Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Τώρα με το κορονοβιρούσι έχουν λυσσάξει όλες.Μου λένε οτι πεθαίνουν της πείνας και χρειάζονται επειγόντως σπονσοριλίκι.
Τώρα είναι καλά για κανέναν αρχιδοψωλά που δεν τον ενδιαφέρουν οι καραντίνες να καλέσει γκόμενα Τουρκία.

Ρε υπερβαλκανιε, υπεργαλαξιακέ άρχοντα.

Τι Τουρκίες και αρχίδια μάντολες;

Τι να την κάνεις την Τουρκία;

Αν είναι έτσι όπως τα λες και είναι απελπισμένες γιατί δεν πας Πολωνία;

Εσύ δεν μας εξυμνούσες τις αρετές του Λοτζ και του Βροκλάου;

Τι διάολο, εσύ μου έλεγες ότι το Στετίνο είναι θεϊκό μέρος.....

Μεταξύ μας βέβαια ακόμη και εσύ έχεις περισσότερες πιθανότητες στο Κου από το Στετίνο για καμάκι. Ακόμη και τώρα.

Για να μη πω για την πρώην Καζαμπλάνκα αλλά που να τα ξέρετε εσείς αυτά τα μέρη.

Έτσι αρχηγάρα μας, πήγαινε ένα Στετίνο τώρα που είναι όλες οι Πολωνές απελπισμένες.

(Ακόμη και στην Κουρούτα είναι καλλίτερα από το Στετίνο, αλλά όσα ξέρει ο καθείς.... )
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
διμητρακη αστα αυτα και πες αληθεια,εισαι φτωχος η παφτωχος?ειναι ψεμα οτι ζεις απο αυτα που βουτα η μανα σου απο τον πολιτικο μηχανικο?
ειναι αληθεια οτι την γυναικα σου γαμουσε ενας κυπριος στην αγια πετρουπολη,καπειος κυριακος?

ο δασκαλος λεει προσοχη γιατι μπορει να σε πηδηξουν οι υπολιποι τρελοι στο δαφνι χαχαχαχααχ
οσο για μαλλι λεει μπροστα σου ειμαι χιπιπσ πιθικομογγολε μπαγλα που ζητιανευεις 200 ευρο απο την κυβερνηση χαχαχαχα.
ρε ενας απορος σας δουλευε τοσο καιρο για ακινητα και γκομενες ενω ευτυχος που σας εγραψα την αληθεια χαχαχαχα
ελλαδα δεν ερχεσε ξερεις τους λογους.με 200 τον μηνα δεν τα βγαζεις,προτιμας να ζεις σαν μπαγκλας με τα κλεψιμια.
τρεμεις μην μαθει ο πατριος οτι σου στελει η μανα σου μεροκαματο,αυτο ειναι η αληθεια.εισαι απορος.
απορος,φτωχος,πουστης και γαμας τον νεροχυτη χαχαχαχα.
ο δασκαλος μου εγραψε ξαπλωνεις στην μπανιιερα ,βγαζεις το καπακι του σιφωνιου και γαμας την τρυπα που φευγουν τα νερα!
αρα δεν εισαι τρελος,και αυτο με τα πεπονια φανερωνει εισαι εφευρετης τεχνικων μαλακιας χαχαχαχαχα.
μου αρεσει που εκραζες τους αλλους εδω παριστανωντας τον πορνομεταναστη.που ειναι οι γκομενες οταν ηρθαν οι φιλοι
του ρολογα?τους φομωσες ψεματα και μαλακιες,ας βγουν να πουνε αληθεια οτι εισαι φουκαρας .
σε ειχανε και κατι μικρα γειτονεισες σου γελωτοπειο στην πετρουπολη να γελανε οπως εμεις εδω μαζι σου.
περιμενουμε φωτο απο φιλανδια και τα ψωμια χαχαχαχαχα

Ωχ ωχ ωχ

Κειμενο χείμαρρος. Πολλες αληθειες μαζεμενες.
Ουκα γραψε για τοτε που ηρθε οδυσσο κ τον κερασες πουτανα γιατι σε απειλουσε θα σε πηδηξει στον υπνο σου
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Ανήκεις σε εμάς στους ''παλιούς'' με πολύ μεγάλη επειρία στο συγκεκριμένο θέμα και την άποψή σου τη σέβομαι.:hi::hi:

Εδώ όμως θα διαφωνήσω.

Το ότι κάποιος βγάζετι τίμια λεφτά και έχει το δικαίωμα να τα ξοδέυει όπως θέλει, δεν σημαίνει ότι το να γαμάει και να καίει τις πιάτσες πληρώνοντας εξωφρενικά νούμερα είναι αποδεκτό.

Δεν έιναι αποδεκτό να καίει κάποιος πιάτσες, διότι αυτό έχει επίπτωση όχι μόνο πάνω του αλλά και σε πολλούς άλλους.

Κατά τη ταπεινή μου άποψη, Hλίθιος χαρακτηρίζεται το άτομο που οι πράξεις του προκαλούν ζημίες σε ένα άλλο άτομο ή σε ομάδα ατόμων,χωρίς το ίδιο να αποκομίζει κέρδη,ενώ πιθανό και να βλάπτεται σημαντικά και ιτο ίδιο.

Και το ανατολικό μπλόκ έχει γεμίσει απο αγάμητα ηλίθια ναυάγια, που τα αρπακτικά ασφαλώς τα εκμεταλεύονται. Εμείς που ζήσαμε άλλες εποχές το αντιλαμαβνόμαστε πολύ καλά αυτό.

Πολλές φορές εφευρίσκουν και πολύ σοφιστικέ ονόματα για την ηλιθιότητά τους, όπως σπονσορινγκ, σπονσορέτες, και άλλε παρόμοιες πίπες που χαρακτηρίζουν τις πουτάνες περιορισμένης και όχι ευρείας χρήσης.
Ξέρουμε όμως πολύ καλά ότι οι ''σπνσοπουτανέτες'' όταν τα βρίσκουν σκούρα, χαλάρά το γυρίζουν σε πλήρους απασχόλησης πουτάνες στη βάση της ανάγκης εντάσεως εργασίας.

Οπως όμως δεν υπάρχει λίγο πούστης και πολύ πούστης έτσι δεν υπάρχει και λίγο πουτάνα η πολύ πουτάνα.

Απλά η άναγκη ψευδαίσθησης στα ηλίθα ναυάγια ότι έχουν δίπλα τους κάτι που πλησιάζει την ωραία γκόμενα, που παρεμπιπτόντως οι περιασότεροι δεν είχαν ποτέ, είναι πραγματικά μεγάλη. Βαράει βαθιά το εγώ τους ότι σε όλη τους τη ζωή όμορφη γκόμενα δεν κατάφεραν να σταυρώσουν. Βέβαια φταίει το ότι δεν έχουν λεφτά, φταίει η άτιμη κενωνία, φταίνε όλα τα άλλα γύρω τους εκτός βέβαια απο τους ίδιους.

Καλή συνέχεια.:hi::hi:
:hi:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Βρες ρε μάστορα πάνω από 1,85 σε studio με 50αρικο και στείλε και δω ...

Ιωάννα Φυλής 66Δ με 20 ευρουλάκια ύψος 1,80+,για στούντιο είναι η Αθηνά ύψος 1,75 με 50 ευρουλάκια
τυπε η Αθηνά δεν ειναι 1,75 η δε Ιωάννα ας μην σχολιασω,πουτανες και βιζιτες σιγουρα υπαρχουν πιο ωραιες απο αυτες του αρχοντα,αλλα ο αρχοντας πάει και για το παίγνιο,παει για το κυνηγι, για την ηδονη να τις κατακτάει με τους βαλκανικους πυραυλους του,αισθηση που δεν τη βρισκεις στο πληρωμενο,αυτο γουσταρει ο αρχοντας
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ξεχνατε οι παλιοι που ζησατε μεγαλειώδεις σεξοτουριστικες στιγμες στο ανατολικό μπλοκ τη δεκαετία του 90, ότι τοτε ήσασταν νέοι και κάποιοι ωραίοι.
Δεν ήταν μονο ψωμολυσες οι γκομενες,στερημενες απο δυτικα προϊόντα και τροπο ζωης, ήσασταν και εσεις πολυ πιο εμφανίσιμοι.
Ένας απο τους λόγους που πρέπει να τα σκασετε χοντρά πλεον δεν ειναι μονο οι σπόνσορες που τινάζουν την μπανκα στον αερα,η άνοδος του βιοτικού επιπέδου στο πρώην ανατολικό μπλοκ,ειναι και οτι έχουν περάσει τα χρόνια.
Αλλο εικοσαρης,αλλο πενηντάρης,πως να το κάνουμε?
Ολα αυτα τα αρπακτικά τα γαμανε καποιοι αγαπητικοί τζαμπα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
σε κάνα δύο φώτο που είδε ότι πάει να τη φωτογραφίσει γύριζε το πρόσωπο :2funny::2funny::2funny:.
:grin:



Ο Βλάκμαν δε μιλάει,θα περιμένει να ξεχαστεί :2funny:και μετά σιγά σιγά θα αρχίσει να γράφει σε άλλα θέματα :2funny:
Σημερα ο Ιωσήφ έβαλε να γράφει τον καθυστερημένο τον Χάρη να γράφει ότι μαλακία του κατέβει :jerking: :2funny::jerking:
Δε μου ΄ρχεται και ένα καλό χέσιμο :2funny:να του στελνα του Ιωσήφ τα σκατάκια μου :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:Επειδή την πούτσα μου θα την βλέπει στον ύπνο του :2funny:άρχισα να του στέλνω τα σκατάκια μου :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ρε μπας και τον γαμαει τον χαζοχαρη ο Δασκαλος;;;
Το χει γυρισει στα γεραματα... :confused:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αρχοντα επεσα απο τα σύννεφα!
Δεν είναι δυνατόν να πληρωσες εστω και ενα ευρω για αυτήν εδω!
Μindreader ο σεξοτουρισμός στο ανατολικό μπλοκ δεν αλλαξε μονο εξαιτίας των σπονσορς.
Έχουν περάσει τριαντα χρονια απο την πτωση του Κομμουνισμού!
Αλλη η οικονομική κατάσταση αυτων των χωρών τοτε.
Εδω και χρονια ζουμε στην ψηφιακή εποχη

Πράγματι δεν άλλαξε μόνο εξαιτίας των αγάμητων ηλιθίων ναυαγίων που κατέκλυσαν αυτες τις χώρες.

Αλλαξε και για άλλο λόγο. Διότι άλαξε ριζικά και το κοινωνικό/οικονομικό μοντέλο σε αυτές τις χώρες.

Αλλά ο πρώτος λόγος δεν παύει, κατά τη γνώμη μου να είναι ο κύριος.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μπουνισμένος όμως είναι πολύ γοητευτικός :2funny:

το τελευταίο του ποστ που ηταν αυτά που του υπαγόρευσε ο Ιωσήφ μαζί με δικα του ηταν καπως έτσι :2funny:





Παλι αυτογκολ εβαλες Δημητρακη Γιουσουφακι


Ευγε στον Χαρη που ειχε τα αρχιδια να παιξει ξυλο σε αχαρτογραφητα νερα


Ξυλο μπορει και να φας οταν παλευεις

Αμα εισαι χεστης δεν θα σε δειρουνε ποτε

Σιγουρα εσυ δεν εφαγες ποτε γιατι μπροστα στον κινδυνο στηνεις κωλο κανεις και κανα τσιμπουκακι:2funny::2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Είναι αυτή εδώ.Απλά πειράζουν τις φωτογραφίες.


Γενικά αυτοί οι βλάκες πιστεύουν οτι ξέρουν ψυχολογία,μπορούν να πείθουν κτλ ενώ τα άτομα σαν εμένα απλά γαμάμε.


Αξίζουν εννοείται.Δύση θεωρούνται εννιάρια.
Απλά παίζουν σε δυτικές τιμές αφού το σπόνσορινγκ έχει παγκοσμιοποιηθεί.Εχει πάντως μία λογική.
Τα γαμήσια δεν είναι καθόλου δεδομένα.Πιο πολύ πληρώνεις το πακέτο εμφάνισης,συμπεριφοράς,high class,δεν είναι επαγγελματίες να διακρίνονται σε μπούκια,σεξ κτλ.
Αλλά αν κυκλοφορείς με κάποια από αυτές σε νησί ή οπουδήποτε,γυρνάνε κεφάλια.Σκίζονται όλοι να σε εξυπηρετήσουνε,ανοίγουν διάπλατα οι πόρτες των κλαμπ,σε θέλουν όλοι θαμώνα.
Φαντάσου μια σούπερ μούνα ή και διάσημη,μοντέλο κτλ που την ήθελες πάντα να την έχεις γκόμενα για ένα ΣΚ.Κάπως έτσι πάει.Και ανανεώνεις το χαρέμι συνέχεια αν υπάρχουν τα διαθέσιμα funds φυσικά.Είναι ακριβό σπορ.




Δεν ξέρω σε ποιούς αναφέρεσαι ως βλάκες και ποιά είναι τα άτομα σαν εσένα που γαμάνε !!

Η μήπως κάποιες φορές ενώ τα έχουν σκάσει θεόχοντρα ΔΕΝ ΓΑΜΑΝΕ ???

Παραθέτω posts σου απλά !!!

Προσωπικά ανάμεσα σε ένα βλάκα που το παίζει ψυχολόγος,κάνει τη προσπάθειά του χωρίς να πληρώσει και δεν γαμάει, και απο κάποιον που το παίζει Σπόνσορας τα σκάει χοντρά χωρίς να γαμήσει, σίγουρα προτιμώ τον πρώτο.

Και δεν είμαι ο μόνος, να είσαι σίγουρος.


 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96



Δε μου ΄ρχεται και ένα καλό χέσιμο :2funny:να του στελνα του Ιωσήφ τα σκατάκια μου









Ο Τουρκος ποσο καιρο εχει να σε γαμησει?:zfuck:

Για τον Αλγερινο μας ειπες σε εχει παρατημενο εδω και ενα χρονο:confused:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Φιλε mind:hi::hi:


Δεν ξερω τι συνεβαινε στο. μπλοκ πριν χρονια αλλα τωρα γνωριζω κοπελες με εξαιρετικα αγγλικα, εργαζομενες (σε κανονικες δουλειες) και με επιπεδο
Για αυτο δεν νομιζω να μπορουμε να κατηγορησουμε οσους πληρωναν το μουνι χρυσο

Οι εποχες αλλαζουν..
Πιστευω οτι ηδη αρκετες χωρες του μπλοκ εχουν καλυτερη ποιοτητα ζωης απο την Ελλαδα ισως και καλυτερους μισθους ενω η ανεργια ειναι μικροτερη

Εντάξει θα σου γράψω τη γνώμη μου.:hi::hi:

Κάθε χώρα είναι διαφορετική πλεον περίπτωση. Πολλές φορές μέσα στην ίδια χώρα έχεις διαφορετικές κατά πολύ περιπτώσεις.

Δεν είναι πλεον ίδιο το βιωτικό επίπεδο της πολωνίας η της Σλοβενίας, για παράδειγμα με αυτό της Ουκρανίας η μιας επαρχιωτικής πόλης της Ρωσσίας.

Μέσα στη Ρωσσία, αλλη η φάση στη Μόσχα και στην Αγία Πετρούπολη και άλλη στην Ουφά η στην Σαμάρα για παράδειγμα.

Ισως λοιπόν για να απαντήσω την ερώτησή σου, μια νέα μορφωμένη εργαζόμενη στη Μόσχα σε μια εργασία συμβατή με αυτό που σπούδασε να έχει ανάλογο ίσως και υψηλότερο βιωτικό επίπεδο από κάποια αντίστοιχα σην Ελλάδα. Ομως μη ξεχνάς ότι το κόστος ζωής στη Μόσχα είναι ιδιαίτερα υψηλό.

Στην επαρχιακή Ρωσσία όμως τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά. Δεν έχει περάσει το τραίνο της ανάπτυξης απο εκεί ακόμα. Εξαιρέσεις όμως υπάρχουν. Ξέρω φίλους μου που δουλεύουν στη Σιβηρία διότι εκεί για να δημιουργήσουν κίνητρα δίνουν οι εταιρίες σχεδόν διπλάσιους μισθούς.

Μακροπρόθεσμα πιστεύω ότι οι προοπτικές είναι καλύτερες απο ότι στην Ελλάδα.

Υπάρχουν και ικοπέλες που μπορείς να πλησιάσεις χωρίς να μοστράρεις με το καλημέρα πενηντόευρα. Δεν είναι εύκολο όπως κάποτε ήταν. Αλλά γίνεται και σήμερα. Αρκεί να μην είσαι άμπαλος.

Η προσωπική μου εμπειρία δείχνει ότι άν κάποιος είναι άμπαλος γαρδούμπαλος στην Ελλάδα, έτσι είναι παντού. Και δύσκολα αλλάζει.
Δεν θα τον βοηθήσει κάποια άλλη χώρα όποια και αν είναι αυτή. Πίστεψε με έχω ταξιδέψει και έχω ζήσει δουλεύοντας σε πάρα πολλές.

 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αρχοντα επεσα απο τα σύννεφα!
Δεν είναι δυνατόν να πληρωσες εστω και ενα ευρω για αυτήν εδω!
Μindreader ο σεξοτουρισμός στο ανατολικό μπλοκ δεν αλλαξε μονο εξαιτίας των σπονσορς.
Έχουν περάσει τριαντα χρονια απο την πτωση του Κομμουνισμού!
Αλλη η οικονομική κατάσταση αυτων των χωρών τοτε.
Εδω και χρονια ζουμε στην ψηφιακή εποχη

Πράγματι δεν άλλαξε μόνο εξαιτίας των αγάμητων ηλιθίων ναυαγίων που κατέκλυσαν αυτες τις χώρες.

Αλλαξε και για άλλο λόγο. Διότι άλαξε ριζικά και το κοινωνικό/οικονομικό μοντέλο σε αυτές τις χώρες.

Αλλά ο πρώτος λόγος δεν παύει, κατά τη γνώμη μου να είναι ο κύριος.




Φιλε mind:hi::hi:
Με ολο τον σεβασμο νομιζω οτι εχεις πληγωθει απο γκομενα που σου την αρπαξε σπονσορας προσφεροντας χοντρο κασερι
Η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω για την συμπαθεια στον Αρχοντα:grin:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ξεχνατε οι παλιοι που ζησατε μεγαλειώδεις σεξοτουριστικες στιγμες στο ανατολικό μπλοκ τη δεκαετία του 90, ότι τοτε ήσασταν νέοι και κάποιοι ωραίοι.
Δεν ήταν μονο ψωμολυσες οι γκομενες,στερημενες απο δυτικα προϊόντα και τροπο ζωης, ήσασταν και εσεις πολυ πιο εμφανίσιμοι.
Ένας απο τους λόγους που πρέπει να τα σκασετε χοντρά πλεον δεν ειναι μονο οι σπόνσορες που τινάζουν την μπανκα στον αερα,η άνοδος του βιοτικού επιπέδου στο πρώην ανατολικό μπλοκ,ειναι και οτι έχουν περάσει τα χρόνια.
Αλλο εικοσαρης,αλλο πενηντάρης,πως να το κάνουμε?
Ολα αυτα τα αρπακτικά τα γαμανε καποιοι αγαπητικοί τζαμπα

Ισχύει αυτό όντως.Αλλά τώρα να πάει κάποιος στα 30 όπως πήγαινα εγώ Τσεχία ή Πολωνία με τη δική μου εμφάνιση και να κάνει αυτά που έκανα εγώ τότε δε γίνεται.Ούτε εγώ θα τα έκανα αν με κάποιο τρόπο γινόμουνα 15 χρόνια νεώτερος.
Εχουμε χειροτερέψει και εμείς εμφανισιακά αλλά έχουν πέσει και οι χώρες.Και να αλλάξω π.χ. ψεύτικα την ηλικία μου στα dating sites δε θα έχω σοβαρό αποτέλεσμα ανάλογο με τότε.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
παλι ο ο διμητρακης αρχισε με τα σπιτια του που μας εχει δειξει!μια τρωγλη μας εχεις δειξει ρε πιθικομογγολε ξεκολλα!
!
ο μιντ παλι τα ιδια κολαει με τον κμαν οτι σκορπα αλεστα ενω δεν εχει παει ποτε στην ουκρανια να δει τι παιζει.
ποσες φωρες να πουμε οτι δεν καταιβαινουν απο τις τιμες που εχουν στο κεφαλι?δηλαδη ρε μιντ σε σενα η στον τασο η εμενα
θα ζητουσαν λιγοτερα?ολοι κραζουν τον κμαν,ναυαγιο και μπουλης που τα σκαει αλλα δεν εχουν ιδεα απο τις απαιτησεις.
μιλαμε γνωριζα κοριτσακια απλες κοπελες σε μαχαζια με μισθο 100-150 τον μηνα θεωρουσαν λιγα να ξοδευω 500 την μερα.
τωρα μιλαμε για απλες και αφραγγες σκεψου οι ξιπασμενες σπονσορετες που πιστευουν ειναι θεες και αξιζουν χρυσαφι.
.

Ουκα μου να σου απαντήσω αφού ρωτάς.

Εχω οργώσει όλο το ανατολικό μπλόκ και τις παλιές καλές εποχές αλλά και πιο ύστερα. Σε κάποια φάση βαρέθηκα. Ιδίως όταν έβλεπα ότι Σλάβες εύκολα εύρησκα πια και στην Ελλάδα.

Πάμε τώρα στην ερώτησή σου. Ολες οι επαγγελματίες έχουν μια τιμή, η για να το πούμε σωστά ένα εύρος τιμών στο κεφάλι τους. Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι έχουν ένα κάτω όριο που πιο χαμηλά δεν θα πέσουν.

Αυτό τό όριο όμως εξαρτάται απο δυο πράγματα.

Πρώτον απο την συγκεριμένη εποχή, τις τιμές της πιάτσας αυτή την εποχή, και την ανάγκη που τυχαίνει η κάθε μία τους να έχει.

Δεύτερον και κυριώτερον. Από το πόσο άμπαλο ηλίθιο ναυάγιο σε κόβουν. Τα αρπακτικά την κακομοιριά που αποπνέουν οι άμπαλοι ηλίθιοι γαρδούμπαλοι, την μυρίζονται όπως οι καρχαρίες μια ώρα δρόμο.
Και ανάλογα δαγκώνουν.

Οταν με το καλησπέρα κάποιος μοστράρει στην επαγγελματία ένα πενηντόευρο για να το παίξεις large ( ονόματα δεν αναφέρω ) , εσύ τι περιμένεις να κάνει το αρπακτικό ?? Δεν θα τη γαμήσει, θα τον γαμήσει αυτή και μάλιστα αλύπητα. Είναι θλιβερό, αλλά αυτό συμβαίνει.

Αρα φίλαράκο ΟΥΚΑ μου όχι δεν πληρώνουν τις επαγγελματίες αυτού του τύπου όλοι το ίδια. ΤΟ ΑΡΠΑΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ.

ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ. ΤΑ ΑΓΑΜΗΤΑ ΗΛΙΘΙΑ ΝΑΥΑΓΙΑ ΤΑ ΑΡΠΑΚΤΙΚ¨Α ΤΑ ΜΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΤΟ ΑΙΜΑ.

Να είσαι καλά !!:hi::hi::hi:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μα οι τύποι σαν τον mindreader είναι οι άμπαλοι.Αμα τους πετάξεις στην αρένα μες στους Τουρκοάραβες τα βρίσκουν μπαστούνια και δεν ξαναπατάνε.Χέζονται από τον ανταγωνισμό.Λένε χάλασε το μέρος,δεν είναι για εμένα αυτά,πω πω κτλ.
Αυτοί που πάνε ξανά και ξανά μπλοκ ξέρουν πολύ καλά τι συμβαίνει είναι γύπες,όχι άμπαλοι.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αρχοντα επεσα απο τα σύννεφα!
Δεν είναι δυνατόν να πληρωσες εστω και ενα ευρω για αυτήν εδω!
Μindreader ο σεξοτουρισμός στο ανατολικό μπλοκ δεν αλλαξε μονο εξαιτίας των σπονσορς.
Έχουν περάσει τριαντα χρονια απο την πτωση του Κομμουνισμού!
Αλλη η οικονομική κατάσταση αυτων των χωρών τοτε.
Εδω και χρονια ζουμε στην ψηφιακή εποχη

Πράγματι δεν άλλαξε μόνο εξαιτίας των αγάμητων ηλιθίων ναυαγίων που κατέκλυσαν αυτες τις χώρες.

Αλλαξε και για άλλο λόγο. Διότι άλαξε ριζικά και το κοινωνικό/οικονομικό μοντέλο σε αυτές τις χώρες.

Αλλά ο πρώτος λόγος δεν παύει, κατά τη γνώμη μου να είναι ο κύριος.




Φιλε mind:hi::hi:
Με ολο τον σεβασμο νομιζω οτι εχεις πληγωθει απο γκομενα που σου την αρπαξε σπονσορας προσφεροντας χοντρο κασερι
Η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω για την συμπαθεια στον Αρχοντα:grin:

Ναι βέβαια. :D::D::D:

Μου υφάρπαξε το αρπακτικό χρησιμοποιο/οντας παγίδα του περίφημου συστήματος τανάλια έξω απο τις τουαλέτες του Caribean. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Το ότι μπορεί κάποιοι να είναι σε καλύτερη οικονομική κατάσταση απο αυτόν, αλλά να μην γουστάρουν απλά να τα σκάνε χοντρά σε κάποια αρπακτικά που έχουν κάνει το μουνί τους τοτέμ, ούτε που περνάει απο το μυαλό του.

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ξεχνατε οι παλιοι που ζησατε μεγαλειώδεις σεξοτουριστικες στιγμες στο ανατολικό μπλοκ τη δεκαετία του 90, ότι τοτε ήσασταν νέοι και κάποιοι ωραίοι.
Δεν ήταν μονο ψωμολυσες οι γκομενες,στερημενες απο δυτικα προϊόντα και τροπο ζωης, ήσασταν και εσεις πολυ πιο εμφανίσιμοι.
Ένας απο τους λόγους που πρέπει να τα σκασετε χοντρά πλεον δεν ειναι μονο οι σπόνσορες που τινάζουν την μπανκα στον αερα,η άνοδος του βιοτικού επιπέδου στο πρώην ανατολικό μπλοκ,ειναι και οτι έχουν περάσει τα χρόνια.
Αλλο εικοσαρης,αλλο πενηντάρης,πως να το κάνουμε?
Ολα αυτα τα αρπακτικά τα γαμανε καποιοι αγαπητικοί τζαμπα

Ισχύει !! Ο κανόνας είναι αυτό ακριβώς που γράφεις !! :hi::hi:

Υπάρχει όμως και η εξαίρεση. Υπάρχουν και νέες γκόμενες που είτε απο βίτσιο, είτε για την διαφορετικότητα της εμπειρίας γουστάρουν πραγματικά πιο μεγάλους χωρίς μπαγιόκο.

Αρκεί οι πιο μεγάλοι, στοιχειωδώς να βλέπονται, να μην βρωμάνε, και να μην λένε μαλακίες όπως οι κάγκουρες εικοσάρηδες σε ένα μεγάλο ποσοστό κάνουν.

Είναι δύσκολο. Αλλά όχι ανέφικτο,
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μπουνισμένος όμως είναι πολύ γοητευτικός :2funny:

το τελευταίο του ποστ που ηταν αυτά που του υπαγόρευσε ο Ιωσήφ μαζί με δικα του ηταν καπως έτσι :2funny:





Παλι αυτογκολ εβαλες Δημητρακη Γιουσουφακι


Ευγε στον Χαρη που ειχε τα αρχιδια να παιξει ξυλο σε αχαρτογραφητα νερα


Ξυλο μπορει και να φας οταν παλευεις

Αμα εισαι χεστης δεν θα σε δειρουνε ποτε

Σιγουρα εσυ δεν εφαγες ποτε γιατι μπροστα στον κινδυνο στηνεις κωλο κανεις και κανα τσιμπουκακι:2funny::2funny:

Τι μαλακίες γράφεις πάλι :jerking:τον πήραν δύο από πίσω τον έπιασαν δύο στην είσοδο της πολυκατοικίας τον έδειραν και του τα πήραν όλα :2funny:ποιός έπαιξε ξύλο :2funny::jerking:
Μετά όταν πήγε στο Χάρκοβο φοβόταν να βγει όταν έπαιφτε ο ήλιος :2funny:καθόταν συνέχεια στο διαμέρισμα :2funny:



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom