Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μητσο το καταλαβαμε οτι εχεις προτιμηση στις πουτσες με περιτομη

Η φωτο που εβαλα ειναι φετινη. Επειδη μου ζαλιζες τον πεο για μια μονο γκομενα εβαλα και μια περσινη απο Μυκονο και Σαντορίνη με αλλη γκομενα

Θες και προπερσινη τωρα?
Δεν καταλαβες ακομα πως ζει ο κοσμος?

ΥΓ
Ρωτα τον υποστηριχτη σου τον Λακη για τις πληροφοριες των ψηφιακων αρχειων των φωτο που ανεβασα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ρε γκαστερμπαιτερ φύλακα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω παράθεση, η δική σου ζωή είναι καλύτερη? Διωκόμενος από την τράπεζα και την πρώην, μοναχός σου, ούτε φίλους, καλα Γερμανίδες δεν το συζητώ καν εσένα περιμένανε, τρως ελληνικά φαγητά ακόμα, θες να επιστρέφεις Ελλάδα, δουλεύεις 15ωρα και εχεις σαλτάρει, είναι ζωή αυτή ρε ναυάγιο γκαστερμπαιτερ? Να πω ότι αποταμίευες να πω οκ, όλα τα λεφτά που βγάζεις πάνε όλα σχεδόν Ελλάδα
Κρίμα που κωλόνει να ξαναβάλει φωτογραφίες :2funny:έριχνα πολύ γέλιο με την κακομοιριά του.Είδικά όταν έβαλε το δωματιο του είχαμε ρίξει τρελλό γέλιο με τον Σαββίδη :2funny:Του είχε γράψει,στην έρημο οι Τουαρέγκ ζούνε σε περισσότερο χώρο.Τώρα έχει γίνει σα βόδι γ'αυτό και δεν έβαλε ολόκληρες φωτογραφίες του αλλά από κάποια γωνία :2funny:
Εμένα τα διαμερίσματα είναι δικά μου και έχω αποδείξει πόσο είναι η αξία τους και 3 μήνες τώρα σας βάζω πόσα παίρνω κάθε μήνα και όπως βλέπετε δεν έχω πέσει κάτω από 2.500 το μήνα.

Δηλαδη αν ζω σε παγκακι στην ομονοια ,εχω ποιοτητα στην ζωη μου γιατι η ομονοια εδει αξια σαν ακινητο?:erection::erection::smitten::think::think::think::think::think::think:

Εχουμε καταλαβει πως το επιδομα σου ειναι 1000-1100 ευρω τον μηνα οτι και να πεις. Αλλιως εσυ ο επιδειξιας θα μας ειχες βαλει φωτος απο λογαριασμους ή μετρητα.
Ουτε το ενα εχεις ουτε το αλλο. Χαχαχασα

Ο καθε gastarbeiter ζει καλυτερα απο σενα.

Εσυ εισαι στοκαρισμενος στο 2004 τοτε που ξυπνησες κ βρηκες στον λογαριασμο λεφτα απο την μαμα κ πηρες ακινητο και αμαξι.
Σε φανταζομαι σε λιγο καιρο να τρεχεις γεματος χαρα στους δρομους και να πανηγυριζεις την κατακτηση του EURO που εγινε το 2004 χαχαχα.

Ζεις με αναμνησεις σαν παππούς. Χαχαχα. Τοτε ζουσες καπως τωρα εισαι μηδενικο.

Την πατησες εκει στην ρωσια αλλα φωρα ειναι πια αργα χαχαχα. Πηγες για μουνια εκει αψηφοντας το κρυο αλλα σου εμεινε μονο το κρυο χαχαχα. Μουνια ουτε λογος.

Κριμα εισαι φουκαρακη.
Για λυπηση, μακαρι να μπορουσα να κανω κατι για σενα

Χαχαχα:bigdick::tooth::bigdick:
 

Συνημμένα

  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,3 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 20200716_014025.png
    20200716_014025.png
    309,2 KB · Εμφανίσεις: 27
  • Screenshot_20200617-222037_Gallery.jpg
    Screenshot_20200617-222037_Gallery.jpg
    668,6 KB · Εμφανίσεις: 34

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσο το καταλαβαμε οτι εχεις προτιμηση στις πουτσες με περιτομηΗ φωτο που εβαλα ειναι φετινη. Επειδη μου ζαλιζες τον πεο για μια μονο γκομενα εβαλα και μια περσινη απο Μυκονο και Σαντορίνη με αλλη γκομεναΘες και προπερσινη τωρα?
Δεν καταλαβες ακομα πως ζει ο κοσμος?ΥΓ
Ρωτα τον υποστηριχτη σου τον Λακη για τις πληροφοριες των ψηφιακων αρχειων των φωτο που ανεβασα
Τι φετινή?:2funny:αυτή τη φώτο έχουμε βαρεθει να την βλέπουμε δεν έχεις και καμιά άλλη να βάλεις :2funny:

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε γκαστερμπαιτερ φύλακα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω παράθεση, η δική σου ζωή είναι καλύτερη? Διωκόμενος από την τράπεζα και την πρώην, μοναχός σου, ούτε φίλους, καλα Γερμανίδες δεν το συζητώ καν εσένα περιμένανε, τρως ελληνικά φαγητά ακόμα, θες να επιστρέφεις Ελλάδα, δουλεύεις 15ωρα και εχεις σαλτάρει, είναι ζωή αυτή ρε ναυάγιο γκαστερμπαιτερ? Να πω ότι αποταμίευες να πω οκ, όλα τα λεφτά που βγάζεις πάνε όλα σχεδόν Ελλάδα
Κρίμα που κωλόνει να ξαναβάλει φωτογραφίες :2funny:έριχνα πολύ γέλιο με την κακομοιριά του.Είδικά όταν έβαλε το δωματιο του είχαμε ρίξει τρελλό γέλιο με τον Σαββίδη :2funny:Του είχε γράψει,στην έρημο οι Τουαρέγκ ζούνε σε περισσότερο χώρο.Τώρα έχει γίνει σα βόδι γ'αυτό και δεν έβαλε ολόκληρες φωτογραφίες του αλλά από κάποια γωνία :2funny:
Εμένα τα διαμερίσματα είναι δικά μου και έχω αποδείξει πόσο είναι η αξία τους και 3 μήνες τώρα σας βάζω πόσα παίρνω κάθε μήνα και όπως βλέπετε δεν έχω πέσει κάτω από 2.500 το μήνα.
Δηλαδη αν ζω σε παγκακι στην ομονοια ,εχω ποιοτητα στην ζωη μου γιατι η ομονοια εδει αξια σαν ακινητο?:erection::erection::smitten::think::think::think::think::think::think:Εχουμε καταλαβει πως το επιδομα σου ειναι 1000-1100 ευρω τον μηνα οτι και να πεις. Αλλιως εσυ ο επιδειξιας θα μας ειχες βαλει φωτος απο λογαριασμους ή μετρητα.
Ουτε το ενα εχεις ουτε το αλλο. ΧαχαχασαΟ καθε gastarbeiter ζει καλυτερα απο σενα.Εσυ εισαι στοκαρισμενος στο 2004 τοτε που ξυπνησες κ βρηκες στον λογαριασμο λεφτα απο την μαμα κ πηρες ακινητο και αμαξι.
Σε φανταζομαι σε λιγο καιρο να τρεχεις γεματος χαρα στους δρομους και να πανηγυριζεις την κατακτηση του EURO που εγινε το 2004 χαχαχα.Ζεις με αναμνησεις σαν παππούς. Χαχαχα. Τοτε ζουσες καπως τωρα εισαι μηδενικο.Την πατησες εκει στην ρωσια αλλα φωρα ειναι πια αργα χαχαχα. Πηγες για μουνια εκει αψηφοντας το κρυο αλλα σου εμεινε μονο το κρυο χαχαχα. Μουνια ουτε λογος.Κριμα εισαι φουκαρακη.
Για λυπηση, μακαρι να μπορουσα να κανω κατι για σεναΧαχαχα:bigdick::tooth::bigdick:
Με τη διαφορά ότι έβαλα τον πρώτο μήνα 3.000 που αμφισβιτήσατε ότι είναι δικά μου γιατί είχε 3 πεντακοσάρικα και λέγατε ότι τα έχουν αποσύρει και δε τα δίνουν οι τράπεζες :jerking:τον προηγούμενο μήνα έβαλα 2.500 με φώτο στην τράπεζα που μου τα έδιναν με αποστολή χρημάτων και ημερομηνία στο χαρτί.Αυτό το μήνα σας έβαλα 2.600 που πήρα.Τώρα δεν ξέρω τι μαθηματικά είναι αυτά που τα πάνω από 2.500 κάθε μήνα είναι 1.000-1.100 :2funny:
Δε νομίζω ότι είναι και τόσο άσχημη :2funny:τουλάχιστον είναι πραγματική γκόμενα και όχι κλεμμένη φωτογραφία από το ίντερνετ
Οι μπότες που έβαλες είναι από ανακόντα και δεν είναι καθόλου φτηνές
Πάρε και τα γατάκια μου :2funny:Ξέρω όλες όσες έχω είναι άσχημες :2funny:εσένα που είναι οι γκόμενες σου?:2funny:μόνο μούφα φωτογραφία που έκλεψες από το ιντερνέτ από μιά Κινέζα μας έβαλες και μας είπες ότι είναι γκόμενα σου :2funny:.Που είναι τ'αμάξι σου που πήρες 4 λάστιχα γιά 140 ευρώ?:2funny:
 

Συνημμένα

  • elv10.jpg
    elv10.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 29
  • elv11.jpg
    elv11.jpg
    64,3 KB · Εμφανίσεις: 37
  • gatakia.jpg
    gatakia.jpg
    302 KB · Εμφανίσεις: 33

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined]
Στο μεταξύ ο Βλάκμαν το βούλωσε που έβαλα την σκιουρίνα είναι πολύ καλύτερη από τη δικιά του. ακόμα δεν χρειάζεται να πληρώνουν χιλιάδες Ευρώ γιά να έχουν μιά τελειωμένη δίπλα τους που δεν θα τους κάτσει.
Θα αρχίσει να γράφει ο βλάκμαν μαλακίες σα να μην έχει συμβεί τίποτα.[/quote] :)
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
αρχοντα χρυση μετριοτητα εριξες το επιπεδο :P
βαμμενη παλευεται :grin::grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα έσβησα γιατι μάλλον θα βαλει φωτός στο ινσταγκραμ.Γενικα καλύτερα live καμάκι.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο Αλγερινός γαμιάς του καράφλα...τον κερνάει κεμπάπ:confused:

 

Συνημμένα

  • Αλγερινός-γαμιας -καραφλα.jpg
    Αλγερινός-γαμιας -καραφλα.jpg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 33
  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 27
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Ρε γκαστερμπαιτερ φύλακα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω παράθεση, η δική σου ζωή είναι καλύτερη? Διωκόμενος από την τράπεζα και την πρώην, μοναχός σου, ούτε φίλους, καλα Γερμανίδες δεν το συζητώ καν εσένα περιμένανε, τρως ελληνικά φαγητά ακόμα, θες να επιστρέφεις Ελλάδα, δουλεύεις 15ωρα και εχεις σαλτάρει, είναι ζωή αυτή ρε ναυάγιο γκαστερμπαιτερ? Να πω ότι αποταμίευες να πω οκ, όλα τα λεφτά που βγάζεις πάνε όλα σχεδόν Ελλάδα
Κρίμα που κωλόνει να ξαναβάλει φωτογραφίες :2funny:έριχνα πολύ γέλιο με την κακομοιριά του.Είδικά όταν έβαλε το δωματιο του είχαμε ρίξει τρελλό γέλιο με τον Σαββίδη :2funny:Του είχε γράψει,στην έρημο οι Τουαρέγκ ζούνε σε περισσότερο χώρο.Τώρα έχει γίνει σα βόδι γ'αυτό και δεν έβαλε ολόκληρες φωτογραφίες του αλλά από κάποια γωνία :2funny:
Εμένα τα διαμερίσματα είναι δικά μου και έχω αποδείξει πόσο είναι η αξία τους και 3 μήνες τώρα σας βάζω πόσα παίρνω κάθε μήνα και όπως βλέπετε δεν έχω πέσει κάτω από 2.500 το μήνα.
Δηλαδη αν ζω σε παγκακι στην ομονοια ,εχω ποιοτητα στην ζωη μου γιατι η ομονοια εδει αξια σαν ακινητο?:erection::erection::smitten::think::think::think::think::think::think:Εχουμε καταλαβει πως το επιδομα σου ειναι 1000-1100 ευρω τον μηνα οτι και να πεις. Αλλιως εσυ ο επιδειξιας θα μας ειχες βαλει φωτος απο λογαριασμους ή μετρητα.
Ουτε το ενα εχεις ουτε το αλλο. ΧαχαχασαΟ καθε gastarbeiter ζει καλυτερα απο σενα.Εσυ εισαι στοκαρισμενος στο 2004 τοτε που ξυπνησες κ βρηκες στον λογαριασμο λεφτα απο την μαμα κ πηρες ακινητο και αμαξι.
Σε φανταζομαι σε λιγο καιρο να τρεχεις γεματος χαρα στους δρομους και να πανηγυριζεις την κατακτηση του EURO που εγινε το 2004 χαχαχα.Ζεις με αναμνησεις σαν παππούς. Χαχαχα. Τοτε ζουσες καπως τωρα εισαι μηδενικο.Την πατησες εκει στην ρωσια αλλα φωρα ειναι πια αργα χαχαχα. Πηγες για μουνια εκει αψηφοντας το κρυο αλλα σου εμεινε μονο το κρυο χαχαχα. Μουνια ουτε λογος.Κριμα εισαι φουκαρακη.
Για λυπηση, μακαρι να μπορουσα να κανω κατι για σεναΧαχαχα:bigdick::tooth::bigdick:
Με τη διαφορά ότι έβαλα τον πρώτο μήνα 3.000 που αμφισβιτήσατε ότι είναι δικά μου γιατί είχε 3 πεντακοσάρικα και λέγατε ότι τα έχουν αποσύρει και δε τα δίνουν οι τράπεζες :jerking:τον προηγούμενο μήνα έβαλα 2.500 με φώτο στην τράπεζα που μου τα έδιναν με αποστολή χρημάτων και ημερομηνία στο χαρτί.Αυτό το μήνα σας έβαλα 2.600 που πήρα.Τώρα δεν ξέρω τι μαθηματικά είναι αυτά που τα πάνω από 2.500 κάθε μήνα είναι 1.000-1.100 :2funny:
Δε νομίζω ότι είναι και τόσο άσχημη :2funny:τουλάχιστον είναι πραγματική γκόμενα και όχι κλεμμένη φωτογραφία από το ίντερνετ
Οι μπότες που έβαλες είναι από ανακόντα και δεν είναι καθόλου φτηνές
Πάρε και τα γατάκια μου :2funny:Ξέρω όλες όσες έχω είναι άσχημες :2funny:εσένα που είναι οι γκόμενες σου?:2funny:μόνο μούφα φωτογραφία που έκλεψες από το ιντερνέτ από μιά Κινέζα μας έβαλες και μας είπες ότι είναι γκόμενα σου :2funny:.Που είναι τ'αμάξι σου που πήρες 4 λάστιχα γιά 140 ευρώ?:2funny:



Τι τα κανεις τοσα λεφτα ρε Μητσακο;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τι τα κανεις τοσα λεφτα ρε Μητσακο;

Πονεμένη ιστορία,του τρώνε τα λεφτά για να του βάζουν τρίχες στην κεφάλα.
Τέτοια καράφλα όμως είναι άγονη,δεν στέκεται τίποτα πάνω.
Τελευταία βάζει σπρέι για γκράφιτι...
baldness-spray.gif

 

Συνημμένα

  • dimitrakis-alopekiasi.jpg
    dimitrakis-alopekiasi.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 30
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Γιατι δε δοκιμαζει να ριξει τιποτα πανω
κατι σα λιπασμα τελος παντων
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • το θαυμα.jpg
    το θαυμα.jpg
    83,2 KB · Εμφανίσεις: 33
  • pro-vlima.jpg
    pro-vlima.jpg
    173,4 KB · Εμφανίσεις: 28

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όταν είχε χωρίστρα...:tooth::headbang2:
 

Συνημμένα

  • ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    160,1 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φωτο απο χτες τη νύχτα. Καλη φαση.
ποσο πηγε το σκηνικο csi τυπε;
Νισαφι πια, ανηψιος του εισαι και φοβασε οτι θα δεν θα σου αφησει σεντς?
Αν δεν τα φαει με μουνια που πρεπει να τα ξοδεψει?
Δε λέω κ'εγώ μπορώ να δώσω 10 ευρώ γιά να :knockinb: στο Μεταξουργείο ,20 Ευρώ γιά να :knockinb: στη Φυλής και εδώ 30-40 Ευρώ γιά να :knockinb: μιά ώρα.
Αλλά να μένεις σε μιά αποθήκη να μην έχεις ούτε βρακί να φορέσεις γιά αυτοκίνητο δε το συζητάω :2funny: και να δίνεις τρελλά λεφτά γιά να έχεις δίπλα σου μιά ανύπαρκτη γιά γυναικία παρέα και γιά να την βγάλει φώτο να την βάλεις στο σά'ι'τ να σε θαυμάσουν οι ακόμα πιό τελειωμένοι από σένα είναι γιά :2funny::headbang:
Του Αλγερινού η γκόμενα είναι κλάσεις ανώτερη απ'αυτήν :2funny: και αυτός την πήγε KFC και μπόουλινγκ άντε να έδωσε το πολύ 40 Ευρώ ενώ ο Βλάκμαν μπορεί να έφαγε και 3.000 :headbang::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ ο περί ου ο λόγος Αλγερινός θωπεύει τον καράφλα,από την έκφραση του Μαρκελοδημητράκι το δάκτυλο-δάκτυλα μάλλον έχουν μπει βαθιά...:confused::confused::confused:


 

Συνημμένα

  • Αλγερινος χουφτωνει καραφλα.png
    Αλγερινος χουφτωνει καραφλα.png
    2 MB · Εμφανίσεις: 30

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Ήθελα να ´ξερα γιατί δίνει λεφτά σε κοκαλιάρες, είναι κρίμα από τον θεό.

Αλλά να μένεις σε μιά αποθήκη να μην έχεις ούτε βρακί να φορέσεις γιά αυτοκίνητο δε το συζητάω :2funny: και να δίνεις τρελλά λεφτά γιά να έχεις δίπλα σου μιά ανύπαρκτη γιά γυναικία παρέα και γιά να την βγάλει φώτο να την βάλεις στο σά'ι'τ να σε θαυμάσουν οι ακόμα πιό τελειωμένοι από σένα είναι γιά :2funny::headbang:
Του Αλγερινού η γκόμενα είναι κλάσεις ανώτερη απ'αυτήν :2funny: και αυτός την πήγε KFC και μπόουλινγκ άντε να έδωσε το πολύ 40 Ευρώ ενώ ο Βλάκμαν μπορεί να έφαγε και 3.000 :headbang::2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom