Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 290ADCB3-1D43-4152-AB50-4E3A415C0D31.jpeg
    290ADCB3-1D43-4152-AB50-4E3A415C0D31.jpeg
    422,3 KB · Εμφανίσεις: 22

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Ισχύει !! Ο κανόνας είναι αυτό ακριβώς που γράφεις !! :hi::hi:

Υπάρχει όμως και η εξαίρεση. Υπάρχουν και νέες γκόμενες που είτε απο βίτσιο, είτε για την διαφορετικότητα της εμπειρίας γουστάρουν πραγματικά πιο μεγάλους χωρίς μπαγιόκο.

Αρκεί οι πιο μεγάλοι, στοιχειωδώς να βλέπονται, να μην βρωμάνε, και να μην λένε μαλακίες όπως οι κάγκουρες εικοσάρηδες σε ένα μεγάλο ποσοστό κάνουν.

Είναι δύσκολο. Αλλά όχι ανέφικτο,

Ακριβως
επισης καποιοι ξεχνανε οτι τους ριχνουμε μια δεκαετια στο κεφαλι χαλαρα :grin: και στην ηλικια τους γαμουσαμε αρκετες χωρις λεφτα και πολλες με ελαχιστα (χαρτζιλικι)
παντα αναφερομαι με γκαπ 20+ χρονια απο τις γκομενες ,τα πουρα δεν με ενδιαφερουν προσωπικα.
Φυσικα παιζει ρολο η εμφανιση και το ποσο καλος παικτης εισαι ,αυτο ελειπε ...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μίλησε κανείς για ... δεκαετία του 90 ;;;;;;;;;;;;


Τα μόνα καλά τότε ήταν
1)ΡΩΣΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
2)Πολλές πουτάνες στην ελλάδα.
3)Η οικονομία κινούνταν , δεν είχε γίνει βάλτος και μιζέρια όπως τώρα.

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ;;;;


Πολλές ελληνίδες ήταν αγάμητες ενήλικες. Ο ΦΟΒΟΣ ΤΟΥ AIDS ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ.
Πολλοί μαλάκες ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟΥ AIDS χάλαγαν περιουσίες με γκόμενες που δεν γάμαγαν

ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΩ.


Η νυχτερινή ζωή ήταν η απόλυτη μαλακία. Γαμούσε μόνο το προσωπικό της νύχτας με καμάκι .

Σε παραλία, μουνάρες ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ έβλεπες μετά τις .... 15.30 !!!!!!!!!
Τότε ξύπναγαν τα ζώα από το ξενύχτι και από τις μπόμπες που πίναν !!!!!

Τώρα βλέπεις από τις 10.30 !!!!!!!!!!

ΟΙ 45ρηδες ήμασταν νέοι τότε, ΑΛΛΑ Η ΕΛΛΑΔΑ, ΗΤΑΝ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΑΜΙΟΤΑΝ.

Μόνο για να φτιάξεις περιουσία ήταν τότε.

Καμάκι σε άγνωστη ελληνίδα τότε ;;;
Ήταν σαν να κυνηγάς αργιόπαπιες με κακή σφεντόνα !!!!
Τώρα ;;; Σαν να πυροβολάς γαλοπούλα σε κλουβί 1mX1m με καραμπίνα 10g !!!!!!! Από το 1 μέτρο !!!!
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ε ναι ρε λακη... αμα γυρναγες απο το πριβιλετζ τα μαμουνια και τη νεραιδα 8 το πρωι εσυ θα πηγαινες σε 2 ωρες για μπανιο;
Τωρα που δε βγαινει κανεις απο τις 9 σα τους γερους στη ξαπλωστρα ειναι...

Αχχ παν τα νιατα μας...

Σα το τασο με τη μολδαβια θα καταντησω... :embarrased::confused::(
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ρε Karamani καμια αλητεία παίζει ???

Καμια σπονσορέτα γαμάς ΡΕ ???

Κανά 9αρι με πιτόγυρο και αμστελ στη Καλλιθέα γαμάς ΡΕ ???

ή είσαι του Μεταξουργείου και σύ ???

:2funny::2funny::2funny:
:2funny: θα σας πηδάνε της γυναίκες σε λίγο που δεν έχεις εσύ, όσοι έχουν δλδ , ξυπνάτε ζώα,σας πείρανε τον αέρα οι Πακιστανοί, στην Ρωσία δεν τολμανε να κοιτάξουν στα μάτια αστυνομικό :headbang:


Ειναι η δευτερη φορα απο χθες που συμφωνουμε με τον δημητρακη.

Και δεν μου αρεσει καθολου αυτο.

Δημητρακη παρτο αλλιως, μας συνηθισες στις μαλακιες, μην κανεις κωλοτουμπα τωρα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πορνοσοφε μιντ αυτα τα λες για να παρηγοριεσε,αντε σε καμια ταιλανδι να τους αρεσουν οι γεροι χαχαχαχαα
στην ουκρανια ολες οι 30-35 εχουν γκομενους 18-22 ολες ολες ολες.πο πρωτο χερι το ξερω γιατι μιλω με γνωστους
και φιλους εκει.μου το λενε φιλες και αδερφες τους,οσες δεν εχουν οικογενεια 30-35 εχουν μικρους γκομενους.
τα ειπαμε για ουκρανια δεν εχεις ιδεα απο νοοτροπια και τι παιζει,παρα τις ιστοριες που δουλευες βουδαπεστη.
φιλε μιντ δυστυχος αλλαζουν οι εποχες γρηγορα,το 1996 ημουν βουδαπεστη και δεν ξαναδα τετειο πραμα!
ολες γαμιουνταν για 1000 φορινια τοτε 10-15 ευρο για να καταλαβατε η τσαμπε μεσα απο κλαμπ και μπαρ.
δεν μιλουσαν λεξη αγγλικα.το 2002 ξαναπηγα βουδαπεστη δυλαδη 5-6 χρονια μετα και δεν ειχε ουτε μια πουτανα!
μου ειπαν μονιμοι εκει κυπριοι αν βρεις τζαμπε και γκομενες σου δινουμε οτι θελεις!
οπως και οδυσσο που καποτε τινκα απο πουτανες καθε χρονο σας γραφω και χειροτερα και βγηκα σωστος
που προβλεψα πριν 2 χρονιαοτι ουτε πουτανα δεν θα βρισκουμε οδυσσο και την κανω για κιεβ.
αν δεν ηταν ο κορονος μαιο θα ημουν κιεβ,ιουνιο τυφλιδα απο κιεβ και σεπτεβριο βελιγραδι και τιρανα!
τωρα ισως δεκεβριο να ταξιδεψω καμια βαρσοβια που ειναι ανοιχτα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μιντ να συμπληρωσω οτι τωρα οι ουγγροι και οι σλοβακοι ειναι πολυ ανεβασμενοι οικονομικα απο το 2012 που ημουν βουδαπεστη
και το 2014 σλοβακια,τους βλεπω κυπρο και δεν το πιστευω.
κιεβο στα 30 ειχα οπεια ηθελα ηλικιακα που εμοιαζα 20.τωρα στα 40 με θεωρουν τελειωμενο θειο οταν ακουσουν ηλικια οι 25-28
τρεχουν και φευγουν.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
urlauber του διμητρακι απο το 1990 του γαμανε την γυναικα οι αραβοπακιδες για αυτο ειναι εμπειρος.
ο διμητρακης δεν κινδυνευει να του επιτεθουνε γιατι ξερουν ειναι αφραγγος,οπως σωστα λεει σε κοβουν
απο τα ρουχα.εμενα ξερουν ολοι ποσα κραταω πανω μου,με βλεπουν καθε μερα σε ακριβα μαχαζια.
τον διμητρακη να τον γυρισουν αναποδα αντε να πεσι κανα ψιχουλο απο τα πιρασκι να φανε τα περιστερια χαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πενηνταρης φενετε ο 86 πασακοπουλος ο πολιτικος μηχανικος που σας χαρτζιλικωνει να μην ψοφεισετε χαχαχαχαα.
ο δασκαλος λεει πρεπει να ενημερωθει ο κυριος τροβαδουρος για εσενα και ποσο φτωχος εισαι.
γιατι φτιαχνεις κλωνους ακομα δεν καταλαβα αφου ολοι ξερουμε εισαι ο μογγολοπιθηκας ψευταρακης.
τραβα να γαμησεις την τρυπα του μπανιου η κανα ζουμερο πεπονι ψυχανωμαλε.
μαλον ο γερο σπονσορας βαζει και αυτος απο τις κρεμες που βαζεις και φενεται πενηντα!
μην μου πεις εκτος απο λεφτα του βουτα και τις κρεμες η αντα και τις στελει πετρουπολη?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πολυ μαλακας ο δασκαλος που δεν μας ελεγε τοσα χρονια την αληθεια για να σε γλενταει μονος χαχαχαχα.
αχ και να διαβασε ο σλαβιανι,σινοχαρας την αληθεια για σενα να σε γλεντησει!:cheesy: :wink: :P :(
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εχει λαλησει ο μπαρμπα-χαρης! Απο τις μπουνιες εχει κουνηθει κατι... ελπιζω με το νεουραλινκ του ιλον μασκ να βρει γιατρια...
:confused:

Δε θα χρειαστει να του ξυρισουν και το κρανειο.. :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Αυτή η ζωντανή χεστρα που ανέβασε φωτογραφία του kman με φάτσα,έχει ανεβάσει το Fb άλλου μέλους που από τότε την έκανε,έχει ανεβάσει σαν ΓΑΒ φωτογραφία άλλου μέλους, τι άλλο πρέπει να κάνει για να πάρει τον πούλο;

@Mindreader,με αφορμή κάτι που έγραψες,έβγαλα σημερα μια φωτό για πάρτη σου

Ktw.jpg


Μπορείς πανευκολα να βρεις ισοτιμία, μισθούς Πολωνίας, διανυκτερεύσεις,κ.λ.π.

Άκου φίλε,αν εν έτη 2020 ένας μεσήλικας δεν παίξει σαν το kman,αξιόλογο σλαβικό μουνι δε θα δει.
Εγώ νταραβεριζομαι με γκόμενες που είναι γεννημένες μετά το 90.
Κάτι Κρητες,Ρόδους,κ.λ.π. έχουν πάει προ πολλού σε χαμηλές ακόμη και για Πολωνία τιμές.
Αν δεν παίξεις μπάλα με Σαντορίνη,Μύκονο και υψηλά στάνταρντ,για ποιον γαμημενο λόγο θα έρθει κάποια μαζί σου;
Έχετε πάρει χαμπάρι ότι πλέον δεν σας περνανε για πατέρα ενός 20χρονου, αλλά για τον παππού της;

Για να γίνει αυτή η υπέρβαση λοιπόν και εσύ σαν κοντά στα 60 να κυκλοφορήσεις αξιόλογο 20+, πρέπει να κάνεις οικονομική υπέρβαση.
Που θα την πας νομίζεις;
Στην Κινέτα και θα έρθει;

Το μουνοχρηματιατηριο τιμών είναι ίδιο για όλους σας τους 50+ τουρίστες.
Δε μιλάω για Τάσο όταν ήταν μόνιμος,ούτε για εσένα όταν ήσουν κατά περιόδους εκεί εργαζόμενος γιατί αλλάζουν οι παράμετροι

Αλλά για το όνομα του Θεού,μη γράφεις "ξέρω και κάποιους που γαμανε χωρίς να πληρώνουν" αν μιλάς για άτομα της σειράς σου..

Δε γίνονται τέτοια θαύματα εν έτη 2020,αυτά μόνο επί μπλοκ και για κάποια χρόνια μετά...

Και σου γράφω από το μπλοκ

 

Συνημμένα

  • IMG_20200831_101423.jpg
    IMG_20200831_101423.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 21

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δασκαλε χαρη γραψε βιβλιο...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μαρκελορουφηχτρα το κεμπάπ του Αλγερινού είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ???

Σε χορταίνει εσένα και τη σκατομητσαινα ???


:2funny::2funny::2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ε οχι και να ρουφήξει ψωλη Αλγερινου ο Μάρκελος!
Για πούστη τον περασες?
Μονο 20+εκ ψωλες απο τραβελια!
Του αρέσουν οι υπερμεγέθεις κλειτορίδες!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
urlauber του διμητρακι απο το 1990 του γαμανε την γυναικα οι αραβοπακιδες για αυτο ειναι εμπειρος.
ο διμητρακης δεν κινδυνευει να του επιτεθουνε γιατι ξερουν ειναι αφραγγος,οπως σωστα λεει σε κοβουν
απο τα ρουχα.εμενα ξερουν ολοι ποσα κραταω πανω μου,με βλεπουν καθε μερα σε ακριβα μαχαζια.
τον διμητρακη να τον γυρισουν αναποδα αντε να πεσι κανα ψιχουλο απο τα πιρασκι να φανε τα περιστερια χαχαχαχα

Καλά τα χεις παίξει τελείως :2funny::2funny:αφού εδώ δεν έχουμε άραβες πόσο μάλλον πάκιδες!Τόσα χρόνια δεν έχω δει ούτε έναν :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι είναι ο 86 πασακοπουλος πολιτικος μηχανικός?
Ούτε 'γω έχω καταλάβει?:2funny:ο μονος μηχανικός που έχω είναι ο θείος μου και μάυτόν έχω να μιλήσω πάνω από 20 χρόνια το επίθετο του τελειώνει σε -όπουλος αλλά είναι διαφορετικό.Μάλλον από της μπουνιές που έφαγε άλλα του είπε ο Ιωσήφ και άλλα κατάλαβε :2funny::jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom