Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
[quote author=midas69 link=/
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.
Μητσακο;
κανουν δουλεια αυτα τα πραματα;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αλλα και αυτες στα βραζιλιανικα
 

Συνημμένα

  • 20200905_142824.jpg
    20200905_142824.jpg
    4,4 MB · Εμφανίσεις: 20
  • 20200905_142737.jpg
    20200905_142737.jpg
    4,6 MB · Εμφανίσεις: 24
  • 20200905_142710.jpg
    20200905_142710.jpg
    4,5 MB · Εμφανίσεις: 23
  • 20200905_142205.jpg
    20200905_142205.jpg
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 23

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
[quote author=midas69 link=/
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.
Μητσακο;
κανουν δουλεια αυτα τα πραματα;
τυπε δεν ξερω αν κανουν δουλεια στη μουρη του μητσου εγω παντως που εχω σπατουλαρει ενα δωματιο με δαυτες δεν περασε καθολου υγρασια :tooth:
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
[quote author=midas69 link=/
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.
Μητσακο;
κανουν δουλεια αυτα τα πραματα;
τυπε δεν ξερω αν κανουν δουλεια στη μουρη του μητσου εγω παντως που εχω σπατουλαρει ενα δωματιο με δαυτες δεν περασε καθολου υγρασια :tooth:
υδροφοβισμος λεγεται αυτο
να το προσεξεις
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως
εντάξει φύλακα το γαμησες ξανά, η υπερωρίες σε έχουν βαρέσει κατακεφαλα πάρε ρεπό και τρέχα στα Red light που είναι στην πόλη σου που εργάζεσαι και γαμα σερί γιατί η άγαμια και υπερωρίες σε βάρεσα κατακεφαλα :2funny: σαν να προσπαθείς να κοροϊδέψει παιδιά δημοτικού με αυτές της φώτο, ούτε ένα στυγμιοτυπο ότι είστε μαζί ότι την γαμάς ότι την χουφτώνεις, μόνο μια φώτο κ ένα τσατ από το ίντερνετ :jerking::2funny: κουτόπονηρια βλάχικη όπως πάντα αφού μιας και από τα λέγειν του κλώνου μου δεν έχεις το σπιτι στην Αθήνα αλλά κάπου στην ήπειρο :2funny: η χωριάτικη κουτόπονηρια που πας να ξεγελάσει κάποιον και αποκάλυπτεσαι καταλαθος μόνος σου κάνει μπαμ :2funny: τουλάχιστον ο άλλος ο φουκαράς χουφτώνει και κάτι εσύ βγάζεις φώτο και λες ότι είναι γκόμενά σου :jerking: και μόνο που προσπαθείς να ξεγελάσεις με τέτοιο τρόπο τον Μήτσο σου αξίζει το κράξιμο :2funny: αρχές του μήνα είναι, έστειλες μερίδιο στην πρώην να πάει διακοπές ή όχι :2funny:

Μαρκέλλα ποσταρε και εσυ κανενα τραβελοπουτσο που σου σκιζει τον πατο!
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τυπε εσυ δεν εισαι αστεγος και ζεις σε κουτες κατω απο γεφυρες; :embarrased:

Που βρισκεις ιντερνετ; :confused:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ω ρε τυπε ζορια... :confused:

Να τα βλεπουμε μεις που δεν εκτιμαμε τι εχουμε... :embarrased:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως
εντάξει φύλακα το γαμησες ξανά, η υπερωρίες σε έχουν βαρέσει κατακεφαλα πάρε ρεπό και τρέχα στα Red light που είναι στην πόλη σου που εργάζεσαι και γαμα σερί γιατί η άγαμια και υπερωρίες σε βάρεσα κατακεφαλα :2funny: σαν να προσπαθείς να κοροϊδέψει παιδιά δημοτικού με αυτές της φώτο, ούτε ένα στυγμιοτυπο ότι είστε μαζί ότι την γαμάς ότι την χουφτώνεις, μόνο μια φώτο κ ένα τσατ από το ίντερνετ :jerking::2funny: κουτόπονηρια βλάχικη όπως πάντα αφού μιας και από τα λέγειν του κλώνου μου δεν έχεις το σπιτι στην Αθήνα αλλά κάπου στην ήπειρο :2funny: η χωριάτικη κουτόπονηρια που πας να ξεγελάσει κάποιον και αποκάλυπτεσαι καταλαθος μόνος σου κάνει μπαμ :2funny: τουλάχιστον ο άλλος ο φουκαράς χουφτώνει και κάτι εσύ βγάζεις φώτο και λες ότι είναι γκόμενά σου :jerking: και μόνο που προσπαθείς να ξεγελάσεις με τέτοιο τρόπο τον Μήτσο σου αξίζει το κράξιμο :2funny: αρχές του μήνα είναι, έστειλες μερίδιο στην πρώην να πάει διακοπές ή όχι :2funny:

Μαρκέλλα ποσταρε και εσυ κανενα τραβελοπουτσο που σου σκιζει τον πατο!
μην ακούς τον Ιωσήφ τι λέει
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Μαρκελλο Μαρκελλο Μαρκελλο
Γαμα τον Ιωσηφ να ριξουμε και γελιο

Και γαμα και ολους τους φουκαραδες
Που ξενιτευτηκαν και γιναν πουσταραδες!

:2funny::2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Λάκη,δε θέλω να μου συγχίζεσαι :grin:

Σαν κτηνίατρος νομίζω γνωρίζεις τι παθαίνουν μεσήλικες σαπιοκοιλιάδες όταν ανεβάζουν στροφές :2funny:

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Καραφλοπουστόγερε, αυτές οι στάσεις είναι από το....μετρό της Βαρσοβίας;

IMG-20200827-144313.jpg


Γράψε μας ρε ΑΝΑΠΗΡΕ που πήγες με το μαχαίρι στην κρεβατοκάμαρα των γονιών σου να τους σκοτώσεις

Τι σου έκαναν;
Έφαγαν το τελευταίο πεπόνι από το ψυγείο και δεν είχες να γαμήσεις;

ΑΝΑΠΗΡΟ ΑΜΕΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ
Ναι και αυτό εδώ είναι το συμβόλαιο του διαμερίσματος που νοικιάζεις στη Γερμανία :2funny:και γράφει ότι μένεις μόνος σου σε ένα τριάρι διαμέρισμα :2funny::jerking:και αυτή είναι η Γερμανίδα γκόμενα σου :2funny::jerking:
Έβαλες ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι και αυτό σημαίνει ότι είσαι εσύ και ότι πήγες :2funny::jerking:.Πάντος οι πληροφορίες που έδωσες είναι πληροφορίες άσχετου :2funny:πουθενά δε πήγες :2funny:

Ναι, έβαλα το χέρι της πρώην γυναίκας σου στην Βαρσοβία να κρατάει το χαρτάκι :jerking:

Άκου έβαλα ένα χέρι να κρατάει ένα χαρτάκι :2funny:

ΝΑΥΑΓΙΟ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!
Μα έβαλε ο νυχτοφύλακας διαλόγους :jerking::2funny:.Βέβαια ότι η γκόμενα ήταν μιά κλεμμένη φωτογραφία από μιά Κινέζα Web μοντέλο που δουλεύει στην Αγγλία και οι διάλογοι ήταν γραμμένοι με τον εαυτό του είναι άλλο θέμα :2funny::2funny::2funny::2funny:
μήπως έγινε διάσημη μετά το onenight stand με τον Urlauber?
Η και εξαιτίας του μπου??
Υγ οι κρέμες τέτοιες τιμές που έχουν σε συμφέρει να αγοράζεις από Γερμανία κ να παίρνεις 16% το ΦΠΑ επιστροφή γιατί είσαι κάτοικος εκτός ΕΕ
ΤΟ ΙΔΙΟ κάνω κι εγώ
Ακόμα κ τα ελβετικά προϊόντα τα αγοράζω Γερμανία γιατί εκπτιπτω τον ΦΠΑ που τώρα είναι λόγω κοβιντ στα 16% πριν ήταν 19%
Δηλ πχ κρέμες αξίας 500ε θα πληρώσεις 425 μόνο κ μόνο επειδή είσαι κάτοικος εκτός ΕΕ
ΛΙΝΚ έβαλα ποιο πάνω
Μάλλον τοκοψαν
Θα ξαναβρώ μετα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λάκη,δε θέλω να μου συγχίζεσαι :grin:

Σαν κτηνίατρος νομίζω γνωρίζεις τι παθαίνουν μεσήλικες σαπιοκοιλιάδες όταν ανεβάζουν στροφές :2funny:

Καλά που το θύμισες κομπλεξικέ μαλάκα αγράμματε υπάλληλε της δύσης !!!!!!
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ, απόφοιτο νυχτερινού ΕΠΑΛ, όποιος είναι 1.95
και 89 κιλά είναι ΠΑΧΥΣΑΡΚΟΣ !!!!!!!!


Δεν μπορεί να κουνηθεί ! Έχουν φράξει όλα τα αγγεία του !
Η χοληστερίνη τον σκοτώνει !


Το είχες πει πολλές φορές μαλάκα.
Γι'αυτό θα πεθάνεις μαλάκας οδηγός λεωφορείου γκαστερμπάϊτερ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
πια ψεμματα σε γυναικες ειπε ρε τραλαλακη εσυ δεν εγραψες οτι θα πας ουγγαρια και θα γαμας μια συμμαθητρια σου τον επονομαζομενο και ως ζαρωμενο γιαρμα που ητανε μουναρα οταν εβγαζε ιουλο στο πραμα της ?α και θα χρειαζεται να κανεις λιγο μικροτερο ταξιδι απο τον υπερσιβηρικο για να την γαμησεις αφου μενει στα συνορα :2funny:

Μπράμπους ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΕ ΑΡΑΒΑ ΜΠΟΝΤΥΜΠΙΛΝΤΕΡΑ, ΠΑΤΕΡΑ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΟΥΣ.
Αυτό είναι 100% αλήθεια ;;;

Το έχεις γράψει εσύ ο ίδιος έτσι ακριβώς; ; Πρέπει να πούμε και το όνομά του ;;;

Τώρα εσύ ΩΣ ΠΟΥΣΤΗΣ, ένας μαλάκας δηλαδή που λέει ότι έχει ακριβά αυτοκίνητα ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΒΑΔΙΑΖΕΙ ΜΕ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΕΣ ΜΠΑΖΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,
είναι λογικό να λες ψέμματα. ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΠΟΝ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ .
Αν θες μπαίνουν για όλα print screen .

Επίσης έχεις γράψει ΟΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 24ωρο.
Μπορούν να μπουν print screen για όλα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Κοίτα στο σάιτ
Idealo.de
Γράψε Gesichtscreme κι ότι φίρμα θεσ μετά
Υπολόγισε 16% ότι μπορείς ναεις μείον στις τιμές που θα δεις
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Κοίτα στο σάιτ
Idealo.de
Γράψε Gesichtscreme κι ότι φίρμα θεσ μετά
Υπολόγισε 16% ότι μπορείς ναεις μείον στις τιμές που θα δεις

Αν πάει με σκατωμένη τη μάπα του θα έχει επιπλέον έκπτωση ???

:tooth:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??




Ο λακης εχει λυσσαξει να μαθει που μενω αλλα δε θα του κανω την χαρη.


Θα του βιαζω τα ονειρα απο παντου.

Σε ξεκώλιασα με τα ΧΑΝΙΑ , που είχες γράψει ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙΣ ΕΚΕΙ .... στα έκανα παλτό !!!!

Όταν το έγραφες , δεν ήξερες ότι έχω σπίτι εκεί και ... κάμποσους κουμπάρους !!!!!!

Εκεί μένεις, σε αυθαίρετο , με αυθαίρετη πισίνα , που ΠΑΙΡΝΕΙ ΡΕΥΜΑ ΔΗΛΩΜΕΝΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΓΡΑΦΗ, όπως εκαντοντάδες άλλα στην περιοχή.


Γύφτο.

Και σε πάντρεψαν με κάποιο μπάζο , για να ξεχαστεί η καριέρα σου στα τσοντοσινεμά !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom