Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ασχολούμαι με τα θέματα σπόνσορινγκ.Αμα ο άλλος είναι μπορδελιάρης ας γράψει για μπορδέλα.Αν είναι σχεσάκιας ας γράψει για ερωτοτουρισμό.Τι ζόρι τραβάνε με το σπόνσορινγκ,δεν το καταλαβαίνω.
Λέω εγώ στον άλλον οτι είναι μαλάκας γιατί πάει στα μπορδέλα μαζί με τους πάκηδες ή γιατί φορτώνεται νύφες,διακινδυνεύει,τον γαμάνε κτλ?Λέω πόσο μαλάκας είναι ο άλλος να πάει Πάρο π.χ. 10 μέρες να το παίζει Greek lover και να γυρνάει εδώ κι εκεί με μπακουροπαρέα κυνηγώντας τουρίστριες να ξοδεύει ένα σωρό λεφτά και να μένει αγάμητος?Να μη μιλήσουμε για τύπους που τα σκάνε στα μπουζούκια σε λουλούδια,τραπέζια κτλ μπας και γαμήσουν.
Γούστα είναι αυτά.
Εμένα μου αρέσει το σπόνσορινγκ.Σε άλλον αρέσουν τα μπουζούκια,σε άλλον τα μπορδέλα,σε άλλον οι έσκορτς σε άλλον το φρι καμάκι στα νησιά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πρέπει να συναντηθήκαμε όντως με τον markosp.Ωραίος τύπος.Αραχτός.
Αυτοί στα νησιά έχουν όλο το μουνί στα πόδια τους,αν ήμουνα εκεί κάθε βράδυ θα άραζα στα κοκταιηλάδικα,τα μαγαζιά και στα κλαμπ.Είναι αδύνατο να μη βρεις γκόμενα να γαμήσεις,πήχτρα στο μουνί είναι.Με σπόνσορινγκ δεν το συζητάω,βασιλιάς.Αλλά αν είσαι μονιμάς γίνεται και χωρίς.
Κυκλάδες είναι και στενά,στάνταρντ κάνεις κονέ,έχει διαφορά από Δωδεκάνησα.
Χερσόνησσος,Σαντορίνη,Αγία Νάπα είναι τα καλύτερα παραθεριστικά μέρη που έχω δει για καμάκι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
dimitrakis ο δασκαλος μου εστειλε απο την σοφια μυνημα οτι πρεπει να πας στον ψυχιατρο σου ελλαδα.
ειπε οτι δεν εχει κλωνους και οτι σου τα λεει στο πρωσωπο για το ποσο τραγικος εισαι.
οταν σχολιασα οτι μου αρεσει που γραφεις η σκιουρινα μου απαντησε ποια σκιουρινα?
δεν υπαρχει ουτε σκιουρινα ουτε καμια γκομενα!ολες τον εκλασαν γιατι καταλαβαν τι ειναι.
ουτε σκιουρινα γαμα,ουτε ντισκο,ουτε εξω βγαινει απο την τρωγλη του.
μου ειπε να σου γραψω οτι εισαι κλισμενος εδω και καιρο σε ενα δωματιο και εχεις σαλεψει
αφου δεν εχεις κανενα για παρεα.ολο στο ιτερνετ και τον παιζεις εισαι !
του απαντησα αφου στην ελλαδα καλυτερα θα ζει γιατι δεν φευγει?θα γαμα με 10 ευρο και
θα τρωει κανα σουβλακι.τι εμεινε το ζωντοβολο να ζει στην πετρουπολη σαν τριτοκοσμικος?
ο δασκαλος ιωσηφ που ειναι μυαλο μου απντησε οτι λογικα στοιχιζει λιγοτερα στους γονεις
του να ειναι πετρουπολη παρα σε κλινικη στην ελλαδα.ειναι ακριβα τα ψυχιατρεια!
θες 5 χιλιαρικα τον μηνα σε κλινικη,σου λενε αστον τρελο εκει μην γινομαστε ρεζιλι και του στελουμε κανα χαρτζιλικι.
τελικα εχειδικαιο ο μητσος,μονο κακια βγαζει ο γερο ξεκουτης ιωσηφ,
εγω παντως σας ελεγα ο μιτσος ειναι τυχερος που δεν εγραφε ο δασκαλος αλλα οι κλωνοι
αυτοι που ειναι πιο επιοικεις απο τον δασκαλο γεροντα ιωσηφ.ο δασκος παρεπιπτωντως και αυτος τον παιζει στην σοφια!
ασ τον παρει η μαρκελα που γουσταρει να βλεπει πουτσους να αυνανιζοντε παρεα απο το βαιπερ:embarrased:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
the sex pistols ειναι σωστη η αποψη σου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Εχεις τη Σλοβάκα να κάνει του κόσμου τις μαλακίες,πας να τη σώσεις και σου λέει όχι.Τη μια μαλακία πίσω από την άλλη.Οχι οτι οι Πολωνέζες είναι διαφορετικές.

Τί μαλακίες έκανε δηλαδή;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτός ο Αύγουστος είναι μήνας συναντήσεων ! Σήμερα με πτήση τράνζιτ ήρθε Ρόδο ένα πολύ δυνατό και παλιό αλλά αμφιλεγόμενο μέλος με συμμετοχή στα νήματά μας και διαπίστωσα πως είναι ευγενέστατος και ωραίος τύπος! Για δέκα λεπτά δεν προλάβαμε να συναντηθούμε και με ένα άλλο μέλος με χιλιάδες μυνήματα στο φόρουμ και να τα πούμε και οι τρείς! Θα είχε ενδιαφέρον διότι οι δύο τους τσακώνονταν ουκ ολίγες φορές εδώ αλλά υπήρχε θέληση και από τους δύο για συνάντηση!
Εγώ μέχρι εδώ, αν θέλουν οι άλλοι συνεχίζουν!

Ένα μεγάλο :respect: στον μέγα στρατηλάτη βαλκάνιο Αρχηγαρα μας για την Σλοβάκα και το όλο σκηνικό επιτυχίας! :hi:

Αυτό που μου έκανε εντύπωση από τις φωτογραφίες στη Σαντορίνη στη παραλία ήταν οι άδειες ξαπλώστρες... Είναι τραγικό για Αύγουστο σε αυτό το νησί !
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
dimitrakis ο δασκαλος μου εστειλε απο την σοφια μυνημα οτι πρεπει να πας στον ψυχιατρο σου ελλαδα.
ειπε οτι δεν εχει κλωνους και οτι σου τα λεει στο πρωσωπο για το ποσο τραγικος εισαι.
οταν σχολιασα οτι μου αρεσει που γραφεις η σκιουρινα μου απαντησε ποια σκιουρινα?
δεν υπαρχει ουτε σκιουρινα ουτε καμια γκομενα!ολες τον εκλασαν γιατι καταλαβαν τι ειναι.
ουτε σκιουρινα γαμα,ουτε ντισκο,ουτε εξω βγαινει απο την τρωγλη του.
μου ειπε να σου γραψω οτι εισαι κλισμενος εδω και καιρο σε ενα δωματιο και εχεις σαλεψει
αφου δεν εχεις κανενα για παρεα.ολο στο ιτερνετ και τον παιζεις εισαι !
του απαντησα αφου στην ελλαδα καλυτερα θα ζει γιατι δεν φευγει?θα γαμα με 10 ευρο και
θα τρωει κανα σουβλακι.τι εμεινε το ζωντοβολο να ζει στην πετρουπολη σαν τριτοκοσμικος?
ο δασκαλος ιωσηφ που ειναι μυαλο μου απντησε οτι λογικα στοιχιζει λιγοτερα στους γονεις
του να ειναι πετρουπολη παρα σε κλινικη στην ελλαδα.ειναι ακριβα τα ψυχιατρεια!
θες 5 χιλιαρικα τον μηνα σε κλινικη,σου λενε αστον τρελο εκει μην γινομαστε ρεζιλι και του στελουμε κανα χαρτζιλικι.
τελικα εχειδικαιο ο μητσος,μονο κακια βγαζει ο γερο ξεκουτης ιωσηφ,
εγω παντως σας ελεγα ο μιτσος ειναι τυχερος που δεν εγραφε ο δασκαλος αλλα οι κλωνοι
αυτοι που ειναι πιο επιοικεις απο τον δασκαλο γεροντα ιωσηφ.ο δασκος παρεπιπτωντως και αυτος τον παιζει στην σοφια!
ασ τον παρει η μαρκελα που γουσταρει να βλεπει πουτσους να αυνανιζοντε παρεα απο το βαιπερ:embarrased:

Δεν του στέλνω πούτσες πιά και έχει τρελλαθεί :2funny:έχει εθιστεί στις πούτσες.Να σου πω καταντάει βαρετός όλο τα ίδια και τα ίδια γράφει.

Δες εδώ όλα τα πρόβλεψα πάλι.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
dimitrakis ο δασκαλος μου εστειλε απο την σοφια μυνημα οτι πρεπει να πας στον ψυχιατρο σου ελλαδα.
ειπε οτι δεν εχει κλωνους και οτι σου τα λεει στο πρωσωπο για το ποσο τραγικος εισαι.
οταν σχολιασα οτι μου αρεσει που γραφεις η σκιουρινα μου απαντησε ποια σκιουρινα?
δεν υπαρχει ουτε σκιουρινα ουτε καμια γκομενα!ολες τον εκλασαν γιατι καταλαβαν τι ειναι.
ουτε σκιουρινα γαμα,ουτε ντισκο,ουτε εξω βγαινει απο την τρωγλη του.
μου ειπε να σου γραψω οτι εισαι κλισμενος εδω και καιρο σε ενα δωματιο και εχεις σαλεψει
αφου δεν εχεις κανενα για παρεα.ολο στο ιτερνετ και τον παιζεις εισαι !
του απαντησα αφου στην ελλαδα καλυτερα θα ζει γιατι δεν φευγει?θα γαμα με 10 ευρο και
θα τρωει κανα σουβλακι.τι εμεινε το ζωντοβολο να ζει στην πετρουπολη σαν τριτοκοσμικος?
ο δασκαλος ιωσηφ που ειναι μυαλο μου απντησε οτι λογικα στοιχιζει λιγοτερα στους γονεις
του να ειναι πετρουπολη παρα σε κλινικη στην ελλαδα.ειναι ακριβα τα ψυχιατρεια!
θες 5 χιλιαρικα τον μηνα σε κλινικη,σου λενε αστον τρελο εκει μην γινομαστε ρεζιλι και του στελουμε κανα χαρτζιλικι.
τελικα εχειδικαιο ο μητσος,μονο κακια βγαζει ο γερο ξεκουτης ιωσηφ,
εγω παντως σας ελεγα ο μιτσος ειναι τυχερος που δεν εγραφε ο δασκαλος αλλα οι κλωνοι
αυτοι που ειναι πιο επιοικεις απο τον δασκαλο γεροντα ιωσηφ.ο δασκος παρεπιπτωντως και αυτος τον παιζει στην σοφια!
ασ τον παρει η μαρκελα που γουσταρει να βλεπει πουτσους να αυνανιζοντε παρεα απο το βαιπερ:embarrased:
Δεν του στέλνω πούτσες πιά και έχει τρελλαθεί :2funny:έχει εθιστεί στις πούτσες.Να σου πω καταντάει βαρετός όλο τα ίδια και τα ίδια γράφει.
Δες εδώ όλα τα πρόβλεψα πάλι.
Ανωριμοτητες παλι
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
και ενα βραβειο σκηνοθεσιας επισης :sunglasses:[/quote]Έχω συναντήσει τον μέγα Αρχηγάρα μας και ο τρόπος ομιλίας του είναι το ίδιο αργός και σταθερός σαν του Δημητράκη με ίδιους μορφασμούς προσώπου! Συμφωνήσαμε και με τον Φιντέλ σε αυτό που έχει συναντήσει και τους δυο!

*φτου γ@#0 το νεο σάιτ που 4-5 φορές προσπάθησα να κάνω παράθεση μόνο το τελευταίο μύνημα και την απάντησή μου και πάλι δεν πέτυχε... Headbang
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
dimitrakis ο δασκαλος μου εστειλε απο την σοφια μυνημα οτι πρεπει να πας στον ψυχιατρο σου ελλαδα.
ειπε οτι δεν εχει κλωνους και οτι σου τα λεει στο πρωσωπο για το ποσο τραγικος εισαι.
οταν σχολιασα οτι μου αρεσει που γραφεις η σκιουρινα μου απαντησε ποια σκιουρινα?
δεν υπαρχει ουτε σκιουρινα ουτε καμια γκομενα!ολες τον εκλασαν γιατι καταλαβαν τι ειναι.
ουτε σκιουρινα γαμα,ουτε ντισκο,ουτε εξω βγαινει απο την τρωγλη του.
μου ειπε να σου γραψω οτι εισαι κλισμενος εδω και καιρο σε ενα δωματιο και εχεις σαλεψει
αφου δεν εχεις κανενα για παρεα.ολο στο ιτερνετ και τον παιζεις εισαι !
του απαντησα αφου στην ελλαδα καλυτερα θα ζει γιατι δεν φευγει?θα γαμα με 10 ευρο και
θα τρωει κανα σουβλακι.τι εμεινε το ζωντοβολο να ζει στην πετρουπολη σαν τριτοκοσμικος?
ο δασκαλος ιωσηφ που ειναι μυαλο μου απντησε οτι λογικα στοιχιζει λιγοτερα στους γονεις
του να ειναι πετρουπολη παρα σε κλινικη στην ελλαδα.ειναι ακριβα τα ψυχιατρεια!
θες 5 χιλιαρικα τον μηνα σε κλινικη,σου λενε αστον τρελο εκει μην γινομαστε ρεζιλι και του στελουμε κανα χαρτζιλικι.
τελικα εχειδικαιο ο μητσος,μονο κακια βγαζει ο γερο ξεκουτης ιωσηφ,
εγω παντως σας ελεγα ο μιτσος ειναι τυχερος που δεν εγραφε ο δασκαλος αλλα οι κλωνοι
αυτοι που ειναι πιο επιοικεις απο τον δασκαλο γεροντα ιωσηφ.ο δασκος παρεπιπτωντως και αυτος τον παιζει στην σοφια!
ασ τον παρει η μαρκελα που γουσταρει να βλεπει πουτσους να αυνανιζοντε παρεα απο το βαιπερ:embarrased:


Τα μογγολάκια που γαμάει τα πληρώνει;

Λέει πως είναι γκόμενες τους,μήπως τον έχουν γκομενοπελάτη; :think:

Μητσάρα σε πάω,μην αφήνεις να σε ξεφτιλίζει ο Αλγερινός!

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ο άρχοντας φαίνεται καλος ανθρωπος, φέρεται ευγενικά, γι'αυτό εχουν τέτοια συμπεριφορά οι σπόνσορετες απέναντι του.
Ξέρουν οτι αμα του κάνουν μαλακίες,δε θα τις ξυλοφορτώσει ουτε θα τις πεταξει σε κανενα γκρεμό.
Αυτό που πρέπει να αλλάξει.
Οι ίδιες σπόνσορετες ουτε που σκέφτονται να κάνουν τα ιδια σε αραβοτουρκους, γιατί ξέρουν ότι υπάρχει περίπτωση να καταλήξουν στα θυμαράκια.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Πως αλλαξε ο κοσμος ,,, για να γαμησεις ενα ατημελητο 6αρι πρεπει να το πας διακοπες σε ακριβα νησια ξοδευοντας χιλιαδες ευρα :confused:


για εικοσαχρονα λουλουδια τοτε ποσα??? :grin:


 

Συνημμένα

  • chisinau4 (2).jpg
    chisinau4 (2).jpg
    179,4 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 26 (2).jpg
    26 (2).jpg
    128,5 KB · Εμφανίσεις: 35

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Πως αλλαξε ο κοσμος ,,, για να γαμησεις ενα ατημελητο 6αρι πρεπει να το πας διακοπες σε ακριβα νησια ξοδευοντας χιλιαδες ευρα :confused:
ενω την αντιστοιχη σε fkk με κατι ψιχουλα
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Είπαμε ρε ναυάγια ανοίχτε δικό σας νήμα και γραφτε πως γαμάγατε 20χρονα με 10 και 20 ευρώ.


Ο ένας μάλιστα γουστάρει και κωλοδαχτυλα στην Ιάσωνος


:2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εφταρι ητανε.Σιγουρα ειχε καλυτερες γύρω.
Ας πει ο markos που την ειδε live.
Γενικά με ηλεκτρονικό καμάκι εντός ΕΕ δύσκολα πας παραπάνω.Αν πας live,ίσως γίνεται αλλά θες χρονο.
Οι πιο πολλοι δεν ασχολούνται καν με Τσεχία,Σλοβακία,Πολωνία,Βαλτική,θεωρούν το σκηνικό σε αυτές τις χώρες καμένο εδώ και πολλά χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom