Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φωτο απο χτες τη νύχτα.Καλη φαση.
Βαλκανιος τσομπάνης checking out.

pAKo7I.jpg


 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Γεια σου αρχοντα με τα ωραια σου :)
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μπαλαμουτι στο Koo club.Γινοταν του μουνιου το πανηγύρι και ολες καμακωθηκαν απο διεθνείς καμακες.

AzmT2H.jpg


 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
[quote author=rigass link=undefined date=undefined][quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=Kman2 link=undefined date=undefined]Πάντως πολύ μουνι Σαντορινη.Απειρες ευκαιρίες.
Αλλα χτυπάνε πολυ στις τιμές οι νησιώτες αν και για τα ευρωπαϊκά δεδομένα δεν είναι πολύ ακριβά.
Για να καταλάβει ο αναγνώστης τι μαλάκας είσαι βάζω της φωτογραφίες του Αλγερινού με έναν φίλο του ακόμα πιό βλάκα και 2 πεινασμένες που είχαν (η φώτο είναι λίγο παλιά αλλά δεν έχει τοση σημασία).Με αυτές είχε βγει 2-3 φορές τότε που έβγαλαν της φώτο της πήγαν και της τά'ι'σαν στα KFC μετά σε ένα εμπορικό κέντρο που έχει σινεμά,μπόουλινγκ και αυτή τη μαλακία που πυροβολείς με τα πλαστικά πιστολάκια μετά της πήδηξαν.Τα ξέρω όλα αυτά γιατί μου είχε σπάσει τα τηλέφωνα και φώναζε εμένα να έρθω γιά να πάω με τη μία.
Εγώ όπως σας έχω πει βαριέμαι.Θέλω της φέρνω αμέσως στο σπίτι μου (ακόμα καλύτερα αν έρχονται από μόνες τους) και μετά να φεύγουν κάτι που δυστηχώς δεν γίνεται!Η Κορεάτισα έτσι με κατάκτησε!Με παίρνει τηλέφωνο μία μου λέει να έρθω της λέω δεν μπορώ,μετά από 2-3 μέρες με παίρνει ε,κάποια στιγμή θα της πω έλα.
Γιατί γελάω με σας τους φουκαράδες,γιατί ο Αλγερινός που είναι γιά κλάμματα (όχι ότι εσύ είσαι καλύτερος του) παίρνει γκόμενες και της πηγαίνει KFC αν δεν της τα'ι'σει στο σουβλατζίδικο του και μετα της πηγαίνει στα μπόουλινγκ ενώ ο Βλάκμαν γιά πολύ χειρότερες,ανύπαρκτες πληρώνει εισητήρια γιά Σαντορίνη και τους δίνει και λεφτά χωρίς μετά να του κάθονται.
Στο σύνολο άντε να έφαγε ο καθένας 2.000 (25 Ευρώ) εγώ του είχα πει τότε σιγά μην πηγαίνω να της γυρίζω όλη μέρα και να χαλάσω τόσα λεφτά!Δεν πάω καλύτερα με τα ίδια λεφτά σαλόν να γαμήσω να ξεκαβλώσω και μετά να είμαι ελεύθερος να κάνω την βόλτα μου.
Οι Ελληνες που έρχονται εδώ που είναι φουκαράδες σα το νυχτοφύλακα είναι πολύ χειρότεροι του Αλγερινού γιατί ο Αλγερινός τουλάχιστον έχει κάποια λεφτά και δεν πεινάει όπως ο Νυχτοφύλακας και έχει νορμάλ διαμέρισμα και αυτοκίνητο.
Καλά σε λέω βλάκμαν είσαι γιά πάρα πολλά γιαούρτια!Η Σκιουρίνα μου είναι κλάσεις ανώτερη από τη δικιά σου έχει και φανταστικά βυζιάκαι δεν έχει ξυνισμένη φάτσα και συναντιόμαστε και έρχεται σπίτι μου και πηγαίνουμε μετά και γιά κάνα χάμπουργκερ!Της φέρομαι πολύ καλά αλλά διακοπές δεν πάω με καμία είναι εντελώς πονταικό!
Αυτά γιά να καταλάβει ο αναγνώστης γιατί γελάω με τον φουκαρά τον Βλάκμαν.Όπως είπα ακόμα πιό γελοίοι και φουκαράδες είναι αυτοί οι τελειωμένοι που τον θαυμάζουν.[/quote]Αλγερινοι και Τουρκοι ειναι οι φιλοι σου?
Καλυτερα να μεινεις με τα γατια[/quote]Από σένα και τον βλάκμαν που είσαστε άφραγκοι και κακομοίρηδες ακόμα και οι Αλγερινοι και οι Τούρκοι είναι κλάσεις ανώτεροι και δεν χρειάζεται να πληρώνουν εισητήρια και να δίνουν λεφτά σε τελειωμένες γιά να λένε ότι έχουν γυναικία παρέα και που μετά δεν τους κάθονται κιόλας.[quote author=DeanCorso link=undefined date=undefined][quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined]
Εδώ είσαι λάθος!Η πουτάνα παίρνει λεφτά λίγα ή πολλά και την γαμάς!Εδώ έχουμε κλασική περίπτωση απάτης,του παίρνουν λεφτά και δεν του κάθονται κιόλας.
[/quote] :grin:[/quote]Στο μεταξύ ο Βλάκμαν το βούλωσε που έβαλα την σκιουρίνα που είναι πολύ καλύτερη από τη δικιά του και τη φώτο με τους Αλγερινούς με γκόμενες 1.000 φορές καλύτερες από την δικιά του.Που ακόμα κ'αυτοί δεν χρειάζεται να πληρώνουν χιλιάδες Ευρώ γιά να έχουν μιά τελειωμένη δίπλα τους που δεν θα τους κάτσει.
Θα αρχίσει να γράφει ο βλάκμαν μαλακίες σα να μην έχει συμβεί τίποτα.Ο Ιωσήφ θέλει να τους στείλεις πούτσες έχει εθιστεί στις ψολές,εγώ σταμάτισα να του στέλνω πούτσες και έχει σκυλιάσει μαζί μου.[/quote]

Ποιος σου ειπε οτι πληρωνω εισητηρια ρε δημητρακη που μεταναστευσες αγ. Πετρούπολη και γαμας ακομα και τα μπαζα με πληρωμη εστω και σε σαντουιτς γιατι δεν πιανουν ρουβλι

Βαζεις αλγερινοτουρκους πανω απο Ελληνες.. Ενδιαφερον
Μηπως σε γαμανε καλυτερα?

Ενας Μονσελας μονο σε σωζει
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αμόκ ο καράφλας...θα βρει παρηγοριά στον Αλγερινό.:confused:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Η κοινωνική ζωή του Μήτσου είναι πράγματι ζηλευτή :confused:

Ένας Αλγερινός, μια Μογγολα πουτανα εν αποστρατεία και ένας τραβελος πρώην μπετατζής.

Ρε μαλάκα Μήτσο τι βόθρος είναι η ζωή σου? Από πότε έχεις να μιλήσεις με φυσιολογικό άνθρωπο?

Ο τελειωμένος είναι για δέσιμο και τρελάδικο ή καλύτερα σε κάνα κλουβί στο ζωολογικό κήπο να τον ταΐζουν τα παιδάκια και να γελάνε?

Ποια η γνώμη σας?? :P
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Η κοινωνική ζωή του Μήτσου είναι πράγματι ζηλευτή :confused:Ένας Αλγερινός, μια Μογγολα πουτανα εν αποστρατεία και ένας τραβελος πρώην μπετατζής.Ρε μαλάκα Μήτσο τι βόθρος είναι η ζωή σου? Από πότε έχεις να μιλήσεις με φυσιολογικό άνθρωπο?Ο τελειωμένος είναι για δέσιμο και τρελάδικο ή καλύτερα σε κάνα κλουβί στο ζωολογικό κήπο να τον ταΐζουν τα παιδάκια και να γελάνε?Ποια η γνώμη σας?? :P
Η κορυφη του παγοβουνου...

Ομοφυλοφιλικες σχεσεις
Εκπληρωση κοπρολαγνικων φαντασιωσεων για 200$ τον μηνα
Κατοικια γιαπί
Διατροφη οτι πιο φτηνο εχει το mcdonalds
Αποκληρωση λογω βλακειας
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ποιον φουκαρά κράζουμε σήμερα? Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω emoticons για κάποιο λόγο, πάντως ο Δημήτρης σας έκανε ρόμπα με την νέα έκδοση επίσης το ίδιο και εγώ όταν ολοκληρωθεί η αναβάθμιση, το θέμα των ημερών είναι η γκόμενα του κμαν που επαναλαμβάνω για ένα στούντιο στο Γκάζι κάνει, αυτός ο γκαστερμπαιτερ ποιος ξέρει πόσα λεφτά έσκασε, και φυσικά δεν λέει γιατί θα γίνει ρεζίλι
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ρε γκαστερμπαιτερ φύλακα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω παράθεση, η δική σου ζωή είναι καλύτερη? Διωκόμενος από την τράπεζα και την πρώην, μοναχός σου, ούτε φίλους, καλα Γερμανίδες δεν το συζητώ καν εσένα περιμένανε, τρως ελληνικά φαγητά ακόμα, θες να επιστρέφεις Ελλάδα, δουλεύεις 15ωρα και εχεις σαλτάρει, είναι ζωή αυτή ρε ναυάγιο γκαστερμπαιτερ? Να πω ότι αποταμίευες να πω οκ, όλα τα λεφτά που βγάζεις πάνε όλα σχεδόν Ελλάδα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
χαχαχαχαχα σιγα μην χαλασω λεει ο διμητρακης 25 ευρο χαχαχαχα.ευχαριστω κλωνοι δεν χρειαζετε να προσθεσω κατι.
ο :woldman: ιωσηφ ειναι στην σοφια εδω και λιγες μερες,μου ειπαι αποτρελαθηκε ο προεδρος απο τους κλωνους.
χαθηκε ο τροβαδουρος να πει και αυτος καμια καλη κουβεντα για τον πορνομεταναστη:embarrase
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Δεν μπορεί να κάνει παράθεση η Μαρκέλλα.

Μιλάμε για έναν άλλο βλάκα γαλαξιακών διαστάσεων.

Ακόμη ένα κάδρο στη πινακοθήκη των ηλιθίων του bou.com.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν μπορεί να κάνει παράθεση η Μαρκέλλα.Μιλάμε για έναν άλλο βλάκα γαλαξιακών διαστάσεων.Ακόμη ένα κάδρο στη πινακοθήκη των ηλιθίων του bou.com.


Και πούστης και βλάκας.:tooth::tooth::tooth:

Ούτε emoji μπορεί να βάλει...σαν τον καράφλα...:confused:

Μόνο ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΡΙΑ στον κώλο του.:grin:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Η κοινωνική ζωή του Μήτσου είναι πράγματι ζηλευτή :confused:Ένας Αλγερινός, μια Μογγολα πουτανα εν αποστρατεία και ένας τραβελος πρώην μπετατζής.Ρε μαλάκα Μήτσο τι βόθρος είναι η ζωή σου? Από πότε έχεις να μιλήσεις με φυσιολογικό άνθρωπο?Ο τελειωμένος είναι για δέσιμο και τρελάδικο ή καλύτερα σε κάνα κλουβί στο ζωολογικό κήπο να τον ταΐζουν τα παιδάκια και να γελάνε?Ποια η γνώμη σας?? :P

Θα μιλήσω ως ουδέτερος σε αυτήν την βλακώδη και άνευ λόγου διαμάχη.
Και ο πορνομήτσος και ο Κμαν έχουν κουράσει,ο καθένας με τον τρόπο τους.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Δεν μπορεί να κάνει παράθεση η Μαρκέλλα.Μιλάμε για έναν άλλο βλάκα γαλαξιακών διαστάσεων.Ακόμη ένα κάδρο στη πινακοθήκη των ηλιθίων του bou.com.
καλά εσύ ρε τελειωμένε φουκαρά τι πετάγεσαι? Η πλάκα εδώ μέσα είναι ότι έχετε αλληλεγγύη όλοι οι φουκαράδες μεταξύ σας, σας είδα και στο Ελ μπάσα πόσο αλληλεγγύη είχατε που θάβατε ο ένας τον άλλον, που σας έφερνε ο άλλος φαγητό και τον θάβατε ότι βρωμάει και χίλια 2, αν είμαι μαλακας να ξέρεις σε λίγο καιρό το σαιτ θα είναι βαρύ για παλιά pc να δω που θα βρείτε τα λεφτά οι φουκαράδες να πάρετε καινούργιο καλό υπολογιστή, υπάρχει αναβάθμιση την μία μου έχει την παράθεση την άλλη όχι, όσο για τον τελειωμένο γερο βαριέμαι να του απαντήσω όλο τα ίδια γράφει, ούτε ο κλώνος μου ο Δημήτρης του απαντάει πλέον
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μαρκέλλα,έμαθες να κάνεις παράθεση,σου αξίζει ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΟΡΙΟ...
...όταν μάθεις να βάζεις και emoji θα φας πολλές πούτσες.:tooth::tooth::tooth:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Η κοινωνική ζωή του Μήτσου είναι πράγματι ζηλευτή :confused:Ένας Αλγερινός, μια Μογγολα πουτανα εν αποστρατεία και ένας τραβελος πρώην μπετατζής.Ρε μαλάκα Μήτσο τι βόθρος είναι η ζωή σου? Από πότε έχεις να μιλήσεις με φυσιολογικό άνθρωπο?Ο τελειωμένος είναι για δέσιμο και τρελάδικο ή καλύτερα σε κάνα κλουβί στο ζωολογικό κήπο να τον ταΐζουν τα παιδάκια και να γελάνε?Ποια η γνώμη σας?? :P
Θα μιλήσω ως ουδέτερος σε αυτήν την βλακώδη και άνευ λόγου διαμάχη.
Και ο πορνομήτσος και ο Κμαν έχουν κουράσει,ο καθένας με τον τρόπο τους.

Εδω όμως τυπε είναι το νήμα του Αρχοντος , γουστάρει να γραφει τις περιπέτειες του και τα γούστα του.

Ας κάνουν ένα νήμα τα λοιπά γνωστα ΝΑΥΑΓΙΑ πως γαμουσαν το 88 και το 90 με περιτύλιγμα από τσίχλα, σφηνακι μπύρα, λακ , κραγιον και ματοχαντρα, αναπολώντας τα παλιά ..

Το παίγνιο είπαμε αλλαζει κάθε στιγμή κάθε ώρα και τα ΝΑΥΑΓΙΑ τον κατηγορούν ότι αυτός χαλάει τη πιάτσα..

Έγραψε για 200 τη μέρα VFM εξήγησε ένας λίγο πριν , όταν άλλοι έσκαγαν 700ρια για μια χτυκιαρα στο Λουτράκι..

Γράφει στο νήμα και τις επιτυχίες και τις αποτυχίες του , την ώρα που οι υπόλοιποι ανεβάζουν φώτο 15ετίας , μογγολάκια με σαντουιτς και αλγερινους που τους σφυραν τη κωλοτρυπα..

:hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
[quote author=rigass link=undefined date=undefined][quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=Kman2 link=undefined date=undefined]Πάντως πολύ μουνι Σαντορινη.Απειρες ευκαιρίες.
Αλλα χτυπάνε πολυ στις τιμές οι νησιώτες αν και για τα ευρωπαϊκά δεδομένα δεν είναι πολύ ακριβά.
Για να καταλάβει ο αναγνώστης τι μαλάκας είσαι βάζω της φωτογραφίες του Αλγερινού με έναν φίλο του ακόμα πιό βλάκα και 2 πεινασμένες που είχαν (η φώτο είναι λίγο παλιά αλλά δεν έχει τοση σημασία).Με αυτές είχε βγει 2-3 φορές τότε που έβγαλαν της φώτο της πήγαν και της τά'ι'σαν στα KFC μετά σε ένα εμπορικό κέντρο που έχει σινεμά,μπόουλινγκ και αυτή τη μαλακία που πυροβολείς με τα πλαστικά πιστολάκια μετά της πήδηξαν.Τα ξέρω όλα αυτά γιατί μου είχε σπάσει τα τηλέφωνα και φώναζε εμένα να έρθω γιά να πάω με τη μία.
Εγώ όπως σας έχω πει βαριέμαι.Θέλω της φέρνω αμέσως στο σπίτι μου (ακόμα καλύτερα αν έρχονται από μόνες τους) και μετά να φεύγουν κάτι που δυστηχώς δεν γίνεται!Η Κορεάτισα έτσι με κατάκτησε!Με παίρνει τηλέφωνο μία μου λέει να έρθω της λέω δεν μπορώ,μετά από 2-3 μέρες με παίρνει ε,κάποια στιγμή θα της πω έλα.
Γιατί γελάω με σας τους φουκαράδες,γιατί ο Αλγερινός που είναι γιά κλάμματα (όχι ότι εσύ είσαι καλύτερος του) παίρνει γκόμενες και της πηγαίνει KFC αν δεν της τα'ι'σει στο σουβλατζίδικο του και μετα της πηγαίνει στα μπόουλινγκ ενώ ο Βλάκμαν γιά πολύ χειρότερες,ανύπαρκτες πληρώνει εισητήρια γιά Σαντορίνη και τους δίνει και λεφτά χωρίς μετά να του κάθονται.
Στο σύνολο άντε να έφαγε ο καθένας 2.000 (25 Ευρώ) εγώ του είχα πει τότε σιγά μην πηγαίνω να της γυρίζω όλη μέρα και να χαλάσω τόσα λεφτά!Δεν πάω καλύτερα με τα ίδια λεφτά σαλόν να γαμήσω να ξεκαβλώσω και μετά να είμαι ελεύθερος να κάνω την βόλτα μου.
Οι Ελληνες που έρχονται εδώ που είναι φουκαράδες σα το νυχτοφύλακα είναι πολύ χειρότεροι του Αλγερινού γιατί ο Αλγερινός τουλάχιστον έχει κάποια λεφτά και δεν πεινάει όπως ο Νυχτοφύλακας και έχει νορμάλ διαμέρισμα και αυτοκίνητο.
Καλά σε λέω βλάκμαν είσαι γιά πάρα πολλά γιαούρτια!Η Σκιουρίνα μου είναι κλάσεις ανώτερη από τη δικιά σου έχει και φανταστικά βυζιάκαι δεν έχει ξυνισμένη φάτσα και συναντιόμαστε και έρχεται σπίτι μου και πηγαίνουμε μετά και γιά κάνα χάμπουργκερ!Της φέρομαι πολύ καλά αλλά διακοπές δεν πάω με καμία είναι εντελώς πονταικό!
Αυτά γιά να καταλάβει ο αναγνώστης γιατί γελάω με τον φουκαρά τον Βλάκμαν.Όπως είπα ακόμα πιό γελοίοι και φουκαράδες είναι αυτοί οι τελειωμένοι που τον θαυμάζουν.
Αλγερινοι και Τουρκοι ειναι οι φιλοι σου?
Καλυτερα να μεινεις με τα γατια[/quote]Από σένα και τον βλάκμαν που είσαστε άφραγκοι και κακομοίρηδες ακόμα και οι Αλγερινοι και οι Τούρκοι είναι κλάσεις ανώτεροι και δεν χρειάζεται να πληρώνουν εισητήρια και να δίνουν λεφτά σε τελειωμένες γιά να λένε ότι έχουν γυναικία παρέα και που μετά δεν τους κάθονται κιόλας.[quote author=DeanCorso link=undefined date=undefined][quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined]
Εδώ είσαι λάθος!Η πουτάνα παίρνει λεφτά λίγα ή πολλά και την γαμάς!Εδώ έχουμε κλασική περίπτωση απάτης,του παίρνουν λεφτά και δεν του κάθονται κιόλας.
[/quote] :grin:[/quote]Στο μεταξύ ο Βλάκμαν το βούλωσε που έβαλα την σκιουρίνα που είναι πολύ καλύτερη από τη δικιά του και τη φώτο με τους Αλγερινούς με γκόμενες 1.000 φορές καλύτερες από την δικιά του.Που ακόμα κ'αυτοί δεν χρειάζεται να πληρώνουν χιλιάδες Ευρώ γιά να έχουν μιά τελειωμένη δίπλα τους που δεν θα τους κάτσει.
Θα αρχίσει να γράφει ο βλάκμαν μαλακίες σα να μην έχει συμβεί τίποτα.Ο Ιωσήφ θέλει να τους στείλεις πούτσες έχει εθιστεί στις ψολές,εγώ σταμάτισα να του στέλνω πούτσες και έχει σκυλιάσει μαζί μου.[/quote]Ποιος σου ειπε οτι πληρωνω εισητηρια ρε δημητρακη που μεταναστευσες αγ. Πετρούπολη και γαμας ακομα και τα μπαζα με πληρωμη εστω και σε σαντουιτς γιατι δεν πιανουν ρουβλιΒαζεις αλγερινοτουρκους πανω απο Ελληνες.. Ενδιαφερον
Μηπως σε γαμανε καλυτερα?Ενας Μονσελας μονο σε σωζει[/quote]

Μα 4 φωτογραφίες μας έχεις βάλει από μιά φορά που πήγες μιά φορά στη ζωή σου 10-15 χρόνια πριν και μας τα έχεις ζαλίσει.Όλη σου η ζωη είναι 4 φωτογραφίες.
Ο Αλγερινός γιά γέλια είναι,είχα ρίξει πάρα πολύ γέλιο μαζί του!Έφτιαχνα ψευτικες σελίδες με φωτογραφίες από κοπέλες που κατέβαζα από το ιντερνέτ,του έγραφα,έβαζα κάποια γκόμενα μου να τον πάρει τηλέφωνο και τον έστελνα στου διαόλου τη μάνα και αυτός πήγαινε.Όμως παρόλη την βλακεία του ο Αλγερινός είναι πολύ ανώτερος από σας.Έχει αυτοκίνητο,έχει 2 σουβλατζίδικα και δικό του σπίτι και κάποια λεφτά.Ενώ εσείς είσαστε φουκαράδες και άφραγκοι!Εσένα αν σε γυρίσουν ανάποδα θα πέσουν 2-3 Ευρώ!Έλεγες ότι τα 500άρικα δεν υπάρχουν πιά,γιατί δεν τα έχεις δει ποτέ σου.
Εσείς είσαστε εντελώς αποτυχημένοι.Αν σας βάλω σε σειρά αποτυχίας ο πιό τελειωμένος είναι ο νυχτοφύλακας που χρωστάει παντού μετά είσαι εσύ που είσαι άφραγκος τελείως και μετά είναι ο Βλάκμαν που ίσα ίσα φυτοζωεί γιά να πάει 5 μέρες το χρόνο διακοπές.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε γκαστερμπαιτερ φύλακα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω παράθεση, η δική σου ζωή είναι καλύτερη? Διωκόμενος από την τράπεζα και την πρώην, μοναχός σου, ούτε φίλους, καλα Γερμανίδες δεν το συζητώ καν εσένα περιμένανε, τρως ελληνικά φαγητά ακόμα, θες να επιστρέφεις Ελλάδα, δουλεύεις 15ωρα και εχεις σαλτάρει, είναι ζωή αυτή ρε ναυάγιο γκαστερμπαιτερ? Να πω ότι αποταμίευες να πω οκ, όλα τα λεφτά που βγάζεις πάνε όλα σχεδόν Ελλάδα
Κρίμα που κωλόνει να ξαναβάλει φωτογραφίες :2funny:έριχνα πολύ γέλιο με την κακομοιριά του.Είδικά όταν έβαλε το δωματιο του είχαμε ρίξει τρελλό γέλιο με τον Σαββίδη :2funny:Του είχε γράψει,στην έρημο οι Τουαρέγκ ζούνε σε περισσότερο χώρο.Τώρα έχει γίνει σα βόδι γ'αυτό και δεν έβαλε ολόκληρες φωτογραφίες του αλλά από κάποια γωνία :2funny:
Εμένα τα διαμερίσματα είναι δικά μου και έχω αποδείξει πόσο είναι η αξία τους και 3 μήνες τώρα σας βάζω πόσα παίρνω κάθε μήνα και όπως βλέπετε δεν έχω πέσει κάτω από 2.500 το μήνα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom