Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο Σκυλοχαλιας μια φορα μπηκε και τα κανε πουτανα! :2funny:

Τα πε λαθος οτι ο γκασταρμπαιτερ μεγαλωσε στη βραζιλια στις φαβελες του ριο ντε ζανειρου και επαιζε μπαλλα με τον ροναλντινιο στη παραλια της κοπα καμπανα!! :2funny:

Ο τρομπα-δουρος ειναι σιγουρα ο Δασκαλος... ισως και ο πουστλερ!

Απορρω παντως με την καταντια του μεγαλου Καθηγητη Ουκρανολογιας του Πανεπιστημιου της ζωης Ιωσηφ Τζοε Μπλασκου... να φτασει στα γεραματα να ζητιανευει μπουτσες απεναντι και να χει γινει εμμονικος και ψυχωσικος με την φαλακρα...

Τη πιο πλακα παντως την εχει ο ρεντ που μαλλον οι τελευταιες τυροπιτες του σκρουτζ ηταν...κουρου και του κατσαν στο στομαχι και χει νευρα!

:2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ρε πουστη γαμω την αφραγκια μου κι εγω πασαλειβω τη μουρη μου νιβεα ?:headbang::tooth:




Αμα βαζεις και μυρτω ή τοσκα εισαι αρχοντας!

Τόσκα-το-σκα-το-σκα-το-σκα-το-σκα-το...βάζει μόνο το δημητράκι:confused::confused::confused:
 

Συνημμένα

  • σκατορουφιολα.png
    σκατορουφιολα.png
    87,8 KB · Εμφανίσεις: 25

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Αν πήγαινα εγω Κιέβο και γαμουσα στα μπορδελα θα γελούσε και το εμπριμέ ερίφιο.Θα λέγανε τι μαλακας είσαι ρε,κανεις ολόκληρο ταξίδι να γαμησεις στα μπορδελα.
Τουλαχιστον θα σκοραρες καπου τυπε- δεν θα σε κοροιδευαν τα π@υτανακια του διαδικτυου- με τους αγαπητικους τους- και μετα να φευγεις ασφαιρος και μαδημενος. (Για εσενα γ@μας- οχι για τους αλλους που δεν γνωριζεις.) Απο την στιγμη που μπαινει το χρημα μπροστα- το ανατολικο μπλοκ απο καμακι εχει πεθανει.

Ντε Βίτο είσαι μεγάλη φίρμα του ανατολικού μπλοκ
:2funny::2funny::2funny:

 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??




Ο λακης εχει λυσσαξει να μαθει που μενω αλλα δε θα του κανω την χαρη.


Θα του βιαζω τα ονειρα απο παντου.
κάτι είπα πριν...

Ο ανανάς είναι ντόπιος ????

Ενδιαφέρεται η Μαρκέλλα...
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356





Αντε και γ... παλιοπ...

Αντε και γ....

Αντε και γ.... π... αντρα

Αντε και γ...... π.....

Μη ξαναποσταρεις μεσα δω ρε!

Θα σου κοψω τα...χερια ακους;

Αντε και γ.....

:P :sunglasses:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Εσύ ρε Karamani-Φαν Πούστεν πότε θα πας στα Ψωλολίβαδα να ταΐσεις τη σουφρα σου μαζί με Μαρκέλα και σκατο-μεταναστη ??????

:2funny::2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??

Αυτά πες τα στον πανηλίθιο το Βολταίρο :2funny:Αυτό δείχνει την κακομοιριά τους :2funny:που θεωρούν ότι το να έχεις πιστωτική κάρτα είσαι πλούσιος :2funny::jerking:.Γάυτούς και αμάξι να έχεις είναι κάτι το εξωπραγματικό :2funny:.Αυτό με της πιστωτικές που της θεωρούν ένδειξη πλούτου δείχνει πόσο τελειωμένοι είναι :2funny:
Πιστωτικές είναι αφού το έβαλε και στα Ελληνικά ο μαλάκας γιά να δείξει ότι δεν είναι :2funny::jerking:και γράφει πιστωτικό όριο :2funny:
Το όριο 20.000 που λες δεν είναι τίποτα αμέσως μου το δίνουν.Η πλάκα είναι ότι της πιστωτικές μου της δίνουν από μόνες τους οι τράπεζες που έχω λογαριασμούς :2funny: με μηδέν κόστος.
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!
Μα έβαλε ο νυχτοφύλακας διαλόγους :jerking::2funny:.Βέβαια ότι η γκόμενα ήταν μιά κλεμμένη φωτογραφία από μιά Κινέζα Web μοντέλο που δουλεύει στην Αγγλία και οι διάλογοι ήταν γραμμένοι με τον εαυτό του είναι άλλο θέμα :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • moufa (1).jpg
    moufa (1).jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (2).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (2).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Screenshot_20191020-231439_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20191020-231439_WhatsApp.jpg
    424,8 KB · Εμφανίσεις: 23
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα οι κρέμες που αγοράζεις είναι μαϊμού,μπαμ κάνουν,πάλι μαλάκα σε πιάσανε!

Καμιά κάρτα από την Φιλανδική τράπεζα που έχεις τις καταθέσεις σου δεν παίζει;:tooth::tooth::tooth:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??

Αυτά πες τα στον πανηλίθιο το Βολταίρο :2funny:Αυτό δείχνει την κακομοιριά τους :2funny:που θεωρούν ότι το να έχεις πιστωτική κάρτα είσαι πλούσιος :2funny::jerking:.Γάυτούς και αμάξι να έχεις είναι κάτι το εξωπραγματικό :2funny:.Αυτό με της πιστωτικές που της θεωρούν ένδειξη πλούτου δείχνει πόσο τελειωμένοι είναι :2funny:
Πιστωτικές είναι αφού το έβαλε και στα Ελληνικά ο μαλάκας γιά να δείξει ότι δεν είναι :2funny::jerking:και γράφει πιστωτικό όριο :2funny:
Το όριο 20.000 που λες δεν είναι τίποτα αμέσως μου το δίνουν.Η πλάκα είναι ότι της πιστωτικές μου της δίνουν από μόνες τους οι τράπεζες που έχω λογαριασμούς :2funny: με μηδέν κόστος.
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.








Πορδοκαραφλακη, αυτες τις κρεμες τις βαζουν και γυναικες ή ειναι αποκλειστικα μονο για μπουστηδες;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Αναφορικα με το Ριγα που ειπε οτι η ανατολικη Ευρωπη ειναι ανωτερη της Δυτικης.

Σιγουρα μιλαμε για μουνολιβαδα, αλλα προσωπικα εφαγα εκθετικα περισσοτερες γκομενες δυτικη ευρωπη απο οτι η ανατολικη. Πιθανοτατα να ειμαι η εξαιρεση στον κανονα (απο οτι μου λενε και αλλοι) αλλα η δυτικη Ευρωπη ειναι ανωτερη. Εχεις διχτυ ασφαλειας, περισσοτερα φραγκα, παντου εχει ξενες (να εισαι σε περιοχη της προκοπης οχι σε κανα γερμανικο μπουρδελο) και οποτε θες χτυπας ανατολικη. Γενικα οσο μεγαλωνεις η δυτικη Ευρωπη ειναι ολοενα και καλυτερη (αν και παντα μενει η σπιθα να γυρισεις στα μουνολιβαδα).

Πολυ σωστος και ο ΒΠ που ανεφερε οτι υπαρχουν διαφορες μεταξυ των γυναικων του μπλοκ. Οι χειροτερες ειναι οι Ρωσιδες/Ουκρανες και απο κοντα (και ισως και χειροτερες οι Ρουμανες).

Απο την αλλη οι γκομενες του Βιζενγκραντ δε σε βλεπουν σαν μια πιστωτικη με ποδια. Γενικα εχουν φιλοτιμο, κανουν κινηση για να πληρωσουν , ειναι γενικα οκ.

Παιζει οι σλοβακες να ειναι και οι πιο "φιλικες προς τον χρηστη" γκομενες στην Ευρωπη. Ουτε πρηξιμο, ωραια μουνια, αξιζουν για κατι παραπανω. για οποιον ψαχνεται για κατι τετοιο. Γενικα στην ελλαδα (τουλαχιστον καμια δεκαετια πισω) υπηρχε . και νομιζω ακομα υπαρχει. μια υποτιμητικη αντιληψη για τις σλαβες.

Το οποιο ειναι γελοιο .δεδομενου οτι οι Ελληνιδες ειναι οι πιο σαπιες (μαζι με ρουμανες, ρωσιδες ουκρανες αλλα αυτες τουλαχιστον ειναι ωραιες) γκομενες της Ευρωπης.


Επισης ο Λακης, δε καταλαβαινω τι κομπλεξ εχει με τους Ελληνες του εξωτερικου. Νομιζει οτι ειμαστε ολοι για τον πουτσο. Τα φραγκα που βγαζω εξω καθως και τα μουνια που εχω παρει δε θα τα εβλεπα ουτε με κυαλι ελλαδα. Ελλαδα εφυγα πριν σχεδον 10 χρονια, πιστευω σε αυτη την περιοδο θα εβγαζα μαξ 1.3 καθαρα, δουλευοντας σαν σκλαβος και θα ειχα παρει μαξ 3 γκομενες που θα μου βγαζανε την ψυχη. Αλλα ειπαμε, ακουμε καζαντζιδη, κλαιμε και τη βγαζουμε με χειρομαλαξεις.
Ωραιο ποστ ,παμε λοιπον να μιλησουμε συγκεκριμενα και ανοιχτα
Για Ελλαδα εννοειται οτι συμφωνουμε πιστευω ολοι ,η πιο πουριτανικη χριστιανικη χωρα της Ευρωπης απο βορρα μεχρι νοτο και απο δυση μεχρι ανατολη
οταν μερικοι φιλοι μου λενε οτι ξεσχιζονται οι ελληνιδες γελαω , συγκρινομενες με μουσουλμανες σιγουρα ναι :grin:

Μπορεις να μας πεις στο περιπου τον αριθμο απο γκομενες που εφαγες στη Σλοβακια μεσα σε ενα χρονο και αντιστοιχα ποσες σε καποια απο τις δυτικες χωρες που ησουν? Επισης μιλαμε για ανατολικες που μενουν στην δυση? αν ναι τοτε αυτο ειναι λιγο διαφορετικο ... ντοπιες ποσες εφαγες ειναι για μενα το ζητουμενο (γερμανιδες,γαλλιδες,ισπανιδες,αγγλιδες κτλ) καθοτι δεν γνωριζω για που ακριβως αναφερεσαι.

Ας γραψουν και αλλοι φυσικα που εζησαν/ζουνε μονιμοι στο εξωτερικο τις εμπειριες τους
και το τελευταιο τι ηλικια ειχαν οι γκομενες , κατω απο τριαντα χρονων η πανω ....


Μια ενσταση για τις Ελληνιδες. Γενικα και εξωτερικο προσπαθω να τις αποφευγω αλλα μοιραια καπου καπως γνωριζεις μερικες. Ε αυτες που εχω πετυχει εξω το εχουν κανει τουνελ. Με πακηδες, ινδους, τουρκους οτι θες. Ακους Ιταλους να λενε τι ευκολες που ειναι οι ελληνιδες και τι τυχεροι που ειστε και νομιζεις οτι σου μιλαει το Αλιεν. Τεσπα, και να ξεσκιζονται, πατσαβουρες ειναι οποτε στα τετοια μας.


Σλοβακια ημουν περιπου δυο χρονια, Συνολικα 8 γκομενες εκ των οποιων η μια ηταν σχεση για κανα 10μηνο. Οχι μονο, αλλα κυριως με σλοβακες.

Δυτικη ευρωπη , παλι στην πρωτη διετια (για να συκρινουμε τα ιδια) ,διπλασιες+, εχοντας σχεση για 15 μηνες. Και με το να λεω σχεση, ναι δεν εκανα μαλακιες . Επισης Δυτικη Ευρωπη το εψαχνα πιο λιγο απο οτι στα μουνολιβαδα.

Απο εθνικοτητες ενα μεγαλο μιξ απο ντοπιες, νοτιο ευρωπαιες, ανατολικες (πιο λιγες), Βορειο αφρικανες, λατινο αμερικανες. Με την πλειοψηφια να ειναι νοτιο Ευρωπαιες.

Η πλειοψηφια απο τις γκομενες και στις 2 περιπτωσεις ηταν γυναικες σχετικα κοντα στην ηλικια μου (27-33 δηλαδη) με μερικες να ειναι πιο πιτσιρικες 21-24. Καλης ποιοτητας ολες δεν εχω παραπανω. Γενικα απο οταν εφυγα απο Ελλαδα, δε ξαναγαμησα μπαζο/μετρια.

Βεβαια οταν κανω συγκριση με πριν 12+ χρονια που ειχα παει Ποζναν για ενα μηνα και εφαγα 3 γκομενες (σαν αγουρος 20αρης), τα νουμερα φανταζουν φτωχα. Αλλα σε συγκριση με Ελλαδα/Αθηνα και αναλογικα με κοπο/οφελος νομιζω καλα ειναι.

Και οπως ειπα, πολλες φορες τσεκαρω ποσα φραγκα θα εβγαζα Πραγα/Πολωνια αλλα παντα η ψυχρη λογικα που μου εχουν δωσει οι Τευτονες με κανουν να δισταζω. Ονειρο μου θα ηταν να πηγαινα σε κανα assignment για κανα χρονο με σπιτι πληρωμενο και δυτικο μισθο. Πιστευω θα χτυπαγα καμια 50αρα γκομενες.

Ολες οι παραπανω χωρις το παραμικρο αντιτιμο και μαλιστα χωρις καν να κερασω ενα ποτο σε πολλες περιπτωσεις . Εξαιρεση αποτελουν 2 Ρωσιδες (τι αλλο) που απλα κερασα αλλα αρκετα ποτα και καμποσες φορες. Δυνατα εργαλεια αλλα ουτε καν στο Τοπ10 που εχω φαει.

Αρκετα μικρος εισαι ηλικιακα ,τα νουμερα που λες βγαινουν .... για σαρανταρη σε ειχα.
μετα τα 45 παντως αν θες να κρατησεις τους ιδιους και σαφως μεγαλυτερους ρυθμους η μονιμοτητα στα μουνολιβαδα ειναι μονοδρομος
με κερασματα φυσικα αλλα πιστεψε με δεν θα πειραζει αυτο καθολου τοτε ... :grin: αν το γουσταρεις σε εκεινη την ηλικια και ασχοληθεις και με σεμιπρος ακομα καλυτερα, απειρες ειναι ειδικα στην πρωην Σοβιετια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??

Αυτά πες τα στον πανηλίθιο το Βολταίρο :2funny:Αυτό δείχνει την κακομοιριά τους :2funny:που θεωρούν ότι το να έχεις πιστωτική κάρτα είσαι πλούσιος :2funny::jerking:.Γάυτούς και αμάξι να έχεις είναι κάτι το εξωπραγματικό :2funny:.Αυτό με της πιστωτικές που της θεωρούν ένδειξη πλούτου δείχνει πόσο τελειωμένοι είναι :2funny:
Πιστωτικές είναι αφού το έβαλε και στα Ελληνικά ο μαλάκας γιά να δείξει ότι δεν είναι :2funny::jerking:και γράφει πιστωτικό όριο :2funny:
Το όριο 20.000 που λες δεν είναι τίποτα αμέσως μου το δίνουν.Η πλάκα είναι ότι της πιστωτικές μου της δίνουν από μόνες τους οι τράπεζες που έχω λογαριασμούς :2funny: με μηδέν κόστος.
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.








Πορδοκαραφλακη, αυτες τις κρεμες τις βαζουν και γυναικες ή ειναι αποκλειστικα μονο για μπουστηδες;
Πάντος γιά φτωχομπινέδες σαν κ'εσάς δεν είναι :2funny:με τα μούφα 500άρικα του Ιωσήφ δεν μπορείς να της αγωράσεις :2funny:.
Εσύ με τα λεφτά που κάνουν οι κρέμες που είδες στο ψυγείο μου χτες τη βγάζεις 4 μήνες πλουσιοπάροχα :2funny::2funny::2funny:
Τώρα φεύγω,θα σας αναλάβει ο Μαρκέλος που σας γαμάει καλύτερα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_20200531_142915 (1).jpg
    IMG_20200531_142915 (1).jpg
    134,3 KB · Εμφανίσεις: 21

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Καράφλα γουστάρεις πολύ τη βεντάλια με τα 500αρικα του τροβαδούρου και τη βάζεις συνέχεια ????

Την θες για να κάνεις αέρα στη πονεμένη από τον αλγερινο ροδέλα σου ???
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20191020-231439_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20191020-231439_WhatsApp.jpg
    424,8 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Screenshot_20191019-021053_Tinder.jpg
    Screenshot_20191019-021053_Tinder.jpg
    369 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Screenshot_20191023-185651_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20191023-185651_WhatsApp.jpg
    419,1 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Screenshot_20191022-230603_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20191022-230603_WhatsApp.jpg
    427,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Screenshot_20191022-230545_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20191022-230545_WhatsApp.jpg
    438,7 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Screenshot_20191019-021136_Tinder.jpg
    Screenshot_20191019-021136_Tinder.jpg
    331,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Screenshot_20191021-012158_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20191021-012158_WhatsApp.jpg
    415,7 KB · Εμφανίσεις: 29

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
@ σωγαμπρε μαζέψουν αλλιώς βάζω χώρο από πρόσοψη μαναβικου άμεσα
@ πορνομιτσι οι κάρτες αυτές είναι debit H Credit
?
Επίσης δεν σημαίνει κάτι ναχεις απλή πιστωτική σημαίνει πχ 700ε όριο αγορών
Δεν καταλαβαίνω τι απόδειξη πλούτου είναι μια κάρτα της πλάκας...
Ναχει κάποιος μια ΜΕ ΟΡΙΟ ΠΧ 20000 ας πούμε είναι κάτι...
Ποιες κρέμες τις prairie αγοράζεις? Εδώ κάνουν 150 έως 300ε
Μπας κ θες κάνα λινκ να γλυτώσεις κάνα φράγκο??

Αυτά πες τα στον πανηλίθιο το Βολταίρο :2funny:Αυτό δείχνει την κακομοιριά τους :2funny:που θεωρούν ότι το να έχεις πιστωτική κάρτα είσαι πλούσιος :2funny::jerking:.Γάυτούς και αμάξι να έχεις είναι κάτι το εξωπραγματικό :2funny:.Αυτό με της πιστωτικές που της θεωρούν ένδειξη πλούτου δείχνει πόσο τελειωμένοι είναι :2funny:
Πιστωτικές είναι αφού το έβαλε και στα Ελληνικά ο μαλάκας γιά να δείξει ότι δεν είναι :2funny::jerking:και γράφει πιστωτικό όριο :2funny:
Το όριο 20.000 που λες δεν είναι τίποτα αμέσως μου το δίνουν.Η πλάκα είναι ότι της πιστωτικές μου της δίνουν από μόνες τους οι τράπεζες που έχω λογαριασμούς :2funny: με μηδέν κόστος.
Ποιές La Prairie παίρνω έχεις δει της έχω βάλει φώτο.150 Ευρώ δυστηχώς δεν κάνουν από 220-230 και πάνω κάνουν.Τώρα αν στην Ελβετία κάνουν 150 ευρώ δως μου το σά'ι'τ του μαγαζιού που κάνουν τόσο να έρθω να πάρω κρέμες.Θα κάνω τη βόλτα μου και θα πάρω και κρέμες και θα βγω και κερδισμένος 200-300 ευρώ.








Πορδοκαραφλακη, αυτες τις κρεμες τις βαζουν και γυναικες ή ειναι αποκλειστικα μονο για μπουστηδες;
Πάντος γιά φτωχομπινέδες σαν κ'εσάς δεν είναι :2funny:με τα μούφα 500άρικα του Ιωσήφ δεν μπορείς να της αγωράσεις :2funny:.
Εσύ με τα λεφτά που κάνουν οι κρέμες που είδες στο ψυγείο μου χτες τη βγάζεις 4 μήνες πλουσιοπάροχα :2funny::2funny::2funny:
Τώρα φεύγω,θα σας αναλάβει ο Μαρκέλος που σας γαμάει καλύτερα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:




Tι να κάνουμε ρε πορδε, εμείς δεν καθόμαστε να μας χέζουν για πέντε δεκάρες και να αναγκαζόμαστε μετά να καθαρίζουμε τη μούρη μας από το σκατομάνι.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Σε αυτό το νημα είναι μαζεμένοι καποιοι απο τους μεγαλύτερους γαμιαδες του σαιτ!
Απορω πως είναι δυνατόν να μη σας έχουν στειλει ποτε ενα μηνυμα οι γκομενες που εχετε ξεφτιλισει στο πουτσωμα που να υμνούν την ψωλη σας και τις επιδόσεις σας!
Πρέπει να μπλεκετε ολοι με πολύ σεμνα κορίτσια που δεν τα πανε καλα με την τεχνολογία!



δεν ειμαι γαμιας μεγαλος. Ποσταρω αυτες που θυμαμαι. Καποιοι τις βγαζουν fake. Τι να κανω δεν παιζει πιστοποιητικο γνησιοτητας , οποιος πιστευει καλως
εντάξει φύλακα το γαμησες ξανά, η υπερωρίες σε έχουν βαρέσει κατακεφαλα πάρε ρεπό και τρέχα στα Red light που είναι στην πόλη σου που εργάζεσαι και γαμα σερί γιατί η άγαμια και υπερωρίες σε βάρεσα κατακεφαλα :2funny: σαν να προσπαθείς να κοροϊδέψει παιδιά δημοτικού με αυτές της φώτο, ούτε ένα στυγμιοτυπο ότι είστε μαζί ότι την γαμάς ότι την χουφτώνεις, μόνο μια φώτο κ ένα τσατ από το ίντερνετ :jerking::2funny: κουτόπονηρια βλάχικη όπως πάντα αφού μιας και από τα λέγειν του κλώνου μου δεν έχεις το σπιτι στην Αθήνα αλλά κάπου στην ήπειρο :2funny: η χωριάτικη κουτόπονηρια που πας να ξεγελάσει κάποιον και αποκάλυπτεσαι καταλαθος μόνος σου κάνει μπαμ :2funny: τουλάχιστον ο άλλος ο φουκαράς χουφτώνει και κάτι εσύ βγάζεις φώτο και λες ότι είναι γκόμενά σου :jerking: και μόνο που προσπαθείς να ξεγελάσεις με τέτοιο τρόπο τον Μήτσο σου αξίζει το κράξιμο :2funny: αρχές του μήνα είναι, έστειλες μερίδιο στην πρώην να πάει διακοπές ή όχι :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom