718.jpg
    229,3 KB · Εμφανίσεις: 26

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??
350 τις επαιρνε η γυναικα μου:grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσε εγω σου μιλαω για τον Ακαπ...:glasses::)

Κ εγώ γ'αυτόν μιλάω :2funny:έχει συναντηθεί με άτομο από το σά'ι'τ που έγραφε παλιά.Ένας κακομοίρης είναι που αν τον γυρίσεις ανάποδα θα πέσουν 2-3 Ευρώ :2funny:.Ένας ανύπαρκτος

Τι έγινε ρε κλώνε με το δικαστήριο τού σχινοχαρα , αναστολή τελικά η πρόστιμο?:2funny: ο Χάρης λόγο σωματότυπου έπρεπε να ήξερε πολεμικές τέχνες και να είχε άδεια οπλοφορίας για σπρέι πιπεριού και τειζερ ηλεκτρικό,οχι μόνο δεν έχει όλα αυτά,αλλά είναι και τέρμα Μάλακας και κυκλοφορούσε με πολλά μετρητά πάνω του σε φτωχές περιοχές της οδυσσου :jerking::2funny: σαν να πάει τώρα νύχτα κάποιος στην Αθήνα Στην Ομόνοια να κυκλοφορεί γύρω γύρω με τόσους νοματεους:headbang: φιρι φιρι το πάει ο Χάρης ξανά να τόν ληστέψουν εκεί που θα πάει :2funny::2funny: όσο για τον Ιωσήφ τον βαρέθηκα, μένει μόνο να μάθουμε με ποιους κλώνους γράφει στο ιερόδουλες και ζητιανευει πουτσες τσάμπα από κρόσσια :2funny: Βαλκανίος φουκαρας παθολογικός ψεύτης, δεύτερη θέση Ρήγας ,ο φύλακας δεν ανεβάζει άλλες φωτό γιατί θα γίνει ρεζίλι ξανά, άξιο απορίας ο τραπουσταρα που χάθηκε :2funny:

Δεν το έχω ψάξει τι έγινε αλλά τον ξεσκίσαν :2funny:όλοι οι φίλοι μου που τον ήξεραν τον έκαναν πέρα γιατί τους ζήταγε συνέχεια λεφτά δανεικά.Πάντος καταστράφηκε :headbang: του κατάσχαν τ'αμάξι,τον έσωσε από τη φυλακή ο γιός του Πλεύρη που έβαλε γιά δικηγόρο και του πήρε ότι είχε και δεν είχε,τη γλύτωσε τη φυλακή αλλά έμεινε εντελώς άφραγκος!:headbang:.
Παίρνει το αναπηρικό επίδομα 320 ευρώ και ότι βγάλει από της κριτικές που γράφει,μένει με τη μάνα του και τον αδερφό του σε ένα διαμέρισμα που νοικιάζουν Καλιθέα προς Νέα Σμύρνη και ο πατέρας του μένει στο εξωχικό στη Ραφίνα.
Δε νομίζω ότι είναι ο Σκυλοχάρας οι τρομπαδουρος-πούστλερ .Αυτός γράφει στα θέματα γιά Call girls που εκεί όλο και κάτι βγάζει εδώ γιατί να γράφει?
Ο Ιωσήφ μόνος του και μέσω του Χάρη το λέει αυτό.
Δε λέω είχελόγο να γράφει γιατί παλιά τον είχα ξεσκίσει :2funny:ο Σκυλοχάρας πάντα γράφει αν του γράψεις εσύ πρώτος.
Σίγουρα ότι είναι ο γεροιωσήφ αυτός που γράφει :jerking: και έχει καταντίσει βαρετός γράφει όλο τα ίδια και τα ίδια :jerking:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Θα περάσω μετα να δείξω το θρεντακι μας στον γηραιό ιδιοκτήτη...
 

Συνημμένα

  • IMG_20200905_120905.jpg
    IMG_20200905_120905.jpg
    466,4 KB · Εμφανίσεις: 21

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αναφορικα με το Ριγα που ειπε οτι η ανατολικη Ευρωπη ειναι ανωτερη της Δυτικης.

Σιγουρα μιλαμε για μουνολιβαδα, αλλα προσωπικα εφαγα εκθετικα περισσοτερες γκομενες δυτικη ευρωπη απο οτι η ανατολικη. Πιθανοτατα να ειμαι η εξαιρεση στον κανονα (απο οτι μου λενε και αλλοι) αλλα η δυτικη Ευρωπη ειναι ανωτερη. Εχεις διχτυ ασφαλειας, περισσοτερα φραγκα, παντου εχει ξενες (να εισαι σε περιοχη της προκοπης οχι σε κανα γερμανικο μπουρδελο) και οποτε θες χτυπας ανατολικη. Γενικα οσο μεγαλωνεις η δυτικη Ευρωπη ειναι ολοενα και καλυτερη (αν και παντα μενει η σπιθα να γυρισεις στα μουνολιβαδα).

Πολυ σωστος και ο ΒΠ που ανεφερε οτι υπαρχουν διαφορες μεταξυ των γυναικων του μπλοκ. Οι χειροτερες ειναι οι Ρωσιδες/Ουκρανες και απο κοντα (και ισως και χειροτερες οι Ρουμανες).

Απο την αλλη οι γκομενες του Βιζενγκραντ δε σε βλεπουν σαν μια πιστωτικη με ποδια. Γενικα εχουν φιλοτιμο, κανουν κινηση για να πληρωσουν , ειναι γενικα οκ.

Παιζει οι σλοβακες να ειναι και οι πιο "φιλικες προς τον χρηστη" γκομενες στην Ευρωπη. Ουτε πρηξιμο, ωραια μουνια, αξιζουν για κατι παραπανω. για οποιον ψαχνεται για κατι τετοιο. Γενικα στην ελλαδα (τουλαχιστον καμια δεκαετια πισω) υπηρχε . και νομιζω ακομα υπαρχει. μια υποτιμητικη αντιληψη για τις σλαβες.

Το οποιο ειναι γελοιο .δεδομενου οτι οι Ελληνιδες ειναι οι πιο σαπιες (μαζι με ρουμανες, ρωσιδες ουκρανες αλλα αυτες τουλαχιστον ειναι ωραιες) γκομενες της Ευρωπης.


Επισης ο Λακης, δε καταλαβαινω τι κομπλεξ εχει με τους Ελληνες του εξωτερικου. Νομιζει οτι ειμαστε ολοι για τον πουτσο. Τα φραγκα που βγαζω εξω καθως και τα μουνια που εχω παρει δε θα τα εβλεπα ουτε με κυαλι ελλαδα. Ελλαδα εφυγα πριν σχεδον 10 χρονια, πιστευω σε αυτη την περιοδο θα εβγαζα μαξ 1.3 καθαρα, δουλευοντας σαν σκλαβος και θα ειχα παρει μαξ 3 γκομενες που θα μου βγαζανε την ψυχη. Αλλα ειπαμε, ακουμε καζαντζιδη, κλαιμε και τη βγαζουμε με χειρομαλαξεις.
Ωραιο ποστ ,παμε λοιπον να μιλησουμε συγκεκριμενα και ανοιχτα
Για Ελλαδα εννοειται οτι συμφωνουμε πιστευω ολοι ,η πιο πουριτανικη χριστιανικη χωρα της Ευρωπης απο βορρα μεχρι νοτο και απο δυση μεχρι ανατολη
οταν μερικοι φιλοι μου λενε οτι ξεσχιζονται οι ελληνιδες γελαω , συγκρινομενες με μουσουλμανες σιγουρα ναι :grin:

Μπορεις να μας πεις στο περιπου τον αριθμο απο γκομενες που εφαγες στη Σλοβακια μεσα σε ενα χρονο και αντιστοιχα ποσες σε καποια απο τις δυτικες χωρες που ησουν? Επισης μιλαμε για ανατολικες που μενουν στην δυση? αν ναι τοτε αυτο ειναι λιγο διαφορετικο ... ντοπιες ποσες εφαγες ειναι για μενα το ζητουμενο (γερμανιδες,γαλλιδες,ισπανιδες,αγγλιδες κτλ) καθοτι δεν γνωριζω για που ακριβως αναφερεσαι.

Ας γραψουν και αλλοι φυσικα που εζησαν/ζουνε μονιμοι στο εξωτερικο τις εμπειριες τους
και το τελευταιο τι ηλικια ειχαν οι γκομενες , κατω απο τριαντα χρονων η πανω ....


Μια ενσταση για τις Ελληνιδες. Γενικα και εξωτερικο προσπαθω να τις αποφευγω αλλα μοιραια καπου καπως γνωριζεις μερικες. Ε αυτες που εχω πετυχει εξω το εχουν κανει τουνελ. Με πακηδες, ινδους, τουρκους οτι θες. Ακους Ιταλους να λενε τι ευκολες που ειναι οι ελληνιδες και τι τυχεροι που ειστε και νομιζεις οτι σου μιλαει το Αλιεν. Τεσπα, και να ξεσκιζονται, πατσαβουρες ειναι οποτε στα τετοια μας.


Σλοβακια ημουν περιπου δυο χρονια, Συνολικα 8 γκομενες εκ των οποιων η μια ηταν σχεση για κανα 10μηνο. Οχι μονο, αλλα κυριως με σλοβακες.

Δυτικη ευρωπη , παλι στην πρωτη διετια (για να συκρινουμε τα ιδια) ,διπλασιες+, εχοντας σχεση για 15 μηνες. Και με το να λεω σχεση, ναι δεν εκανα μαλακιες . Επισης Δυτικη Ευρωπη το εψαχνα πιο λιγο απο οτι στα μουνολιβαδα.

Απο εθνικοτητες ενα μεγαλο μιξ απο ντοπιες, νοτιο ευρωπαιες, ανατολικες (πιο λιγες), Βορειο αφρικανες, λατινο αμερικανες. Με την πλειοψηφια να ειναι νοτιο Ευρωπαιες.

Η πλειοψηφια απο τις γκομενες και στις 2 περιπτωσεις ηταν γυναικες σχετικα κοντα στην ηλικια μου (27-33 δηλαδη) με μερικες να ειναι πιο πιτσιρικες 21-24. Καλης ποιοτητας ολες δεν εχω παραπανω. Γενικα απο οταν εφυγα απο Ελλαδα, δε ξαναγαμησα μπαζο/μετρια.

Βεβαια οταν κανω συγκριση με πριν 12+ χρονια που ειχα παει Ποζναν για ενα μηνα και εφαγα 3 γκομενες (σαν αγουρος 20αρης), τα νουμερα φανταζουν φτωχα. Αλλα σε συγκριση με Ελλαδα/Αθηνα και αναλογικα με κοπο/οφελος νομιζω καλα ειναι.

Και οπως ειπα, πολλες φορες τσεκαρω ποσα φραγκα θα εβγαζα Πραγα/Πολωνια αλλα παντα η ψυχρη λογικα που μου εχουν δωσει οι Τευτονες με κανουν να δισταζω. Ονειρο μου θα ηταν να πηγαινα σε κανα assignment για κανα χρονο με σπιτι πληρωμενο και δυτικο μισθο. Πιστευω θα χτυπαγα καμια 50αρα γκομενες.

Ολες οι παραπανω χωρις το παραμικρο αντιτιμο και μαλιστα χωρις καν να κερασω ενα ποτο σε πολλες περιπτωσεις . Εξαιρεση αποτελουν 2 Ρωσιδες (τι αλλο) που απλα κερασα αλλα αρκετα ποτα και καμποσες φορες. Δυνατα εργαλεια αλλα ουτε καν στο Τοπ10 που εχω φαει.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom