Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
urlauber του διμητρακι απο το 1990 του γαμανε την γυναικα οι αραβοπακιδες για αυτο ειναι εμπειρος.
ο διμητρακης δεν κινδυνευει να του επιτεθουνε γιατι ξερουν ειναι αφραγγος,οπως σωστα λεει σε κοβουν
απο τα ρουχα.εμενα ξερουν ολοι ποσα κραταω πανω μου,με βλεπουν καθε μερα σε ακριβα μαχαζια.
τον διμητρακη να τον γυρισουν αναποδα αντε να πεσι κανα ψιχουλο απο τα πιρασκι να φανε τα περιστερια χαχαχαχα

Καλά τα χεις παίξει τελείως :2funny::2funny:αφού εδώ δεν έχουμε άραβες πόσο μάλλον πάκιδες!Τόσα χρόνια δεν έχω δει ούτε έναν :2funny:









Τον Τουρκο και τον Αλγερινο θα εψαξες πολυ να τους βρεις. Ψοφας για περιτομημενη πουτσα :effemine:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706

Συνημμένα

  • 20200712_161200.jpg
    20200712_161200.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 18

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Χαχχαχαχ ψευταρακη με βλεπεις κ στον υπνο σου γιατι σε γλενταω σε

-εσοδα
-ζωη
-γκομενες
-ποιοτητα ζωης
-επιπεδο ζωης
-λεφτα

Χαχχαχαχ δεν κανω κατι ιδιαιτερο, ο καθε gastarbeiter σε γλενταει ευκολα.
Εισαι ευκολακι.
Εισαι ψοφιο φιδι
Εισαι κουτσο αλογο
Εισαι αδειο μυδι

Μπουαααχαχα

Παρε κ την φωτογραφια που εκανα ερανο στην πολυιατοικια για να μαζεψω λεφτα.
Αυτη την φωτογραφια εσυ δεν προκειτε να την βγαλεις ποτέ

-πότε θα κανει ξαστεριά?
-ποτέ.
-πότε?
-ποτέ.
-πότε?
Ποτέ.

Χαχχαχα


 

Συνημμένα

  • IMG_20200821_165234.jpg
    IMG_20200821_165234.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 16

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
urlauber του διμητρακι απο το 1990 του γαμανε την γυναικα οι αραβοπακιδες για αυτο ειναι εμπειρος.
ο διμητρακης δεν κινδυνευει να του επιτεθουνε γιατι ξερουν ειναι αφραγγος,οπως σωστα λεει σε κοβουν
απο τα ρουχα.εμενα ξερουν ολοι ποσα κραταω πανω μου,με βλεπουν καθε μερα σε ακριβα μαχαζια.
τον διμητρακη να τον γυρισουν αναποδα αντε να πεσι κανα ψιχουλο απο τα πιρασκι να φανε τα περιστερια χαχαχαχα

Καλά τα χεις παίξει τελείως :2funny::2funny:αφού εδώ δεν έχουμε άραβες πόσο μάλλον πάκιδες!Τόσα χρόνια δεν έχω δει ούτε έναν :2funny:









Τον Τουρκο και τον Αλγερινο θα εψαξες πολυ να τους βρεις. Ψοφας για περιτομημενη πουτσα :effemine:
Εσύ πρέπει να είσαι πούστης γιατι ονειρεύεσαι να πας στη Μύκονο :2funny:εκεί μόνο πούστηδες πάνε :2funny::2funny::2funny:





Πόσο έχει πέσει το επίπεδο πάντος!Πριν μερικά χρόνια κάποιοι έρχονταν Ρωσσία να βρούνε γκόμενες και να πάνε στα σαλόν.Τότε ήξεραν ότι η Ρωσσία σκίζει και είναι παράδεισος σε όλα.


Τώρα ο ένας κακομοίρης ήρθε γιά μιά μέρα με τη δουλειά του :headbang:και ο άλλος δεν έχει έρθει ποτέ και γράφει σελίδες αναλύσεων γιά τη Ρωσσία και της γκόμενες :2funny::2funny::2funny::2funny:και θαυμάζουν τα Ελληνικά νησιά :2funny::jerking:
Οι παλιοι στο σά'ι'τ που έχουν έρθει Ρωσσία (όχι με τη δουλειά τους γιά μία μέρα) θα γελάγαν αν τους έλεγες να πάνε στα νησιά :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ΣΑΣ )
Γενικά προτιμάω γκόμενες από Αγία Πετρούπολη όπως το γατάκι που έχω.
:.


Εχει κ η μογγολια πετρουπολη?? :think::P
Αφού δε μου ζητάει τίποτα γιατί να την διώξω.
Τουλάχιστον αυτή είναι πραγματική όχι σαν τη μούφα φωτογραφία που μας έβαλες γιά γκόμενα σου :2funny:
Εσύ δεν έχεις καμία και μιλάς κιόλας :2funny::2funny::2funny:
Πες μας γιά Οδησσό που πήγες και οι πουτάνες που σου έδωσε τα τηλεφωνα ο Σκυλοχάρας σε κλάνανε :2funny:και έφυγες απογοητευμένος :2funny:
Σήμερα τα χετε παίξει :2funny::jerking:την ίδια φώτο με τα λεφτά των γειτώνων μας βάζεις :2funny:εγώ συνέχεια διαφορετικά λεφτά βάζω.Μ'αρέσουν τα 20άρικα που σου έδωσαν από το ταμείο γιά να φωτογραφίσεις :2funny:
Μούφα γκόμενες,μούφα λεφτά :2funny:γύρισες πάλι στη Γερμανία στη δουλειά?:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • moufa (1).jpg
    moufa (1).jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 19
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καραφλομήτσαινα,δεν σου πάει το γραπτό,μην προσπαθείς να το παίξεις συγγραφέας,είσαι εντελώς αγράμματος και αυτιστικός.:grin:
Ο,τι μαλακίες έχεις γράψει χρόνια τώρα πήγες και τις έβαλες όλες μαζεμένες.:confused:

Βάλε κάνα βιντεάκι που τραυλίζεις και πετάς μπροστά το λαιμό σου σαν κοκόρι να γελάσουμε ρε σούργελο.
Πουστόγερε,έχει ποτίσει τον εγκέφαλο σου το σκατό που απλώνεις στην καράφλα...:tooth::tooth::tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Δημήτρη κλώνε μου εάν ο ακαποειρα είναι αεροσυνοδός ίσως έχεις πέσει έξω για το ύψος του , γιατί με τα χέρια ψηλά στο ταβάνι πρέπει να φτάνεις ένα ύψος για να ακουμπάς την οροφή του αεροπλάνου, φυσικά και ίσως υσχιει διότι είχε δώσει στον πιλότο εν χαρτί που έγραφε για το πουλί:2funny: καλά τόσες αεροσυνοδοί δεν μπορεί να βρεις μια :cheesy: κει περιμένει να πάει Μύκονο το οποίο ούτε φυσική ομορφιά έχει, ούτε ποιότητα κόσμου, ούτε τίποτα :2funny: αυτός τουλάχιστον έχει μείνει προσωρινά στα ξενοδοχεία της αεροπορικής , τρώει τσάμπα και έχει έναν μέτριο μισθό,το κοινό του είναι ότι με όλους τους γκαστερμπαιτερ ότι αν τους σουτάρουν θα επιστρέψουν Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον :2funny: ο μόνος που τα έχει σκούρα είναι ο φύλακας γιατί τον περιμένει η τράπεζα και η πρώην του, αυτά τα λέω γιατί το δεύτερο κύμα πανδημίας θα είναι χειρότερο,και φυσικά στο μέλλον θα επιβάλουν χειρότερη πανδημία , ποιος ξέρει τι έχουν στα εργαστήρια κρυμμένα,έχω ακούσει ότι σε εργαστήρια Σιβηρία και κάπου στην ΗΠΑ υπάρχει δείγμα της ευλογιάς,που αν το αμολησουν τελείωσε :headbang: ο κλώνος μου δεν έχει να φοβάται τίποτα αντίθετα η κρίση τον ευνοεί και στο γαμησι ,θα γαμιουνται σαν την κατοχή για ένα κόμματι ψωμί ,οι άντρες είναι δύσκολο να επιβιώσουν ,μόνο ο μονσελας σας σώζει :2funny: ούτε πανδημίες έχει να φοβάται, τρώει καλα, πίνει, κοιμάται,γαμαει, είναι χαρούμενος εκτός και αν πέσει καμία βουβωνική πανώλη ξανά που θα σώσει πολλούς φουκαραδες στην τελική :2funny::2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πορνομητσαινα ο αλγερινός γελάει με το μικρό σου το πουλάκι ???

:2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο Δημητρακης η ειναι ενα αργοσχολο τρολ η εχει ΠΟΛΥ σοβαρα ψυχολογικα προβληματα.

Μη του πατε και πολυ κοντρα μπορει να καταληξετε με κανα χυμενο πεπονι στο ψυγειο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: rigass

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
@Mindreader,με αφορμή κάτι που έγραψες,έβγαλα σημερα μια φωτό για πάρτη σου

Ktw.jpg


Μπορείς πανευκολα να βρεις ισοτιμία, μισθούς Πολωνίας, διανυκτερεύσεις,κ.λ.π.

Άκου φίλε,αν εν έτη 2020 ένας μεσήλικας δεν παίξει σαν το kman,αξιόλογο σλαβικό μουνι δε θα δει.
Εγώ νταραβεριζομαι με γκόμενες που είναι γεννημένες μετά το 90.
Κάτι Κρητες,Ρόδους,κ.λ.π. έχουν πάει προ πολλού σε χαμηλές ακόμη και για Πολωνία τιμές.
Αν δεν παίξεις μπάλα με Σαντορίνη,Μύκονο και υψηλά στάνταρντ,για ποιον γαμημενο λόγο θα έρθει κάποια μαζί σου;
Έχετε πάρει χαμπάρι ότι πλέον δεν σας περνανε για πατέρα ενός 20χρονου, αλλά για τον παππού της;

Για να γίνει αυτή η υπέρβαση λοιπόν και εσύ σαν κοντά στα 60 να κυκλοφορήσεις αξιόλογο 20+, πρέπει να κάνεις οικονομική υπέρβαση.
Που θα την πας νομίζεις;
Στην Κινέτα και θα έρθει;

Ρε μπαγάσα θα με κάνεις τώρα να γράφω πάλι σεντόνια και να ευλογάω τα γένια μου .
Ιδίως το δεύτερο μου φαίνεται ηλίθιο. Αλλα χρειάζεται να δώσω και ένα παράδειγμα.

Θα απαντήσω σε διαφορετικά Posts τα θέματα που έβαλες παραθέτοντας τα τμηματικά.

Πάμε κατ' αρχάς στα βασικά.
Το να πας σε ένα κυριλέ επώνυμο μέρος να κάνεις διακοπές και να διασκεδάσεις, και να πληρώσεις και μια επαγγελματία να έρθει μαζί σου δεν το βρίσκω λάθος.

Αλλωστε σε site για πληρωμένο sex γράφουμε. Το θέμα είναι πόσο πληρώνεις και πότε. Το να κόβεις σε ένα αρπακτικό μηνιάτικα όλο το χρόνο για να έρθει μαζί σου 4-5 μέρες στην Μυκονο σαν value for money είναι τραγικό και αυτό είναι προφανές σε όλους.

Το να μην σου καθήσει κιόλας, ξεφεύγει απο το τραγικό και γίνεται τραγελαφικό.

Το να σου λέει ότι βρωμάς και να μην της δίνεις άμεσα πόδι σε κάνει απλά μεγαμαλάκα.

Αυτα αρικά περί ''υπερβάσεων''

Τα έχουμε γράψει αρκετές φορές, και νομίζω είναι σαφή.


 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μαρκελορουφηχτρα το κεμπάπ του Αλγερινού είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ???

Σε χορταίνει εσένα και τη σκατομητσαινα ???


:2funny::2funny::2funny:

Δεν φτάνει και για τους δύο,η Μαρκέλλα είναι πιο ανοιχτοκώλα,θέλει 3 βέργες κεμπάπ για να έρθει να ταπώσει...:tooth::tooth::tooth:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ρε χαριλαε τρικουπη καμια αλητεια παιζει;
Γαμας κανα μουνι;
Κανα κωλο γαμας;
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21

Αλλωστε σε site για πληρωμένο sex γράφουμε. Το θέμα είναι πόσο πληρώνεις και πότε. Το να κόβεις σε ένα αρπακτικό μηνιάτικα όλο το χρόνο για να έρθει μαζί σου 4-5 μέρες στην Μυκονο σαν value for money είναι τραγικό και αυτό είναι προφανές σε όλους.

Το να μην σου καθήσει κιόλας, ξεφεύγει απο το τραγικό και γίνεται τραγελαφικό.

Το να σου λέει ότι βρωμάς και να μην της δίνεις άμεσα πόδι σε κάνει απλά μεγαμαλάκα.

Αυτα αρικά περί ''υπερβάσεων''

Τα έχουμε γράψει αρκετές φορές, και νομίζω είναι σαφή.


[/quote]
Ρε φιλε εγινε μια φορα, ο καθενας απο τα λαθη του μαθαινει και προχωραει,
εχουν περασει 9 μηνες απο τοτε και συνεχιζεις και επαναλανβανεσε
σε εχω για αρκετα πιο εξυπνο απο το Σαββιδη
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
: ούτε πανδημίες έχει να φοβάται, τρώει καλα, πίνει, κοιμάται,γαμαει, είναι χαρούμενος εκτός και αν πέσει καμία βουβωνική πανώλη ξανά που θα σώσει πολλούς φουκαραδες στην τελική :2funny::2funny:


Πανδημιες δεν φοβαται γιατι δεν βγαινει εξω ποτέ αφου δεν εχει φιλους κ ολα τα σαβκυριακα ειναι στο μπου να μειωσει την μοναξιά κ δυστυχία του. Οταν πεθανει απο την μυρωδιά θα τον βρουν.
Τρωει καλα απο τις προσφορες του macdonalds
Πινει ,δεν ξερω
Κοιμαται ορθιος
Γαμαει οτι δεν γαμαει κανενας αλλος
Χαρουμενος χμμμ ναι, αντλει ευτυχια απο παπουτσια, ρουχα κ κρεμες

Χαχαχα

Σαν να μενω στο πασαλιμανι ,ολοι τρωνε φρεσκο μυρωδάτο ψαρακι κ εγω τρωω κονσερβα σαρδελες μαροκου. Ετσι κ ο φαλακρακης ειναι στην χωρα με τις γυναικαρες κ γαμαει μογγολα που δεν γαμαει κανενας χαχαχα:uglystupid::uglystupid::uglystupid:

Μπουααααχαχαχα
Αποτυχια
Μιζερια
Δυστυχια
 

Συνημμένα

  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,3 KB · Εμφανίσεις: 19

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Πάμε τώρα στο φαινόμενο Βαλκανίος φουκαρας ό όποιος δεν έχει λίγο καιρό που έκανε την επανεμφάνιση του μετά από πολλούς μήνες :2funny: βέβαια τον έκανε ρόμπα το πουλί,ο άνθρωπος που έβαλε κουρτίνες και έλεγε είναι γκόμενα τού :2funny: γελάγε ολο το σάιτ με αυτόν και όσοι τον γουστάραν μετά τον κορόιδευαν ,ο άνθρωπος που λέει ότι έχει παίξει ξύλο με 15 διαφορετικά έθνη :2funny: πρέπει να πάει να δει ψυχιατρο , είναι παθολογικός ψεύτης,το θέμα είναι ότι τώρα θα επανέλθει το πουλί και θα τον κράξει και θα εξαφανίστει ξανά , αφήστε τον να γελάμε :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημήτρη κλώνε μου εάν ο ακαποειρα είναι αεροσυνοδός ίσως έχεις πέσει έξω για το ύψος του , γιατί με τα χέρια ψηλά στο ταβάνι πρέπει να φτάνεις ένα ύψος για να ακουμπάς την οροφή του αεροπλάνου, φυσικά και ίσως υσχιει διότι είχε δώσει στον πιλότο εν χαρτί που έγραφε για το πουλί:2funny: καλά τόσες αεροσυνοδοί δεν μπορεί να βρεις μια :cheesy: κει περιμένει να πάει Μύκονο το οποίο ούτε φυσική ομορφιά έχει, ούτε ποιότητα κόσμου, ούτε τίποτα :2funny: αυτός τουλάχιστον έχει μείνει προσωρινά στα ξενοδοχεία της αεροπορικής , τρώει τσάμπα και έχει έναν μέτριο μισθό,το κοινό του είναι ότι με όλους τους γκαστερμπαιτερ ότι αν τους σουτάρουν θα επιστρέψουν Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον :2funny: ο μόνος που τα έχει σκούρα είναι ο φύλακας γιατί τον περιμένει η τράπεζα και η πρώην του, αυτά τα λέω γιατί το δεύτερο κύμα πανδημίας θα είναι χειρότερο,και φυσικά στο μέλλον θα επιβάλουν χειρότερη πανδημία , ποιος ξέρει τι έχουν στα εργαστήρια κρυμμένα,έχω ακούσει ότι σε εργαστήρια Σιβηρία και κάπου στην ΗΠΑ υπάρχει δείγμα της ευλογιάς,που αν το αμολησουν τελείωσε :headbang: ο κλώνος μου δεν έχει να φοβάται τίποτα αντίθετα η κρίση τον ευνοεί και στο γαμησι ,θα γαμιουνται σαν την κατοχή για ένα κόμματι ψωμί ,οι άντρες είναι δύσκολο να επιβιώσουν ,μόνο ο μονσελας σας σώζει :2funny: ούτε πανδημίες έχει να φοβάται, τρώει καλα, πίνει, κοιμάται,γαμαει, είναι χαρούμενος εκτός και αν πέσει καμία βουβωνική πανώλη ξανά που θα σώσει πολλούς φουκαραδες στην τελική :2funny::2funny:

Είχε βάλει φώτο του που όπως όλες την κατέβασε αμέσως :jerking: και ήταν ένα καχεκτικό τσογλανάκι ένα και καθόλου :2funny:έπεσε πολύ γέλιο τότε :2funny:
Εδώ το μικρότερο ύψος γιά την Аэрофлот  είναι γιά της γυναίκες 1.60 και γιά τους άντρες 1.70 σε άλλες εταιρίες όμως παίρνουν και πιό κοντούς.Δεν τους νοιάζει τόσο το ύψος αλλά να μπορείς να φτάσεις ένα σημείο ύψους 2.05 στις μύτες των ποδιών με τεντομένα τα χέρια.
Πάντος πιλότος δεν είναι :2funny:


: ούτε πανδημίες έχει να φοβάται, τρώει καλα, πίνει, κοιμάται,γαμαει, είναι χαρούμενος εκτός και αν πέσει καμία βουβωνική πανώλη ξανά που θα σώσει πολλούς φουκαραδες στην τελική :2funny::2funny:


Πανδημιες δεν φοβαται γιατι δεν βγαινει εξω ποτέ αφου δεν εχει φιλους κ ολα τα σαβκυριακα ειναι στο μπου να μειωσει την μοναξιά κ δυστυχία του. Οταν πεθανει απο την μυρωδιά θα τον βρουν.
Τρωει καλα απο τις προσφορες του macdonalds
Πινει ,δεν ξερω
Κοιμαται ορθιος
Γαμαει οτι δεν γαμαει κανενας αλλος
Χαρουμενος χμμμ ναι, αντλει ευτυχια απο παπουτσια, ρουχα κ κρεμες

Χαχαχα

Σαν να μενω στο πασαλιμανι ,ολοι τρωνε φρεσκο μυρωδάτο ψαρακι κ εγω τρωω κονσερβα σαρδελες μαροκου. Ετσι κ ο φαλακρακης ειναι στην χωρα με τις γυναικαρες κ γαμαει μογγολα που δεν γαμαει κανενας χαχαχα:uglystupid::uglystupid::uglystupid:

Μπουααααχαχαχα
Αποτυχια
Μιζερια
Δυστυχια
Πριν έλεγες ότι δεν έχω λεφτά :2funny::jerking:τώρα ότι δε βγαίνω έξω και ότι δεν έχω φίλους :2funny::jerking:
Άφου έξω ήμουν όλη τη μέρα σήμερα :2funny:Στο κέντρο είχα πάει και έβαλα και αποδείξεις στο Βαλκάνιο φουκαρά :2funny:φώτο της τουαλέτες :2funny:
Τώρα θα αρχίσετε να λέτε ότι δεν πήγα στο κέντρο :2funny::jerking:είμαι ψεύτης που λέω ότι πήγα στο κέντρο ενώ δεν πήγα :jerking::jerking::jerking:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πόσο πάει να σε χέσω;
Να μαζευτούμε κάποιοι που το ψήνουμε να σε θάψουμε στο σκατό

Άκου μπάσταρδε,δεν υπάρχει Έλληνας στο εξωτερικό που να τον εχεζαν για λεφτά

Μόνο εσένα,οπότε βουλωνε γαμώ την καράφλα σου πουστογερε





200 ευρω τον μηνα χρεωνει απεριοριστα χεσιματα


Για one day ticket αντε να το εχει 10 ευρω


 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πάμε τώρα στο φαινόμενο Βαλκανίος φουκαρας ό όποιος δεν έχει λίγο καιρό που έκανε την επανεμφάνιση του μετά από πολλούς μήνες :2funny: βέβαια τον έκανε ρόμπα το πουλί,ο άνθρωπος που έβαλε κουρτίνες και έλεγε είναι γκόμενα τού :2funny: γελάγε ολο το σάιτ με αυτόν και όσοι τον γουστάραν μετά τον κορόιδευαν ,ο άνθρωπος που λέει ότι έχει παίξει ξύλο με 15 διαφορετικά έθνη :2funny: πρέπει να πάει να δει ψυχιατρο , είναι παθολογικός ψεύτης,το θέμα είναι ότι τώρα θα επανέλθει το πουλί και θα τον κράξει και θα εξαφανίστει ξανά , αφήστε τον να γελάμε :2funny:

Mαρκέλα,καμιά ΠΟΥΤΣΑ ΤΡΑΒΕΛΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

Ακόμη και το πουλί σχολίασε την ΠΛΑΤΗ στο βίντεο,εσύ φυσικά που έχεις σκατά στη μούρη και στο μυαλό,έμεινες στις κουρτίνες

Μόνο στη Ρωσία θα επέτρεπαν σε έναν ψυχοπαθή ανάπηρο σαν και εσένα να οδηγάει αυτοκίνητο.
Εντάξει,το παιδί στο πήραν νωρίς και το έστειλαν να μεγαλώσει με τη μάνα του.
Όσο και μπουρδέλο να είναι η Ρωσία,σιγά μην άφηναν επιμέλεια παιδιού σε εσένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom