Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
[quote author=hustler link=undefined date=undefined][quote author=DeanCorso link=undefined date=undefined][quote author=hustler link=undefined date=undefined] κωλοδαχτυλο που μ' αρέσει... [/quote]γι αυτο μιλα για τη σουφρα σ παλιομ@υνοπανο[/quote]Ρε παλιοπουστα 2 λεπτά σε ψαξα , ποτέ δεν πέφτω εξω με τους βρωμοπουστες, άντε κρύψου ΝΑΥΑΓΙΟ τωρα.
Σου έγραψα να φύγεις από το νήμα, σε κάθε σου ποστ θα παίρνεις αυτό για απάντηση...Τι γαμήσι έφαγες ρε καρμηροπουστα ??? Όλα τα φλόκια στη μάπα...:2on1::2on1::2on1:[/quote]


Που είσαι ρε crosouli που χάθηκες ? Πηγες περίπτερο για σερβιέτες ? Μάτωσε το κωλαράκι σου ?

:2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το καραφλό ΑΜΕΑ νομίζει ότι όσοι τον κράζουν είναι κλώνοι,δεν έχει πάρει χαμπάρι πως τον φτύνουν...νομίζει πως βρέχει.

Εμείς απλά έχουμε αποδεχτεί ότι όσοι τον στηρίζουν είναι καθυστερημένοι.:2funny::uglystupid:

ΥΓ.Μπόνους κουίζ...βρείτε τις διαφορές.


 

Συνημμένα

  • dimitrakis-alopekiasi.jpg
    dimitrakis-alopekiasi.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 25
  • καραφλο...πιθηκα;))).jpg
    καραφλο...πιθηκα;))).jpg
    11,9 KB · Εμφανίσεις: 25

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
[quote author=Kman2 link=undefined date=undefined]Πάντως πολύ μουνι Σαντορινη.Απειρες ευκαιρίες.
Αλλα χτυπάνε πολυ στις τιμές οι νησιώτες αν και για τα ευρωπαϊκά δεδομένα δεν είναι πολύ ακριβά.[/quote]
Για να καταλάβει ο αναγνώστης τι μαλάκας είσαι βάζω της φωτογραφίες του Αλγερινού με έναν φίλο του ακόμα πιό βλάκα και 2 πεινασμένες που είχαν (η φώτο είναι λίγο παλιά αλλά δεν έχει τοση σημασία).Με αυτές είχε βγει 2-3 φορές τότε που έβγαλαν της φώτο της πήγαν και της τά'ι'σαν στα KFC μετά σε ένα εμπορικό κέντρο που έχει σινεμά,μπόουλινγκ και αυτή τη μαλακία που πυροβολείς με τα πλαστικά πιστολάκια μετά της πήδηξαν.Τα ξέρω όλα αυτά γιατί μου είχε σπάσει τα τηλέφωνα και φώναζε εμένα να έρθω γιά να πάω με τη μία.
Εγώ όπως σας έχω πει βαριέμαι.Θέλω της φέρνω αμέσως στο σπίτι μου (ακόμα καλύτερα αν έρχονται από μόνες τους) και μετά να φεύγουν κάτι που δυστηχώς δεν γίνεται!Η Κορεάτισα έτσι με κατάκτησε!Με παίρνει τηλέφωνο μία μου λέει να έρθω της λέω δεν μπορώ,μετά από 2-3 μέρες με παίρνει ε,κάποια στιγμή θα της πω έλα.
Γιατί γελάω με σας τους φουκαράδες,γιατί ο Αλγερινός που είναι γιά κλάμματα (όχι ότι εσύ είσαι καλύτερος του) παίρνει γκόμενες και της πηγαίνει KFC αν δεν της τα'ι'σει στο σουβλατζίδικο του και μετα της πηγαίνει στα μπόουλινγκ ενώ ο Βλάκμαν γιά πολύ χειρότερες,ανύπαρκτες πληρώνει εισητήρια γιά Σαντορίνη και τους δίνει και λεφτά χωρίς μετά να του κάθονται.
Στο σύνολο άντε να έφαγε ο καθένας 2.000 (25 Ευρώ) εγώ του είχα πει τότε σιγά μην πηγαίνω να της γυρίζω όλη μέρα και να χαλάσω τόσα λεφτά!Δεν πάω καλύτερα με τα ίδια λεφτά σαλόν να γαμήσω να ξεκαβλώσω και μετά να είμαι ελεύθερος να κάνω την βόλτα μου.
Οι Ελληνες που έρχονται εδώ που είναι φουκαράδες σα το νυχτοφύλακα είναι πολύ χειρότεροι του Αλγερινού γιατί ο Αλγερινός τουλάχιστον έχει κάποια λεφτά και δεν πεινάει όπως ο Νυχτοφύλακας και έχει νορμάλ διαμέρισμα και αυτοκίνητο.
Καλά σε λέω βλάκμαν είσαι γιά πάρα πολλά γιαούρτια!Η Σκιουρίνα μου είναι κλάσεις ανώτερη από τη δικιά σου έχει και φανταστικά βυζιάκαι δεν έχει ξυνισμένη φάτσα και συναντιόμαστε και έρχεται σπίτι μου και πηγαίνουμε μετά και γιά κάνα χάμπουργκερ!Της φέρομαι πολύ καλά αλλά διακοπές δεν πάω με καμία είναι εντελώς πονταικό!
Αυτά γιά να καταλάβει ο αναγνώστης γιατί γελάω με τον φουκαρά τον Βλάκμαν.Όπως είπα ακόμα πιό γελοίοι και φουκαράδες είναι αυτοί οι τελειωμένοι που τον θαυμάζουν.
 

Συνημμένα

  • Alg2.jpg
    Alg2.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 40
  • alg.jpg
    alg.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 37
  • σκιουρίνα σέλφι.jpg
    σκιουρίνα σέλφι.jpg
    181,8 KB · Εμφανίσεις: 37
  • gataki skiourina.jpg
    gataki skiourina.jpg
    232,1 KB · Εμφανίσεις: 42

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πως γίνεται ρε σκατο-μεταναστη όσοι σε υποστηρίζουν να γουστάρουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΡΙΑ και ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΑ στη τρύπα τους

:think:

forum
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τι ρωτάς και εσύ...
Εδώ άρχισε να βάζει φωτογραφίες από τους Αλγερινούς γαμιάδες του...:confused:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=hustler link=undefined date=undefined]
[/quote]Eπειδη εισαι ηλιθιος και δεν καταλαβαινεις ακομη τι διαβαζεις, αφου δεν κατανοεις την ελληνικη γλωσσα..
και ψαχνεις αγωνιωδως απο καπου να πιαστεις, αλλα δεν βρισκεις..
ελα και πιασου απο την π@υτσα μου, θα βαλω ομως καποτα να μην μου την λερωσεις με τα βρωμοχερα σου κωθωνι
παλιοπ@υστα
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
[quote author=Χαρίλαος Τρικούπης link=undefined date=undefined]Τι ρωτάς και εσύ...
Εδώ άρχισε να βάζει φωτογραφίες από τους Αλγερινούς γαμιάδες του...:confused:[/quote]


Όλο αυτογκόλ βάζει ο Σκατοκαραφλοδημητρακης :2funny:

Η DenaCross που χάθηκε ?

:think:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
[quote author=Kman2 link=undefined date=undefined] Γενικά πάντως πολύ μουνι εκεί έξω.Πρεπει να σκεφτώ ενα σύστημα ινστασπονσορινγκ,καμακι και στα καπακια σπονσοριλίκι,πιστεύω είναι εφαρμόσιμο ακόμα και στα θερετρα Ελλάδα.[/quote]

Αρχοντα μπορεις να βαζεις στο insta τοποθεσιες και να σου βγαζει τα προσφατα ποστ
Θα σου ελεγα μολις φυγει η σλοβακα να πας Μυκονο
Χτυπα santaanna (κλασικο βιζιτομαγαζο) και θα σου βγαλει τα βιζιτονια της ημερας
Στειλτες πως εισαι εκει με διαθεσιμους βαλκανικους πυραυλους
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
[quote author=DeanCorso link=undefined date=undefined][quote author=hustler link=undefined date=undefined]
[/quote]
[/quote]

Το δάχτυλο μπήκε ΟΛΟ ή μέχρι τον αγκώνα ???
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
[quote author=Kman2 link=undefined date=undefined] Γενικά πάντως πολύ μουνι εκεί έξω.Πρεπει να σκεφτώ ενα σύστημα ινστασπονσορινγκ,καμακι και στα καπακια σπονσοριλίκι,πιστεύω είναι εφαρμόσιμο ακόμα και στα θερετρα Ελλάδα.[/quote]
Άρχοντα αυτές είναι οι τρεις βασικές ερωτήσεις που πρέπει να κάνεις στις σπονσορέτες σου πριν το κλείσιμο του deal.

Είσαι πάνω από 60 κιλά;

Το μέγεθος του σουτιέν σου είναι τουλάχιστον D-Cup;

Η περίμετρος των γοφών σου είναι minimum 93cm;


Με στεναχωρεί που βλέπω δίπλα σου την κοκαλιάρα.....
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=hustler link=undefined date=undefined][/quote] Χοντρυνε το και αλλο το παιχνιδι και θα το φτασω στα ακρα.. μην κλαψουριζεις μετα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
[quote author=makhswrx link=undefined date=undefined][quote author=Kman2 link=undefined date=undefined] Γενικά πάντως πολύ μουνι εκεί έξω.Πρεπει να σκεφτώ ενα σύστημα ινστασπονσορινγκ,καμακι και στα καπακια σπονσοριλίκι,πιστεύω είναι εφαρμόσιμο ακόμα και στα θερετρα Ελλάδα.[/quote]
Άρχοντα αυτές είναι οι τρεις βασικές ερωτήσεις που πρέπει να κάνεις στις σπονσορέτες σου πριν το κλείσιμο του deal.

Είσαι πάνω από 58 κιλά;

Το μέγεθος του σουτιέν σου είναι τουλάχιστον D-Cup;

Η περίμετρος των γοφών σου είναι minimum 93cm;


Με στεναχωρεί που βλέπω δίπλα σου την κοκαλιάρα..... [/quote]
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
[quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=Kman2 link=undefined date=undefined]Πάντως πολύ μουνι Σαντορινη.Απειρες ευκαιρίες.
Αλλα χτυπάνε πολυ στις τιμές οι νησιώτες αν και για τα ευρωπαϊκά δεδομένα δεν είναι πολύ ακριβά.[/quote]
Για να καταλάβει ο αναγνώστης τι μαλάκας είσαι βάζω της φωτογραφίες του Αλγερινού με έναν φίλο του ακόμα πιό βλάκα και 2 πεινασμένες που είχαν (η φώτο είναι λίγο παλιά αλλά δεν έχει τοση σημασία).Με αυτές είχε βγει 2-3 φορές τότε που έβγαλαν της φώτο της πήγαν και της τά'ι'σαν στα KFC μετά σε ένα εμπορικό κέντρο που έχει σινεμά,μπόουλινγκ και αυτή τη μαλακία που πυροβολείς με τα πλαστικά πιστολάκια μετά της πήδηξαν.Τα ξέρω όλα αυτά γιατί μου είχε σπάσει τα τηλέφωνα και φώναζε εμένα να έρθω γιά να πάω με τη μία.
Εγώ όπως σας έχω πει βαριέμαι.Θέλω της φέρνω αμέσως στο σπίτι μου (ακόμα καλύτερα αν έρχονται από μόνες τους) και μετά να φεύγουν κάτι που δυστηχώς δεν γίνεται!Η Κορεάτισα έτσι με κατάκτησε!Με παίρνει τηλέφωνο μία μου λέει να έρθω της λέω δεν μπορώ,μετά από 2-3 μέρες με παίρνει ε,κάποια στιγμή θα της πω έλα.
Γιατί γελάω με σας τους φουκαράδες,γιατί ο Αλγερινός που είναι γιά κλάμματα (όχι ότι εσύ είσαι καλύτερος του) παίρνει γκόμενες και της πηγαίνει KFC αν δεν της τα'ι'σει στο σουβλατζίδικο του και μετα της πηγαίνει στα μπόουλινγκ ενώ ο Βλάκμαν γιά πολύ χειρότερες,ανύπαρκτες πληρώνει εισητήρια γιά Σαντορίνη και τους δίνει και λεφτά χωρίς μετά να του κάθονται.
Στο σύνολο άντε να έφαγε ο καθένας 2.000 (25 Ευρώ) εγώ του είχα πει τότε σιγά μην πηγαίνω να της γυρίζω όλη μέρα και να χαλάσω τόσα λεφτά!Δεν πάω καλύτερα με τα ίδια λεφτά σαλόν να γαμήσω να ξεκαβλώσω και μετά να είμαι ελεύθερος να κάνω την βόλτα μου.
Οι Ελληνες που έρχονται εδώ που είναι φουκαράδες σα το νυχτοφύλακα είναι πολύ χειρότεροι του Αλγερινού γιατί ο Αλγερινός τουλάχιστον έχει κάποια λεφτά και δεν πεινάει όπως ο Νυχτοφύλακας και έχει νορμάλ διαμέρισμα και αυτοκίνητο.
Καλά σε λέω βλάκμαν είσαι γιά πάρα πολλά γιαούρτια!Η Σκιουρίνα μου είναι κλάσεις ανώτερη από τη δικιά σου έχει και φανταστικά βυζιάκαι δεν έχει ξυνισμένη φάτσα και συναντιόμαστε και έρχεται σπίτι μου και πηγαίνουμε μετά και γιά κάνα χάμπουργκερ!Της φέρομαι πολύ καλά αλλά διακοπές δεν πάω με καμία είναι εντελώς πονταικό!
Αυτά γιά να καταλάβει ο αναγνώστης γιατί γελάω με τον φουκαρά τον Βλάκμαν.Όπως είπα ακόμα πιό γελοίοι και φουκαράδες είναι αυτοί οι τελειωμένοι που τον θαυμάζουν.[/quote]

Αλγερινοι και Τουρκοι ειναι οι φιλοι σου?
Καλυτερα να μεινεις με τα γατια
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=hustler link=undefined date=undefined]
[/quote]Τον βρωμοπατο σου ρωτα που ξερει..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined]
Εδώ είσαι λάθος!Η πουτάνα παίρνει λεφτά λίγα ή πολλά και την γαμάς!Εδώ έχουμε κλασική περίπτωση απάτης,του παίρνουν λεφτά και δεν του κάθονται κιόλας.
[/quote] :grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Τι έγινε δεν βρίζεις μάνες τώρα ? Πισωγλεντη

Γράψε στην ημερήσια κριτική το ξεκωλιασμα που σου έκανα σημερα ...

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=rigass link=undefined date=undefined]
Φιλε Dean. Θα σε παρακαλουσα να διαβασεις το πρωτο ποστ αυτου του θρεντ.
[/quote]ενταξει friend, καλη συνεχεια
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=hustler link=undefined date=undefined]
[/quote]εισαι ετοιμος για το ψυχιατρειο αν δεν το χεις καταλαβει.. εδω δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις και προσπαθεις να ριξεις λασπη.,
σε χω γραμμενο στην ψωλ@ρα και τις @@ρχιδαρες μ, ενας βρωμερος κωλογερος εισαι, ζομπι των τσοντοσινεμα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[quote author=hustler link=undefined date=undefined]
[/quote]βρε παπ@ρα φαντασιοπληκτε εσυ αρχισες τις μ@λακιες σου χθες
χαρακτηριζοντας εμενα και εμμεσα την δικια μ μανα.. -σαλτα και γ@μησου τωρα μ@υνοπανο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
[quote author=rigass link=undefined date=undefined][quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=Kman2 link=undefined date=undefined]Πάντως πολύ μουνι Σαντορινη.Απειρες ευκαιρίες.
Αλλα χτυπάνε πολυ στις τιμές οι νησιώτες αν και για τα ευρωπαϊκά δεδομένα δεν είναι πολύ ακριβά.[/quote]
Για να καταλάβει ο αναγνώστης τι μαλάκας είσαι βάζω της φωτογραφίες του Αλγερινού με έναν φίλο του ακόμα πιό βλάκα και 2 πεινασμένες που είχαν (η φώτο είναι λίγο παλιά αλλά δεν έχει τοση σημασία).Με αυτές είχε βγει 2-3 φορές τότε που έβγαλαν της φώτο της πήγαν και της τά'ι'σαν στα KFC μετά σε ένα εμπορικό κέντρο που έχει σινεμά,μπόουλινγκ και αυτή τη μαλακία που πυροβολείς με τα πλαστικά πιστολάκια μετά της πήδηξαν.Τα ξέρω όλα αυτά γιατί μου είχε σπάσει τα τηλέφωνα και φώναζε εμένα να έρθω γιά να πάω με τη μία.
Εγώ όπως σας έχω πει βαριέμαι.Θέλω της φέρνω αμέσως στο σπίτι μου (ακόμα καλύτερα αν έρχονται από μόνες τους) και μετά να φεύγουν κάτι που δυστηχώς δεν γίνεται!Η Κορεάτισα έτσι με κατάκτησε!Με παίρνει τηλέφωνο μία μου λέει να έρθω της λέω δεν μπορώ,μετά από 2-3 μέρες με παίρνει ε,κάποια στιγμή θα της πω έλα.
Γιατί γελάω με σας τους φουκαράδες,γιατί ο Αλγερινός που είναι γιά κλάμματα (όχι ότι εσύ είσαι καλύτερος του) παίρνει γκόμενες και της πηγαίνει KFC αν δεν της τα'ι'σει στο σουβλατζίδικο του και μετα της πηγαίνει στα μπόουλινγκ ενώ ο Βλάκμαν γιά πολύ χειρότερες,ανύπαρκτες πληρώνει εισητήρια γιά Σαντορίνη και τους δίνει και λεφτά χωρίς μετά να του κάθονται.
Στο σύνολο άντε να έφαγε ο καθένας 2.000 (25 Ευρώ) εγώ του είχα πει τότε σιγά μην πηγαίνω να της γυρίζω όλη μέρα και να χαλάσω τόσα λεφτά!Δεν πάω καλύτερα με τα ίδια λεφτά σαλόν να γαμήσω να ξεκαβλώσω και μετά να είμαι ελεύθερος να κάνω την βόλτα μου.
Οι Ελληνες που έρχονται εδώ που είναι φουκαράδες σα το νυχτοφύλακα είναι πολύ χειρότεροι του Αλγερινού γιατί ο Αλγερινός τουλάχιστον έχει κάποια λεφτά και δεν πεινάει όπως ο Νυχτοφύλακας και έχει νορμάλ διαμέρισμα και αυτοκίνητο.
Καλά σε λέω βλάκμαν είσαι γιά πάρα πολλά γιαούρτια!Η Σκιουρίνα μου είναι κλάσεις ανώτερη από τη δικιά σου έχει και φανταστικά βυζιάκαι δεν έχει ξυνισμένη φάτσα και συναντιόμαστε και έρχεται σπίτι μου και πηγαίνουμε μετά και γιά κάνα χάμπουργκερ!Της φέρομαι πολύ καλά αλλά διακοπές δεν πάω με καμία είναι εντελώς πονταικό!
Αυτά γιά να καταλάβει ο αναγνώστης γιατί γελάω με τον φουκαρά τον Βλάκμαν.Όπως είπα ακόμα πιό γελοίοι και φουκαράδες είναι αυτοί οι τελειωμένοι που τον θαυμάζουν.[/quote]Αλγερινοι και Τουρκοι ειναι οι φιλοι σου?
Καλυτερα να μεινεις με τα γατια[/quote]

Από σένα και τον βλάκμαν που είσαστε άφραγκοι και κακομοίρηδες ακόμα και οι Αλγερινοι και οι Τούρκοι είναι κλάσεις ανώτεροι και δεν χρειάζεται να πληρώνουν εισητήρια και να δίνουν λεφτά σε τελειωμένες γιά να λένε ότι έχουν γυναικία παρέα και που μετά δεν τους κάθονται κιόλας.


[quote author=DeanCorso link=undefined date=undefined][quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined]
Εδώ είσαι λάθος!Η πουτάνα παίρνει λεφτά λίγα ή πολλά και την γαμάς!Εδώ έχουμε κλασική περίπτωση απάτης,του παίρνουν λεφτά και δεν του κάθονται κιόλας.
[/quote] :grin:[/quote]Στο μεταξύ ο Βλάκμαν το βούλωσε που έβαλα την σκιουρίνα που είναι πολύ καλύτερη από τη δικιά του και τη φώτο με τους Αλγερινούς με γκόμενες 1.000 φορές καλύτερες από την δικιά του.Που ακόμα κ'αυτοί δεν χρειάζεται να πληρώνουν χιλιάδες Ευρώ γιά να έχουν μιά τελειωμένη δίπλα τους που δεν θα τους κάτσει.
Θα αρχίσει να γράφει ο βλάκμαν μαλακίες σα να μην έχει συμβεί τίποτα.

Ο Ιωσήφ θέλει να τους στείλεις πούτσες έχει εθιστεί στις ψολές,εγώ σταμάτισα να του στέλνω πούτσες και έχει σκυλιάσει μαζί μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom