Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
@ΒΠ τι έγινε ρε συ με τον... Κρεμπιέ χωρίς επιστροφή που έψηνες για τη Γερμανίδα με τη προίκα? Πες μας ότι μπορείς να γράψεις για το πως πήγε η σχέση.. Για να πηγαίνεις πορνοεκδρομές να υποθέσουμε πως χάλασε? Τι έγινε φίλε?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
@ΒΠ τι έγινε ρε συ με τον... Κρεμπιέ χωρίς επιστροφή που έψηνες για τη Γερμανίδα με τη προίκα? Πες μας ότι μπορείς να γράψεις για το πως πήγε η σχέση.. Για να πηγαίνεις πορνοεκδρομές να υποθέσουμε πως χάλασε? Τι έγινε φίλε?

Εσύ τι λες να έγινε?Προφανώς το σλαβικό μουνί τον παρέσυρε ξανά,δεν κόβεται αυτή η εξάρτηση.Εδωσε τίμιο αγώνα ο Β.Π. αλλά γύρισε ξανά στα γούστα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
@Urlauber για Πολωνία δεν υπάρχει κανένας περιορισμός από Γερμανία,αλλά αυτά αλλάζουν εν μία νυκτί.
Εγώ από 27-31 θα μαι στα ανατολικά της χώρας,σχεδόν σύνορα με Ουκρανία

Δεν ξέρω αν θέλεις να πας σαν τουρίστας,αλλά όσο αναφορά το τρίπτυχο ΓΑΜΕΑ-ΓΑΜΠΡΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ που έχει αναλύσει ο kman,
το ένα από τα τρία δεν υφίσταται εδώ και καιρό στην Πολωνία

Για πληρωμένο μην το σκεφτείς καν,παίζει να είναι η πιο γτπ χώρα της περιοχης στο συγκεκριμένο σπορ,μετά τη Σλοβακία.

Υ.Γ.Αρχηγέ,τι πιστεύεις για γυναίκες από Πόντκαρπάκι;
Τον έχεις δει πως είναι? Ένας κεφτές πενηντάρης με κάτι ατημέλητα σγουρά μαλλιά είναι , κακοντυμένος και βγαλμένος από Ελληνικό καφενείο νταλικιέριδων ! Ο Μήτσος έχει τις φωτογραφίες του και θα τις βάλει μετά!
Τι τύχη πιστεύεις πως μπορεί να έχει στη Πολωνία? Θα πάει και θα μας λέει για τις Εκκλησίες και το φτηνό φαΐ! Πιστεύεις πως σε έναν ανθρωποβούβαλο που μιλάει σπαστά Γερμανικά κατά δήλωσή του (οι Γερμανοί είπε κάνουν λάθη όταν του μιλάνε για να συνεννοηθούν) και μάλλον Αγγλικά για γέλια, θα δώσει Πολωνέζα σημασία ! Ο τύπος θα πάει άκλαυτος και θα γίνουμε ρεζίλι!
Δεν έχει καν την πυγμή, την αρχοντιά και το αετίσιο μάτι του αρχηγού να εντοπίσει τις Σπονσορετ στο χώρο!
Οι συμβουλές στον Gastarbeiter για τη Πολωνία είναι ότι πιο διασκεδαστικό υπάρχει :2funny::2funny::2funny:

Θα πέσει πολύ γέλιο.:grin::grin::grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Λακη ταφαγες τα γεμιστά της πεθεράς ??

Όχι αν ήθελες ας μην τατρωγες παντόφλα...


:2funny::2funny:

 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Λάκη πλατσα πλουτσα στη λουτσα

Και ο corso συνέχεια στη πούτσα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
@Urlauber για Πολωνία δεν υπάρχει κανένας περιορισμός από Γερμανία,αλλά αυτά αλλάζουν εν μία νυκτί.
Εγώ από 27-31 θα μαι στα ανατολικά της χώρας,σχεδόν σύνορα με Ουκρανία

Δεν ξέρω αν θέλεις να πας σαν τουρίστας,αλλά όσο αναφορά το τρίπτυχο ΓΑΜΕΑ-ΓΑΜΠΡΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ που έχει αναλύσει ο kman,
το ένα από τα τρία δεν υφίσταται εδώ και καιρό στην Πολωνία

Για πληρωμένο μην το σκεφτείς καν,παίζει να είναι η πιο γτπ χώρα της περιοχης στο συγκεκριμένο σπορ,μετά τη Σλοβακία.

Υ.Γ.Αρχηγέ,τι πιστεύεις για γυναίκες από Πόντκαρπάκι;
Τον έχεις δει πως είναι? Ένας κεφτές πενηντάρης με κάτι ατημέλητα σγουρά μαλλιά είναι , κακοντυμένος και βγαλμένος από Ελληνικό καφενείο νταλικιέριδων ! Ο Μήτσος έχει τις φωτογραφίες του και θα τις βάλει μετά!
Τι τύχη πιστεύεις πως μπορεί να έχει στη Πολωνία? Θα πάει και θα μας λέει για τις Εκκλησίες και το φτηνό φαΐ! Πιστεύεις πως σε έναν ανθρωποβούβαλο που μιλάει σπαστά Γερμανικά κατά δήλωσή του (οι Γερμανοί είπε κάνουν λάθη όταν του μιλάνε για να συνεννοηθούν) και μάλλον Αγγλικά για γέλια, θα δώσει Πολωνέζα σημασία ! Ο τύπος θα πάει άκλαυτος και θα γίνουμε ρεζίλι!
Δεν έχει καν την πυγμή, την αρχοντιά και το αετίσιο μάτι του αρχηγού να εντοπίσει τις Σπονσορετ στο χώρο!
Οι συμβουλές στον Gastarbeiter για τη Πολωνία είναι ότι πιο διασκεδαστικό υπάρχει :2funny::2funny::2funny:

Το βασικό του πρόβλημα στην ανατολική Ευρώπη είναι ότι είναι άθλια ντυμένος :vomit:φένεται η φτωχομπινεδιά του και κουβαλάει τη μιζέρια της Ελλάδας μαζί του :2funny:

Είχε πάει στην Οδησσό και τον φτύνανε :2funny:μην ξέροντας Ρωσσικά δεν μπορούσε να βρει τίποτα :2funny:ζήτησε τη βοήθεια του Σκυλοχάρα που του έδωσε κάτι τηλέφωνα από πουτάνας αλλά ούτε αυτές τον συνάντησαν και έφυγε απογοητευμένος και είπε ότι είναι χάλια και ανοργάνωτο το μέρος και ότι στη Γερμανία είναι καλύτερα :2funny:
Δεν μπορώ να τον φανταστώ στην Πολωνία :2funny::2funny::2funny::headbang:
Αυτός που είχε έρθει εδώ με την φακλάνα και έφαγε το εφάπαξ του σε συβλατζίδικα γύρισε Ελλάδα γιά λίγο και είναι κ'αυτός ευτυχησμένος σαν τον νυχτοφύλακα :2funny:Μοιάζουν γιατί και οι 2 είναι καταστροφικοί :2funny::headbang:
Εντάξει ο νυχτοφύλακας δεν είχε άλλη επιλογή ή φυλακή στην Ελλάδα γιά χρέη ή διπλοβάρδιες στη Γερμανία :headbang:αυτός όμως μόνος του την έκανε τη μαλακία :2funny:θα μπορούσε να ήταν θεός!

Ας βάλει κάποιος το βιντεάκι με τα σεντόνια του Βαλκάνιου φουκαρά που λέει ότι είναι εκεί η Γερμανίδα του :2funny::2funny::2funny::jerking:Θυμίθηκα και την τσόντα που έλεγε ότι είναι γκόμενα του :2funny::2funny::2funny:


μαγκια ειναι να ζεις σε αυτες τις χωρες οπως οι θειοι μου,ο ενας τωρα οδυσσο εχασε εναμιση εκατομυριο απο τον κορονο
αλλα εχει αγορασει σπιτι στην θαλασα αξιας εναμιση εκατομυριου.
το πηρε 500,000 ενω τοσα στοιχιζουν και τα αλλα του διαμερισματα και σπιτια.
εσυ ρε διμητρακη και φτωχος εισαι και δεν ζεις καλυτερα απο ουζπεκους μεταναστες!
θεωρεις υπερβαση να ζεις πετρουπολη σε τρωγλη και να τον παιζεις σε καναπε επιπεδο μπουρδελου.
στην φυλης και μεταξουργειο το βλεπεις πολυτελεια για το επιπεδο σου.
το μερος που ζεις οχι ρωσιδα αντε καμια ινδη η ρομα να ζησει αναγκαστικα μαζι με τα γατια.
το χειροτερο ειναι οτι εισαι εντελος πυροβολημενος και δεν καταλαμβαινεις στην κοσμαρα σου
ποσο τραγικα και τι επιπεδο ζωης εχεις!τραβα ρε ελλαδα που θα ζεις πολυ καλυτερα.
λογικα και οι πακιδες ελλαδα πανυγυριζουν που ζουνε στην ελλαδα τοσο τραγικα και χαιροντε
οτι ειναι σε καλυτερη μοιρα απο αλλους στην μπαγλαντες.
εισαι η ντροπη της ελλαδας,ο μπαγλας της πετρουπολης!εκατσες σε μια χωρα απλα για να λες ζω εκει
και δεν σε ενδιαφερει το πως ζεις,σαν αφγανος στα σεπολια εισαι.
σκεψου εναν αφγανο στα σεπολια που ζει σε τρωγλη παρεα με την μανα του αντεκομπουκκο
να κανει βιντεακια και να λεει κακομοιρηδες τους ταλιμπαν και το ποσο καλυτερα ζει απο αυτους.
δικαιο ειχε ο δασκαλος,στοιχιζει λιγοτερα να εισαι ουζπεκος στην πετρουπολη παρα τρελος στο δαφνη χαχαχαχα
Σκάσε πιά βρε ηλίθιε που μιλάς κ'εσύ :2funny::jerking:ο θείος σου φάντασμα?:2funny:Που ήταν όταν έφαγες το ξύλο?
Είσαι και κότα :2funny:μετά όταν πήγες Χάρκοβο καθόσουν στο σπίτι και έβγαινες γιά 10 λεπτά να πάρεις να φας κάθε μέρα και μετά της 17.00 δε τόλμαγες να βγεις έξω :2funny:
 Ο Ιωσήφ έχει τόσους κλώνους κια χρειάζεται να βάζει κ'εσένα να γράφεις κείμμενα που σου υπαγορεύει?:2funny::2funny::2funny::jerking::jerking:
 

Συνημμένα

  • mpounies.jpg
    mpounies.jpg
    94 KB · Εμφανίσεις: 21
  • mpounies2.jpg
    mpounies2.jpg
    97,4 KB · Εμφανίσεις: 23
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
@aegeanorg Είναι αριστερός ο urlauber? :think:
Δεν παρακολούθησα αυτό περί Ροδιτών,κ.λ.π. θα σου πω όμως ένα λάθος που έχεις κάνει και εσύ και ο Τάσος στο παρελθόν.
Ο Τάσος έχει πάει NRW που έχει κάποιες πόλεις χειρότερες και από την χειρότερη ελληνική και απέκτησε άποψη για όλη τη Γερμανία.
Εσύ έκανες Βερολίνο και νομίζεις πως ότι ισχύει εκεί,μπορεί να ισχύει π.χ.και στη Βαυαρία.

Η Γερμανία είναι χώρα με τεράστιες ανισότητες,πολλές απορρέουν και από το ποιος σύμμαχος είχε υπό την έλεγχό του μεταπολεμικά μια περιοχή.

Για παράδειγμα αυτό είναι Γερμανία

frankfurt-unstudio-sq.jpg


τη στιγμή που μερικά εκατοντάδες χιλιόμετρα νότια σε εμάς, δεν επιτρέπεται να χτιστεί κτίριο πιο ψηλό από μια συγκεκριμένη εκκλησία.

Το ότι σε παγκόσμιο επίπεδο και ανεξαρτήτου εθνικοτητας,μετανάστες που δεν ζουν τη ζωή που θα ήθελαν στο εξωτερικό,παραποιούν την αλήθεια,είναι ακριβες.
Ότι ολοι είμαστε ανειδείκευτοι,κάνουμε δουλειές που δεν κάνουν οι Γερμανοί,κ.λ.π. όμως είναι ανακριβές.
Όπως και οι μαλακίες του Λάκη που πήγε πριν 30 χρόνια Αυστρία και έχει άποψη για όλα.

Εγώ είμαι απολύτως ευχαριστημένος στο Μόναχο που χέζει την πολιτική ορθότητα,είναι υπερ των κλειστών συνόρων και οι τουρκοαραβες είναι στο περιθώριο.
Δε θα έμενα όμως με τίποτα σε οποιοδήποτε άλλο κρατίδιο της Γερμανίας,γιατί πολύ απλά δεν είναι πλέον Γερμανία.

Όσο για τη Γερμανίδα,αυτή ήταν τύπος και υπογραμμός,απλά εγώ δεν μπόρεσα να κάνω το επόμενο βήμα που αυτή ήθελε.

Οπότε οργώνουμε ξανά μέχρι να βρεθεί αντίστοιχη περίσταση.

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Το πιο αισιόδοξο σενάριο αν πάει ο Gastarbeiter στην Πολωνία είναι, να μην πει πουθενά την καταγωγή του σε ότι θηλυκό πλησιάσει! Εκεί να το παίζει Γερμανός ! Βέβαια η γκόμενα θα καταλάβει πως είναι Ρομά-Τούρκος αλλά δεν μας νοιάζει! Αυτό που μας νοιάζει είναι να μην πει πουθενά πως είναι Έλληνας και γίνουμε ρεζίλι! Έχουμε χτίσει και ένα όνομα σε αυτά τα μέρη τα προηγούμενα χρόνια!!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο Τάσος έχει πάει NRW που έχει κάποιες πόλεις χειρότερες και από την χειρότερη ελληνική και απέκτησε άποψη για όλη τη Γερμανία.








Το 2019 οι γεννησεις μεταναστων στην Φρανκφουρτη ξεπερασαν αυτες των ντοπιων

Γελαμε αλλα στο κεντρο της Αθηνας πιστευω συμβαινει το ιδιο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
@aegeanorg Εντάξει, μπροστά στον μογγολάκη που είναι σαν να το έχει σκάσει από το Δαφνί,είναι Μπραντ Πιτ ; D
Είμαι σίγουρος δε, όταν αν ήταν να παραλάβεις τον πεπονογαμιστή από το αεροδρόμιο,θα είχες κατεβάσει την κουκούλα στο αμάξι μη σας δει κανά μάτι

Δεν ξέρω πως άρχισε η κόντρα σου με τον urlauber,αλλά πιο μεγάλη εντύπωση μου κάνει που hustler και DeanCorso καντηλιάζονται στο άσχετο στα ανατολικά νήματα :think:

Μπορεί ο urlauber να θέλει απλά να κόψει κίνηση,δεν είπε ότι θα πάει να γαμήσει το σύμπαν

Υ.Γ.Ο urlauber έχει κάνει και αυτός τα φάουλ του,όπως αρκετοί από εμάς τόσα χρόνια εδώ μέσα.
Σκατόψυχος και ρουφιάνος σαν τη χέστρα πασών των Ρωσιών όμως δεν είναι....
Η κόντρα με τον Gast ξεκίνησε όταν συμφωνούσα με τον Μήτσο πως η ζωή στη Γερμανία δεν είναι τόσο ιδανική όπως μας παρουσιάζεται απο κάποιους που ζουν εκεί! Στη πορεία όμως ο Gast έβγαλε μνησικακία κατά των Ροδιτών και των παιδιών που δουλεύουν στο σέρβις (πολλές φορές είναι απο άλλα μέρη της Ελλάδος) και τεράστιο κόμπλεξ κατά των Ελλήνων γενικώς και παρουσίασε τάσεις σαν αυτές των Γερμανών που έρχονται με ένα υφάκι πως τους ...χρωστάμε και είμαστε πεινασμένοι! Θα φτύσει αίμα εδώ μέσα για αυτά που είπε και για την αριστερίστικη ρητορική ! Έχει μπεί ήδη στη λίστα του ξύλου όπως ο Μπούφος, ο Runar, ο βανάκιας και τα υπόλοιπα αριστερά σκουπίδια και θα τρώει Συ-συ-συννεφο όπου τον πετυχαίνω!!!

Παραληρημα απο ψευταρακη και τσαμπικο χαχαχχα
Πλακα εχει που εσεις οι λεφταδες κμεπιχειρηματιες ασχολειστε μαζι μου.

Τσαμπικος = προπαγανδιστης χειριστου επιπεδου. Τυφλα να χει ο γκεμπελς μπροστα του χαχαχαχ

Ο δον κιχωτης με τον σαντσο παντζα αχαχχαχμικροι κ ασημαντοι και οι δυο χαχχχαχ.

Παντως οτι σαββατοκυριακο αντι να ειστε με μουνια αφου εχετε λετε, ασχολειστε μαζι μου κατι σημαινει χαχαχααχχα
Τι?? Χαχαχαχ
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
@aegeanorg Είναι αριστερός ο urlauber? :think:
Δεν παρακολούθησα αυτό περί Ροδιτών,κ.λ.π. θα σου πω όμως ένα λάθος που έχεις κάνει και εσύ και ο Τάσος στο παρελθόν.
Ο Τάσος έχει πάει NRW που έχει κάποιες πόλεις χειρότερες και από την χειρότερη ελληνική και απέκτησε άποψη για όλη τη Γερμανία.
Εσύ έκανες Βερολίνο και νομίζεις πως ότι ισχύει εκεί,μπορεί να ισχύει π.χ.και στη Βαυαρία.

Η Γερμανία είναι χώρα με τεράστιες ανισότητες,πολλές απορρέουν και από το ποιος σύμμαχος είχε υπό την έλεγχό του μεταπολεμικά μια περιοχή.

Για παράδειγμα αυτό είναι Γερμανία

frankfurt-unstudio-sq.jpg


τη στιγμή που μερικά εκατοντάδες χιλιόμετρα νότια σε εμάς, δεν επιτρέπεται να χτιστεί κτίριο πιο ψηλό από μια συγκεκριμένη εκκλησία.

Το ότι σε παγκόσμιο επίπεδο και ανεξαρτήτου εθνικοτητας,μετανάστες που δεν ζουν τη ζωή που θα ήθελαν στο εξωτερικό,παραποιούν την αλήθεια,είναι ακριβες.
Ότι ολοι είμαστε ανειδείκευτοι,κάνουμε δουλειές που δεν κάνουν οι Γερμανοί,κ.λ.π. όμως είναι ανακριβές.
Όπως και οι μαλακίες του Λάκη που πήγε πριν 30 χρόνια Αυστρία και έχει άποψη για όλα.

Εγώ είμαι απολύτως ευχαριστημένος στο Μόναχο που χέζει την πολιτική ορθότητα,είναι υπερ των κλειστών συνόρων και οι τουρκοαραβες είναι στο περιθώριο.
Δε θα έμενα όμως με τίποτα σε οποιοδήποτε άλλο κρατίδιο της Γερμανίας,γιατί πολύ απλά δεν είναι πλέον Γερμανία.

Όσο για τη Γερμανίδα,αυτή ήταν τύπος και υπογραμμός,απλά εγώ δεν μπόρεσα να κάνω το επόμενο βήμα που αυτή ήθελε.

Οπότε οργώνουμε ξανά μέχρι να βρεθεί αντίστοιχη περίσταση.
Μην πιστευεις ουτε κουβεντα απο αυτα που γραφει ο τσαμπικος ...αριστερός εγω ?? Χαχχα
Εμαθε απο το ινδαλμα του τον ψευταρακη29 πως για να αντιμετωπισεις καποιον οταν δεν μπορεις αλλιως να χρησιμοποιεις την συκοφαντια.
Οσο βγαζεις ακρη με τον δημητρακη μπορεις να βγαλεις και με τον τσαμπικο.
Κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι που λενε και στο χωριο μου.

Ο τσαμπικος δεν εχει την στοιχειωδη περηφανια να απαντησει στο εξης αρχικο ερωτημα.

"Θα καθοταν να τον χεσουν για 200$ τον μηνα ? Και γιατι?
Θα εχυνε στο φαγητό των γονιων του και θα τους το σερβιριζε μετα? Και γιατι?

Γιατι δεν απανταει? Τι φοβαται? Το ερωτημα ειναι απλο.
Εως τοτε ανηκει στο γκρουπ των ξεφτιλισμενων.

Ανταλασοντας υπογεια φωτογραφιες με τον ψευταρακη, παρουσιαζοντας τες σαν δικες του, με σκοπο να συκοφαντει αλλους.
Μικρος,τιποτενιος...ανυπαρκτος.

Μονο με συκοφαντια μπορει να με αντιμετωπισει χαχαχα.
Χθες εγραφε πως τα 100ρικα ειναι παλια χαχαχα και κατι τετοια μπουαααχαχα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Ρε ΒΠ δεν εχω παει μονο Ρηνανια-Βεστφαλια αλλα και Μοναχο και αρκετες αλλες γερμανικες πολεις Βερολινο ,Νυρεμβεργη κτλ
αλλωστε μονος σου το λες οτι η Βαυαρια ειναι εξαιρεση στον κανονα ,πραγματι ισχυει.
Πριν μια διετια περασα και απο το Ουλμ να δω ενα φιλο ,μικρη αλλα ομορφη και αρκετα πλουσια πολη ... καμια σχεση με Μποχουμ η Γκελζενκιρχεν που ειναι εφιαλτικες

Το ιδιο ισχυει για ολες τις χωρες οπως πχ Ρωσια ... Αγια Πετρουπολη πηγες ... μην μου πεις οτι δεν σου αρεσε.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
@aegeanorg Είναι αριστερός ο urlauber? :think:
Δεν παρακολούθησα αυτό περί Ροδιτών,κ.λ.π. θα σου πω όμως ένα λάθος που έχεις κάνει και εσύ και ο Τάσος στο παρελθόν.
Ο Τάσος έχει πάει NRW που έχει κάποιες πόλεις χειρότερες και από την χειρότερη ελληνική και απέκτησε άποψη για όλη τη Γερμανία.
Εσύ έκανες Βερολίνο και νομίζεις πως ότι ισχύει εκεί,μπορεί να ισχύει π.χ.και στη Βαυαρία.

Η Γερμανία είναι χώρα με τεράστιες ανισότητες,πολλές απορρέουν και από το ποιος σύμμαχος είχε υπό την έλεγχό του μεταπολεμικά μια περιοχή.

Για παράδειγμα αυτό είναι Γερμανία

frankfurt-unstudio-sq.jpg


τη στιγμή που μερικά εκατοντάδες χιλιόμετρα νότια σε εμάς, δεν επιτρέπεται να χτιστεί κτίριο πιο ψηλό από μια συγκεκριμένη εκκλησία.

Το ότι σε παγκόσμιο επίπεδο και ανεξαρτήτου εθνικοτητας,μετανάστες που δεν ζουν τη ζωή που θα ήθελαν στο εξωτερικό,παραποιούν την αλήθεια,είναι ακριβες.
Ότι ολοι είμαστε ανειδείκευτοι,κάνουμε δουλειές που δεν κάνουν οι Γερμανοί,κ.λ.π. όμως είναι ανακριβές.
Όπως και οι μαλακίες του Λάκη που πήγε πριν 30 χρόνια Αυστρία και έχει άποψη για όλα.

Εγώ είμαι απολύτως ευχαριστημένος στο Μόναχο που χέζει την πολιτική ορθότητα,είναι υπερ των κλειστών συνόρων και οι τουρκοαραβες είναι στο περιθώριο.
Δε θα έμενα όμως με τίποτα σε οποιοδήποτε άλλο κρατίδιο της Γερμανίας,γιατί πολύ απλά δεν είναι πλέον Γερμανία.

Όσο για τη Γερμανίδα,αυτή ήταν τύπος και υπογραμμός,απλά εγώ δεν μπόρεσα να κάνω το επόμενο βήμα που αυτή ήθελε.

Οπότε οργώνουμε ξανά μέχρι να βρεθεί αντίστοιχη περίσταση.


"Θα καθοταν να τον χεσουν για 200$ τον μηνα ?
Θα εχυνε στο φαγητό των γονιων του και θα τους το σερβιριζε μετα?

Γιατι δεν απανταει? Τι φοβαται? Το ερωτημα ειναι απλο.

Είμαι σίγουρος πως οι απαντήσεις είναι αυτονόητες,μόνο ο υπάνθρωπος καραφλομήτσος τα κάνει αυτά και μάλιστα χωρίς ίχνος ντροπής!

Καραφλομήτσαινα,ο Χάρης ακόμα και δαρμένος δείχνει 10 φορές καλύτερος από σένα.
Είσαι σαν πουστόγερος υδροκεφάλας.:tooth::tooth::tooth:

Είμαι ο Ιωσήφ,σε χύνω στην καράφλα μπας και γιατρευτείς...:2on1:
 

Συνημμένα

  • pro-vlima.jpg
    pro-vlima.jpg
    173,4 KB · Εμφανίσεις: 19
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τάσο,το τονίζω ξανά γιατί σαν Έλληνες δεν είμαστε συνηθισμένοι σε τόσο χαοτικές διαφορές εντός μιας χώρας,
για τον λόγο ότι κυρίως στην ηπειρωτική Ελλάδα,δεν υπάρχουν διαφορές.
Σιγά που έχει διαφορά οι Σέρρες,με τη Λαμία και την Τρίπολη..
Έξω όμως,ειδικά σε μεγάλες χώρες,ειναι μέρα με τη νύχτα.

Ομοίως τσουβαλιάζουμε Έλληνες μετανάστες ή Γερμανούς τουρίστες.
Καταρχάς ο Έλληνας νεομεταναστης με τον Έλληνα γεννημένο/μεγαλωμένο εδώ,δεν έχει καμία σχέση.

Μπόχουμ,Γκεζελκίρχεν,Ντούισμπουργκ,Ομπερχάουσεν και άλλες πόλεις είναι χειρότερες από κάθε ελληνική.
Ομοίως ανατολικά υπάρχουν μέρη που βρίσκεις σπίτι με κήπο με 30 χιλιάδες ευρω,ενώ στο Μόναχο δεν αγοράζεις ούτε σκέτο κήπο...

Και ναι....Και Ρωσία ισχύει και Πολωνία που την γυρίζω πιο λεπτομερώς αυτή την εποχή.
Π.χ.πριν τα σύνορα με Λβιβ έχω πάει σε πόλεις των 5.000 και 10.000 κατοίκων που είναι όλοι Πολωνοί και φουλ Πατρίς,Θρησκεια,Οικογένεια.
27 χρονων κοπέλα ανύπαντρη θεωρείται οτι κάτι δεν πάει καλά με αυτήν...
Πας Κρακοβία και βλέπεις δυτική επιρροη,τζιν σπορτέξ και εναλλακτικές κλαπαρχιδιές

Η Αγία Πετρούπολη είναι από τις ομορφότερες πόλεις του κόσμου,αλλά ο μογγολάκης αποδεικνύει ότι αν είσαι ΝΑΥΑΓΙΟ,
μπορείς να ζεις και στην ομορφότερη πόλη σαν πακιστανός ρακοσυλλέκτης και να γαμάς μογγόλες




 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
@aegeanorg Είναι αριστερός ο urlauber? :think:
Δεν παρακολούθησα αυτό περί Ροδιτών,κ.λ.π. θα σου πω όμως ένα λάθος που έχεις κάνει και εσύ και ο Τάσος στο παρελθόν.
Ο Τάσος έχει πάει NRW που έχει κάποιες πόλεις χειρότερες και από την χειρότερη ελληνική και απέκτησε άποψη για όλη τη Γερμανία.
Εσύ έκανες Βερολίνο και νομίζεις πως ότι ισχύει εκεί,μπορεί να ισχύει π.χ.και στη Βαυαρία.

Η Γερμανία είναι χώρα με τεράστιες ανισότητες,πολλές απορρέουν και από το ποιος σύμμαχος είχε υπό την έλεγχό του μεταπολεμικά μια περιοχή.

Για παράδειγμα αυτό είναι Γερμανία

frankfurt-unstudio-sq.jpg


τη στιγμή που μερικά εκατοντάδες χιλιόμετρα νότια σε εμάς, δεν επιτρέπεται να χτιστεί κτίριο πιο ψηλό από μια συγκεκριμένη εκκλησία.

Το ότι σε παγκόσμιο επίπεδο και ανεξαρτήτου εθνικοτητας,μετανάστες που δεν ζουν τη ζωή που θα ήθελαν στο εξωτερικό,παραποιούν την αλήθεια,είναι ακριβες.
Ότι ολοι είμαστε ανειδείκευτοι,κάνουμε δουλειές που δεν κάνουν οι Γερμανοί,κ.λ.π. όμως είναι ανακριβές.
Όπως και οι μαλακίες του Λάκη που πήγε πριν 30 χρόνια Αυστρία και έχει άποψη για όλα.

Εγώ είμαι απολύτως ευχαριστημένος στο Μόναχο που χέζει την πολιτική ορθότητα,είναι υπερ των κλειστών συνόρων και οι τουρκοαραβες είναι στο περιθώριο.
Δε θα έμενα όμως με τίποτα σε οποιοδήποτε άλλο κρατίδιο της Γερμανίας,γιατί πολύ απλά δεν είναι πλέον Γερμανία.

Όσο για τη Γερμανίδα,αυτή ήταν τύπος και υπογραμμός,απλά εγώ δεν μπόρεσα να κάνω το επόμενο βήμα που αυτή ήθελε.

Οπότε οργώνουμε ξανά μέχρι να βρεθεί αντίστοιχη περίσταση.
Μην πιστευεις ουτε κουβεντα απο αυτα που γραφει ο τσαμπικος ...αριστερός εγω ?? Χαχχα
Εμαθε απο το ινδαλμα του τον ψευταρακη29 πως για να αντιμετωπισεις καποιον οταν δεν μπορεις αλλιως να χρησιμοποιεις την συκοφαντια.
Οσο βγαζεις ακρη με τον δημητρακη μπορεις να βγαλεις και με τον τσαμπικο.
Κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι που λενε και στο χωριο μου.

Ο τσαμπικος δεν εχει την στοιχειωδη περηφανια να απαντησει στο εξης αρχικο ερωτημα.

"Θα καθοταν να τον χεσουν για 200$ τον μηνα ?
Θα εχυνε στο φαγητό των γονιων του και θα τους το σερβιριζε μετα?

Γιατι δεν απανταει? Τι φοβαται? Το ερωτημα ειναι απλο.
Εως τοτε ανηκει στο γκρουπ των ξεφτιλισμενων.

Ανταλασοντας υπογεια φωτογραφιες με τον ψευταρακη, παρουσιαζοντας τες σαν δικες του, με σκοπο να συκοφαντει αλλους.
Μικρος,τιποτενιος...ανυπαρκτος.

Μονο με συκοφαντια μπορει να με αντιμετωπισει χαχαχα.
Χθες εγραφε πως τα 100ρικα ειναι παλια χαχαχα και κατι τετοια μπουαααχαχα

Προκειμένο να μην πάω στο πιό άθλιο μέρος του πλανήτη που είναι η Ελλάδα κάνω τα πάντα!.Η πλάκα είναι ότι εσείς πάτε εκεί από μόνοι σας :2funny::jerking:ενώ ο πλανήτης έχει τόσα υπέροχα μέρη.
Εσύ βέβαια δεν έχεις τίποτα είσαι χωριάτης και Ελλάδα νιώθεις άνετα :2funny:.
Όλα στην Ελλάδα είναι αηδιαστικά από τους ζητιάνους που σε ενοχλούνε :vomit:την βρωμιά την ελλειψη ανέσεων,την τρομερή ζέστη,την έλλειψη ασφάλειας (στο δρόμο και στο σπίτι) που εσένα δε σε αφορά γιατί δεν έχεις τίποτα να σου πάρουνε :2funny: και την αγαμία :2funny:
Δεν έχετε τίποτ'άλλο να γράψετε βρήκατε κάτι που έγινε 15 χρονια πριν και μόνο αυτό έχετε και :2funny::jerking:
Εσύ δεν έβαλες αυτές της φώτο?Εσύ δεν έκλεψες τη φωτογραφία της Κινέζας και είπες ότι είναι γκόμενα σου?:2funny:
Εσύ δεν έβαλες αυτή τη φωτογραφία που είσαι άθλιο?:vomit:σα τους φουκαράδες χωριάτες που έρχονται εδώ και ψάχνουν γιά δουλειά :2funny:
Εσύ δε μας έβαλες το δωμάτιο που μένεις?:2funny::headbang:
Εσύ δεν έβαλες μούφα εισητήριο?:jerking::2funny:
Όσο γιά τα λεφτά η τράπεζα ΠΟΤΈ δεν τα δίνει έτσι!Μιά φορά στις 7-10 μέρες πηγαίνω τράπεζα και παίρνω ή βάζω ή αλλάζω λεφτά.Υπάρχει εντολή της κεντρικής τράπεζας να τα ανοίγουν και να τα βάζου στο μηχάνημα μπροστά σου και τα λεφτά που δίνεις και τα λεφτά που παίρνεις!Αυτά στους πάκους στα έδωσαν στο ταμείο να τα βγάλεις φωτογραφία :2funny::jerking:.
Οσο γιά το Βαλκάνιο φουκαρά πάρτε μιά πιό ξακάθαρη φωτογραφία της Γερμανίδας του :2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • moufa (1).jpg
    moufa (1).jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (2).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (2).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 17
  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 20
  • lefta trapezas.jpg
    lefta trapezas.jpg
    210,3 KB · Εμφανίσεις: 25
  • germanida.jpg
    germanida.jpg
    81,6 KB · Εμφανίσεις: 18

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Μ' αρέσει που σου την είπε- πήγα λέει και βερολίνο και Κίεβο 2 φορές oπότε έκανες λάθος 10 μέρες το χρόνο πάει κάπου και της υπόλοιπες 355- στη λάντζα
φάπα :2funny:
Kαι ο άλλος ο κακομοίρης θαυμάζει τον Βλάκμαν
:grin:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Έχεις πάθει αμόκ από τη πολύ τη φάπα καραφλομήτσαινα.:grin::grin::grin:
0qMrXn.gif
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Κλωνε μου όλα τα Βαλκάνια άθλια είναι, όλοι στα Βαλκάνια έρχονται Ελλάδα, ναι μεν να κάνουν βρωμοδουλειες αλλά επειδή στην χώρα τους βγάζουν 100 ευρώ το μήνα.Για τους Πακιστανός, Ασιάτες, πρόσφυγες, λαθρομετανάστες η Ελλάδα είναι παράδεισος
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Προκειμένο να μην πάω στο πιό άθλιο μέρος του πλανήτη που είναι η Ελλάδα κάνω τα πάντα!.Η πλάκα είναι ότι εσείς πάτε εκεί από μόνοι σας :2funny::jerking:ενώ ο πλανήτης έχει τόσα υπέροχα μέρη.

Eμείς πηγαίνουμε Ελλάδα γιατί έχουμε οικογένεια και φίλους.
Εσένα η οικογένειά σου σε έστειλε στον αγύριστο :cry: και οι μόνοι σου "φίλοι" Ελλάδα είναι κάποιοι που σε τραβάνε βίντεο να χέζεις στο δρόμο...

Ούτε οι χωριάτες δε χέζουν στο δρόμο ΚΑΡΑΦΛΟ ΝΑΥΑΓΙΟ

Έτσι χοντρός που είσαι,πόσους μήνες θα σε μασουλάνε οι γάτες σου όταν ψοφήσεις μόνος σου στο γιαπί που μένεις?
Άνετα 2-3 μήνες θα είσαι στα αζήτητα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
δεν εχω παει μονο Ρηνανια-Βεστφαλια αλλα και Μοναχο και αρκετες αλλες γερμανικες πολεις Βερολινο ,Νυρεμβεργη κτλ
αν βρεθεις χαιλδεβεργη λιγο πιο πανω σε 79km βρισκεται το μπαντεν- μπαντεν αξιζει για χαλαρωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom