Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Σλαβικός κόσμος είναι ο παράδεισος του άντρα,οι Ανατολικές το καταλαβαίνουν αυτό όταν ταξιδεύουν εξωτερικό όπου αντιμετωπίζονται σα μυθικές υπάρξεις ιδίως Μεσόγειο και βλέπουν την αξία τους να εκτοξεύεται στα ύψη.


Καλά,για τον Έλληνα οπουδήποτε αλλού απ'το ελλεεινιδισταν είναι παράδεισος.

Δε θα γαμάει στην Αγγλία;Δε θα γαμάει στην Αμερική;Στη Σουηδία;Ακόμα και στην Τουρκία παίζει να γαμάει ευκολότερα απ'ότι εδώ.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.249
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Το ενδιαφερον ειναι οτι ο Σαββιδης ποτε δεν το αντεκρουσε. Γεγονος που με εκανε να σκεφτομαι οτι ο Σαββιδης ηταν η πετυχημενη περσονα του Δημητρακη.
Απέχουν παρασάγγας ο ένας από τον άλλον σαν χαρακτήρες. Λες να σαλτάριζε ποτέ ο Σαββίδης μπροστά στα 15 ψωροχιλιάρικα που πέταξε ο Urlauber στη μούρη του Δημητράκη;
15 χιλιάδες, αν τα δεις σαν αποταμίευση, είναι αστείο ποσό.

Γιατί να το αντικρούσει, αφού βρήκε ανέλπιστο στήριγμα.
Ο σαββίδης είναι ο καλόγερος, γιαυτό και βρίζει τον Κμαν. Για τον δημητράκη τσιμουδιά. Εκτός και Δημητράκης=σαββίδης=καλόγερος.
Σοβαρέψου, λέμε.
Με τον kman έχω μία κριτική στάση, αυτό είναι όλο. Στο Δημητράκη αναφέρθηκα σε αυτό το πόστ

Δεν μπορώ να το συνεχίζω, εφόσον επέλεξε να μην συμμετέχει, και δεν μπορεί να απαντήσει. Η γνώμη μου πάντως είναι αρνητική.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
έχω διαβάσει πολιτικές και οικονομικές αναλύσεις του πορδομετανάστη που έχω πει "wtf, makes sense". Αλλά έχει παλιοχαρακτήρα, έχει προσπαθήσει να πλήξει ανθρώπους για προσωπικά στοιχεία, ζηλεύει όπου δει καλύτερο και προσπαθει να το γκρεμίσει. Δεν σχολιάζω τα χεσίματα στους κάδους και τα πολλά φαιδρά ανά τα χρόνια.
Στηρίζω Κμαν γιατί είναι προσηλωμένος στον εαυτό του και δεν ασχολείται με τι κάνει κανένας, απαντάει μισή γραμμή στις κακοήθειες και του γράφουν δέκα βιβλία. Τον αφήνει αδιάφορο και ανεπηρρέαστο από τον στόχο του. Δεν χάνει ποτέ ψυχραιμία, δεν θυμώνει δεν βρίζει.
Είναι Τύπος!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Το «πίτσι» είναι και νικνέιμ ταυτόχρονα; Πώς θα τον βρούμε να δούμε τι έχει γράψει;
Εδω ειναι αλλα δεν θα καταλαβεις και πολλα https://www.bourdela.com/forum/threads/fotoreportaz-chisinau.72071/

απο την δευτερη σελιδα αρχιζει να γραφει ο πιρφορος https://www.bourdela.com/forum/threads/fotoreportaz-chisinau.72071/page-2

Τα νικ τους δεν μπορεις να τα δεις , δεν γνωριζω τι εγινε μαλλον εφαγαν ban :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
δεν ήξερα ότι υπάρχει άνθρωπος πυρφόρος, το διάβασα προχτές και έπαθα σόκ. Νόμιζα ότι είναι έκφραση.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Ε ναι , απο εκεινον το εβγαλε μετα ο μητσος ...
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ε ναι , απο εκεινον το εβγαλε μετα ο μητσος ...
ξέρει κανείς τα whereabouts του ανθρώπου σήμερα?
δεν πρέπει να έχει υπάρξει άλλη περσόνα που να μνημονεύεται περισσότερο στο ελληνικό ίντερνετ για χρόνια.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
ξέρει κανείς τα whereabouts του ανθρώπου σήμερα?
δεν πρέπει να έχει υπάρξει άλλη περσόνα που να μνημονεύεται περισσότερο στο ελληνικό ίντερνετ για χρόνια.
Απο οτι εχω ακουσει εξαφανιστηκε ο τυπος
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Mην μιλάς για μικρά προσόντα γιατί δεν σε συμφέρει..
Επίσης μην μπερδευεις το καμακι, με το αγοράζω διαδικτυακά εκδιδομενες που μου τα τρώνε με τους νταβατζήδες επιβήτορες τους. Πίσω από την πλάτη μου. (Μόνος σου τα έχεις πει..)
Εκτός από τα αγαθά κοποις.. Υπάρχει και το- παν μέτρον αριστον
 
  • Like
Αντιδράσεις: ethanH

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Ο συνήθης Τουρκαλάς σου ρίχνει στα αυτιά και είναι σε ποσότητα τι έχεις να σε ξεχωρίζει?
Εσενα. Άρα μιλα για τον ευατό σου καλύτερα ,μην τα γενικεύεις.
Μάθε λοιπόν ότι πχ. σε νησι του β/α αιγαίου σε αρκετά τουριστικο μερος- σκανδιναβες, αυστριακες, γερμανιδες- ανέκαθεν με ελληνες γούσταραν να ξεκωλιαζονται και το έλεγαν.. Δηλαδή ότι πήγαν απέναντι-οι Τούρκοι είναι μαλ@κες- μας αρέσει καλύτερα εδώ- και άλλα τετοια.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.881
Πόντοι
21.896
Καλά,για τον Έλληνα οπουδήποτε αλλού απ'το ελλεεινιδισταν είναι παράδεισος.

Δε θα γαμάει στην Αγγλία;Δε θα γαμάει στην Αμερική;Στη Σουηδία;Ακόμα και στην Τουρκία παίζει να γαμάει ευκολότερα απ'ότι εδώ.
Στην Τουρκία με κανονικές κοπέλες έχω αρκετές επιτυχίες
Από αρντινο από Αδριανούπολη από Καλλίπολη

Νομίζω αν ζεις εκεί με καλό μισθό έχεις παραπάνω πιθανότητες από Ελλάδα να βγάζεις γκομενάκια
Ασφαλώς κ αγορά 85 εκατομμύριων
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
ξέρει κανείς τα whereabouts του ανθρώπου σήμερα?
δεν πρέπει να έχει υπάρξει άλλη περσόνα που να μνημονεύεται περισσότερο στο ελληνικό ίντερνετ για χρόνια.
Πυρφορος κατά πληροφορίες έγκυρες είναι πλέον παντρεμένος. ΜΕ παιδί
Αυτά ταβινφο προ 5ετιας
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
έχω άλλη μια απορία. Στα τόσα χρόνια, υπάρχει κάποιος που να τον παραδέχτηκε ο Δημητράκης? που να είπε για έναν να, αυτός είναι player, χαλάει λεφτά, παίρνει πολλές και όμορφες κοπέλες?
Και να τον πΑραδεχονταν τι έγινε?
Μιτσαρας εκτός σαλον έχει να κάνει σεφτέ εικοσαετία
Είχε πει για τον πιτσιλιστη
Ένα συμπαθητικό κοντό παιδί εντελώς λούμπεν στοιχείο
Είχε πει ότι είναι αστέρι κλπ
Ο λόγος, ότι ήταν πιο νσυγιο οικονομικά κι από τον μιτσοσ, κ το ίδιο τάπας δηλ δεν τον ζήλευε ο λορδομεταναστη...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Ο sex volcano είναι international.
Ο Μίδας δεν κατάλαβα πού παίζει μπάλα. Ελβετία, Ρουμανία, Μολδαβία, Ουκρανία, πού;
Εσύ Μολδαβία ή και αλλού;
Μίδας έχει παίξει από Τορόντο μέχρι ντονιετσκ
Εσχάτως περιορίστηκε Από Ζυρίχη έως Νικολαεφ
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Στην Τουρκία με κανονικές κοπέλες έχω αρκετές επιτυχίες
Από αρντινο από Αδριανούπολη από Καλλίπολη

Νομίζω αν ζεις εκεί με καλό μισθό έχεις παραπάνω πιθανότητες από Ελλάδα να βγάζεις γκομενάκια
Ασφαλώς κ αγορά 85 εκατομμύριων
γουσταρουν ελληνες με τρελα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.881
Πόντοι
21.896
γουσταρουν ελληνες με τρελα
Οι δυτικές σύγχρονες κοπέλες γουστάρουν Έλληνα αλλά μπαλα μόνο πρώτα μέσω ίντερνετ αφού για live καμάκι δύσκολα
Οπότε ψηστηρι ίντερνετ κ βουρ απέναντι με την Fatima φατμε
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
πως χαλανε παντως οι γκομενες μετα τα 32-35

κοιταζα την σαρλοτ κασιραγκι που τη θυμομουν σαν φοβερο τιν, και τωρα που εγινε μιλφ δεν ειναι ουτε για 50αρικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom